Siedliska Natalia - profil

Siedliska Natalia 

Siedliska Natalia

Stát: Německo
Věk: 24 (9. 12. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 563. / 543.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 441. / 412.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 189/158 106/90 67/56 16/11 0/1 -
2020 5/2 4/1 1/1 - - -
2019 17/21 10/9 7/10 0/2 - -
2018 38/26 28/17 3/4 7/4 0/1 -
2017 21/7 16/4 5/3 - - -
2016 2/7 2/7 - - - -
2015 27/24 18/19 7/4 2/1 - -
2014 18/26 11/16 7/9 0/1 - -
2013 26/17 7/6 15/10 4/1 - -
2012 19/17 5/7 12/9 2/1 - -
2011 13/9 2/2 10/6 1/1 - -
2010 3/2 3/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/65 61/37 26/24 8/3 1/1 -
2020 3/1 3/1 - - - -
2019 18/9 13/4 4/4 1/1 - -
2018 23/11 18/7 3/2 1/1 1/1 -
2017 3/5 0/3 3/2 - - -
2016 1/3 1/3 - - - -
2015 16/14 7/9 5/5 4/0 - -
2014 28/15 19/8 7/6 2/1 - -
2013 4/6 0/2 4/4 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2013 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 2
2018 - 3
2015 - 1
2014 - 4
Celkem: 0 10
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Husaric A. - Siedliska N. OF 0-6, 6-3, 10-4 2.60 1.43
14.02.   Siedliska N. - Stevens L. 1K 6-0, 6-1 1.35 2.70
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Rosca A. - Siedliska N. SF 1.10 5.73
07.02.   Siedliska N. - Oliynykova O. ČF 6-2, 6-4 2.10 1.65
06.02.   Siedliska N. - Keller N. OF 5-7, 7-5, 6-1    
05.02.   Siedliska N. - Kerimbayeva K 1K 6-1, 6-2 1.44 2.49
  Malibu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Lekaj A. - Siedliska N. Q-OF 6-1 1.63 2.01
13.01.   Siedliska N. - Grishuk S. Q-1K 6-3, 4-6, 10-8    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Han J / Okuno - Siedl / Steur F 4-6, 6-3, 14-12    
08.02.   Siedl / Steur - Husar / Zante SF 6-3, 5-7, 10-6 1.71 2.00
07.02.   Siedl / Steur - Garku / Lazar ČF 6-3, 6-2 1.19 4.00
04.02.   Siedl / Steur - Davyd / Payko OF 6-2, 6-0 1.01 10.75
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Cervino Ruiz - Siedliska N. 1K 5-7, 6-1, 6-3    
  Toronto ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Kissell J. - Siedliska N. Q-1K 7-5, 6-3 2.27 1.49
  Dallas ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Day K. - Siedliska N. OF 6-4, 7-5 1.11 5.36
22.10.   Siedliska N. - Shelton E. 1K 7-5, 6-3 1.10 5.55
  Waco ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Harrison C. - Siedliska N. OF 6-3, 6-2 1.14 4.62
16.10.   Siedliska N. - Gabueva A. 1K 6-2, 6-3 3.80 1.20
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Pribylova A. - Siedliska N. 1K 6-0, 1-0 1.48 2.40
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Chehoudi D. - Siedliska N. OF 6-2, 4-6, 6-0 3.28 1.24
17.09.   Siedliska N. - Meers L. 1K 6-0, 6-4 1.16 4.02
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Pigato L. - Siedliska N. ČF 6-3, 7-67 2.27 1.49
12.09.   Siedliska N. - Danilchenko A OF 6-0, 6-2 1.06 5.96
10.09.   Siedliska N. - Pinto G. 1K 6-2, 7-5    
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Lumsden M. - Siedliska N. ČF 62-7, 6-1, 6-3 1.31 3.07
29.08.   Siedliska N. - Bereznyak S. OF 7-5, 2-6, 6-0 1.13 4.97
28.08.   Siedliska N. - Khirin N. 1K 6-0, 6-3 1.15 4.40
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Morderger T. - Siedliska N. Q-OF 6-2, 6-4 1.61 2.14
05.08.   Siedliska N. - Maier A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Bytom ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Chwalinska M. - Siedliska N. 1K 6-2, 6-2 1.07 6.24
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Niemeier J. - Siedliska N. OF 6-1, 6-2 1.06 6.63
17.07.   Siedliska N. - Vecic A. 1K 6-4, 6-1 2.31 1.52
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Morderger T. - Siedliska N. Q-OF 7-64, 6-1    
24.06.   Siedliska N. - Proese N. Q-1K 6-3, 3-6, 16-14 1.35 2.70
  Hongkong 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Chikaraishi Y - Siedliska N. Q-OF 6-3, 6-2    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Hondo S. - Siedliska N. OF 6-4, 6-6 1.82 1.82
21.05.   Siedliska N. - You X. 1K 2-6, 6-4, 6-4 2.89 1.35
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Savinykh V. - Siedliska N. OF 7-65, 6-1 1.11 5.34
15.05.   Siedliska N. - Uberoi N. 1K 6-1, 6-4 1.03 8.52
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Mandlik E. - Siedliska N. OF 4-1 1.55 2.22
24.04.   Siedliska N. - Rodriguez V. 1K 7-66, 2-6, 6-2 2.52 1.43
23.04.   Siedliska N. - Nefedova A. Q-OF 1-6, 7-5, 12-10 1.85 1.75
22.04.   Siedliska N. - Bagerbaseh E. Q-1K 6-3, 6-1 1.03 7.22
  Hongkong 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Kobori M. - Siedliska N. OF 5-7, 6-0, 6-2 1.15 4.53
09.04.   Siedliska N. - Bhosale R. 1K 6-2, 6-3 2.56 1.42
  Palm Harbor ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Carrington S. - Siedliska N. Q-OF 7-5, 0-6, 11-9 2.10 1.57
02.04.   Siedliska N. - Mcadoo R. Q-1K 6-2, 3-6, 10-4    
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Mcadoo R. - Siedliska N. 1K 7-65, 7-63 1.65 2.05
  Hongkong 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Zhang L. - Siedliska N. 1K 1-6, 6-1, 6-1 1.39 2.70
  Hongkong ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.01.   Zhang Y. - Siedliska N. 1K 6-3, 7-65 1.12 5.00
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Astak / Glush - Siedl / Zebal SF 6-0, 3-6, 10-6    
28.11.   Siedl / Zebal - Cvetk / Stara ČF 6-4, 6-3    
26.11.   Siedl / Zebal - Fulop / Mesoc OF 6-4, 6-3    
  Dallas ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Nylan / Tcher - Herte / Siedl OF 2-6, 6-1, 11-9    
  Waco ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Babic / Danil - Herte / Siedl ČF 6-4, 6-1    
17.10.   Herte / Siedl - Herre / Khari OF 6-3, 6-0    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Broul / Rosca - Siedl / Wargn SF 6-2, 6-2    
25.09.   Siedl / Wargn - Khabi / Palki ČF    
24.09.   Siedl / Wargn - Adler / Harto OF 6-4, 7-63    
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Siedl / Zebal - Colme / Heraz F 7-5, 6-1    
20.09.   Siedl / Zebal - Pinto / Priby SF 1-6, 6-2, 10-5    
19.09.   Siedl / Zebal - Spose / Vigli ČF 7-5, 6-3    
18.09.   Siedl / Zebal - Rajmo / Shaik OF 6-0, 6-0    
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Siedl / Ureke - Echev / Popes F 7-67, 1-6, 10-8    
13.09.   Siedl / Ureke - Danil / Gadie SF 7-65, 6-2    
12.09.   Siedl / Ureke - Shaik / Vigli ČF 6-2, 6-0    
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Kimch / Tahan - Munte / Siedl F 4-6, 6-4, 12-10 2.89 1.35
30.08.   Munte / Siedl - Harto / Willi SF 6-4, 6-3    
29.08.   Munte / Siedl - Kalan / Koldo ČF 6-1, 6-4    
27.08.   Munte / Siedl - Gavis / Zinn OF 6-0, 6-0    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Hayas / Muram - Lutze / Siedl ČF 6-2, 6-1    
16.07.   Lutze / Siedl - Stama / Zhura OF 6-4, 6-4    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Heise / Hobga - Lutze / Siedl F 64-7, 6-2, 10-4 1.68 2.08
28.06.   Lutze / Siedl - Curov / Schol SF 6-4, 6-2    
27.06.   Lutze / Siedl - Arcan / Yerol ČF 67-7, 6-2, 10-7    
25.06.   Lutze / Siedl - Lemoi / Wacan OF 3-6, 6-3, 10-8 3.29 1.24
  Singapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Apple / Chong - Gabue / Siedl OF 4-6, 6-0, 10-4    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Benoi / Buril - Jeanj / Siedl OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Garland J. - Siedliska N. SF 1.67 2.01
20.12.   Siedliska N. - Erjavec V. ČF 7-62, 6-1 1.67 1.96
19.12.   Siedliska N. - Schultheiss C OF 6-2, 6-2 1.40 2.53
17.12.   Siedliska N. - Proese N. 1K 7-5, 4-6, 6-1 1.40 2.53
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Paulenka K. - Siedliska N. 1K 4-1 1.93 1.69
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Kuczer D. - Siedliska N. 1K 64-7, 6-3, 6-1 2.77 1.33
  Muzaffarnagar ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Klaffner M. - Siedliska N. 1K 7-65, 6-1 1.60 2.14
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Argyrokastrit - Siedliska N. 1K 6-4, 6-2 4.95 1.10
  Toronto ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Sebov K. - Siedliska N. 1K 6-3, 6-2 1.18 4.16
29.10.   Siedliska N. - Kinard T. Q-ČF 6-1, 6-4 1.54 2.24
28.10.   Siedliska N. - Sleeth L. Q-OF 6-2, 6-1 1.38 2.58
27.10.   Siedliska N. - Mikhailuk A. Q-1K 6-2, 6-4 1.24 3.25
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Marcinkevica - Siedliska N. Q-1K 6-2, 6-1 1.32 2.83
  Monastir 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Genovese E. - Siedliska N. 1K 3-6, 6-3, 6-4 3.84 1.18
  Monastir 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Sibille C. - Siedliska N. SF 6-3, 2-0 2.30 1.53
05.10.   Siedliska N. - Echeverria Al ČF 6-2, 6-2 1.13 4.36
04.10.   Siedliska N. - Tiglea C. OF 3-6, 6-2, 6-2 1.07 5.76
02.10.   Siedliska N. - Dabomve A. 1K 7-61, 6-1    
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Salden L. - Siedliska N. SF 6-3, 2-0 1.35 2.83
31.08.   Siedliska N. - Saigo Y. ČF 6-4, 6-4 1.24 3.25
30.08.   Siedliska N. - Perez Garcia OF 6-4, 6-0 1.08 5.50
28.08.   Siedliska N. - Dijkman D. 1K 6-0, 6-2 1.06 5.84
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Bassols Riber - Siedliska N. SF 6-2, 6-2 1.58 2.20
24.08.   Siedliska N. - Morderger T. ČF 1-6, 6-4, 6-1 2.77 1.33
23.08.   Siedliska N. - Hering K. OF 6-3, 6-1 1.25 3.23
22.08.   Siedliska N. - Munozova A. 1K 6-1, 6-2 1.10 5.06
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Skamlova C. - Siedliska N. Q-1K 66-7, 6-3, 6-1 2.17 1.54
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Kennel K. - Siedliska N. Q-OF 6-4, 6-2 1.82 1.78
23.07.   Siedliska N. - Pipa S. Q-1K 6-3, 6-3 1.33 2.77
  Amstelveen ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Yudanov M. - Siedliska N. 1K 6-3, 7-67 2.10 1.60
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Moratelli A. - Siedliska N. Q-OF 6-4, 3-6, 6-3    
01.07.   Siedliska N. - Tsatsa D. Q-2K 6-0, 6-2    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Brito F. - Siedliska N. F 6-2 1.21 3.88
16.06.   Siedliska N. - Hoste Ferrer SF 6-4, 6-4 1.64 2.09
15.06.   Siedliska N. - Luini S. ČF 3-6, 6-1, 6-3    
14.06.   Siedliska N. - Castellano S. OF 6-4, 7-5    
12.06.   Siedliska N. - Napolitano V. 1K 6-4, 6-1    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Flipkens K. - Siedliska N. 7K 7-5, 6-1    
08.06.   Siedliska N. - Pipa S. 6K 6-4, 2-6, 10-6    
03.06.   Schaefer A. - Siedliska N. 5K 3-6, 6-2, 10-4    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Stamatova J. - Siedliska N. 1K 2-6, 6-3, 6-2    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Siedliska N. - Witthoeft J. 4K 6-3, 6-2    
12.05.   Rueffer L. - Siedliska N. 3K 6-2, 6-1    
10.05.   Siedliska N. - Benoit M. 2K 6-2, 2-6, 10-5    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Pereira T. - Siedliska N. Q-OF 2-6, 7-5, 6-1    
23.04.   Siedliska N. - Sibille C. Q-1K 6-2, 6-1    
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Bjorklund M. - Siedliska N. OF 7-5, 6-2 2.03 1.68
03.04.   Siedliska N. - Markovic V. 1K 6-0, 6-0    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Mendez S. - Siedliska N. OF 6-3, 6-4    
28.03.   Siedliska N. - Temin M. 1K 4-6, 6-1, 6-4    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Jani R. - Siedliska N. SF 6-3, 3-0 1.84 1.85
16.03.   Siedliska N. - Bondar A. ČF 6-3, 6-4 2.15 1.55
15.03.   Siedliska N. - Boualem J. OF 6-4, 6-4    
14.03.   Siedliska N. - Prati F. 1K 7-5, 6-3    
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Radwanska U. - Siedliska N. 1K 2-6, 6-2, 6-1 1.48 2.38
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Siedliska N. - Moratelli A. F 3-6, 6-3, 6-3 2.16 1.58
10.02.   Siedliska N. - Kostic N. SF 6-2, 6-4 2.17 1.58
09.02.   Siedliska N. - Samir S. ČF 6-2, 6-3    
08.02.   Siedliska N. - Zmau M. OF 7-5, 6-1    
06.02.   Siedliska N. - Niedmers N. 1K 4-6, 6-4, 6-3    
04.02.   Siedliska N. - Abid I. Q-OF 6-0, 6-2    
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Burger C. - Siedliska N. OF 6-0, 6-1 1.05 6.30
30.01.   Siedliska N. - Griessner E. 1K 6-2, 6-1 1.04 6.68
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Markova J. - Siedliska N. Q-OF 6-1, 6-1    
22.01.   Siedliska N. - Adler L. Q-1K 6-2, 61-7, 6-4    
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Hofer / Walte - Siedl / Stama SF 6-1, 6-4    
18.12.   Siedl / Stama - Garla / Helmi ČF 6-4, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Falko / Kucze - Siedl / Simic SF 6-4, 6-3    
22.11.   Siedl / Simic - Mihai / Ugrel ČF 7-5, 6-4    
  Muzaffarnagar ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Okamu / Ozeki - Desai / Siedl ČF 6-2, 6-1    
13.11.   Desai / Siedl - Manju / Sadiq OF 6-4, 6-0    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Grein / Ochsn - Luini / Siedl ČF    
05.11.   Luini / Siedl - Boev / Marne OF 6-2, 4-6, 10-6    
  Monastir 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Helmi / Karun - Ghior / Siedl ČF 4.22 1.14
  Monastir 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Bench / Manso - Siedl / Tona F 6-4, 6-1 1.88 1.73
05.10.   Siedl / Tona - Pigat / Tigle SF 6-0, 6-3 1.44 2.39
04.10.   Siedl / Tona - Cheho / Cresc ČF 6-4, 3-1    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Harto / Melge - Adler / Siedl OF 6-3, 6-2 2.08 1.59
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Kordo / Rame - Samir / Siedl OF 6-3, 6-2 1.54 2.17
  Amstelveen ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Szupp / Vedde - Ilows / Siedl OF 1.88 1.73
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Proes / Uzcat - Niedm / Siedl OF 5-7, 6-4, 10-7    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Brito / Luini - Janus / Siedl SF 6-4, 6-3    
14.06.   Janus / Siedl - Hosok / Ozeki ČF 6-4, 6-2    
13.06.   Janus / Siedl - Abyas / Klama OF 6-1, 6-2    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Anton / Marko - Siedl / Stama SF 6-4, 2-6, 10-6    
24.05.   Siedl / Stama - Du Z. / Mu S. ČF 6-4, 6-4    
22.05.   Siedl / Stama - Gogol / Laguz OF 6-2, 6-1    
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Lukac / Siedl - Gonza / Ho J. F 6-4, 7-5    
06.04.   Lukac / Siedl - Bjork / Stefa SF 6-4, 4-6, 11-9    
05.04.   Lukac / Siedl - Skach / Yakub ČF 6-2, 6-4    
03.04.   Lukac / Siedl - Bache / Codin OF 6-2, 6-0    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Berbe / Siedl - Carri / Caval F 7-65, 6-2    
30.03.   Berbe / Siedl - Guerr / Scala SF 3-0    
29.03.   Berbe / Siedl - Remy / Temin ČF 6-3, 6-4    
27.03.   Berbe / Siedl - Buril / Cianc OF 6-3, 6-3    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Bonda / Jani - Nefed / Siedl OF 6-3, 6-2    
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Niedm / Siedl - Kosti / Simic F 7-67, 0-6, 10-6    
09.02.   Niedm / Siedl - Perez / Pigos SF 4-6, 7-5, 10-8    
08.02.   Niedm / Siedl - Herin / Ka A. ČF 6-1, 2-6, 10-3    
07.02.   Niedm / Siedl - Masar / Sall OF 6-0    
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Gamiz / Perez - Niedm / Siedl ČF 6-3, 6-2    
31.01.   Niedm / Siedl - Gries / Oster OF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Stellenbosch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Simmonds C. - Siedliska N. ČF 6-4, 6-3 1.10 4.95
07.12.   Siedliska N. - Steur J. OF 6-0, 6-4 1.55 2.15
06.12.   Siedliska N. - Januskova P. 1K 6-1, 6-3 2.02 1.62
04.12.   Siedliska N. - De Waal C. Q-OF 6-0, 6-1    
02.12.   Siedliska N. - Ilowska C. Q-1K 6-2, 6-1    
  Stellenbosch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Le Roux M. - Siedliska N. Q-1K 7-5, 6-2    
  Stellenbosch ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Adler L. - Siedliska N. Q-OF 6-4, 6-3    
19.11.   Siedliska N. - Gustafson R. Q-1K 6-4, 6-4    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Sezer M. - Siedliska N. OF 6-2, 2-6, 7-64    
01.11.   Siedliska N. - Chikalkina A. 1K 6-2, 63-7, 7-66    
30.10.   Siedliska N. - Vukovic D. Q-OF 4-6, 6-3, 6-2    
30.10.   Siedliska N. - Reis De Campo Q-1K 6-0, 6-0    
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Katic V. - Siedliska N. OF 6-3, 6-3    
25.10.   Siedliska N. - Miletic K. 1K 6-2, 6-0    
23.10.   Siedliska N. - Negoita M. Q-OF 6-2, 6-0    
22.10.   Siedliska N. - Zaritscaya E. Q-2K 6-2, 6-1    
21.10.   Siedliska N. - Koricinova M. Q-1K 6-1, 6-0    
  Badenweiler ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Gerlach K. - Siedliska N. OF 6-4, 63-7, 6-3 1.35 2.70
06.09.   Siedliska N. - Zdrubecka D. 1K 6-3, 6-2 1.08 5.40
  Middelkerke ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Meers L. - Siedliska N. OF 6-4, 6-4 2.09 1.58
29.08.   Siedliska N. - Bucsa C. 1K 7-62, 7-5 2.92 1.30
27.08.   Siedliska N. - Pinto V. Q-OF 5-7, 6-1, 6-3    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Siedliska N. - Himmel C. 7K 6-1, 6-2    
05.06.   Siedliska N. - Kix D. 6K 6-3, 6-2    
28.05.   Siedliska N. - Schlagenhauf 4K 6-0, 6-4    
25.05.   Siedliska N. - Herrmann M. 3K 6-0, 6-0    
21.05.   Siedliska N. - Staudt A. 2K 6-0, 6-2    
14.05.   Siedliska N. - Brinkmann L. 1K 6-1, 6-2    
  Stellenbosch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Robin / Scand - Herin / Siedl ČF 6-4, 6-4    
06.12.   Herin / Siedl - Morke / Van V OF 6-1, 6-4    
  Stellenbosch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Janus / Kobel - Herin / Siedl SF 6-3, 6-1    
30.11.   Herin / Siedl - Ramia / Stadl ČF 2-6, 6-2, 10-6    
29.11.   Herin / Siedl - Jastr / Miklo OF 6-3, 6-2    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Stama / Vukov - Faber / Siedl OF 1-6, 7-5, 10-6    
  Middelkerke ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Boev / Remy - Chant / Siedl OF 6-4, 65-7, 10-4    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Arcid / Grabh - Gaspa / Siedl OF 7-5, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Perez Rojas G - Siedliska N. Q-2K 6-4, 6-1    
10.07.   Siedliska N. - Kaufinger I. Q-1K 6-2, 6-3    
  Nieuwpoort ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Distelmans S. - Siedliska N. 1K 6-3, 6-0 1.91 1.70
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Evtimova D. - Siedliska N. 7K 7-6, 7-6    
05.06.   Hobgarski K. - Siedliska N. 5K 7-5, 7-5    
  Szczawno-Zdroj ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Proese N. - Siedliska N. 1K 6-1, 2-6, 6-3    
  Sunrise ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Stuchla K. - Siedliska N. Q-2K 0-6, 7-64, 7-5    
24.01.   Siedliska N. - Boeykens E. Q-1K 3-6, 6-4, 6-4    
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Bara I. - Siedliska N. Q-1K 6-2, 6-2    
  Nieuwpoort ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Lewis / Svino - Lutti / Siedl ČF 6-3, 6-3    
  Szczawno-Zdroj ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Bhati / Schol - Siedl / Wesse ČF 6-3, 3-6, 10-7    
31.05.   Siedl / Wesse - Kucze / Podli OF 6-1, 6-3    
  Sunrise ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Dzala / Kuder - Frech / Siedl OF 6-4, 64-7, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Frantova M. - Siedliska N. OF 6-2, 1-4    
30.09.   Siedliska N. - Kratzer A. 1K 6-3, 7-61    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Werner C. - Siedliska N. Q-1K 6-2, 6-4    
  Sobota / Rokietnica ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Cirstea S. - Siedliska N. 1K 6-1, 7-5 1.08 5.66
  Bad Waltersdorf ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Sumova D. - Siedliska N. ČF 6-3, 6-3 1.42 2.46
23.07.   Siedliska N. - Neuwirth Y. OF 6-4, 0-6, 6-3 1.70 1.92
21.07.   Siedliska N. - Bastianello L 1K 6-3, 6-0 1.22 3.45
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Lukas T. - Siedliska N. Q-OF 6-1, 6-4    
12.07.   Siedliska N. - Helfrich B. Q-2K 6-1, 6-0    
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Grammatikopou - Siedliska N. Q-1K 6-1, 7-5    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Sugnaux T. - Siedliska N. OF 1-6, 6-3, 3-0 1.80 1.80
30.06.   Siedliska N. - Bovy M. 1K 4-6, 6-3, 6-2 1.10 4.95
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Santamaria S. - Siedliska N. ČF 6-2, 6-4 1.44 2.40
18.06.   Siedliska N. - Podoroska N. OF 1-0 3.45 1.22
16.06.   Siedliska N. - Distelmans S. 1K 6-0, 6-0 1.55 2.16
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Olaru R. - Siedliska N. 7K 7-6, 6-2    
  Bol 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Peers S. - Siedliska N. SF 6-4, 6-3 1.56 2.12
11.06.   Siedliska N. - Shkudun A. ČF 6-2, 6-2    
10.06.   Siedliska N. - Pantuckova M. OF 6-3, 7-5 1.40 2.50
09.06.   Siedliska N. - Stoilkovska M 1K 5-7, 6-2, 6-1 1.11 4.75
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Suvrijn J. - Siedliska N. OF 6-2, 7-61 1.72 1.88
02.06.   Siedliska N. - Bukta A. 1K 6-1, 6-4 3.20 1.25
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Kix D. - Siedliska N. 5K 6-2, 6-4    
16.05.   Garcia-Vidaga - Siedliska N. 4K 2-6, 6-1, 10-1    
  Zielona Gora ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Dzalamidze N. - Siedliska N. ČF 4-1 1.30 2.90
13.05.   Siedliska N. - Brozda O. OF 6-2, 6-4 1.65 1.98
12.05.   Siedliska N. - Muchová K. 1K 6-4, 6-4 2.08 1.58
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Friedsam A. - Siedliska N. 2K 6-0, 6-1    
  Puszczykowo ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Kvatsabaia S. - Siedliska N. F 6-1, 6-1 1.38 2.60
08.05.   Siedliska N. - Rohanova P. SF 6-3, 6-4 1.70 1.92
07.05.   Siedliska N. - Lehnert K. ČF 7-69, 6-3 2.24 1.50
06.05.   Siedliska N. - Wachaczyk J. OF 6-3, 6-4 1.80 1.80
05.05.   Siedliska N. - Balu S. 1K 7-64, 7-65 1.98 1.65
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Zaja A. - Siedliska N. 1K 6-0, 6-3    
  Heraklion 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Tomic S. - Siedliska N. OF 6-4, 7-5 1.34 2.75
28.04.   Siedliska N. - Fafaliou S. 1K 7-63, 6-4 1.32 2.85
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Okalova M. - Siedliska N. Q-OF 6-4, 6-2    
18.04.   Siedliska N. - Bunea N. Q-2K 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Gjorcheska L. - Siedliska N. OF    
01.04.   Siedliska N. - Bizhukova F. 1K 6-3, 6-2 1.15 4.15
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Njuki B. - Siedliska N. 1K 6-2, 6-1 1.80 1.80
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Mekovec I. - Siedliska N. 1K 6-4, 6-2 1.05 6.30
16.03.   Siedliska N. - Orellana S. Q-OF 6-3, 6-0 1.02 7.65
15.03.   Siedliska N. - Nicault I. Q-2K 6-2, 6-2    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Burillo Escor - Siedliska N. Q-1K 6-1, 7-65    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Savoretti A. - Siedliska N. OF 6-4, 6-2 1.32 2.85
11.02.   Siedliska N. - Bacquie A. 1K 4-6, 6-3, 6-2 2.50 1.40
09.02.   Siedliska N. - Gravouil T. Q-OF 3-6, 6-3, 7-65    
08.02.   Siedliska N. - Fita Boluda A Q-2K 7-66, 6-2    
  Kaarst ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Van Der Sypt - Siedliska N. Q-OF 6-3, 7-5    
19.01.   Siedliska N. - Schmitz A. Q-2K 6-3, 6-2    
18.01.   Siedliska N. - Decker M. Q-1K 6-2, 6-2    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Jakup / Moore - Baran / Siedl OF 6-3, 6-2    
  Sobota / Rokietnica ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Bonav / Husar - Balu / Siedl OF 6-3, 6-0    
  Bad Waltersdorf ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Suk N / Vrben - Chies / Siedl ČF    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Fomin / Koval - Siedl / Wacha SF 6-3, 6-3    
16.07.   Siedl / Wacha - Dzala / Khrom ČF 2-6, 6-4, 11-9    
15.07.   Siedl / Wacha - Boeyk / Stokk OF 6-4, 6-3    
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Fomin / Koval - Balu / Siedl ČF 6-4, 67-7, 10-8    
07.07.   Balu / Siedl - Moore / Perri OF 4-6, 6-2, 10-7    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Diste / Schol - Ponom / Siedl ČF 6-4, 7-5    
30.06.   Ponom / Siedl - Galva / Genti OF 6-1, 6-0    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Verst / Vogel - Siedl / Wagem OF 4-6, 6-4, 11-9    
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Stolm / Szlav - Huber / Siedl ČF 2-6, 6-3, 10-2    
01.06.   Huber / Siedl - Holan / Pantu OF 6-3, 6-0    
  Puszczykowo ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Lazar / Lehne - Siedl / Wacha SF 4-6, 6-4, 13-11    
06.05.   Siedl / Wacha - Kolar / Rohan ČF 6-3, 3-6, 10-6    
  Heraklion 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Kawas / Negre - Curov / Siedl SF 2-6, 6-1, 10-4    
29.04.   Curov / Siedl - Boren / Smith ČF 6-0, 6-4    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Fouro / Sanch - Siedl / Wacha ČF 4-6, 6-1, 10-3    
20.04.   Siedl / Wacha - Chimu / Nishi OF 7-5, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Kulik / Silwa - Macie / Siedl ČF 1-1    
31.03.   Macie / Siedl - Magge / Shako OF 6-2, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Bryzg / Lidko - Macie / Siedl ČF 6-3, 6-2    
24.03.   Macie / Siedl - Geiss / Suhai OF 6-1, 6-3    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Ianch / Ianch - Bacqu / Siedl SF 7-68, 6-2    
18.03.   Bacqu / Siedl - Honco / Zoric ČF 6-3, 4-6, 10-6    
17.03.   Bacqu / Siedl - Cakar / Guyom OF 2-6, 6-2, 10-5    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Bojan / Li Y. - Grajd / Siedl OF 7-5, 6-3    
  Kaarst ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Siedl / Wagem - Danie / Geuer F 3-6, 6-4, 10-4    
23.01.   Siedl / Wagem - Boev / Terzi SF 3-6, 6-2, 10-6    
22.01.   Siedl / Wagem - Kunci / Stuch ČF 6-3, 6-4    
20.01.   Siedl / Wagem - Fisch / Gabri OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Kolodziejova - Siedliska N. ČF 2-6, 6-1, 6-2    
13.11.   Siedliska N. - Wachaczyk J. OF 7-66, 7-62 2.50 1.40
10.11.   Siedliska N. - Vaysbuch A. 1K 6-0, 6-1 1.10 4.95
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Galfi D. - Siedliska N. SF 4-0 1.15 4.15
07.11.   Siedliska N. - Simion O. ČF 7-62, 7-63 1.80 1.80
06.11.   Siedliska N. - Vrbenska A. OF 6-4, 6-1 1.70 1.92
04.11.   Siedliska N. - Kolarova V. 1K 4-6, 6-3, 6-1 1.36 2.65
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Wachaczyk J. - Siedliska N. OF 7-65, 6-4 1.60 2.06
29.10.   Siedliska N. - Shlomo K. 1K 2-6, 6-3, 7-5 1.72 1.88
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Van Cauter A. - Siedliska N. 1K 6-2, 4-6, 7-5 1.70 1.92
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Buzarnescu M. - Siedliska N. 1K 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Di Giuseppe M - Siedliska N. 1K 7-5, 6-4 2.16 1.55
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Brescia G. - Siedliska N. OF 3-6, 6-2, 6-4    
09.09.   Siedliska N. - Cruciani D. 1K 7-68, 6-4    
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Shinikova I. - Siedliska N. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.26 3.15
11.08.   Siedliska N. - Gulbe L. 1K 6-1, 6-1 1.55 2.16
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Savoretti A. - Siedliska N. ČF 4-6, 6-4, 6-4 1.27 3.10
31.07.   Siedliska N. - Bastianello L OF 6-0, 6-1 1.36 2.65
30.07.   Siedliska N. - Sorg M. 1K 6-3, 6-2 1.05 6.30
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Chinellato S. - Siedliska N. 1K 6-4, 6-3 2.80 1.33
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Morderger Y. - Siedliska N. Q-OF 6-2, 6-4 2.36 1.45
06.07.   Siedliska N. - Ianchuk O. Q-2K 4-6, 6-2, 6-2    
05.07.   Siedliska N. - Novoselova P. Q-1K 6-1, 6-0    
  Todi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Simic J. - Siedliska N. OF 2-6, 6-4, 7-5 1.60 2.06
01.07.   Siedliska N. - Moratelli A. 1K 6-2, 6-4 2.16 1.55
  Amarante ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Ponchet J. - Siedliska N. 1K 6-1, 7-63    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Kix D. - Siedliska N. 7K 4-6, 7-6, 10-7    
14.06.   Siegemund L. - Siedliska N. 6K 6-1, 6-0    
08.06.   Sibille C. - Siedliska N. 5K 6-4, 7-6    
  Madrid 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Kocher I. - Siedliska N. OF 6-2, 7-5    
03.06.   Siedliska N. - Roman Domingu 1K 1-6, 6-3, 6-4    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Hemmerich N. - Siedliska N. 3K 6-2, 6-1    
18.05.   Siedliska N. - Ripoll D. 2K 6-3, 5-7, 10-3    
  Zielona Gora ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Štefková B. - Siedliska N. 1K 6-2, 6-2 1.42 2.46
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Dzalamidze N. - Siedliska N. 1K 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Segarelli F. - Siedliska N. ČF 6-2, 1-0 1.92 1.70
08.05.   Siedliska N. - Quattrone C. OF 6-2, 6-2    
07.05.   Siedliska N. - Spigarelli M. 1K 6-2, 6-2    
  Heraklion 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Grammatikopou - Siedliska N. OF 6-4, 6-0    
22.04.   Siedliska N. - Vangelova A. 1K 6-4, 6-3    
  Heraklion 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Sakkari M. - Siedliska N. 1K 6-0, 2-0 1.58 2.08
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Enache D. - Siedliska N. 1K 6-2, 3-6, 6-1    
  Tinajo 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Van De Graaf - Siedliska N. 1K 7-5, 6-4 2.70 1.35
  Kaarst ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Prenkovic L. - Siedliska N. 1K 3-6, 6-1, 6-2 3.80 1.18
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Siedl / Wacha - Husar / Parta F 6-2, 62-7, 10-6    
13.11.   Siedl / Wacha - Kolar / Rohan SF 6-3, 6-4    
12.11.   Siedl / Wacha - Holan / Vrben ČF 6-3, 6-0    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Rohan / Vrben - Shlom / Siedl OF 6-4, 6-2    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Kosti / Selak - Siedl / Wacha ČF 6-3, 2-6, 10-4    
30.10.   Siedl / Wacha - Fafal / Rento OF    
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Buzar / Kosti - Siedl / Zovin ČF 1-0    
20.10.   Siedl / Zovin - Kaerc / Zorgo OF 6-4, 6-4    
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Grabh / Rief - Kosti / Siedl OF 7-5, 2-0    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Ferra / Rubin - Baran / Siedl ČF 1-6, 6-4, 10-5    
16.09.   Baran / Siedl - Stefa / Turat OF 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Cruci / Palmi - Herin / Siedl ČF 6-4, 6-4    
09.09.   Herin / Siedl - Jedry / Jedry OF 6-0, 6-2    
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Macie / Rosat - Huber / Siedl ČF 6-3, 7-5    
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Huber / Siedl - Sabin / Savor F 6-4, 6-1    
01.08.   Huber / Siedl - Bacqu / Braba SF 6-3, 6-3    
31.07.   Huber / Siedl - Hofer / Ladur ČF 6-1, 6-3    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Huber / Siedl - Bresc / Ferra F 6-3, 6-4    
23.07.   Huber / Siedl - Baldu / Papam SF 6-4, 6-0    
22.07.   Huber / Siedl - Pasin / Scala ČF 6-1, 6-1    
21.07.   Huber / Siedl - Casca / Magaz OF 6-0, 6-2    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Fujiw / Tanak - Huber / Siedl SF 6-2, 7-5    
11.07.   Huber / Siedl - Wacha / Zande ČF 6-2, 7-5    
09.07.   Huber / Siedl - Khrom / Ramia OF    
  Todi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Chies / Lomba - Baldu / Siedl SF 6-0, 6-4    
01.07.   Baldu / Siedl - Katz / Westb ČF 6-2, 5-7, 10-7    
  Amarante ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Komar / Strak - Haas / Siedl F 3-6, 7-5, 10-6    
27.06.   Haas / Siedl - Luz B / Saez SF 6-4, 6-0    
26.06.   Haas / Siedl - Fedos / Rigoz ČF 6-3, 1-0    
25.06.   Haas / Siedl - Ferre / Pedro OF    
  Madrid 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Caval / Cerve - Koche / Siedl SF 6-0, 6-1    
04.06.   Koche / Siedl - Corti / Perez ČF 6-2, 6-0    
02.06.   Koche / Siedl - Gay H / Sauce OF 6-0, 7-63    
  Zielona Gora ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Dzala / Siedl - Mihai / Piraz F 6-4, 6-1    
16.05.   Dzala / Siedl - Maroz / Shini SF 6-3, 6-3    
15.05.   Dzala / Siedl - Clark / Peckl ČF 6-3, 6-3    
14.05.   Dzala / Siedl - Proes / Stemm OF 3-6, 6-3, 10-7    
  Santa Margherita Di Pula 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Arcid / Spiga - Huber / Siedl F 6-1, 6-4    
09.05.   Huber / Siedl - Enach / Colme SF 6-4, 6-4    
08.05.   Huber / Siedl - Tebal / Verpe ČF 6-2, 6-2    
  Heraklion 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Huber / Zovin - Baran / Siedl OF 6-0, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Sadle / Shkud - March / Siedl OF 3-6, 7-5, 11-9    
  Tinajo 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Kawas / Nakan - Deigm / Siedl ČF    
11.02.   Deigm / Siedl - Hodzi / Tring OF 7-63, 6-1    
  Kaarst ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Ianch / Kolar - Lutze / Siedl SF 6-2, 6-2    
23.01.   Lutze / Siedl - Kuder / Silic ČF 5-7, 6-3, 10-7    
21.01.   Lutze / Siedl - Danes / Terzi OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Siedliska N. - Zovincova V. F 6-1, 6-4 1.12 4.60
09.11.   Siedliska N. - Kennel K. SF 6-3, 6-3 2.46 1.42
08.11.   Siedliska N. - Lazic M. ČF 7-5, 3-6, 6-1 1.40 2.50
07.11.   Siedliska N. - Eccel S. OF 6-1, 6-2 1.22 3.45
05.11.   Siedliska N. - Markesini I. 1K 6-3, 5-7, 6-0    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Sarrazin L. - Siedliska N. F 7-5, 6-2 1.50 2.24
02.11.   Siedliska N. - Stamatova J. SF 6-3, 6-3 1.98 1.65
01.11.   Siedliska N. - Wagemaker M. ČF 6-2, 1-0 1.94 1.68
30.10.   Siedliska N. - Smolina A. OF 6-4, 6-2 1.65 1.98
28.10.   Siedliska N. - Kozub K. 1K 6-1, 6-3 1.04 6.70
  Marathon 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Huber L. - Siedliska N. ČF 2-6, 6-3, 7-65 2.65 1.36
03.10.   Siedliska N. - Bashota D. OF 6-2, 6-2    
01.10.   Siedliska N. - Katic V. 1K 6-1, 6-4    
  Marathon 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Lee P. - Siedliska N. OF 7-5, 6-4    
24.09.   Siedliska N. - Ornberg M. 1K 6-1, 6-2    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Kayser S. - Siedliska N. ČF 6-4, 4-1 2.32 1.47
28.08.   Siedliska N. - Kubicikova M. OF 6-4, 7-67 4.60 1.12
27.08.   Siedliska N. - Morderger Y. 1K 7-5, 1-6, 6-2 1.22 3.45
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Santamaria S. - Siedliska N. OF 6-4, 6-4    
22.07.   Siedliska N. - Sabino L. 1K 6-4, 6-2    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Vinogradova P - Siedliska N. 1K 6-3, 6-2    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Vinogradova P - Siedliska N. 1K 6-1, 7-5    
08.07.   Jakupovic D. - Siedliska N. Q-OF 7-65, 6-3    
07.07.   Siedliska N. - Niedmers N. Q-2K 6-0, 6-1    
06.07.   Siedliska N. - Dzalamidze N. Q-1K 7-65, 6-4    
  Todi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Amiraghyan A. - Siedliska N. 1K 6-4, 3-6, 6-1    
30.06.   Siedliska N. - Ferrando C. Q-OF 6-1, 6-2    
29.06.   Siedliska N. - Masini M. Q-1K 6-1, 6-1    
  Guimaraes ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Hermoso X. - Siedliska N. ČF 6-2, 6-3    
13.06.   Siedliska N. - Luz B. OF 7-62, 2-6, 6-3    
12.06.   Siedliska N. - Ferreira J. 1K 6-2, 6-0    
  Marathon 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Konig P. - Siedliska N. OF 2-6, 6-3, 6-1    
21.05.   Siedliska N. - Sugnaux T. 1K 6-4, 4-6, 7-5    
  Marathon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Kontaveit A. - Siedliska N. 1K 6-3, 6-4    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Benitez A. - Siedliska N. 1K 6-1, 7-61    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Martincová T. - Siedliska N. 1K 3-6, 6-3, 6-1    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Martincová T. - Siedliska N. 1K 3-6, 6-3, 6-0    
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Gai A. - Siedliska N. 1K 7-5, 6-0    
  Kaarst ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Koenig F. - Siedliska N. OF 6-4, 65-7, 6-4 2.24 1.50
22.01.   Siedliska N. - Romanova A. 1K 2-6, 6-2, 6-0    
21.01.   Siedliska N. - Lukas T. Q-OF 6-3, 3-6, 6-4    
21.01.   Siedliska N. - Baumgarten S. Q-2K 6-2, 6-3    
19.01.   Siedliska N. - Rustecka P. Q-1K 6-2, 6-2    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Kushk / Stama - Siedl / Wagem ČF 2-1    
04.11.   Siedl / Wagem - Nagel / Pisku OF 7-64, 6-1    
  Marathon 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Brown / Parri - Siedl / Wagem ČF 6-4, 1-0    
01.10.   Siedl / Wagem - Kokko / Matou OF 6-1, 6-3    
  Marathon 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Palmi / Rosat - Czarn / Siedl OF 3-6, 7-65, 10-8    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Di Gi / Savor - Keir / Siedl OF 6-4, 6-3    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Artam / Dzala - Brink / Siedl OF 6-0, 6-3    
  Marathon 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Piraz / Van D - Siedl / Wagem SF 6-2, 7-63    
22.05.   Siedl / Wagem - Mezak / Njiri ČF 6-3, 2-6, 10-8    
21.05.   Siedl / Wagem - Demen / Genni OF 6-0, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Guimaraes ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Tholey L. - Siedliska N. OF 7-64, 7-5    
06.11.   Siedliska N. - Shulzhanok D. 1K 6-2, 6-1    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Zagorska S. - Siedliska N. OF 6-2, 7-5    
15.10.   Siedliska N. - Grammatikopou 1K 3-6, 7-5, 6-1    
  Trieste ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Mekovec I. - Siedliska N. OF 6-4, 6-1    
03.09.   Siedliska N. - Papamichail D 1K 3-6, 6-2, 6-2    
  Todi ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Sorribes Torm - Siedliska N. OF 2-6, 6-4, 6-0    
20.08.   Siedliska N. - Moroni A. 1K 6-4, 6-0    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Kramperova K. - Siedliska N. Q-1K 6-0, 6-3    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Boeykens E. - Siedliska N. OF 7-5, 5-4    
03.07.   Siedliska N. - Boev M. 1K 6-4, 6-0    
  Amarante ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Parrizas-Diaz - Siedliska N. OF 6-4, 6-1    
06.06.   Siedliska N. - Mikheeva A. 1K 6-4, 6-2    
  Izmir ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Eraydin B. - Siedliska N. ČF 6-1, 6-2    
23.05.   Siedliska N. - Scimone S. OF 6-2, 6-3    
22.05.   Siedliska N. - Kleinsteuber 1K 6-0, 6-0    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Paterova D. - Siedliska N. Q-2K 6-3, 6-2    
28.04.   Siedliska N. - Bonic B. Q-1K 7-5, 7-65    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Savoretti A. - Siedliska N. ČF 6-1, 6-0    
18.04.   Siedliska N. - Grajdek K. OF 6-0, 6-3    
17.04.   Siedliska N. - Gjorcheska L. 1K 6-3, 6-3    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Moratelli A. - Siedliska N. 1K 6-2, 6-2    
09.04.   Siedliska N. - Bruzzone G. Q-OF 3-6, 6-2, 6-2    
08.04.   Siedliska N. - Porubin G. Q-2K 6-2, 1-6, 7-65    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Njiric S. - Siedliska N. OF 3-6, 6-3, 6-3    
03.04.   Siedliska N. - Vangelova A. 1K 6-4, 6-0    
  Antalya - Ali Bey 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Bukta A. - Siedliska N. Q-2K 6-3, 3-0    
  Antalya - Ali Bey ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Tcakanian M. - Siedliska N. Q-2K 6-2, 6-0    
10.03.   Siedliska N. - Mitrokhin S. Q-1K 6-0, 6-0    
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Dodin O. - Siedliska N. 1K 7-6, 6-2    
05.03.   Siedliska N. - Peral M. Q-OF 6-2, 6-4    
04.03.   Siedliska N. - Shaibu R. Q-1K 6-1, 6-0    
  Gosier ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Schnack Y. - Siedliska N. OF 6-0, 6-1    
17.01.   Siedliska N. - Browne J. 1K 6-0, 6-1    
  Saint-Martin ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Shlomo K. - Siedliska N. OF 6-4, 6-3    
10.01.   Siedliska N. - Zhang W. 1K 6-1, 6-3    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Arcan / Sarra - Siedl / Zagor ČF 7-66, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Atény ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Vogasari D. - Siedliska N. OF 4-6, 7-65, 6-3    
20.09.   Siedliska N. - Domagala V. 1K 3-1    
  Porto Rafti ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Hermoso X. - Siedliska N. OF 6-3, 6-4    
13.09.   Siedliska N. - Baka K. 1K 6-1, 6-1    
  Enschede ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Coppola C. - Siedliska N. 1K 6-4, 4-6, 6-3    
22.08.   Siedliska N. - Bakker S. Q-OF 6-3, 6-1    
  Gijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Zagorska S. - Siedliska N. ČF    
10.08.   Siedliska N. - Rapisarda-Cal OF 1-6, 6-2, 6-1    
09.08.   Siedliska N. - Martinez Sanj 1K 6-0, 6-1    
07.08.   Siedliska N. - Lopez Fernand Q-OF 6-0, 6-0    
06.08.   Siedliska N. - Montserrat Sa Q-1K 6-4, 6-1    
  Alcobaca ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Clarke Y. - Siedliska N. 1K 6-2, 6-0    
  Amarante ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Luz B. - Siedliska N. SF 6-3, 6-0    
09.06.   Siedliska N. - Parrizas-Diaz ČF 6-4, 6-4    
08.06.   Siedliska N. - Rizzolo K. OF 6-4, 6-2    
07.06.   Siedliska N. - Pinheiro A. 1K 6-0, 6-0    
  Cantahede ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Zagorska S. - Siedliska N. OF 6-1, 6-4    
31.05.   Siedliska N. - Cianci C. 1K 6-2, 6-2    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Orlova Y. - Siedliska N. Q-1K 6-4, 7-68    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Borthwick D. - Siedliska N. Q-OF 6-4, 6-3    
17.04.   Siedliska N. - Bonic B. Q-2K 7-64, 4-6, 6-2    
16.04.   Siedliska N. - Zeballos Melg Q-1K 6-0, 6-1    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Garcia-Perez - Siedliska N. Q-1K 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Antalya-Belek 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Marchetti G. - Siedliska N. 1K 6-4, 6-4    
18.10.   Siedliska N. - Munozova A. Q-OF 6-2, 3-6, 6-2    
17.10.   Siedliska N. - Kocher I. Q-1K 4-6, 7-5, 6-2    
  Antalya-Belek 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Lazareva M. - Siedliska N. Q-2K 6-4, 6-4    
09.10.   Siedliska N. - Cetin G. Q-1K 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
08.02.2020 - 08.02.2020  Antalya 5 ITF nenastoupila
14.01.2020 - 04.02.2020  Malibu 2 ITF skreč
25.09.2019 - 25.09.2019  Clermond-Ferrand ITF skreč
23.05.2019 - 28.05.2019 Karuizawa ITF skreč
25.04.2019 - 14.05.2019  Osprey ITF skreč
21.12.2018 - 01.01.2019  Ortisei ITF nenastoupila
28.11.2018 - 17.12.2018  Antalya 36 ITF skreč
06.10.2018 - 06.10.2018  Monastir 5 ITF skreč
01.09.2018 - 02.10.2018  Haren ITF skreč
17.06.2018 - 01.07.2018  Hammamet 37 ITF skreč
17.03.2018 - 27.03.2018  Heraklion 3 ITF skreč
01.10.2015 - 17.01.2016  Charleston 2 ITF skreč
02.07.2015 - 05.07.2015  Brusel ITF skreč
14.05.2015 - 16.05.2015  Zielona Gora ITF skreč
02.04.2015 - 02.04.2015  Šarm aš-Šajch 12 ITF nenastoupila
08.11.2014 - 10.11.2014  Heraklion 11 ITF skreč
09.05.2014 - 09.05.2014  Santa Margherita Di Pula 9 ITF skreč
15.04.2014 - 22.04.2014  Heraklion 6 ITF skreč
29.08.2013 - 24.09.2013  Caslano ITF skreč
05.07.2012 - 14.07.2012  Brusel ITF skreč
18.03.2012 - 03.04.2012  Antalya - Ali Bey 2 ITF skreč
11.08.2011 - 22.08.2011  Gijon ITF nenastoupila
 
 
 
 
 
TOPlist