Tjandramulia Olivia - profil

Tjandramulia Olivia 

Tjandramulia Olivia

Stát: Austrálie
Věk: 22 (11. 5. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 426. / 350.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 253. / 200.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 AO wildcard playoff - Austrálie SF 10.12. --:-- Da Si / Tjand - Aiava / Cabre    
 AO wildcard playoff - Austrálie ČF 12.12. 00:00 Rodionova A. - Tjandramulia 1.21 4.25
 
Rok Kolo
2018 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
11.12.Rodionova - TjandramuliaOF6-1, 1-01.243.67
2017 čtvrtfinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
14.12.Rodionova - TjandramuliaČF6-3, 0-6, 6-41.233.66
12.12.Tjandramulia - BaiOF7-5, 4-6, 8-61.931.76
2016 semifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
17.12.Fourlis - TjandramuliaSF7-5, 6-22.091.61
15.12.Tjandramulia - RodionovaČF6-3, 1-6, 7-53.771.21
13.12.Tjandramulia - PerezOF6-2, 6-11.751.94
2015 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
15.12.Aiava - TjandramuliaOF6-4, 65-7, 6-4  
2014 čtvrtfinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
18.12.Rodionova - TjandramuliaČF6-4, 6-3  
16.12.Tjandramulia - MooreOF6-7, 6-3, 6-4  
2013 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
10.12.Rajicic - TjandramuliaOF6-3, 6-1  
 
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 138/139 22/22 107/106 3/3 6/8 -
2019 29/32 3/5 25/24 1/2 0/1 -
2018 28/30 1/4 25/25 - 2/1 -
2017 29/27 3/3 24/23 - 2/1 -
2016 16/18 4/2 8/12 2/1 2/3 -
2015 19/14 8/4 11/10 - - -
2014 9/8 3/3 6/5 - - -
2013 5/6 - 5/5 - 0/1 -
2012 3/4 0/1 3/2 - 0/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 97/105 9/15 77/83 1/3 10/4 -
2019 25/30 2/5 21/22 0/2 2/1 -
2018 27/25 2/4 22/20 - 3/1 -
2017 22/20 2/1 19/18 - 1/1 -
2016 11/11 2/2 4/8 1/1 4/0 -
2015 6/7 1/2 5/5 - - -
2014 2/5 0/1 2/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 - 0/1 -
2012 2/2 - 2/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 2
2016 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  AO wildcard playoff - Austrálie Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Tjandramulia - Fourlis J. OF 6-1, 4-6, 6-4 3.02 1.37
  Tucson ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Zacarias M. - Tjandramulia SF 7-63, 5-5 1.15 4.87
23.11.   Tjandramulia - Harrison C. ČF 6-3, 0-6, 10-6 2.94 1.34
22.11.   Tjandramulia O. - Ce G. OF 4-6, 7-5, 10-3 2.52 1.45
20.11.   Tjandramulia O. - Chang H. 1K 6-3, 6-4 3.05 1.30
  Orlando 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Carle M. - Tjandramulia O. Q-1K 6-1, 6-1 1.78 1.82
  Malibu ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Failla J. - Tjandramulia O. OF 6-3, 6-2 2.19 1.57
06.11.   Tjandramulia O. - Tran R. 1K 6-3, 4-6, 7-64 1.04 8.19
  Toronto ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Bayerlova M. - Tjandramulia Q-OF 6-2, 6-3 2.33 1.52
28.10.   Tjandramulia O. - Drca M. Q-1K 6-2, 6-3 1.02 7.64
  Dallas ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kalinina A. - Tjandramulia ČF 6-1, 6-3 1.16 4.32
24.10.   Tjandramulia - Guillermo L. OF 6-4, 7-65 1.94 1.71
23.10.   Tjandramulia O. - Wagner S. 1K 7-64, 7-64 2.59 1.42
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Melnikova M. - Tjandramulia ČF 6-2, 6-1 1.18 4.01
17.10.   Tjandramulia O. - Parks A. OF 6-4, 7-65 1.83 1.83
15.10.   Tjandramulia O. - Bektas E. 1K 0-6, 6-1, 7-63 3.85 1.19
  Claremont ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Chavatipon C. - Tjandramulia 1K 6-4, 6-3 1.84 1.84
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Min G. - Tjandramulia O. 1K 6-0, 7-5 1.13 5.19
01.10.   Tjandramulia - Morgina A. Q-OF 6-4, 6-3 1.84 1.84
30.09.   Tjandramulia O. - Mcadoo R. Q-1K 7-5, 6-1    
  Templeton ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Douglas E. - Tjandramulia Q-OF 4-6, 6-3, 10-6 1.74 1.96
23.09.   Tjandramulia O. - Bright A. Q-1K 6-4, 2-6, 10-8 1.14 4.51
  Changsha ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Oliynykova O. - Tjandramulia Q-OF 3-6, 6-3, 10-7 2.06 1.67
02.09.   Tjandramulia O. - Wang Y. Q-1K 6-3, 6-1    
  Jinan ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Zlochova Z. - Tjandramulia Q-OF 1-6, 6-3, 10-3    
26.08.   Tjandramulia O. - Shi H. Q-1K 6-1, 6-2    
  Fort Worth ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Glatch A. - Tjandramulia O. ČF 6-1, 6-0 1.10 5.43
01.08.   Tjandramulia O. - Ma L. OF 6-1, 6-1 1.42 2.59
31.07.   Tjandramulia - Broadus S. 1K 6-2, 6-2 1.11 7.90
  Granby ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Namigata J. - Tjandramulia 1K 6-3, 6-3 1.65 2.08
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Osborne A. - Tjandramulia 1K 7-62, 6-2    
  Saskatoon ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Sebov K. - Tjandramulia O. ČF 6-3, 6-4 1.24 3.60
11.07.   Tjandramulia - Imanishi M. OF 1-0 2.24 1.55
10.07.   Tjandramulia O. - Sleeth L. 1K 6-1, 6-2 1.74 1.93
  Jakarta ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Kobori M. - Tjandramulia O. 1K 6-2, 6-4 1.23 3.62
  Daegu ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Morisaki K. - Tjandramulia 1K 4-6, 6-2, 4-1 2.82 1.35
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Fanning E. - Tjandramulia 1K 7-5, 6-3 2.20 1.55
  Goyang ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Lee E. - Tjandramulia O. OF 6-3, 7-64 2.51 1.44
22.05.   Tjandramulia O. - Jang S. 1K 6-3, 6-3 3.00 1.32
  Changwon ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Kung L. - Tjandramulia O. OF 6-4, 6-4 1.63 2.06
14.05.   Tjandramulia O. - Choi J. 1K 6-2, 6-2    
 Fukuoka ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Sakatsume H. - Tjandramulia Q-1K 3-6, 6-3, 10-6    
 Gifu ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Kaji H. - Tjandramulia O. Q-1K 6-4, 6-1    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Bai A. - Tjandramulia O. Q-OF 6-1, 1-6, 7-5 1.77 1.92
  Hongkong 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Ma S. - Tjandramulia O. OF 6-4, 6-3 1.37 2.72
10.04.   Tjandramulia O. - Bhatia R. 1K 6-3, 7-64 1.24 3.48
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Gerlach K. - Tjandramulia 1K 6-3, 6-2 1.35 2.84
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Perez E. - Tjandramulia O. 1K 6-4, 6-2 1.32 2.97
 Osaka ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Ozaki R. - Tjandramulia O. Q-1K 4-6, 7-63, 10-5    
 Kjóto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Omae A. - Tjandramulia O. Q-1K 6-1, 6-0    
  Singapur 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Haas B. - Tjandramulia O. OF 6-2, 6-2 1.20 3.83
23.01.   Tjandramulia O. - Steur J. 1K 6-0, 6-1 1.21 3.81
22.01.   Tjandramulia - Rodriguez V. Q-OF    
21.01.   Tjandramulia O. - Goh J. Q-1K 6-1, 6-0    
  Singapur 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Haas B. - Tjandramulia O. OF 6-4, 6-1 1.32 2.99
16.01.   Tjandramulia - Rodriguez V. 1K 6-3, 6-2 1.87 1.80
15.01.   Tjandramulia O. - Liang E. Q-OF 6-3, 2-6, 10-6    
14.01.   Tjandramulia O. - Yuan Y. Q-1K 4-6, 6-4, 10-6    
  Hongkong 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.01.   Ozaki R. - Tjandramulia O. 1K 6-4, 6-2 1.38 2.73
08.01.   Tjandramulia O. - Werner C. Q-OF    
07.01.   Tjandramulia O. - Ki Y. Q-1K 6-2, 6-1    
  Hongkong ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.01.   Shapatava S. - Tjandramulia Q-OF 6-0, 7-64    
31.12.   Tjandramulia O. - Moore T. Q-1K 6-2, 61-7, 12-10    
  AO wildcard playoff - Austrálie Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Da Si / Tjand - Parna / Tomic ČF 4-6, 6-1, 7-6    
  Tucson ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Corle / Mille - Tjand / Zacar OF    
  Orlando 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Gerla / Steur - Heraz / Tjand OF 6-1, 4-6, 10-6    
  Malibu ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Galfi / Zimme - Harto / Tjand SF 4-6, 6-1, 10-7    
07.11.   Harto / Tjand - Iamac / Kucze ČF 7-5, 7-61    
06.11.   Harto / Tjand - Kobel / Valde OF 7-5, 3-6, 10-7    
  Toronto ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bekta / Moore - Harto / Tjand OF 6-2, 7-5    
  Dallas ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Tjand / Zacar - Apple / Loeb F 6-3, 6-4    
25.10.   Tjand / Zacar - Houri / Sebov SF    
24.10.   Tjand / Zacar - Guill / Zhu A ČF 6-1, 6-1 1.84 1.84
23.10.   Tjand / Zacar - Porti / Sewin OF 6-4, 6-2    
  Florence (USA) ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Bekta / Moore - Tjand / Zacar F 7-5, 6-4 1.57 2.11
18.10.   Tjand / Zacar - Lamen / Melni SF 2-6, 6-2, 10-5 1.83 1.83
17.10.   Tjand / Zacar - Halba / Navar ČF 66-7, 6-3, 10-6 1.69 1.93
15.10.   Tjand / Zacar - Danie / Nefed OF 6-2, 6-2 1.16 4.02
  Claremont ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Barne / Harri - Sebov / Tjand OF 6-0, 7-62    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Danil / Neel - Tjand / Zacar SF 3-6, 6-3, 11-9 1.64 2.12
03.10.   Tjand / Zacar - Stewa / Talab ČF 7-5, 6-4    
01.10.   Tjand / Zacar - Arcon / Bapti OF 6-4, 7-5    
  Templeton ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Bekta / Moore - Guo H / Tjand OF 7-66, 6-4    
  Changsha ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Cao S / Guo M - Okuno / Tjand OF 1-0    
  Jinan ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Guo H / Kang - Nayde / Tjand ČF 6-1, 6-4    
27.08.   Nayde / Tjand - Pliph / Rompi OF 7-5, 65-7, 10-5    
  Fort Worth ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Harri / Paulu - Hanat / Tjand OF 6-2, 6-3    
  Granby ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Gleas / Neel - Hanat / Tjand ČF 6-1, 6-3    
23.07.   Hanat / Tjand - Craci / Patra OF 6-2, 6-0    
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Bolto / Ho J. - Morgi / Tjand OF 6-4, 6-3    
  Saskatoon ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Fung / Neel - Morgi / Tjand ČF 6-4, 6-3    
09.07.   Morgi / Tjand - Ho J. / Monte OF 2-6, 6-2, 10-6    
  Jakarta ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Harto / Rodri - Sema / Tjand OF 6-1, 3-6, 12-10    
  Daegu ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Moris / Yoneh - Araka / Tjand ČF 7-5, 5-7, 10-8    
04.06.   Araka / Tjand - Hanat / Honta OF 6-1, 3-6, 13-11    
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Jung / Kim S - Gasan / Tjand OF 6-0, 5-7, 10-7    
  Goyang ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Choi / Lee E - Kosti / Tjand OF 6-4, 6-0    
  Changwon ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Hsu C / Simmo - Kosti / Tjand SF 5-7, 6-3, 10-7 1.93 1.69
16.05.   Kosti / Tjand - Kim D / Lee S ČF 7-66, 3-6, 10-6 1.48 2.30
15.05.   Kosti / Tjand - Elie / Takah OF 6-2, 6-1    
 Fukuoka ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Ingli / Mcphe - Bozov / Tjand OF 63-7, 6-4, 10-7    
 Gifu ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Ahn K / Shiba - Shari / Tjand OF 6-2, 6-4 1.59 2.08
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Duan / Han X - Mcphe / Tjand OF 6-3, 4-6, 10-6 1.15 4.45
  Hongkong 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Ingli / Mcphe - Bhosa / Tjand SF 7-66, 6-2    
11.04.   Bhosa / Tjand - Ma S. / Ma Y. ČF 7-5, 6-4    
10.04.   Bhosa / Tjand - Ki Y. / Lam W OF 6-0, 6-1    
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Kaji / Ozaki - Sekul / Tjand OF 6-2, 3-6, 10-4 2.01 1.63
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Parna / Smith - Sutji / Tjand SF 6-4, 3-6, 10-7 4.10 1.15
07.03.   Sutji / Tjand - Ingli / Mcphe ČF 6-4, 6-4 1.54 2.17
05.03.   Sutji / Tjand - Da Si / Patte OF 6-2, 6-2    
 Osaka ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   In-Al / Minne - Tjand / Xun F OF 6-0, 5-3    
 Kjóto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Nara / Tanas - Tjand / You X OF 6-3, 2-6, 10-7    
  Singapur 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Houri / Sutji - Han N / Tjand SF 7-64, 62-7, 10-2    
24.01.   Han N / Tjand - Bosko / Marci ČF 4-6, 6-3, 12-10    
23.01.   Han N / Tjand - Broad / Ng K. OF 6-1, 6-2    
  Singapur 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Lemoi / Rus A - Kosto / Tjand SF 4-6, 6-4, 10-4    
18.01.   Kosto / Tjand - Bogda / Seah ČF 6-2, 7-63    
16.01.   Kosto / Tjand - Moore / Perri OF 5-7, 6-2, 10-4    
  Hongkong 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Thomb / Vesel - Jovic / Tjand OF 5-7, 6-2, 10-2    
  Hongkong ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.01.   Hsieh / Omae - Jovic / Tjand OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
23.11.2019 - 09.12.2019  Tucson ITF skreč
05.06.2019 - 06.06.2019  Daegu ITF skreč
11.12.2018 - 31.12.2018  AO wildcard playoff - Austrálie skreč
09.03.2018 - 09.03.2018  Mildura ITF skreč
02.06.2017 - 02.06.2017  Sangju ITF skreč
30.03.2017 - 22.04.2017  Mornington 2 ITF skreč
31.01.2017 - 02.02.2017  Burnie ITF skreč
23.09.2016 - 27.09.2016  Tweed Heads ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist