Shyla Yaraslav - profil

Shyla Yaraslav 

Shyla Yaraslav

Stát: Bělorusko
Výška / Váha: 193 cm / 90 kg
Věk: 27 (5. 3. 1993)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1029. / 306.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1135. / 164.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 277/180 57/44 137/81 80/52 - 3/3
2020 19/7 4/1 10/4 5/2 - -
2019 7/3 3/1 4/2 - - -
2018 21/17 0/1 16/12 5/3 - 0/1
2017 37/23 1/2 25/14 10/6 - 1/1
2016 29/17 - 20/7 7/9 - 2/1
2015 37/28 17/11 13/11 7/6 - -
2014 43/22 5/5 17/9 21/8 - -
2013 21/17 5/5 11/9 5/3 - -
2012 39/24 15/8 9/7 15/9 - -
2011 14/8 2/2 9/4 3/2 - -
2010 6/6 5/4 - 1/2 - -
2009 1/2 - - 1/2 - -
2008 3/3 0/2 3/1 - - -
2007 0/3 0/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 236/106 54/21 119/59 61/25 - 2/1
2020 6/5 0/1 2/2 4/2 - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 25/18 1/2 20/13 4/3 - -
2017 34/18 1/2 27/10 5/5 - 1/1
2016 38/10 - 22/4 15/6 - 1/0
2015 53/17 25/6 18/9 10/2 - -
2014 46/10 11/1 16/6 19/3 - -
2013 19/16 7/5 11/9 1/2 - -
2012 14/10 9/4 2/4 3/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2016 - 2
2015 - 1
2014 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 3
2017 - 3
2016 - 6
2015 - 9
2014 - 7
2013 - 1
2012 - 2
Celkem: 0 31
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Parker S. - Shyla Y. 1K 7-65, 6-3 1.78 1.89
28.09.   Shyla Y. - Genov A. Q-OF 6-3, 7-5    
28.09.   Shyla Y. - Bronka A. Q-2K 6-1, 6-0 1.01 9.18
27.09.   Shyla Y. - Fellin P. Q-1K 6-7, 6-2, 10-7    
23.09.   Echargui M. - Shyla Y. 1K 4-6, 6-3, 7-5 2.48 1.46
21.09.   Shyla Y. - Mugevicius L. Q-OF 6-4, 6-3    
21.09.   Shyla Y. - Modica S. Q-2K 5-7, 7-6, 10-7 1.14 4.42
12.03.   Celikbilek A. - Shyla Y. OF 2-6, 7-5, 6-3 1.57 2.17
11.03.   Shyla Y. - Manda C. 1K 6-1, 5-7, 6-3    
10.03.   Shyla Y. - Rae K. Q-OF 6-0, 7-6    
10.03.   Shyla Y. - Cavestro F. Q-2K 6-3, 6-0    
08.03.   Shyla Y. - Evans T. Q-1K 62-7, 6-0, 10-5    
  Bendigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Caruana L. - Shyla Y. 1K 1-6, 6-4, 6-1 1.36 2.89
12.01.   Shyla Y. - Ward J. Q-SF 6-2, 3-6, 6-3 4.60 1.15
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Delag / Vande - Khomi / Shyla OF 6-3, 6-4 2.13 1.59
22.09.   Kivat / Poten - Pokot / Shyla OF 7-65, 2-6, 10-5    
12.03.   Pokot / Shyla - Bobro / Sachk ČF 6-1, 5-7, 10-8    
10.03.   Pokot / Shyla - Kirko / Tsits OF 6-4, 3-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Johansson N. - Shyla Y. Q-OF 66-7, 7-5, 11-9    
16.12.   Shyla Y. - Tkemaladze Z. Q-1K 6-1, 6-2    
12.12.   Kuzmanov D. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1 1.24 3.28
11.12.   Shyla Y. - Tkemaladze Z. 1K 6-2, 6-1    
11.12.   Shyla Y. - Pare F. Q-OF 6-3, 6-0    
09.12.   Shyla Y. - Portmann K. Q-1K 6-0, 6-0    
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Kosse / Smola - Karat / Shyla OF 7-5, 7-66 2.93 1.30
12.12.   Kalen / Liuta - Karat / Shyla ČF 6-4, 1-6, 10-8 1.57 2.11
11.12.   Karat / Shyla - Bergs / Colso OF 6-4, 6-3 1.29 2.98
Žádné zápasy.
 
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Mukund S. - Shyla Y. Q-ČF 6-4, 7-5 1.83 1.83
28.10.   Shyla Y. - Nam J. Q-OF 7-66, 2-6, 6-3 2.44 1.45
27.10.   Shyla Y. - Lo C. Q-1K 7-6, 4-6, 6-3    
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Yevseyev D. - Shyla Y. Q-1K 6-4, 1-6, 6-3    
  Almaty 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Fufygin M. - Shyla Y. Q-1K 6-2, 3-6, 6-3 2.62 1.39
  Gwangju challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Kibi Y. - Shyla Y. Q-OF 6-2, 2-0 1.82 1.82
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Kotov P. - Shyla Y. Q-ČF 65-7, 6-3, 6-2 1.74 1.94
14.07.   Shyla Y. - Fufygin M. Q-OF 7-63, 6-2    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Manafov V. - Shyla Y. Q-1K 6-1, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Safiullin R. - Shyla Y. ČF 4-1 1.67 2.02
06.06.   Shyla Y. - Abzalov S. OF 3-6, 6-2, 6-3 1.03 8.07
05.06.   Shyla Y. - Dzhanashia S. 1K 5-7, 7-5, 6-1 1.15 4.51
29.05.   Fayziev S. - Shyla Y. 1K 7-68, 7-64 1.89 1.76
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Sekiguchi S. - Shyla Y. Q-OF 3-6, 6-1, 6-2    
05.05.   Shyla Y. - Ivanov V. Q-1K 6-2, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Myneni S. - Shyla Y. F 4-6, 6-3, 7-64 1.45 2.58
27.04.   Shyla Y. - Kravchuk K. SF 6-2, 7-65 2.40 1.51
26.04.   Shyla Y. - Zhyrmont D. ČF 3-1 2.00 1.68
25.04.   Shyla Y. - Sapaev B. OF 6-2, 6-2 1.05 7.02
23.04.   Shyla Y. - Shakhnubaryan A. 1K 7-66, 6-1 1.44 2.52
20.04.   Moriya H. - Shyla Y. SF 6-0, 6-1 1.39 2.67
19.04.   Shyla Y. - Zhyrmont D. ČF 6-2, 4-6, 6-2 2.59 1.41
18.04.   Shyla Y. - Margaroli L. OF 6-2, 6-4 1.30 3.08
17.04.   Shyla Y. - Khan S. 1K 6-2, 6-2 1.05 7.16
31.03.   Barrios Vera M. - Shyla Y. SF 6-1, 7-64 1.42 2.64
30.03.   Shyla Y. - Gray J. ČF 6-4, 6-2 1.54 2.29
29.03.   Shyla Y. - Sinner J. OF 6-4, 6-4    
27.03.   Shyla Y. - Pentousis P. 1K 6-0, 6-1    
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Kadhe / Ratiw - Elgin / Shyla OF 6-3, 6-4 2.13 1.59
  Liuzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Mynen / Balaj - Kadhe / Shyla ČF 7-65, 6-1 1.64 2.04
23.10.   Kadhe / Shyla - Broad / Lee D OF 6-4, 6-3 1.70 1.96
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Fayzi / Karim - Bury / Shyla OF 7-5, 3-6, 10-8 2.58 1.41
  Almaty 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Lopez / Stath - Bury / Shyla OF 6-3, 6-4 2.20 1.55
  Istanbul challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Junai / Raja - Elgin / Shyla SF 6-2, 4-6, 10-7 1.62 2.08
13.09.   Elgin / Shyla - Ilkel / Yukse ČF 6-2, 6-1 1.34 2.84
11.09.   Elgin / Shyla - Halys / Nedov OF 6-4, 6-3 1.50 2.31
  Gwangju challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Nam J / Song - Elgin / Shyla OF 6-4, 4-6, 10-4 3.39 1.24
  Jinan challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Chen / Saban - Elgin / Shyla OF 65-7, 7-65, 10-6 2.28 1.51
  Chengdu challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Gong / Zhang - Elgin / Shyla F 6-4, 6-4 1.67 2.02
03.08.   Elgin / Shyla - Hsieh / Rungk SF 7-63, 6-2 2.10 1.60
02.08.   Elgin / Shyla - Kadhe / Moriy ČF 6-4, 6-4 1.64 2.04
31.07.   Elgin / Shyla - Xia Z / Zheng OF 6-2, 7-5 1.10 5.26
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Elgin / Shyla - Kadhe / Yevse F 7-5, 7-66 1.44 2.51
20.07.   Elgin / Shyla - Gakho / Safiu SF 6-3, 4-6, 10-4 1.95 1.70
18.07.   Elgin / Shyla - Guez / Moriy ČF 6-3, 6-3 1.80 1.85
17.07.   Elgin / Shyla - Ofner / Setki OF 62-7, 7-5, 10-2 1.55 2.20
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Cid S / Stath - Nedov / Shyla OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Fayzi / Sulta - Betov / Shyla ČF 6-4, 3-6, 10-7    
05.06.   Betov / Shyla - Fufyg / Matsu OF 6-3, 6-2    
01.06.   Betov / Shyla - Kravc / Safiu F 6-4, 7-62    
31.05.   Betov / Shyla - Khabi / Manaf SF 6-4, 7-63    
30.05.   Betov / Shyla - Saidk / Tsoy ČF 6-3, 6-4    
29.05.   Betov / Shyla - Shofa / Sulta OF 6-2, 6-4    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Fayzi / Karim - Shyla / Yang ČF 6-2, 6-4    
08.05.   Shyla / Yang - Mynen / Prasa OF 6-2, 7-63    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Kravc / Safiu - Manaf / Shyla OF 7-67, 4-6, 15-13    
16.04.   Betov / Liuta - Manaf / Shyla OF 7-63, 6-2    
31.03.   Kalov / Shyla - Crepa / Michn F 6-4, 7-65    
30.03.   Kalov / Shyla - Haert / Sude SF 7-65, 6-3    
28.03.   Kalov / Shyla - Gray / Larri ČF 6-2, 6-2    
26.03.   Kalov / Shyla - Aceve / Feitt OF 6-0, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Jankovits Y. - Shyla Y. F 6-1, 7-5 1.49 2.42
25.11.   Shyla Y. - Celikbilek A. SF 4-6, 6-3, 6-2 1.53 2.26
24.11.   Shyla Y. - Zakharov A. ČF 6-4, 6-4 1.50 2.25
23.11.   Shyla Y. - Woerner P. OF 7-65, 6-1 1.25 3.21
21.11.   Shyla Y. - Elia A. 1K 7-5, 6-4 1.10 4.95
18.11.   Sude J. - Shyla Y. SF 6-2, 6-3 2.97 1.34
17.11.   Shyla Y. - Sels J. ČF 5-7, 6-4, 6-4    
16.11.   Shyla Y. - Harris B. OF 6-2, 6-4    
15.11.   Shyla Y. - Veldheer M. 1K 6-4, 62-7, 7-62    
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Ghedin R. - Shyla Y. Q-OF 6-3, 6-4    
  Suzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Doumbia S. - Shyla Y. 1K 6-2, 4-6, 6-2 1.61 2.15
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Golding O. - Shyla Y. 1K 6-2, 7-64 2.43 1.43
25.08.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-3, 6-2 2.03 1.65
24.08.   Shyla Y. - Gray J. ČF 2-6, 7-64, 6-2 1.36 2.66
23.08.   Shyla Y. - Duldaev D. OF 6-4, 7-64 1.23 3.35
22.08.   Shyla Y. - Paris J. 1K 6-2, 6-2 1.16 4.02
18.08.   Ilhan M. - Shyla Y. SF 6-2, 4-6, 6-2 1.43 2.52
17.08.   Shyla Y. - Ursu V. ČF 6-3, 6-4    
16.08.   Shyla Y. - Bury A. OF 6-4, 6-2 1.35 2.70
15.08.   Shyla Y. - Humbert U. 1K 6-3, 6-1 1.56 2.13
07.08.   Sultanov K. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-4    
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Kukushkin M. - Shyla Y. OF 6-4, 6-1 1.11 5.50
17.07.   Shyla Y. - Nedelko I. 1K 7-65, 6-4 1.25 3.44
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Gunneswaran P. - Shyla Y. OF 6-4, 3-1 1.53 2.33
20.06.   Shyla Y. - Maamoun K. 1K 7-65, 3-6, 6-3 2.63 1.41
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Gerasimov E. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-2 1.15 4.63
10.05.   Shyla Y. - Manafov V. OF 7-64, 7-5 1.61 2.14
08.05.   Shyla Y. - Jung J. 1K 7-69, 4-6, 6-4 2.42 1.47
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Miedler L. - Shyla Y. SF 7-610, 6-1 1.67 2.01
20.04.   Shyla Y. - Hurkacz H. ČF 6-3, 4-6, 6-0 1.98 1.65
19.04.   Shyla Y. - Martin T. OF 6-4, 6-4 1.12 4.58
18.04.   Shyla Y. - Glvac A. 1K 7-62, 6-2 1.04 7.28
11.04.   Haerteis J. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-2 3.43 1.22
22.03.   Pospíšil J. - Shyla Y. 1K 6-4, 3-6, 6-3    
19.03.   Shyla Y. - Kopriva V. F 6-3, 6-3 1.51 2.31
18.03.   Shyla Y. - Jaloviec M. SF 6-4, 6-2 2.09 1.61
17.03.   Shyla Y. - Pichler D. ČF 6-2, 6-3    
17.03.   Shyla Y. - Paris J. OF 7-61, 6-4 1.25 3.21
15.03.   Shyla Y. - Lazov A. 1K 7-5, 6-4    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Barto / Berto - Kerr / Shyla OF 6-4, 7-64    
18.11.   Borto / Seema - Celik / Shyla F 7-61, 4-6, 10-7    
17.11.   Celik / Shyla - Jorda / Menez SF 6-2, 6-2    
15.11.   Celik / Shyla - Berg / Hovha ČF 6-4, 7-63    
13.11.   Celik / Shyla - Kalov / Sterg OF 7-5, 6-3    
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Li Z. / Polan - Ghedi / Shyla ČF 4-6, 6-3, 12-10 2.20 1.59
01.11.   Ghedi / Shyla - Nedun / Rungk OF 4-6, 7-610, 10-7    
  Suzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Gao X / Sun F - Ghedi / Shyla SF 6-3, 6-2    
25.10.   Ghedi / Shyla - Matsu / Uchid ČF 6-3, 6-2    
24.10.   Ghedi / Shyla - Bai Y / Li Z. OF 1-0    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Ghedi / Shyla - Crepa / Zgomb F 7-64, 2-6, 10-6 1.25 3.21
31.08.   Ghedi / Shyla - Della / Vilar SF 6-4, 6-4    
30.08.   Ghedi / Shyla - Bracc / Grass ČF 2-6, 6-4, 10-8    
29.08.   Ghedi / Shyla - Bened / Bessi OF 6-3, 6-2    
25.08.   Manaf / Shyla - Liuta / Ursu F 6-3, 2-6, 10-4 1.20 3.60
24.08.   Manaf / Shyla - Mlade / Tsiva SF 6-3, 6-4 1.30 2.92
23.08.   Manaf / Shyla - Khald / Lomak ČF 6-3, 6-0    
22.08.   Manaf / Shyla - Yatsu / Zhary OF 6-4, 6-0    
14.08.   Cress / Humbe - Manaf / Shyla OF 7-63, 6-3 3.43 1.22
11.08.   Manaf / Shyla - Gray / Zgomb F 6-2, 7-5 1.21 3.51
10.08.   Manaf / Shyla - Cante / Moren SF 6-1, 6-4    
09.08.   Manaf / Shyla - Dulda / Saidk ČF 6-1, 6-1 1.05 6.84
07.08.   Manaf / Shyla - Laure / Mitja OF 6-3, 7-5 1.24 3.28
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Karlo / Tiurn - Manaf / Shyla ČF 3-6, 6-4, 10-6 2.67 1.38
18.07.   Manaf / Shyla - Dulda / Zhuka OF 6-1, 0-1    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Balaj / Vardh - Manaf / Shyla SF 1.82 1.82
22.06.   Manaf / Shyla - Dulda / Leshe ČF 6-2, 6-3 1.22 3.58
21.06.   Manaf / Shyla - Surch / Yakov OF 6-1, 6-0 1.05 6.84
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Molch / Stakh - Betov / Shyla ČF 7-64, 6-2    
09.05.   Betov / Shyla - Balaj / Vardh OF 7-68, 7-68    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Hurka / Sekul - Hampe / Shyla SF 6-2, 6-3 1.91 1.70
19.04.   Hampe / Shyla - Morai / Rosen ČF 6-2, 7-5 1.25 3.21
17.04.   Hampe / Shyla - Deswa / Singh OF 7-62, 6-1 1.03 8.60
25.03.   Barri / Bonzi - Shyla / Zhyrm F 4-6, 7-65, 10-7 1.80 1.80
24.03.   Shyla / Zhyrm - Gabb / Johns SF 6-4, 6-4    
24.03.   Shyla / Zhyrm - Ismai / Kalov ČF 6-2, 6-2 1.50 2.25
23.03.   Shyla / Zhyrm - Kapir / Tsits OF 6-3, 4-6, 10-4 1.14 4.28
15.03.   Reed / Seebe - Jalov / Shyla OF 6-0, 6-3 2.70 1.35
Žádné zápasy.
 
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Dodig I. - Shyla Y. Q-ČF 6-1, 6-4 1.15 4.14
09.10.   Shyla Y. - Vasilevski A. Q-OF 6-2, 6-2    
08.10.   Shyla Y. - Matsukevitch D. Q-1K 2-6, 6-4, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Shyla Y. - Zhyrmont D. F 6-4, 7-5 2.04 1.61
19.08.   Shyla Y. - Mylokostov D. SF 6-3, 6-3 1.42 2.46
18.08.   Shyla Y. - Deviatiarov M. ČF 6-4, 6-2    
18.08.   Shyla Y. - Tsivadze G. OF 3-6, 6-4, 7-63 1.18 3.79
17.08.   Shyla Y. - Johns C. 1K 6-2, 6-4 1.22 3.43
13.08.   Shyla Y. - Zhyrmont D. F 6-4, 6-1 2.81 1.33
12.08.   Shyla Y. - Mladenov V. SF 7-63, 6-2 1.41 2.48
11.08.   Shyla Y. - Kalovelonis M. ČF 6-2, 6-1 2.06 1.60
10.08.   Shyla Y. - Cukierman D. OF 6-4, 6-2 1.31 2.88
09.08.   Shyla Y. - Korenets P. 1K 6-2, 6-1    
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Jung J. - Shyla Y. Q-OF 7-5, 6-4    
23.07.   Shyla Y. - Bekimov K. Q-1K 6-1, 6-3    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Zhyrmont D. - Shyla Y. Q-ČF 7-5, 6-2    
12.06.   Shyla Y. - Saidkarimov S. Q-OF 6-2, 6-0    
11.06.   Shyla Y. - Kutybaev S. Q-1K 6-3, 6-1    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Shakhnubaryan A. - Shyla Y. 1K 6-1, 4-6, 7-5 3.60 1.20
27.05.   Chen T. - Shyla Y. SF 2-6, 6-3, 6-4 1.40 2.52
26.05.   Shyla Y. - Yevseyev D. ČF 6-3, 6-1 1.57 2.10
25.05.   Shyla Y. - Lobkov A. OF 6-4, 4-6, 3-0 1.75 1.85
24.05.   Shyla Y. - Khassanov R. 1K 6-2, 6-4 1.29 2.97
12.04.   Karimov D. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-4 1.33 2.78
07.04.   Karimov D. - Shyla Y. ČF 6-3, 6-1 1.57 2.12
06.04.   Shyla Y. - Mladenov V. OF 4-6, 6-3, 6-4 1.50 2.25
04.04.   Shyla Y. - Saidkarimov S. 1K 6-1, 6-3 1.04 7.05
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Molch / Nedov - Shyla / Vasil OF 3-6, 6-3, 10-5 1.80 1.80
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Shyla / Zhyrm - Clayt / O'Mar F 7-5, 7-61    
18.08.   Shyla / Zhyrm - Fayzi / Tsiva SF 6-4, 6-2    
17.08.   Shyla / Zhyrm - Liaon / Tybar ČF 6-1, 6-4    
15.08.   Shyla / Zhyrm - Ismai / Kalov OF 7-67, 6-2    
12.08.   Shyla / Zhyrm - Kalov / Mlade F 7-68, 6-3    
11.08.   Shyla / Zhyrm - Suluo / Yukse SF 6-1, 6-4    
10.08.   Shyla / Zhyrm - Malys / Malys ČF 6-2, 6-4    
08.08.   Shyla / Zhyrm - Paris / Tamir OF 6-4, 6-4    
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Shyla / Vasil - Elgin / Kudry F 6-4, 6-4 2.10 1.60
29.07.   Shyla / Vasil - Bubli / Medve SF 6-3, 6-4 1.30 2.93
28.07.   Shyla / Vasil - Bega / Lee D ČF 7-5, 6-3 1.30 2.93
26.07.   Shyla / Vasil - Barri / Matsu OF 2-6, 6-3, 11-9 1.80 1.80
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Matsu / Vardh - Shyla / Vasil SF 7-62, 3-6, 10-5 2.25 1.50
15.06.   Shyla / Vasil - Cagni / Dubai ČF 7-63, 6-3 1.28 3.03
13.06.   Shyla / Vasil - Vatut / Zaits OF 6-1, 6-1 1.22 3.43
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Khabi / Shyla - Chen / Matsu F 6-3, 6-3    
02.06.   Khabi / Shyla - Shofa / Surch SF 6-2, 6-3    
01.06.   Khabi / Shyla - Fayzi / Kalov ČF 7-61, 7-61    
30.05.   Khabi / Shyla - Fomin / Lukma OF 6-1, 6-0    
26.05.   Khass / Kozyu - Khabi / Shyla SF    
25.05.   Khabi / Shyla - Alcan / Rungk ČF 6-4, 6-4    
23.05.   Khabi / Shyla - Abzal / Fayzi OF 6-4, 6-2    
13.04.   Abzal / Sulta - Shyla / Vasil ČF 7-69, 0-6, 10-7    
11.04.   Shyla / Vasil - Dyke / Khass OF 7-5, 6-2    
06.04.   Ismai / Shofa - Shyla / Vasil ČF 7-65, 7-5    
04.04.   Shyla / Vasil - Kutyb / Lukma OF 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Agri challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Molchanov D. - Shyla Y. 1K 7-62, 7-63 1.34 2.80
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Yevseyev D. - Shyla Y. 1K 3-6, 7-5, 6-2    
12.08.   Badanov D. - Shyla Y. OF 7-5, 6-3 3.20 1.25
11.08.   Shyla Y. - Bielinskyi O. 1K 3-6, 6-3, 6-3    
07.07.   Guerses G. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-4    
03.07.   Ivashka I. - Shyla Y. ČF 7-64, 6-4 1.67 1.96
02.07.   Shyla Y. - Bonzi B. OF 6-3, 6-2    
01.07.   Shyla Y. - Yalcinkale B. 1K 3-6, 7-64, 7-64    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Gabashvili T. - Shyla Y. OF 64-7, 6-3, 6-1 1.07 6.41
16.06.   Shyla Y. - Saidkarimov S. 1K 6-2, 6-1 1.05 7.45
  Eskisehir challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Bossel A. - Shyla Y. OF 6-0, 66-7, 6-4 1.52 2.21
18.05.   Shyla Y. - Cunha H. 1K 6-4, 66-7, 6-3 2.32 1.48
17.05.   Shyla Y. - Celikbilek A. Q-ČF 1-6, 7-64, 6-1    
16.05.   Shyla Y. - Kaya C. Q-OF 6-1, 6-0    
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Karatsev A. - Shyla Y. 1K 7-5, 6-3 1.32 2.86
04.05.   Shyla Y. - Duldaev D. Q-ČF 6-4, 3-6, 7-5    
03.05.   Shyla Y. - Turgunov A. Q-OF 6-2, 6-0    
  Batman challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Moriya H. - Shyla Y. OF 6-3, 4-6, 6-0 1.60 2.07
06.04.   Shyla Y. - Ghedin R. 1K 6-4, 6-1 1.85 1.78
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Cias P. - Shyla Y. OF 7-64, 6-3 2.90 1.30
11.03.   Shyla Y. - Heller P. 1K 6-2, 6-4 2.60 1.38
06.03.   Rice D. - Shyla Y. ČF 6-1, 6-0 2.06 1.60
05.03.   Shyla Y. - Bega A. OF 6-2, 6-4 1.92 1.70
04.03.   Shyla Y. - Abid M. 1K 6-0, 6-0 1.02 7.65
  Agri challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Kravc / Molch - Igosh / Shyla F 6-3, 7-64 1.43 2.42
03.10.   Igosh / Shyla - Mynen / Shara SF 6-4, 3-6, 11-9    
01.10.   Igosh / Shyla - Nedun / Seebe ČF 3-6, 6-3, 10-5    
28.09.   Igosh / Shyla - Bello / Novak OF 7-63, 6-4 1.47 2.32
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Geras / Ivash - Shyla / Vasil SF 7-5, 6-3    
19.08.   Shyla / Vasil - Badan / Javak ČF 6-2, 6-1    
18.08.   Shyla / Vasil - Smaly / Tiurn OF 7-62, 6-2    
10.08.   Geras / Ivash - Shyla / Vasil OF 6-3, 6-4    
08.07.   Agabi / Hayla - Geras / Shyla ČF 7-64, 4-6, 10-8    
07.07.   Geras / Shyla - Suluo / Yalci OF 6-4, 6-4    
03.07.   Janko / Nys H - Ivash / Shyla SF 6-3, 6-2    
01.07.   Ivash / Shyla - Erun / Yalci ČF 6-0, 6-0    
29.06.   Ivash / Shyla - Bonzi / Janvi OF 7-65, 6-4    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   O'Bri / Roelo - Shyla / Vasil OF 7-65, 67-7, 10-7 1.70 1.91
  Eskisehir challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Betov / Elgin - Shyla / Vasil OF 7-65, 4-6, 10-5 1.37 2.62
  Karshi challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Donsk / Ebden - Shyla / Vasil ČF 6-3, 6-3 1.70 1.95
04.05.   Shyla / Vasil - Bury / Gabas OF 4-6, 7-65, 10-8 3.03 1.28
  Batman challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Karat / Shyla - Pavic / Venus F 7-64, 4-6, 10-5 2.56 1.39
10.04.   Karat / Shyla - Kuzma / Lazov SF 6-2, 4-6, 10-7    
09.04.   Karat / Shyla - Albot / Nedov ČF 6-4, 6-3    
07.04.   Karat / Shyla - Desei / Ghedi OF 6-3, 65-7, 10-7 1.90 1.70
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Leona / Mercu - Shyla / Vasil ČF 2-6, 7-64, 10-8    
11.03.   Shyla / Vasil - Camma / Giaca OF 6-3, 6-2    
07.03.   Shyla / Vasil - Grass / Rice F 6-3, 4-6, 10-6    
06.03.   Shyla / Vasil - Fortu / Giaca SF 6-1, 6-3    
05.03.   Shyla / Vasil - Cunha / Ghorb ČF 6-1, 7-68    
04.03.   Shyla / Vasil - Camma / Ronca OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Izmir challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Coric B. - Shyla Y. OF 6-0, 6-1 1.11 4.95
16.09.   Shyla Y. - Zverev A. 1K 6-3, 6-2 4.55 1.13
15.09.   Shyla Y. - Deviatiarov M. Q-ČF 6-4, 6-0    
14.09.   Shyla Y. - Bury A. Q-OF 6-3, 6-4    
13.09.   Shyla Y. - Metreveli A. Q-1K 7-6, 1-0    
  Istanbul challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Mannarino A. - Shyla Y. OF 6-1, 6-4 1.06 6.50
09.09.   Shyla Y. - Kuzmanov D. 1K 1-6, 7-63, 6-4 2.88 1.34
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Zhyrmont D. - Shyla Y. SF 6-1, 6-3 1.27 3.12
21.08.   Shyla Y. - Ivashka I. ČF 1-6, 6-3, 6-2    
20.08.   Shyla Y. - Struvay E. OF 6-4, 4-1    
18.08.   Shyla Y. - Vasilevski A. 1K 6-4, 6-4    
11.08.   Vasilevski A. - Shyla Y. 1K 7-5, 64-7, 7-64 1.80 1.80
30.07.   Molchanov D. - Shyla Y. OF 6-4, 6-3    
29.07.   Shyla Y. - Yevseyev D. 1K 65-7, 6-4, 7-5 1.88 1.73
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Cipolla F. - Shyla Y. 1K 7-62, 3-0 1.19 3.93
21.07.   Shyla Y. - Golding O. Q-ČF 3-6, 6-4, 6-1    
20.07.   Shyla Y. - Shofayziev N. Q-OF 7-6, 6-4    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Polyakov V. - Shyla Y. 1K 6-3, 6-4    
28.06.   Ismailov T. - Shyla Y. F 6-4, 6-1    
27.06.   Shyla Y. - Tsivadze G. SF 7-63, 7-63    
26.06.   Shyla Y. - Vasilevski A. ČF 6-4, 3-6, 7-66    
24.06.   Shyla Y. - Ivashka I. OF 6-3, 6-3    
23.06.   Shyla Y. - Fufygin M. 1K 6-4, 6-2    
19.05.   Rochette L. - Shyla Y. Q-ČF 6-1, 6-1    
18.05.   Shyla Y. - Sultanov K. Q-OF 6-4, 3-6, 7-6    
17.05.   Shyla Y. - Abdurahimov O. Q-1K 6-4, 3-6, 6-1    
  Izmir challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Skups / Skups - Rudne / Shyla SF 5-7, 6-2, 10-3    
18.09.   Rudne / Shyla - Kerr / Marti ČF 6-4, 3-6, 10-4    
17.09.   Rudne / Shyla - Kraji / Tosic OF    
  Istanbul challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Kerr / Marti - Balud / Shyla SF 6-1, 6-4    
11.09.   Balud / Shyla - Ito T / Uchiy ČF 6-2, 6-2    
09.09.   Balud / Shyla - Ergen / Kalov OF 6-4, 7-63    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Betov / Bury - Shyla / Vasil SF 7-5, 6-2    
20.08.   Shyla / Vasil - Kryvo / Ratni ČF 6-4, 6-2    
19.08.   Shyla / Vasil - Badan / Veger OF 6-2, 3-6, 10-3    
01.08.   Huang / Matsu - Shyla / Vasil SF 65-7, 6-3, 10-7    
31.07.   Shyla / Vasil - Prudn / Skrip ČF 6-4, 6-3    
30.07.   Shyla / Vasil - Cukie / Leshe OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Chen / Huang - Shyla / Vasil SF 6-2, 6-3    
24.07.   Shyla / Vasil - Arena / Lopez ČF 6-2, 6-4    
22.07.   Shyla / Vasil - Betov / Bury OF 65-7, 7-5, 10-7    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Fufyg / Shofa - Shyla / Vasil F 6-3, 5-7, 10-6    
03.07.   Shyla / Vasil - Khabi / Metre SF 6-0, 6-0    
02.07.   Shyla / Vasil - Dulda / Khass ČF 6-2, 6-3    
30.06.   Shyla / Vasil - Byred / Prabo OF 6-3, 6-3    
27.06.   Shyla / Vasil - Fufyg / Shofa F 6-4, 6-3    
25.06.   Shyla / Vasil - Shats / Spiri SF 6-2, 6-4    
24.06.   Shyla / Vasil - Fayzi / Ismai ČF 6-3, 6-3    
23.06.   Shyla / Vasil - Gnilo / Petro OF 6-1, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Vovk S. - Shyla Y. SF 7-5, 6-2    
24.10.   Shyla Y. - Galkin A. ČF 7-5, 4-6, 6-4    
23.10.   Shyla Y. - Ikramov S. OF 6-3, 6-4    
21.10.   Shyla Y. - Chervyakov F. 1K 6-1, 6-2    
17.10.   Vovk S. - Shyla Y. ČF 6-2, 6-4    
16.10.   Shyla Y. - Khassanov R. OF 6-3, 6-2    
15.10.   Shyla Y. - Stevenson K. 1K 7-66, 6-2    
08.10.   Metreveli A. - Shyla Y. 1K 1-6, 6-4, 7-5    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Golubev A. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-2 1.09 5.22
22.09.   Shyla Y. - Shipilov S. Q-ČF 4-6, 6-1, 6-0    
21.09.   Shyla Y. - Rakhimov S. Q-OF 6-1, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Uzhylovsky V. - Shyla Y. 1K 6-0, 1-0    
16.08.   Gerasimov E. - Shyla Y. SF 6-2, 6-2 1.42 2.47
15.08.   Shyla Y. - Botzer B. ČF 6-3, 7-62    
14.08.   Shyla Y. - Deviatiarov M. OF 6-4, 3-6, 7-5    
13.08.   Shyla Y. - Galkin A. 1K 6-4, 7-66    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Ismailov T. - Shyla Y. Q-1K 6-3, 6-4    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Dimov V. - Shyla Y. Q-2K 6-3, 6-1    
11.01.   Shyla Y. - Zagidullin D. Q-1K 6-4, 65-7, 7-68    
08.01.   Onozawa A. - Shyla Y. 1K 6-1, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Betov / Bury - Kruk / Shyla F 5-7, 6-2, 10-3    
24.10.   Kruk / Shyla - Ayap / Yesse SF 7-62, 6-2    
23.10.   Kruk / Shyla - Karlo / Savel ČF 7-5, 6-0    
22.10.   Kruk / Shyla - Anika / Popla OF 6-4, 7-5    
14.10.   Galki / Kacha - Shyla / Vasil OF 6-3, 2-6, 10-8    
09.10.   Cherv / Dulda - Shyla / Vasil ČF 6-3, 6-2    
07.10.   Shyla / Vasil - Bekim / Neste OF 6-2, 6-4    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Huang / Kondo - Shyla / Vasil OF 7-62, 7-65    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Geras / Matsu - Shyla / Vasil OF 6-4, 2-6, 10-6    
16.08.   Shyla / Vasil - Marie / Marti F 6-4, 7-62    
16.08.   Shyla / Vasil - Ciuma / Uzhyl SF 7-61, 4-6, 10-4    
15.08.   Shyla / Vasil - Popla / Yatsy ČF 6-4, 6-0    
14.08.   Shyla / Vasil - Dabry / Odazh OF 6-1, 6-0    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Kudry / Serge - Balud / Shyla OF 2-6, 7-66, 10-7    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Estev / Monte - Dmitr / Shyla F 5-7, 6-2, 10-6    
29.03.   Dmitr / Shyla - Bury / Geras SF 7-64, 6-2    
27.03.   Dmitr / Shyla - Descl / Sum D ČF 4-6, 7-67, 10-4    
26.03.   Dmitr / Shyla - Herna / Llomp OF 6-2, 0-6, 10-6    
15.01.   Betov / Karat - Ivano / Shyla OF 7-5, 6-1    
08.01.   Abid / Safwa - Shyla / Vasil OF 3-6, 6-1, 15-13    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Reuter Y. - Shyla Y. OF 64-7, 7-64, 7-63    
22.10.   Shyla Y. - Popko D. 1K 6-3, 6-1    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Ilhan M. - Shyla Y. OF 6-4, 7-63 1.13 4.52
24.07.   Shyla Y. - Androic T. 1K 65-7, 6-2, 6-3 2.89 1.31
23.07.   Shyla Y. - Shofayziev N. Q-ČF 6-1, 6-0    
22.07.   Shyla Y. - Krotiouk S. Q-OF 7-6, 3-6, 6-3    
21.07.   Shyla Y. - Yeltayev A. Q-1K 4-6, 6-0, 6-2    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Kedriouk A. - Shyla Y. 1K 6-4, 7-5    
10.07.   Yevseyev D. - Shyla Y. 1K 6-0, 6-4    
24.04.   Vassiliev M. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-4    
23.04.   Shyla Y. - Semjan M. Q-OF 7-5, 63-7, 7-5    
22.04.   Shyla Y. - Reytman G. Q-1K 6-2, 6-1    
16.04.   Manafov V. - Shyla Y. Q-OF 4-6, 7-62, 6-4    
15.04.   Shyla Y. - Mukhamed A. Q-1K 6-4, 6-4    
10.04.   Vassiliev M. - Shyla Y. 1K 6-2    
09.04.   Shyla Y. - Sariev B. Q-OF 6-1, 6-3    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Cagni / Vaks - Geras / Shyla OF 6-4, 6-4    
  Astana 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Clusk / Marti - Shyla / Zhyrm ČF 4-6, 6-4, 10-8    
23.07.   Shyla / Zhyrm - Andro / Kacha OF 6-4, 3-6, 10-8    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Kedri / Matsu - Bulit / Shyla ČF 6-2, 6-0    
16.07.   Bulit / Shyla - Braun / Koshe OF 6-2, 6-2    
09.07.   Geras / Zhyrm - Bulit / Shyla OF 6-3, 4-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Biryukov M. - Shyla Y. 1K 6-2, 6-2    
14.11.   Shyla Y. - Manegin A. Q-OF 6-3, 6-0    
13.11.   Shyla Y. - Zhakupov Z. Q-1K 6-0, 6-1    
04.10.   Uhlig D. - Shyla Y. 1K 7-5, 6-2    
03.10.   Shyla Y. - Porcu M. Q-OF 6-1, 6-1    
02.10.   Shyla Y. - Licciardi P. Q-1K 6-3, 6-4    
15.03.   Klymenko V. - Shyla Y. 1K 5-7, 6-3, 7-5    
14.03.   Shyla Y. - Kushakov A. Q-OF 6-3, 6-1    
13.03.   Shyla Y. - Dzhavakian Y. Q-2K 6-2, 6-1    
08.03.   Matsukevitch D. - Shyla Y. 1K 7-64, 6-2    
07.03.   Shyla Y. - Smola M. Q-OF 7-5, 6-2    
06.03.   Shyla Y. - Anikanov I. Q-2K 6-4, 6-4    
05.03.   Shyla Y. - Vandenbulcke Y. Q-1K 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Fufygin M. - Shyla Y. 1K 6-4, 6-4    
16.06.   Shyla Y. - Stakheev A. Q-OF 6-3, 6-2    
15.06.   Shyla Y. - Ushakov G. Q-2K 6-1, 6-1    
14.06.   Shyla Y. - Zubko Y. Q-1K 6-3, 5-7, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Gotman S. - Shyla Y. Q-1K 7-5, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.08.2018 - 15.08.2018  Gwangju challenger skreč
07.06.2018 - 16.06.2018  Futures 2018 skreč
22.06.2017 - 22.06.2017  Fergana challenger skreč - vyčerpání
19.11.2016 - 21.11.2016  Astana 2 challenger nenastoupil
13.11.2015 - 13.11.2015  Futures 2015 skreč
22.07.2014 - 24.07.2014  Astana 3 challenger skreč - levý kotník
20.08.2013 - 20.08.2013  Futures 2013 skreč
10.04.2012 - 15.04.2012  Futures 2012 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist