Talaba Gabriela - profil

Talaba Gabriela 

Talaba Gabriela

Stát: Rumunsko
Věk: 24 (23. 8. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 232. / 230.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 274. / 272.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 186/125 149/92 26/22 11/11 - -
2020 11/7 3/2 2/2 6/3 - -
2019 36/29 28/21 6/5 2/3 - -
2018 27/14 22/8 5/5 0/1 - -
2017 14/8 9/4 5/4 - - -
2016 18/9 15/7 3/2 - - -
2015 12/9 10/7 2/2 - - -
2014 28/16 26/15 - 2/1 - -
2013 17/16 13/12 3/2 1/2 - -
2012 20/11 20/10 - 0/1 - -
2011 3/4 3/4 - - - -
2010 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 127/86 106/63 21/19 0/4 - -
2020 3/3 2/2 1/1 - - -
2019 28/19 19/13 9/5 0/1 - -
2018 21/10 17/5 4/4 0/1 - -
2017 15/7 10/3 5/4 - - -
2016 13/5 13/3 0/2 - - -
2015 10/5 8/4 2/1 - - -
2014 22/16 22/15 - 0/1 - -
2013 9/13 9/11 0/2 - - -
2012 6/8 6/7 - 0/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 2
2017 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2018 - 3
2017 - 1
2016 - 2
2015 - 1
Celkem: 0 10
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Talaba G. - Lister C. OF 6-3, 7-64 1.26 3.36
09.03.   Talaba G. - Dart H. 1K 6-1, 6-3 3.66 1.23
  Monterrey Kolo Výsledek K1 K2
29.02.   Gatto-Montico - Talaba G. Q-1K 6-2, 3-6, 6-4 1.53 2.31
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Ce G. - Talaba G. 1K 6-2, 3-6, 6-2 3.97 1.20
  Nicholasville ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Liu C. - Talaba G. ČF 7-5, 6-1 1.39 2.80
13.02.   Talaba G. - Anderson R. OF 66-7, 6-4, 6-2 2.27 1.57
12.02.   Talaba G. - Zarazua R. 1K 4-6, 7-62, 6-2    
11.02.   Chang H. - Talaba G. Q-OF 5-7, 6-2, 10-6 2.66 1.41
10.02.   Talaba G. - Webley-Smith E. Q-1K 7-5, 6-3    
  Midland ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Rogers S. - Talaba G. ČF 6-4, 6-4 1.12 5.50
06.02.   Talaba G. - Xu S. OF 7-5, 6-2 2.34 1.52
06.02.   Talaba G. - Brengle M. 1K 6-2, 7-64 6.00 1.08
04.02.   Talaba G. - Udvardy P. Q-OF 6-1, 1-6, 10-6 1.75 1.94
  Vero Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Burillo Escor - Talaba G. 1K 6-0, 6-3 1.40 7.70
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Benoit M. - Talaba G. SF 6-2, 6-1 2.05 1.67
17.01.   Talaba G. - Carreras A. ČF 6-3, 7-5 1.64 2.06
16.01.   Talaba G. - Andrianjafitr OF 6-2, 6-3 1.91 1.77
14.01.   Talaba G. - Leslie J. 1K 6-2, 6-1 1.03 8.02
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Talab / Zacar - Osori / Porti OF 2-0 1.30 3.15
  Rancho Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Bapti / Liu C - Talab / Whori OF 6-0, 64-7, 10-6 2.30 1.53
  Vero Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Hsu C / Udvar - Simio / Talab ČF 2-6, 6-2, 11-9    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Galfi / Zimme - Bosko / Talab SF 2-6, 6-3, 10-7 1.57 2.20
16.01.   Bosko / Talab - Cako / Gleas ČF 6-3, 6-4    
15.01.   Bosko / Talab - Ashir / Pasin OF 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Naples ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Mendez S. - Talaba G. SF 6-2, 6-1 1.62 2.13
22.11.   Talaba G. - Collins D. ČF 7-62, 6-1 4.41 1.15
21.11.   Talaba G. - Fetecau I. OF 6-2, 65-7, 6-2 2.02 1.67
20.11.   Talaba G. - Papamichail D. 1K 6-3, 62-7, 6-2 1.59 2.15
  Orlando 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Rus A. - Talaba G. 1K 0-6, 6-2, 7-64 1.12 5.15
  Tyler ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Lao D. - Talaba G. 1K 6-4, 63-7, 6-3 1.20 3.97
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Voegele S. - Talaba G. 1K 4-6, 6-3, 6-0 1.24 3.56
  Hilton Head Island ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Danilina A. - Talaba G. OF 7-60, 6-2 1.89 1.77
08.10.   Talaba G. - Parks A. 1K 6-0, 6-2 1.24 3.52
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Glatch A. - Talaba G. 1K 7-5, 6-4 1.63 2.15
  Templeton ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Min G. - Talaba G. OF 6-1, 6-0 1.63 2.11
25.09.   Talaba G. - Bouchard E. 1K 6-4, 4-6, 6-4 2.85 1.36
  Redding ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Talaba G. - Parks A. F 6-1, 6-1 1.71 2.03
15.09.   Talaba G. - Hart J. SF 6-3, 6-2 1.33 2.98
13.09.   Talaba G. - Bektas E. ČF 7-5, 6-2 2.19 1.56
12.09.   Talaba G. - Stearns P. OF 6-2, 6-2 1.63 2.09
10.09.   Talaba G. - Guillermo L. 1K 6-3, 4-6, 6-4 1.66 2.03
  Guayaquil 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Osorio Serran - Talaba G. SF 6-3, 6-3 1.30 3.19
23.08.   Talaba G. - Zacarias M. ČF 7-66, 2-6, 6-3 2.55 1.42
22.08.   Talaba G. - Nefedova A. OF 6-1, 6-3 1.18 4.11
21.08.   Talaba G. - Joksovic D. 1K 6-3, 6-1 1.07 6.94
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Stewart K. - Talaba G. SF 6-2, 6-1 1.40 2.72
16.08.   Talaba G. - Osaka M. ČF 6-4, 6-3 2.41 1.48
15.08.   Talaba G. - Romero C. OF 6-3, 6-3 1.06 6.92
13.08.   Talaba G. - Ashley L. 1K 7-5, 6-0 1.04 7.96
  Fort Worth ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Guillermo L. - Talaba G. 1K 6-3, 1-6, 6-4 2.12 1.61
  Ashland ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Chang H. - Talaba G. 1K 6-4, 5-7, 6-0 1.35 2.87
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Fourlis J. - Talaba G. Q-1K 6-4, 6-2 1.39 2.79
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Ormaechea P. - Talaba G. 1K 6-2, 7-5 1.35 2.81
18.06.   Talaba G. - Skamlova C. Q-OF 6-1, 6-2 1.31 2.99
17.06.   Talaba G. - Pradova M. Q-1K 6-2, 6-3 1.04 6.76
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Bulgaru M. - Talaba G. ČF 6-3, 2-6, 6-2 2.11 1.61
13.06.   Talaba G. - Marcinkevica D. OF 6-1, 6-4 1.83 1.82
12.06.   Talaba G. - Morvayova V. 1K 6-3, 6-2 1.25 3.40
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Kovinic D. - Talaba G. OF 6-2, 3-6, 6-2 1.31 3.08
05.06.   Talaba G. - Meliss V. 1K 7-62, 6-2 1.15 4.56
04.06.   Talaba G. - Mendez S. Q-OF 6-4, 7-63 2.02 1.65
03.06.   Talaba G. - Morderger Y. Q-1K 6-4, 6-3 1.43 2.43
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Bukta A. - Talaba G. Q-1K 6-1, 6-4 2.08 1.59
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Parrizas-Diaz - Talaba G. 1K 6-2, 6-0 1.79 1.87
  Bonita Springs ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Chirico L. - Talaba G. OF 5-7, 6-4, 7-61 1.35 2.84
09.05.   Talaba G. - Sebov K. 1K 7-5, 6-2 1.95 1.75
07.05.   Talaba G. - Giavara H. Q-OF 7-5, 6-1 1.25 3.35
06.05.   Talaba G. - Osaka M. Q-1K 5-7, 1-1 1.88 1.73
  Charleston ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Chirico L. - Talaba G. Q-OF 6-3, 6-1 1.43 2.52
29.04.   Talaba G. - Perper A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Liu C. - Talaba G. 1K 7-5, 6-2 1.25 3.53
16.04.   Talaba G. - Rogowska O. Q-OF 7-64, 6-3 2.64 1.40
15.04.   Talaba G. - Nefedova A. Q-1K 7-612, 6-3 1.25 3.23
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Baptiste H. - Talaba G. Q-OF 6-3, 7-66 1.29 2.96
08.04.   Talaba G. - Robinson J. Q-1K 6-2, 6-0 1.15 4.10
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Li A. - Talaba G. ČF 7-5, 6-3    
05.04.   Talaba G. - Zlochova Z. OF 6-3, 6-1 1.43 2.54
03.04.   Talaba G. - Branstine C. 1K 6-4, 6-1 1.75 1.91
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Colmegna M. - Talaba G. Q-OF 7-63, 6-2 2.17 1.54
18.03.   Talaba G. - Piai E. Q-1K 6-3, 3-6, 10-8 1.25 3.23
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Papamichail D. - Talaba G. Q-1K 6-3, 2-6, 10-7 1.93 1.69
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Raducanu E. - Talaba G. 1K 6-3, 65-7, 6-3 1.32 2.99
18.02.   Talaba G. - Taylor E. Q-OF 6-2, 6-4    
18.02.   Talaba G. - Moore T. Q-1K 7-62, 6-4 2.72 1.34
  Trnava 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Andrianjafitr - Talaba G. Q-1K 6-3, 6-3    
  Trnava 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Voráčová R. - Talaba G. Q-1K 6-4, 6-1    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Mcadoo R. - Talaba G. Q-1K 7-65, 7-61    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Burillo Escor - Talaba G. Q-OF 3-6, 7-5, 10-6    
14.01.   Talaba G. - Lazaro Garcia Q-1K 6-0, 7-5    
  Naples ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Porti / Talab - Bosko / Mende F 7-5, 6-2 2.38 1.50
22.11.   Porti / Talab - Navar / Stear SF 6-4, 1-6, 10-8    
21.11.   Porti / Talab - Fetec / Udvar ČF 6-1, 1-0    
19.11.   Porti / Talab - Colli / Emma OF 6-1, 6-4    
  Orlando 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Bosko / Mende - Porti / Talab ČF 6-3, 6-3    
12.11.   Porti / Talab - Rus A / Turat OF 6-4, 6-2    
  Tyler ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Olmos / Perez - Parta / Talab OF 6-1, 6-1    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Arcon / Doleh - Chang / Talab OF 6-2, 6-1    
  Hilton Head Island ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Lamen / Melni - Stewa / Talab ČF 6-3, 2-6, 11-9    
09.10.   Stewa / Talab - Chang / Muell OF 6-2, 2-6, 10-3    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Tjand / Zacar - Stewa / Talab ČF 7-5, 6-4    
01.10.   Stewa / Talab - Bekta / Moore OF 6-4, 7-5    
  Templeton ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Babic / Whori - Talab / Zacar F 6-4, 6-2 2.03 1.69
28.09.   Talab / Zacar - Bekta / Moore SF 6-3, 6-4    
27.09.   Talab / Zacar - Roger / Vande ČF 6-4, 7-5    
26.09.   Talab / Zacar - Dunkl / Monag OF 64-7, 6-1, 10-4    
  Redding ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Harri / Houri - Hsu C / Talab SF 6-2, 6-2 1.93 1.69
13.09.   Hsu C / Talab - Monte / Parks ČF 5-7, 6-4, 10-7 1.25 3.21
12.09.   Hsu C / Talab - Gamar / Proct OF 2-6, 6-2, 10-7    
  Guayaquil 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Stewa / Talab - Lizar / Osori F 61-7, 7-66, 10-7 1.62 2.13
24.08.   Stewa / Talab - Carle / Escau SF 3-6, 6-4, 10-2    
22.08.   Stewa / Talab - Hsu C / Zacar ČF 6-4, 4-6, 10-8    
20.08.   Stewa / Talab - Ashle / Closs OF 6-0, 6-2    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Reasc / Schae - Osbor / Talab ČF 4-6, 6-1, 10-6    
13.08.   Osbor / Talab - Caste / Genco OF 6-0, 6-0    
  Fort Worth ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Hsu C / Talab - Bolto / Hart F 7-68, 7-5    
03.08.   Hsu C / Talab - Boren / Monte SF 6-4, 7-65    
02.08.   Hsu C / Talab - Newbo / Robin ČF 6-0, 6-3    
01.08.   Hsu C / Talab - Broad / Ong V OF 6-2, 6-3    
  Ashland ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Carte / Manas - Hives / Talab OF 6-1, 6-1    
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Leche / March - Bogda / Talab OF 4-6, 7-5, 10-8    
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Kusy / Silna - Rogow / Talab OF 8.34 1.01
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Masar / Sramk - Bulga / Talab ČF 7-5, 6-3    
04.06.   Bulga / Talab - Chen / Wu F. OF 6-4, 3-6, 10-5    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Chies / Marci - Bogda / Talab ČF 6-2, 6-3    
29.05.   Bogda / Talab - Crist / Shini OF 7-5, 7-62    
  Charleston ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Gauff / Mcado - Perpe / Talab OF 6-1, 6-3 1.49 2.27
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Kawa / Piter - Ho J. / Talab OF 6-4, 6-1 1.54 2.27
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Arcon / Doleh - Simio / Talab F 6-3, 6-0 1.55 2.22
12.04.   Simio / Talab - Aiava / Rodri SF 6-2, 4-6, 10-5 1.78 1.82
11.04.   Simio / Talab - Evtim / Zloch ČF 6-2, 7-5    
10.04.   Simio / Talab - Chang / Muell OF 6-2, 7-5 2.43 1.43
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Chang / Whori - Simio / Talab ČF 7-65, 5-7, 11-9    
03.04.   Simio / Talab - Ghite / Melis OF 6-4, 6-3    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Albie / Yerol - Talab / Terzi OF 7-5, 6-4 1.93 1.69
  Trnava 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Bogda / Cadan - Koelz / Talab OF    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Samir / Schol - Mcado / Talab OF 7-63, 5-7, 10-8    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Chang / Muell - Hanat / Talab ČF 6-2, 2-6, 11-9    
15.01.   Hanat / Talab - Ozzor / Ziegl OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Ho J. - Talaba G. OF 7-5, 7-5 2.53 1.43
13.11.   Talaba G. - De Bernardi C. 1K 7-5, 6-3 1.30 3.07
  Lawrence ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Navarro E. - Talaba G. 1K 6-4, 3-6, 6-1 1.61 2.13
  Tyler ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Li A. - Talaba G. Q-ČF 6-2, 6-4 1.46 2.55
29.10.   Talaba G. - Marand S. Q-OF 2-6, 6-3, 6-3 1.80 1.80
28.10.   Talaba G. - Vukovic D. Q-1K 7-64, 2-6, 6-3    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Goncalves P. - Talaba G. Q-1K 6-2, 7-5    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Talaba G. - Halbauer E. F 6-4, 65-7, 6-2 1.74 1.96
06.10.   Talaba G. - Baptiste H. SF 6-2, 6-2 1.59 2.18
05.10.   Talaba G. - Reix S. ČF 6-1, 6-0 2.41 1.47
04.10.   Talaba G. - Nefedova A. OF 6-1, 6-0 1.38 2.74
03.10.   Talaba G. - Sun L. 1K 6-1, 6-3 1.21 3.82
02.10.   Talaba G. - Forbes A. Q-OF 4-6, 6-1, 6-2 1.29 2.96
01.10.   Talaba G. - Fiquet T. Q-2K 6-1, 6-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Fetecau I. - Talaba G. 1K 61-7, 6-1, 7-5 2.10 1.61
17.09.   Talaba G. - Evtimova D. Q-OF 6-3, 2-6, 6-1 1.78 1.82
16.09.   Talaba G. - Zotova M. Q-1K 6-1, 6-0    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Evtimova D. - Talaba G. OF 6-4, 1-6, 6-3    
11.09.   Talaba G. - Uzcategui A. 1K 6-2, 6-0 1.24 3.25
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Talaba G. - Naydenova A. F 6-2, 6-2    
09.09.   Talaba G. - Bassols Riber SF 7-5, 6-3 3.04 1.32
07.09.   Talaba G. - Luque Moreno M. ČF 6-3, 6-2 1.80 1.80
06.09.   Talaba G. - Zeballos Melg OF 7-62, 7-5 1.43 2.43
04.09.   Talaba G. - Melikhova E. 1K 6-0, 6-0 1.01 8.32
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Kordolaimi E. - Talaba G. Q-1K 6-2, 6-3 1.33 2.77
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Boskovic L. - Talaba G. Q-OF 6-0, 6-0 1.34 2.74
30.07.   Talaba G. - Herrmann S. Q-1K 6-3, 3-6, 6-3 1.19 3.66
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Niemeier J. - Talaba G. 1K 6-2, 6-4 1.45 2.49
24.07.   Primorac I. - Talaba G. Q-OF 6-0, 2-6, 7-64 2.25 1.50
23.07.   Talaba G. - Hodzic M. Q-1K 6-3, 6-2 1.22 3.46
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Pipa S. - Talaba G. Q-1K 6-2, 3-6, 6-2    
  Baton Rouge ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Ma C. - Talaba G. Q-OF 6-3, 6-0    
18.06.   Talaba G. - Nava Elkin A. Q-2K 6-1, 6-1    
17.06.   Talaba G. - Forbes A. Q-1K 7-65, 6-3    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Stefani L. - Talaba G. 1K 6-2, 6-2 2.27 1.54
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Min G. - Talaba G. SF 7-5, 6-2 1.28 3.34
08.06.   Talaba G. - Kingsley R. ČF 6-3, 6-4 3.02 1.32
07.06.   Talaba G. - Xu S. OF 6-1, 6-4 2.86 1.35
06.06.   Talaba G. - Mcadoo R. 1K 7-5, 6-1 1.46 2.48
05.06.   Talaba G. - Parks A. Q-OF 7-5, 6-0    
04.06.   Talaba G. - Borovinskaya A. Q-2K 6-1, 6-0    
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Boren / Monte - Okuno / Talab ČF 6-2, 6-4    
15.11.   Okuno / Talab - Asgha / Koras OF 6-3, 6-2    
  Lawrence ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Babic / Shiba - Perpe / Talab OF 2-6, 6-3, 10-5    
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Guara / Olmos - Munte / Talab OF 6-0, 6-1 1.22 3.43
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Chang / Muell - Hsu C / Talab F 6-4, 6-4 1.54 2.17
05.10.   Hsu C / Talab - Danil / Munte SF 6-1, 7-62 1.57 2.10
04.10.   Hsu C / Talab - Halba / Nefed ČF 6-4, 6-4    
02.10.   Hsu C / Talab - Gatic / Perei OF 6-4, 6-1 1.25 3.23
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Dinu / Uzcat - Simio / Talab ČF 7-5, 6-4 1.69 1.93
19.09.   Simio / Talab - Boev / Salde OF 6-4, 3-6, 13-11 1.49 2.27
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Talab / Uzcat - Oz I. / Sezer F 3-6, 7-5, 10-5 1.78 1.82
13.09.   Talab / Uzcat - Gaspa / Shapa SF 6-1, 7-64 1.63 2.01
12.09.   Talab / Uzcat - Adame / Cadar ČF 6-3, 7-61 1.19 3.66
11.09.   Talab / Uzcat - Boev / Duca OF 6-2, 6-2 1.22 3.44
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Hoste / Talab - Lanti / Moren F 6-2, 6-2    
06.09.   Hoste / Talab - Boent / Saner SF 6-2, 6-1    
05.09.   Hoste / Talab - Ayala / Lopez ČF 6-0, 6-2    
03.09.   Hoste / Talab - Naya / Puig OF 6-0, 6-4    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Bonda / Crist - Simio / Talab OF 6-4, 6-4 1.73 1.88
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Simio / Talab - Jablo / Juhas F 6-3, 6-0 1.73 1.88
27.07.   Simio / Talab - Alves / Lamen SF 6-1, 6-1 1.69 1.93
26.07.   Simio / Talab - Leyki / Vasyl ČF 1.99 1.64
25.07.   Simio / Talab - Careg / Di Sa OF 6-3, 6-2 2.01 1.63
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Kenne / Sadik - Klaff / Talab ČF 4-6, 6-4, 11-9 1.59 2.08
17.07.   Klaff / Talab - Bilar / Proes OF 6-0, 6-2 1.44 2.39
  Baton Rouge ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Carte / Shiba - Sharm / Talab F 6-3, 6-4    
22.06.   Sharm / Talab - Elbab / Xu S. SF 7-5, 6-2    
21.06.   Sharm / Talab - Hsu C / Lorbe ČF 6-1, 7-5    
19.06.   Sharm / Talab - Foste / Golov OF 3-6, 6-2, 11-9    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Sharm / Stefa - Fanni / Talab OF 6-3, 6-1    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Gleas / Maran - Maltb / Talab ČF 6-2, 6-4    
06.06.   Maltb / Talab - Matea / Porti OF 4-6, 6-2, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Collins D. - Talaba G. OF 6-2, 7-5 1.07 6.40
15.11.   Talaba G. - Bolton E. 1K 2-6, 7-63, 6-2 1.76 1.90
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Santamaria S. - Talaba G. Q-OF 6-3, 1-6, 6-3    
17.10.   Talaba G. - Ericson F. Q-2K 6-0, 6-0    
15.10.   Talaba G. - Pierson R. Q-1K 2-6, 6-3, 6-3    
  Stillwater ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Hsu C. - Talaba G. 1K 4-6, 6-4, 6-0 1.43 2.55
26.09.   Talaba G. - Shakhraychuk A. Q-OF 6-3, 6-2    
25.09.   Talaba G. - Silva D. Q-2K 6-2, 6-2    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Lee-Waters L. - Talaba G. 1K 6-4, 6-4 2.31 1.50
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Talaba G. - Bosio V. F 7-5, 6-4 1.51 2.29
26.08.   Talaba G. - Fetecau I. SF 6-4, 7-66 1.50 2.32
25.08.   Talaba G. - Adamescu C. ČF 6-2, 3-6, 6-1    
24.08.   Talaba G. - Perez Rojas G. OF 3-6, 6-2, 6-3 1.40 2.52
22.08.   Talaba G. - Ghitescu A. 1K 6-1, 4-6, 6-4 1.54 2.17
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Potocnik N. - Talaba G. 1K 7-5, 6-1 1.36 2.66
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Mihalikova T. - Talaba G. 1K 6-2, 6-3 1.50 2.25
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Sharma A. - Talaba G. ČF 6-4, 6-4 1.91 1.70
27.07.   Talaba G. - Sanchez A. OF 6-4, 6-3 1.97 1.66
26.07.   Talaba G. - Tatarus G. 1K 6-1, 6-3 1.50 2.25
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Zmau M. - Talaba G. ČF 6-3, 2-6, 7-5 2.15 1.55
20.07.   Talaba G. - Novac I. OF 6-0, 6-1 1.11 4.76
19.07.   Talaba G. - Miyamoto A. 1K 6-3, 6-1 1.40 2.52
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Hendl / Schol - Maltb / Talab ČF 7-66, 6-1    
14.11.   Maltb / Talab - Muell / Weinh OF 66-7, 6-4, 10-6    
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Jovic / Whori - Czarn / Talab ČF 6-4, 65-7, 10-7    
18.10.   Czarn / Talab - Chang / Scand OF 6-4, 6-3    
  Stillwater ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Moore / Perri - Maltb / Talab ČF 7-68, 6-3    
28.09.   Maltb / Talab - Guina / Stres OF 6-2, 4-6, 10-7    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Thand / Vesel - Maltb / Talab SF 6-3, 6-2    
21.09.   Maltb / Talab - Deigm / Sisko ČF 6-4, 6-4    
18.09.   Maltb / Talab - Jones / Rioux OF 6-4, 6-4    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Simio / Talab - Bogda / Cadar F 6-3, 0-6, 12-10    
24.08.   Simio / Talab - Bosio / Perez SF 6-3, 6-4 1.48 2.30
23.08.   Simio / Talab - Cazac / Lawre ČF 6-2, 6-4    
22.08.   Simio / Talab - Braga / Ghioc OF 6-1, 6-1    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Harri / Woolc - Ene C / Talab SF 6-3, 65-7, 10-6 1.80 1.80
02.08.   Ene C / Talab - Cesch / Morat ČF 6-0, 6-0 1.22 3.43
01.08.   Ene C / Talab - Guima / Toanc OF 6-2, 7-5    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Bhati / Gavri - Gaspa / Talab SF 6-2, 6-4    
26.07.   Gaspa / Talab - Colme / Sanch ČF 7-5, 6-4    
25.07.   Gaspa / Talab - Corre / Tatar OF 6-2, 6-2    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Bilar / Zmau - Gaspa / Talab SF 6-4, 5-7, 10-8    
19.07.   Gaspa / Talab - David / Staic ČF 6-3, 6-2    
18.07.   Gaspa / Talab - Bourg / Corre OF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Stillwater ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Harrison C. - Talaba G. 1K 3-6, 7-64, 6-2 1.90 1.71
27.09.   Talaba G. - Chang H. Q-OF 7-68, 6-3    
26.09.   Talaba G. - Devidze S. Q-2K 6-1, 6-0    
25.09.   Talaba G. - Ottsen E. Q-1K 6-0, 6-0    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Christie F. - Talaba G. 1K 6-3, 2-6, 6-2 1.21 3.66
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Gaspar-Ivan I. - Talaba G. OF 6-4, 6-4 2.66 1.36
17.08.   Talaba G. - Luikham J. 1K 6-0, 6-0 1.01 8.26
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Estable J. - Talaba G. OF 3-6, 6-1, 6-1    
27.07.   Talaba G. - Tatarus G. 1K 0-6, 6-2, 6-2    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Cristian J. - Talaba G. F 7-65, 6-3 1.39 2.57
23.07.   Talaba G. - Perper A. SF 7-65, 7-5 2.57 1.39
22.07.   Talaba G. - Ene C. ČF 6-2, 1-0 1.89 1.72
21.07.   Talaba G. - Ciobanu D. OF 6-4, 6-3 1.30 2.92
20.07.   Talaba G. - Fetecau I. 1K 0-6, 6-3, 6-1 2.11 1.57
18.07.   Talaba G. - Toanchina I. Q-OF 6-0, 6-0    
18.07.   Talaba G. - Biran S. Q-2K 6-0, 6-1    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Perper A. - Talaba G. ČF 6-3, 6-3 1.50 2.25
07.07.   Talaba G. - Cadar E. OF 6-3, 6-3    
05.07.   Talaba G. - Andrei S. 1K 6-3, 7-63 1.08 5.40
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Vdovenco A. - Talaba G. SF 6-3, 6-3 1.70 1.92
30.06.   Talaba G. - Bulgaru M. ČF 6-3, 6-3    
30.06.   Talaba G. - Estable J. OF 7-66, 6-2 2.52 1.40
28.06.   Talaba G. - Ivascu I. 1K 6-3, 7-5 1.55 2.15
  Maribor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Njiric S. - Talaba G. ČF 6-2, 6-3 1.40 2.52
23.06.   Talaba G. - Miklova B. OF 6-2, 6-0 1.56 2.13
22.06.   Talaba G. - Stolmar R. 1K 7-5, 6-1 2.70 1.35
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Pislak M. - Talaba G. 1K 6-1, 6-4 1.55 2.15
  Stillwater ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Hsu C / Vrlji - Kopin / Talab OF 1-6, 6-4, 10-6    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Bosio / Hsu C - Talab / Valen OF 6-2, 4-6, 10-7    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Simio / Talab - Bejen / Craci F 5-7, 6-4, 10-3    
18.08.   Simio / Talab - Cadar / Fetec SF 6-1, 6-1    
17.08.   Simio / Talab - Gulma / Hrist ČF 6-1, 6-0    
16.08.   Simio / Talab - Gaspa / Sting OF 6-2, 6-3    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Daves / Fetec - Hrist / Talab SF 6-4, 7-5    
06.07.   Hrist / Talab - Iones / Pinto ČF 6-1, 6-2    
05.07.   Hrist / Talab - Cvack / Kijas OF 6-2, 6-1    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Simio / Talab - Cioba / Daves F 5-7, 6-1, 10-6    
30.06.   Simio / Talab - Cadar / Geuke SF 6-2, 6-1    
29.06.   Simio / Talab - Prisa / Shakh ČF 4-6, 6-2, 10-8    
28.06.   Simio / Talab - Duca / Tatar OF 6-2, 6-2    
  Maribor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Pisla / Reber - Szlav / Talab ČF 7-63, 6-5    
21.06.   Szlav / Talab - Radis / Turko OF 6-0, 6-2    
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Kolar / Steph - Reber / Talab F 5-7, 6-0, 10-3    
16.06.   Reber / Talab - Palci / Potoc SF 6-3, 7-65    
15.06.   Reber / Talab - Brgle / Klane ČF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Samir S. - Talaba G. Q-2K 6-2, 6-0    
18.10.   Talaba G. - Strahova E. Q-1K 6-0, 6-1    
  Rock Hill ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Marcinkevica D. - Talaba G. Q-2K 6-1, 6-4    
11.10.   Talaba G. - Wilkins K. Q-1K 6-0, 6-0    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Partaud M. - Talaba G. OF 7-68, 5-7, 6-1    
21.07.   Talaba G. - Crespo Azconz 1K 6-2, 6-1 1.18 3.80
  Contrexeville ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Sramkova R. - Talaba G. Q-OF 6-2, 6-3    
05.07.   Talaba G. - Bua T. Q-1K 7-65, 4-6, 6-4    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Rodriguez V. - Talaba G. 1K 6-4, 6-4 1.44 2.40
29.06.   Talaba G. - Lo Presti J. Q-OF 6-0, 6-1 1.02 7.65
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Paquet C. - Talaba G. 1K 6-1, 6-2 1.32 2.85
20.06.   Talaba G. - Mazzoni E. Q-OF 6-1, 6-1    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Cadantu A. - Talaba G. 1K 6-4, 6-3 1.25 3.20
08.06.   Talaba G. - Gaydarzhi K. Q-OF 6-0, 1-6, 7-5    
07.06.   Talaba G. - Cula A. Q-2K 6-1, 6-2    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Vdovenco A. - Talaba G. OF 6-2, 6-2 2.60 1.38
01.06.   Talaba G. - Dascalu N. 1K 6-4, 2-6, 6-2 1.80 1.80
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Stollar F. - Talaba G. SF 7-5, 6-4 1.42 2.46
28.05.   Talaba G. - Fetecau I. ČF 6-3, 6-3 1.36 2.65
27.05.   Talaba G. - Cheli C. OF 6-2, 6-2 1.15 4.15
26.05.   Talaba G. - Cula A. 1K 6-2, 6-0 1.01 8.25
  Rock Hill ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Kosto / Molin - Akita / Talab SF 6-3, 6-2    
15.10.   Akita / Talab - Marci / Sotni ČF 7-5, 6-2    
14.10.   Akita / Talab - Kings / Zhu A OF 2-6, 6-4, 10-6    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Estab / Farfa - Simio / Talab ČF 6-4, 6-4    
21.07.   Simio / Talab - Cioba / Hrist OF 6-4, 6-0    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Merte / Soylu - Lekaj / Talab ČF 6-2, 6-4    
30.06.   Lekaj / Talab - Berta / Lo Pr OF 6-0, 6-3    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Ramia / Touly - Ferna / Talab OF 4-6, 6-4, 10-1    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Eiker / Sanch - Simio / Talab OF    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Simio / Talab - Cioba / Hrist F 4-6, 7-5, 10-8    
04.06.   Simio / Talab - Klase / Negre SF 7-5, 6-3    
03.06.   Simio / Talab - Gavri / Tatar ČF 6-3, 6-0    
01.06.   Simio / Talab - Beber / Ciute OF 6-1, 6-2    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Klase / Remon - Ene C / Talab SF 2-6, 7-66, 10-8    
27.05.   Ene C / Talab - Grigo / Tatar ČF 6-2, 6-1    
26.05.   Ene C / Talab - Marti / Marti OF 6-0, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Brianti A. - Talaba G. 1K 6-2, 6-3 1.14 4.30
26.10.   Talaba G. - Romeo C. Q-OF 6-3, 7-62    
25.10.   Talaba G. - Zheleva V. Q-1K 6-4, 6-3    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gjorcheska L. - Talaba G. ČF 6-3, 6-3 1.40 2.50
25.09.   Talaba G. - Bardarova V. OF 6-2, 6-2 1.01 8.25
24.09.   Talaba G. - Surdeanu A. 1K 6-2, 6-2 1.03 7.15
  Bukurešť 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Ionescu S. - Talaba G. SF 6-2, 7-5 2.06 1.60
12.09.   Talaba G. - Constantin L. ČF 2-6, 6-0, 6-1 1.08 5.40
11.09.   Talaba G. - Duca G. OF 6-2, 6-3    
09.09.   Talaba G. - Tatarus G. 1K 6-3, 6-4    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Simion O. - Talaba G. 1K 6-1, 6-1 1.80 1.80
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Martincová T. - Talaba G. SF 2-6, 6-4, 6-4 1.16 4.43
29.08.   Talaba G. - Ionescu S. ČF 6-4, 1-6, 6-1 1.67 1.95
28.08.   Talaba G. - Fetecau I. OF 6-3, 7-5    
27.08.   Talaba G. - Adamescu C. 1K 6-1, 6-2    
25.08.   Talaba G. - Andrei S. Q-OF 7-5, 6-2    
25.08.   Talaba G. - Oante I. Q-2K 6-3, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Stancu C. - Talaba G. F 6-4, 3-6, 6-2 1.73 1.88
23.08.   Talaba G. - Pinto G. SF 7-63, 6-1 1.24 3.30
22.08.   Talaba G. - Platon R. ČF 6-1, 6-4    
21.08.   Talaba G. - Cazeaux A. OF 6-3, 6-0 1.80 1.80
19.08.   Talaba G. - Hincu B. 1K 6-4, 6-3    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Tig P. - Talaba G. 1K 6-1, 6-1    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Tig P. - Talaba G. ČF 6-2, 4-6, 6-1 1.16 4.00
17.07.   Talaba G. - Craciun G. OF 6-1, 6-4 1.30 2.90
15.07.   Talaba G. - Dean E. 1K 4-6, 7-64, 6-4 3.60 1.20
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Ghitescu A. - Talaba G. ČF 7-5, 6-1 3.20 1.25
10.07.   Talaba G. - Piran A. OF 6-1, 6-2 1.42 2.46
09.07.   Talaba G. - Bara I. 1K 6-3, 7-5 2.70 1.35
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Ene C. - Talaba G. ČF 6-2, 0-6, 6-4 1.80 1.80
25.06.   Talaba G. - Paar L. OF 6-2, 6-1    
24.06.   Talaba G. - Andrei S. 1K 6-4, 6-3    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Simion O. - Talaba G. ČF 6-4, 6-2 2.16 1.55
19.06.   Talaba G. - Ivascu I. OF 6-2, 6-0    
17.06.   Talaba G. - Adamescu C. 1K 6-4, 2-6, 7-5    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Bukta A. - Talaba G. OF 6-4, 61-7, 6-3 1.10 4.95
08.04.   Talaba G. - Husaric A. 1K 7-5, 6-2 1.80 1.80
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Granic P. - Talaba G. 1K 6-3, 7-5 2.06 1.60
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Enache D. - Talaba G. 1K 6-4, 6-2 1.50 2.24
10.02.   Talaba G. - Ditlev M. Q-OF    
09.02.   Talaba G. - Daniel J. Q-2K 6-2, 6-0    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Gorgodze E. - Talaba G. 1K 6-1, 6-2 1.05 6.30
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Tinjic J. - Talaba G. ČF 6-1, 6-1 1.10 4.95
30.01.   Talaba G. - Husaric A. OF 6-3, 3-6, 6-4    
30.01.   Talaba G. - Yepisheva A. 1K 6-0, 6-2 1.04 6.70
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Camer / Gatto - Marfu / Talab OF 6-2, 6-3    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Enach / Plato - Simio / Talab SF 6-0, 7-5    
25.09.   Simio / Talab - Mende / Rudak ČF 6-1, 6-3    
24.09.   Simio / Talab - Ciufr / Kulik OF 6-2, 6-0    
  Bukurešť 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Ducu / Helbe - Plato / Talab SF 6-4, 1-6, 10-3    
10.09.   Plato / Talab - Fetec / Oante ČF 6-4, 7-5    
09.09.   Plato / Talab - Parvi / Stanc OF 6-2, 6-0    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Simio / Szatm - Plato / Talab SF 4-6, 6-4, 11-9    
03.09.   Plato / Talab - Cioba / Perpe ČF 6-4, 7-62    
02.09.   Plato / Talab - Erken / Kreme OF 6-3, 6-2    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Craci / Tig P - Simio / Talab SF 3-6, 6-3, 10-7    
27.08.   Simio / Talab - Enach / Ferna ČF 6-1, 7-63    
26.08.   Simio / Talab - Adame / Iones OF 4-6, 6-2, 10-6    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Hrist / Simio - Frlic / Talab ČF 7-63, 6-4    
19.08.   Frlic / Talab - Duca / Szatm OF 6-3, 6-0    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Csore / Szatm - Simio / Talab OF 6-2, 6-3    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Mihai / Poika - Simio / Talab OF 6-1, 2-6, 13-11    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Plato / Stanc - Simio / Talab F 2-6, 6-4, 10-6    
10.07.   Simio / Talab - Palmi / Rosat SF 1-6, 6-3, 10-2    
09.07.   Simio / Talab - Guna / Rosca ČF 6-4, 6-0    
08.07.   Simio / Talab - Duca / Moroi OF 6-1, 6-2    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Cioba / Iones - Magge / Talab OF 7-68, 6-3    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Hrist / Tig P - Simio / Talab SF 5-7, 6-3, 13-11    
19.06.   Simio / Talab - Craci / Gavri ČF 7-63, 6-4    
18.06.   Simio / Talab - Gheor / Toanc OF 6-0, 6-0    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Sipek / Zagor - Simio / Talab ČF 6-2, 6-3    
08.04.   Simio / Talab - Czarn / Kaufi OF 7-65, 7-65    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Pantů / Pantu - Simio / Talab ČF 7-5, 5-7, 10-7    
01.04.   Simio / Talab - Basic / Mezak OF 7-5, 6-4    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Li Y. / Zhu L - Talab / Tig P F 6-2    
16.02.   Talab / Tig P - Sizik / Wiene SF 6-4, 1-6, 10-4    
13.02.   Talab / Tig P - Bara / Enach ČF 7-63, 5-7, 10-1    
12.02.   Talab / Tig P - Cucca / Natal OF 6-2, 6-1    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Paar / Piraz - Talab / Tig P ČF 6-2, 6-0    
04.02.   Talab / Tig P - Kokce / Kvats OF 4-6, 6-3, 10-4    
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Bara / Enach - Talab / Tig P SF 6-3, 7-5    
30.01.   Talab / Tig P - Bayra / Topse ČF 6-4, 6-1    
28.01.   Talab / Tig P - Hisam / Koshi OF 7-5, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Platon R. - Talaba G. OF 6-4, 7-5    
16.12.   Talaba G. - Sehovic M. 1K 6-2, 6-3    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Platon R. - Talaba G. OF 6-0, 6-2    
11.12.   Talaba G. - Matviyenko L. 1K 6-1, 5-7, 6-4    
  Istanbul 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Zander N. - Talaba G. Q-1K 6-2, 6-4    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Kulichkova E. - Talaba G. Q-OF 6-0, 6-0    
26.10.   Talaba G. - Von Deichmann Q-1K 6-3, 3-6, 6-4    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Andrei S. - Talaba G. 1K 6-4, 3-6, 6-4    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Zlatanova V. - Talaba G. Q-OF 6-2, 6-1 1.98 1.65
15.09.   Talaba G. - Kabakova D. Q-2K 6-0, 6-2    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Dentoni C. - Talaba G. 1K 7-5, 6-4    
09.09.   Talaba G. - Grammatikopou Q-OF 7-5, 6-4    
07.09.   Talaba G. - Toseva M. Q-1K 6-1, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Enache D. - Talaba G. Q-OF 7-5, 3-6, 7-65    
25.08.   Talaba G. - Constantin L. Q-2K 6-1, 6-2    
24.08.   Talaba G. - Mihailescu B. Q-1K 6-3, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Tig P. - Talaba G. OF 7-63, 6-3    
19.08.   Talaba G. - Moroi C. 1K 6-2, 6-2    
  Craiova ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Tomova V. - Talaba G. Q-OF 6-3, 6-2    
10.08.   Talaba G. - Cadar E. Q-1K 6-3, 6-4    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Dascalu N. - Talaba G. OF 6-3, 7-63    
06.08.   Talaba G. - Juhaszova V. 1K 6-0, 4-6, 6-0    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Damaschin A. - Talaba G. 1K 7-5, 7-5    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Vdovenco A. - Talaba G. ČF 6-0, 6-1    
26.06.   Talaba G. - Oante I. OF 6-2, 3-6, 6-3    
25.06.   Talaba G. - Lancranjan P. 1K 6-2, 6-3    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Boev M. - Talaba G. OF 6-2, 7-5    
18.06.   Talaba G. - Velica A. 1K 6-0, 7-65    
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Horakova N. - Talaba G. Q-OF 6-2, 6-3    
27.01.   Talaba G. - Nagel H. Q-2K 7-62, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Klaffner M. - Talaba G. 1K 6-0, 6-1 1.15 4.15
20.01.   Talaba G. - Rossetti A. Q-OF 4-6, 7-5, 6-2    
19.01.   Talaba G. - Miyakawa N. Q-1K 6-4, 6-4    
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Bara / Perri - Talab / Tig P F 6-3, 6-1    
20.12.   Talab / Tig P - Enach / Plato SF    
18.12.   Talab / Tig P - Ianch / Rudak ČF 6-1, 6-2    
17.12.   Talab / Tig P - Baran / Kuzne OF 6-3, 6-0    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Kempe / Rudak - Talab / Tig P OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Evtim / Zafir - Simio / Talab ČF 65-7, 6-3, 10-8    
24.09.   Simio / Talab - Kolb / Peckl OF 6-4, 6-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Knoll / Mirci - Simio / Talab OF 6-4, 6-4    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Evtim / Tomov - Stama / Talab OF 6-4, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Enach / Ferre - Simio / Talab ČF 6-4, 7-5    
27.08.   Simio / Talab - Cotea / Serba OF 6-2, 6-3    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Cioba / Vdove - Simio / Talab OF 1-6, 6-2, 10-6    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Horak / Vlach - Simio / Talab OF 6-4, 66-7, 10-3    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Bara / Enach - Simio / Talab ČF 7-5, 3-6, 10-4    
08.07.   Simio / Talab - Duca / Porub OF 7-5, 6-2    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Crist / Plato - Simio / Talab F 7-64, 6-4    
27.06.   Simio / Talab - Herdz / Mihai SF 6-4, 7-5    
26.06.   Simio / Talab - Naicu / Truca ČF 6-3, 6-1    
25.06.   Simio / Talab - Bara / Cadar OF 6-2, 7-5    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Paar / Plato - Simio / Talab ČF 6-3, 7-5    
17.06.   Simio / Talab - Cotea / Serba OF 7-5, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Kawa / Kolat - Rosse / Talab OF 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Carre / Moral - Baran / Talab OF 7-64, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Istanbul 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.12.   Yashina E. - Talaba G. 1K 6-4, 7-5    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Jovic J. - Talaba G. OF 6-3, 6-4    
13.11.   Talaba G. - Ducu I. 1K 6-4, 6-4    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Caregaro M. - Talaba G. 1K 6-3, 6-2    
05.11.   Talaba G. - Ducu I. Q-OF 6-3, 6-4    
04.11.   Talaba G. - Masini M. Q-2K 6-3, 6-4    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Vasylyeva A. - Talaba G. SF 6-3, 3-6, 6-3    
28.09.   Talaba G. - Platon R. ČF 6-4, 6-0    
26.09.   Talaba G. - Jetcheva E. 1K 6-4, 6-3    
25.09.   Talaba G. - Kolb N. OF 7-63, 7-5    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Platon R. - Talaba G. Q-OF 6-2, 6-0    
16.09.   Talaba G. - Esen H. Q-2K 7-63, 7-64    
15.09.   Talaba G. - Milanova M. Q-1K 6-2, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Ferrer-Suarez - Talaba G. 1K 6-4, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Hincu B. - Talaba G. OF 3-6, 6-3, 7-63    
14.08.   Talaba G. - Stephenson F. 1K 4-6, 6-1, 6-1    
13.08.   Talaba G. - Vladutu A. Q-OF 6-1, 6-3    
12.08.   Talaba G. - Preda S. Q-2K 7-5, 3-6, 6-3    
11.08.   Talaba G. - Mitrea R. Q-1K 6-1, 6-0    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Platon R. - Talaba G. SF 6-2, 63-7, 6-3    
12.07.   Talaba G. - Tomova V. ČF 6-2, 6-3    
11.07.   Talaba G. - Hincu B. OF 7-5, 6-4    
10.07.   Talaba G. - Marcu D. 1K 6-3, 6-4    
09.07.   Talaba G. - Sporea L. Q-OF 6-1, 3-6, 6-0    
08.07.   Talaba G. - Istrate A. Q-2K 6-1, 6-2    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Vdovenco A. - Talaba G. Q-OF 6-3, 1-6, 7-5    
24.06.   Talaba G. - Turcu A. Q-2K 6-1, 6-4    
23.06.   Talaba G. - Ciutescu F. Q-1K 6-0, 6-2    
  Craiova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Tig P. - Talaba G. 1K 6-1, 6-2    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Vdovenco A. - Talaba G. OF 6-4, 6-2    
29.05.   Talaba G. - Bauer E. 1K 6-1, 6-2    
  Istanbul 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.12.   Esen / Esen - Adame / Talab OF 6-3, 6-3    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Paar / Plato - Talab / Tig P SF 6-3, 6-1    
14.11.   Talab / Tig P - Bukta / Vdove ČF 7-64, 6-4    
13.11.   Talab / Tig P - Dimit / Leweu OF 6-1, 3-6, 10-8    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Enach / Harms - Talab / Tig P ČF 6-2, 6-3    
06.11.   Talab / Tig P - Kitag / Schuu OF 65-7, 7-65, 10-8    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gjorc / Plato - Adame / Talab OF 6-4, 7-69    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Bogda / Olaru - Simio / Talab OF 6-2, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Paar / Plato - Simio / Talab ČF 6-2, 7-5    
13.08.   Simio / Talab - Ruse / Tudor OF 6-1, 6-1    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Iova / Vaide - Hincu / Talab ČF 6-1, 6-3    
26.06.   Hincu / Talab - Adame / Cadar OF 2-6, 6-2, 10-3    
  Craiova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Enach / Harms - Talab / Tig P ČF 6-3, 5-7, 10-6    
19.06.   Talab / Tig P - Adame / Spore OF 7-62, 7-60    
Žádné zápasy.
 
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Kutuzova V. - Talaba G. Q-2K 6-4, 6-0    
27.08.   Talaba G. - Mita R. Q-1K 7-5, 7-66    
  Bukurešť 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Iova I. - Talaba G. 1K 6-4, 6-3    
  Bukurešť ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Plíšková Kr. - Talaba G. Q-1K 6-2, 2-6, 6-2    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Kyrylova A. - Talaba G. Q-OF 6-1, 64-7, 6-2    
10.07.   Talaba G. - Dascalu N. Q-2K 6-3, 4-6, 6-4    
09.07.   Talaba G. - Martinov M. Q-1K 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Ciobanu D. - Talaba G. Q-1K 7-63, 6-3    
  Bukurešť 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Kuykendall S. - Talaba G. Q-1K 6-1, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist