Zimmermann Kimberley - profil

Zimmermann Kimberley 

Zimmermann Kimberley

Stát: Belgie
Věk: 23 (9. 11. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 245. / 222.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 248. / 224.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 226/193 171/138 23/21 32/34 - -
2018 41/33 31/21 2/2 8/10 - -
2017 47/35 39/26 - 8/9 - -
2016 49/31 35/18 4/3 10/10 - -
2015 35/29 27/22 4/3 4/4 - -
2014 12/17 7/8 3/8 2/1 - -
2013 21/21 21/20 0/1 - - -
2012 9/13 6/12 3/1 - - -
2011 7/6 2/5 5/1 - - -
2010 5/8 3/6 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 138/98 99/66 19/13 20/19 - -
2018 20/21 13/12 1/2 6/7 - -
2017 26/16 21/11 - 5/5 - -
2016 22/15 10/8 5/3 7/4 - -
2015 27/17 22/12 3/2 2/3 - -
2014 21/10 13/6 8/4 - - -
2013 21/15 20/14 1/1 - - -
2012 1/4 0/3 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 3
2016 - 1
2015 - 3
2014 - 1
Celkem: 0 8
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Yerolymos M. - Zimmermann K. Q-OF 1-6, 6-1, 6-2 2.25 1.50
15.09.   Zimmermann K. - Dorey A. Q-1K 6-0, 6-1 1.01 8.39
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Korpatsch T. - Zimmermann K. ČF 6-2, 6-3 1.35 3.04
13.09.   Zimmermann K. - Shinikova I. OF 6-4, 2-6, 6-3 1.65 2.08
12.09.   Zimmermann K. - Di Giuseppe M 1K 6-4, 6-3 2.06 1.69
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Swiatek I. - Zimmermann K. F 6-2, 6-2 1.12 5.51
08.09.   Zimmermann K. - In-Albon Y. SF 7-5, 6-2 2.20 1.61
07.09.   Zimmermann K. - Osaka M. ČF 7-5, 6-4 2.16 1.63
06.09.   Zimmermann K. - Zanevska M. OF 6-2, 3-6, 6-1 2.97 1.33
05.09.   Zimmermann K. - Mitu C. 1K 6-2, 6-2 2.59 1.42
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Paolini J. - Zimmermann K. SF 7-66, 6-1 1.35 2.90
31.08.   Zimmermann K. - Pieri J. ČF 2.41 1.47
29.08.   Zimmermann K. - In-Albon Y. OF 7-5, 4-6, 6-4 2.12 1.62
28.08.   Zimmermann K. - Zanevska M. 1K 2-6, 6-3, 6-2 2.24 1.54
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Paquet C. - Zimmermann K. SF 6-2, 7-65 1.64 2.10
16.08.   Zimmermann K. - Colmegna M. ČF 3-6, 7-5, 6-2 1.48 2.38
15.08.   Zimmermann K. - Bjorklund M. OF 6-2, 6-2 1.92 1.75
14.08.   Zimmermann K. - De Santis E. 1K 6-0, 6-0 1.01 9.44
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Molinaro E. - Zimmermann K. OF 7-5, 6-4 1.63 2.07
06.08.   Zimmermann K. - Bovy M. 1K 6-1, 6-3 1.08 6.11
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Lukas T. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-2 1.38 2.80
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Rushiti A. - Zimmermann K. 1K 5-7, 6-4, 3-0 6.40 1.07
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Moratelli A. - Zimmermann K. Q-ČF 7-63, 6-1 2.13 1.59
09.07.   Zimmermann K. - Detiuc A. Q-OF 6-4, 2-6, 6-2 1.57 2.10
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Leykina P. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-4 2.42 1.46
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Galfi D. - Zimmermann K. 1K 7-5, 6-2 2.05 1.65
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Burger C. - Zimmermann K. ČF 6-4, 6-3 1.74 1.95
13.06.   Zimmermann K. - Schnyder P. OF 7-5, 4-6, 6-2 2.81 1.36
12.06.   Zimmermann K. - Erkens M. 1K 6-2, 6-2 1.03 8.37
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Kilnarova M. - Zimmermann K. ČF 1-6, 6-4, 6-0 1.91 1.76
07.06.   Zimmermann K. - Potocnik N. OF 3-6, 6-4, 6-2 1.55 2.22
06.06.   Zimmermann K. - Grabher J. 1K 6-3, 4-6, 6-3 2.16 1.58
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Zimmermann K. - Benoit M. 5K 6-2, 3-6, 10-5    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Cristian J. - Zimmermann K. OF 6-3, 6-4 2.92 1.33
29.05.   Zimmermann K. - Pedretti T. 1K 6-2, 6-0 1.53 2.27
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Zimmermann K. - Rubini S. F 1-6, 7-5, 6-1 1.58 2.20
26.05.   Zimmermann K. - Grymalska A. SF 6-0, 3-6, 6-4 2.85 1.36
25.05.   Zimmermann K. - Samsonova L. ČF 6-4, 6-2 2.17 1.58
24.05.   Zimmermann K. - Pedretti T. OF 7-5, 6-3 1.59 2.14
22.05.   Zimmermann K. - Bukta A. 1K 7-65, 6-1 1.72 1.94
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Dominguez-Lin - Zimmermann K. 4K 6-1, 2-6, 10-7    
12.05.   Zimmermann K. - Bonaventure Y 3K 2-6, 6-1, 12-10    
10.05.   Flipkens K. - Zimmermann K. 2K 6-0, 6-4    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Rogowska O. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-2 1.78 1.87
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Von Deichmann - Zimmermann K. ČF 6-4, 4-6, 7-5 1.35 2.88
26.04.   Zimmermann K. - Koelzer R. OF 6-3, 6-1 1.56 2.22
24.04.   Zimmermann K. - Simmonds C. 1K 2-6, 6-3, 6-3 1.58 2.17
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Zidansek T. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-3 1.10 5.33
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Zidansek T. - Zimmermann K. OF 6-2, 6-3 1.10 5.73
03.04.   Zimmermann K. - Cakarevic S. 1K 6-3, 6-3 2.11 1.61
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Juvan K. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-2 1.47 2.45
27.03.   Zimmermann K. - Udvardy P. Q-OF 7-5, 6-4    
27.03.   Zimmermann K. - Simic J. Q-2K 6-4, 6-2    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Bonav / Schol - Ponch / Zimme SF 6-2, 6-3 1.44 2.39
13.09.   Ponch / Zimme - Smitk / Thomb ČF 7-64, 6-2 1.80 1.80
11.09.   Ponch / Zimme - Perri / Reix OF 6-4, 7-65 1.85 1.75
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Korpa / Marci - Schoo / Zimme OF 6-0, 6-1 2.17 1.54
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Pigos / Zanev - Walla / Zimme OF 6-2, 6-3 1.40 2.53
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Arbut / Bjork - Andre / Zimme ČF 4-6, 6-1, 10-5 2.17 1.54
14.08.   Andre / Zimme - Aney / Priby OF 2-6, 6-2, 11-9    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Bonda / Serba - Salde / Zimme SF 6-2, 7-65 1.40 2.51
08.08.   Salde / Zimme - Lemoi / Wacan ČF 6-1, 7-63 2.79 1.33
07.08.   Salde / Zimme - Puig / Sisko OF 6-1, 6-4 1.05 6.40
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Liste / Stoja - Schoo / Zimme F 6-2, 2-6, 10-8 1.74 1.92
27.07.   Schoo / Zimme - Detiu / Kolod SF 6-1, 6-0 1.51 2.31
26.07.   Schoo / Zimme - Krejs / Maleč ČF 7-65, 4-6, 10-5 1.88 1.73
24.07.   Schoo / Zimme - Priby / Priby OF 6-1, 6-3 1.29 2.96
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Danil / Stoja - Strak / Zimme OF 6-3, 6-3 1.73 1.88
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Piter / Soler - Benoi / Zimme ČF 7-64, 6-3    
29.05.   Benoi / Zimme - Careg / Di Gi OF    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Bukta / Galfi - Hobga / Zimme SF 7-5, 6-4    
02.05.   Hobga / Zimme - Bains / Rogow ČF 6-2, 6-2    
30.04.   Hobga / Zimme - Kitag / Sisko OF    
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Schoo / Skaml - Walla / Zimme SF 6-4, 5-7, 10-5    
12.04.   Walla / Zimme - Ashle / Dasca ČF 7-5, 6-2    
11.04.   Walla / Zimme - Cappe / Colme OF 6-3, 7-65    
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Arcan / Skaml - Husar / Zimme ČF 6-3, 5-7, 10-8    
04.04.   Husar / Zimme - Ashle / Simic OF 7-5, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Kuder / Ruse - Husar / Zimme ČF 6-3, 7-65    
29.03.   Husar / Zimme - Erken / Rakic OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Hercog P. - Zimmermann K. ČF 6-1, 6-1 1.11 5.15
20.09.   Zimmermann K. - Wallace I. OF 7-5, 6-4 2.69 1.39
19.09.   Zimmermann K. - Korpatsch T. 1K 6-4, 6-4 3.32 1.26
18.09.   Zimmermann K. - Mendez S. Q-ČF 6-3, 6-4 1.65 2.05
17.09.   Zimmermann K. - Thebault E. Q-OF 6-0, 6-2    
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Melnikova M. - Zimmermann K. Q-OF 6-4, 6-0    
10.09.   Zimmermann K. - Partaud M. Q-1K 6-3, 6-4    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Honcova M. - Zimmermann K. OF 6-4, 6-4 1.47 2.40
28.08.   Zimmermann K. - Carrillo Mari 1K 6-1, 6-0 1.11 5.36
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Heisen V. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-0 1.96 1.70
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Chiesa D. - Zimmermann K. SF 6-1, 7-5    
18.08.   Zimmermann K. - Markova J. ČF 6-1, 6-2 1.16 4.28
17.08.   Zimmermann K. - Cristian J. OF 7-5, 2-6, 6-3 1.46 2.44
16.08.   Zimmermann K. - Ferrando C. 1K 6-4, 2-6, 6-1 2.07 1.64
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Honcova M. - Zimmermann K. 1K 6-2, 7-5 1.68 2.00
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Schnyder P. - Zimmermann K. OF 6-0, 6-3 1.32 2.96
26.07.   Zimmermann K. - Samir S. 1K 7-64, 3-6, 6-3    
26.07.   Zimmermann K. - Silich A. Q-OF 2-6, 6-1, 6-3    
24.07.   Zimmermann K. - Schwarte E. Q-1K 6-0, 6-1    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Hobgarski K. - Zimmermann K. SF 6-3, 6-2 1.64 2.08
21.07.   Zimmermann K. - Rueffer L. ČF 6-3, 6-1 1.62 2.06
20.07.   Zimmermann K. - Scholl C. OF 4-6, 6-2, 6-4 1.43 2.52
19.07.   Zimmermann K. - Ponomar L. 1K 6-0, 6-3 1.11 5.28
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Haas B. - Zimmermann K. ČF 6-3, 1-6, 6-0 1.35 2.83
13.07.   Zimmermann K. - Hogenkamp R. OF 3-6, 6-3, 6-3 5.00 1.12
13.07.   Zimmermann K. - Saez Larra O. 1K 7-5, 6-4 4.10 1.17
10.07.   Zimmermann K. - Kolodziejova Q-ČF 6-2, 7-5 2.92 1.30
09.07.   Zimmermann K. - Pirok A. Q-OF 6-0, 6-2    
09.07.   Zimmermann K. - Ponomar L. Q-1K 6-0, 6-2    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Haas B. - Zimmermann K. 1K 7-63, 6-3 1.20 3.83
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Schnyder P. - Zimmermann K. OF 4-6, 6-3, 6-4 1.36 2.77
27.06.   Zimmermann K. - Arcangioli M. 1K 6-1, 2-6, 6-3 1.82 1.82
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Chwalinska M. - Zimmermann K. 1K 6-3, 7-62 1.53 2.25
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Zimmermann K. - Zalabska Z. 7K 6-2, 6-2    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Koelzer R. - Zimmermann K. ČF 7-63, 6-1 2.66 1.38
07.06.   Zimmermann K. - Scholl C. OF 6-1, 6-0 1.58 2.14
06.06.   Zimmermann K. - Karatantcheva 1K 4-6, 6-3, 6-1 3.01 1.30
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Burillo Escor - Zimmermann K. 6K 6-1, 6-7, 10-5    
03.06.   Malečková J. - Zimmermann K. 5K 3-6, 6-1, 10-7    
28.05.   Zimmermann K. - Evtimova D. 4K 6-2, 6-2    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Mestach A. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-3 1.43 2.54
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Frech M. - Zimmermann K. 1K 6-0, 6-3 1.32 2.94
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Kostyuk M. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-3 1.65 2.02
08.05.   Zimmermann K. - Sainsbury L. Q-OF 6-1, 6-0    
07.05.   Zimmermann K. - Kapshay V. Q-2K 7-5, 6-1    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Andrei L. - Zimmermann K. OF 6-3, 6-1 1.31 3.32
03.05.   Zimmermann K. - Khazaniuk D. 1K 6-3, 2-0 2.47 1.44
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Perrin C. - Zimmermann K. ČF 6-4, 6-3 1.22 3.58
20.04.   Zimmermann K. - Caregaro M. OF 0-6, 7-64, 6-3 1.79 1.85
18.04.   Zimmermann K. - Raina A. 1K 6-4, 6-1 1.74 1.90
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Kovalets S. - Zimmermann K. Q-OF 6-1, 6-2 1.62 2.02
09.04.   Zimmermann K. - Colard J. Q-2K 7-5, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Pervushina O. - Zimmermann K. Q-OF 6-1, 7-63 1.34 2.74
02.04.   Zimmermann K. - Herrmann S. Q-1K 6-1, 6-0    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Heise P. - Zimmermann K. SF 6-4, 3-6, 6-3 1.23 3.52
24.03.   Zimmermann K. - Kremen I. ČF 2-6, 6-3, 6-4 1.75 1.85
23.03.   Zimmermann K. - Kommer F. OF    
22.03.   Zimmermann K. - Robbe A. 1K 4-6, 6-2, 6-1 1.01 15.00
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Zaja A. - Zimmermann K. SF 6-1, 6-1 1.25 3.38
17.03.   Zimmermann K. - Grimm C. ČF 3-6, 7-66, 6-1 1.60 2.06
16.03.   Zimmermann K. - Chantraine C. OF 6-3, 6-1 1.18 3.79
15.03.   Zimmermann K. - Gravouil T. 1K 6-3, 6-0 1.40 2.52
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Wallace I. - Zimmermann K. ČF 6-3, 6-3 1.35 2.70
01.03.   Zimmermann K. - Zarytska A. OF 3-6, 6-4, 6-4 2.59 1.38
28.02.   Zimmermann K. - Frapolli C. 1K 7-5, 6-4 1.22 3.43
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Guerrero Alva - Zimmermann K. 1K 6-1, 4-6, 6-3 1.42 2.46
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Liste / Torro - Benoi / Zimme ČF    
18.09.   Benoi / Zimme - Albie / Gravo OF 6-2, 6-4    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Schol / Walla - Rueff / Zimme ČF 6-2, 3-6, 10-6 1.89 1.72
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Khabi / Vasyl - Boeyk / Zimme OF 6-4, 6-0 2.06 1.60
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Andre / Zaryt - Husar / Zimme OF 6-1, 6-3    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Rosat / Zimme - Arcan / Reix F 6-4, 6-3 1.80 1.80
29.06.   Rosat / Zimme - Marci / Van D SF 6-1, 6-1 1.70 1.91
28.06.   Rosat / Zimme - Tan H / Yerol ČF 6-2, 6-1 1.58 2.09
26.06.   Rosat / Zimme - Salas / Suvri OF 6-2, 6-0    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Danie / Maroz - Husar / Zimme F 6-1, 6-4    
09.06.   Husar / Zimme - Hives / Kacha SF    
08.06.   Husar / Zimme - Hodzi / Medca ČF 6-3, 6-1    
07.06.   Husar / Zimme - Heinr / Wacke OF 6-2, 6-3    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Mesta / Zimme - Kreme / Liste F 4-6, 6-2, 10-5 1.98 1.65
18.05.   Mesta / Zimme - Bresc / Wacha SF 7-5, 6-3 1.80 1.80
17.05.   Mesta / Zimme - Di Gi / Gryma ČF 5-7, 7-5, 10-7 1.75 1.85
15.05.   Mesta / Zimme - Jarls / Rosen OF 6-2, 6-3    
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Negre / Simio - Frech / Zimme SF 6-2, 1-6, 10-7 1.60 2.06
10.05.   Frech / Zimme - Cadan / Pera ČF 6-3, 6-0 2.66 1.36
08.05.   Frech / Zimme - Ene C / Leyki OF 6-3, 7-66 1.60 2.06
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Marci / Masar - Husar / Zimme SF 6-4, 4-6, 10-6 1.71 1.90
05.05.   Husar / Zimme - Frech / Kreme ČF 4-6, 6-3, 10-7 2.06 1.60
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Buril / Caval - Parre / Zimme ČF 6-2, 6-2 1.64 1.99
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Garci / Pera - Benoi / Zimme OF 6-3, 6-0 1.50 2.25
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Schoo / Zanie - Herin / Zimme ČF 6-3, 6-2 1.85 1.75
05.04.   Herin / Zimme - Garci / Pera OF 7-5, 68-7, 10-8 2.70 1.35
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Boeyk / Zimme - Al Na / Negre F 7-65, 6-3 1.80 1.80
23.03.   Boeyk / Zimme - Van D / Yashi SF 6-1, 6-1 1.80 1.80
22.03.   Boeyk / Zimme - Tincu / Zarno ČF 6-1, 6-2 1.01 15.00
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Pozni / Yashi - Negre / Zimme SF 6-4, 6-4 1.56 2.13
15.03.   Negre / Zimme - Anane / Hilly ČF 6-3, 6-4 1.20 3.60
14.03.   Negre / Zimme - Dartr / Matte OF 3-6, 7-65, 15-13 1.10 4.95
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Buril / Shari - Negre / Zimme ČF 6-2, 7-5 2.52 1.40
21.02.   Negre / Zimme - Garci / Kuzne OF 6-3, 3-6, 10-2 1.20 3.60
Žádné zápasy.
 
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Remondina A. - Zimmermann K. Q-OF 6-1, 6-2    
09.10.   Zimmermann K. - Bilardo F. Q-1K 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Seguel D. - Zimmermann K. 1K 6-4, 6-4 1.26 3.31
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Robillard-Mil - Zimmermann K. 1K 7-61, 6-1 2.15 1.55
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Balducci A. - Zimmermann K. SF 6-1, 6-3 2.00 1.64
16.09.   Zimmermann K. - Dario A. ČF 6-2, 6-2 1.03 7.12
15.09.   Zimmermann K. - Wolfgruber C. OF 6-1, 6-3 1.04 6.68
14.09.   Zimmermann K. - Natali M. 1K 6-4, 6-0 1.07 5.66
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Gjorcheska L. - Zimmermann K. 1K 66-7, 6-1, 6-2 1.19 3.92
05.09.   Zimmermann K. - Esen H. Q-OF 6-0, 6-1    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Zimmermann K. - Scholsen H. F 6-2, 6-2 1.62 2.04
27.08.   Zimmermann K. - Liebens K. SF 6-3, 6-2 1.66 1.96
26.08.   Zimmermann K. - Garcia Gausi ČF 6-2, 6-1 1.18 3.79
24.08.   Zimmermann K. - Devits M. OF 6-3, 6-2 1.08 5.40
22.08.   Zimmermann K. - Alexandre Da 1K 6-3, 6-0 1.05 6.30
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Hogenkamp R. - Zimmermann K. SF 6-0, 6-1 1.18 3.87
12.08.   Zimmermann K. - Galfi D. ČF 6-4, 2-6, 6-3 2.72 1.36
10.08.   Zimmermann K. - Boeykens E. OF 6-3, 7-5 3.17 1.27
08.08.   Zimmermann K. - Distelmans S. 1K 7-69, 6-1 1.20 3.72
  Rebecq ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Maetschke L. - Zimmermann K. ČF 3-6, 7-62, 6-4 4.58 1.12
04.08.   Zimmermann K. - Vanlangendonc OF 6-2, 6-1 1.30 2.92
02.08.   Zimmermann K. - Hering K. 1K 6-0, 6-2    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Sharma A. - Zimmermann K. ČF 6-3, 6-1    
13.07.   Zimmermann K. - Gatica B. OF 6-2, 6-3 1.42 2.46
12.07.   Zimmermann K. - Boev M. 1K 3-6, 6-1, 6-3 1.22 3.43
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Perez E. - Zimmermann K. F 6-2, 6-3 1.33 2.77
09.07.   Zimmermann K. - Girard E. SF 6-2, 6-1 1.44 2.42
08.07.   Zimmermann K. - Stadler N. ČF 6-0, 6-4    
07.07.   Zimmermann K. - Alves C. OF 7-62, 6-1 1.18 3.79
05.07.   Zimmermann K. - Chantraine C. 1K 6-0, 6-1 1.15 4.14
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Cavalle-Reime - Zimmermann K. OF 6-3, 6-0 1.43 2.43
29.06.   Zimmermann K. - Skamlova C. 1K 6-1, 3-1 2.48 1.42
28.06.   Zimmermann K. - Kushkhova A. Q-OF 6-4, 6-2    
27.06.   Zimmermann K. - Kraus L. Q-1K 6-3, 6-1    
  Kaltenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Matviyenko L. - Zimmermann K. SF 6-4, 1-6, 6-4 1.65 1.98
25.06.   Zimmermann K. - Greiner L. ČF 6-1, 6-0 1.07 5.66
23.06.   Zimmermann K. - Salas E. OF 6-3, 4-6, 6-4 1.60 2.06
22.06.   Zimmermann K. - Roemer C. 1K 6-3, 6-4 1.20 3.60
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kvatsabaia S. - Zimmermann K. Q-OF 6-4, 6-3    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Pantůčková G. - Zimmermann K. SF 6-2, 6-1 1.34 2.77
10.06.   Zimmermann K. - Kerfs D. ČF 6-2, 6-3 2.13 1.56
09.06.   Zimmermann K. - Klanecek S. OF 6-3, 6-4 1.30 2.92
08.06.   Zimmermann K. - Scala C. 1K 6-1, 6-2 3.51 1.21
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Zimmermann K. - Niedmers N. 5K 2-6, 6-1, 10-6    
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Hertel A. - Zimmermann K. OF 6-1, 2-6, 7-5 2.85 1.32
24.05.   Zimmermann K. - Rojek A. 1K 6-3, 6-1 1.05 6.30
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Pronina K. - Zimmermann K. 4K 6-1, 6-2    
16.05.   Werner C. - Zimmermann K. 4K 6-3, 2-6, 10-3    
14.05.   Zimmermann K. - Staudt A. 3K 6-1, 6-3    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Barbieri G. - Zimmermann K. OF 6-2, 5-7, 6-3 1.17 3.90
08.03.   Zimmermann K. - Salas E. 1K 6-3, 6-2 1.80 1.80
  Tarragona ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Garcia-Perez - Zimmermann K. OF 7-5, 5-7, 6-3 1.06 5.95
01.03.   Zimmermann K. - Lizarazo Y. 1K 4-6, 6-4, 6-2 3.15 1.26
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Giovi / Rosat - Robil / Zimme SF 4-6, 7-5, 10-7    
05.10.   Robil / Zimme - Gorgo / Von D ČF 6-3, 7-65    
04.10.   Robil / Zimme - Krejs / Skaml OF 7-63, 1-6, 10-8    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   In-Al / Robil - Stadl / Zimme OF 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Holto / Stuar - Grimm / Zimme ČF    
13.09.   Grimm / Zimme - Hotte / Kamiy OF 6-2, 6-3    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Gjorc / Tomov - Benoi / Zimme OF 6-2, 6-4    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Bara / Jegio - Benoi / Zimme OF 6-2, 6-3    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Alves / Perez - Stadl / Zimme SF 7-5, 4-6, 10-4    
06.07.   Stadl / Zimme - Remy / Temin ČF 6-1, 64-7, 10-4    
04.07.   Stadl / Zimme - Devit / Peral OF 7-61, 5-7, 10-3    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Gerla / Rueff - Benoi / Zimme ČF 7-64, 6-2    
28.06.   Benoi / Zimme - Maroz / Zaja OF 4-6, 6-2, 10-8    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Gamiz / Ozgen - Benoi / Zimme ČF 6-0, 3-6, 10-2    
14.06.   Benoi / Zimme - Vrlji / Zacar OF 6-4, 7-65    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Barbi / March - Bacqu / Zimme F 6-3, 6-4    
10.03.   Bacqu / Zimme - Benoi / Herin SF 6-2, 6-4    
09.03.   Bacqu / Zimme - Verst / Vogel ČF 5-7, 6-2, 10-8    
07.03.   Bacqu / Zimme - Lampl / Le Bi OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Marti Riembau - Zimmermann K. 1K 6-4, 2-6, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Giangreco Cam - Zimmermann K. 1K 6-4, 6-1 1.55 2.16
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Turati B. - Zimmermann K. ČF 6-3, 6-1 1.22 3.45
24.09.   Zimmermann K. - Samsonova L. OF 6-4, 7-5 1.40 2.50
22.09.   Zimmermann K. - Ladurner J. 1K 7-5, 7-5 1.18 3.80
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Carreras A. - Zimmermann K. OF 6-0, 6-0 1.12 4.60
15.09.   Zimmermann K. - Cascapera G. 1K 6-2, 7-67 1.07 5.65
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Touly C. - Zimmermann K. ČF 6-1, 0-6, 6-2    
11.09.   Zimmermann K. - In-Albon Y. OF 6-2, 6-1 1.32 2.85
08.09.   Zimmermann K. - Alexandre Da 1K 6-3, 64-7, 6-4 1.07 5.65
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Pirazhenka S. - Zimmermann K. OF 6-3, 6-1 1.42 2.46
26.08.   Zimmermann K. - Tiel E. 1K 6-2, 6-1 1.45 2.36
24.08.   Zimmermann K. - Van Der Hoek Q-OF 6-4, 6-4    
23.08.   Zimmermann K. - Heynemans G. Q-2K 6-2, 6-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Kimmelmann J. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-1    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Malečková J. - Zimmermann K. ČF 4-6, 6-3, 6-4 1.20 3.60
30.07.   Zimmermann K. - Gabric A. OF 6-1, 6-3 1.80 1.80
29.07.   Zimmermann K. - Pantůčková G. 1K 6-1, 7-5 4.15 1.15
28.07.   Zimmermann K. - Marozava L. Q-OF 4-6, 6-2, 6-3    
27.07.   Zimmermann K. - Luknarova Z. Q-1K 6-4, 6-1    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Gorgodze E. - Zimmermann K. Q-1K 6-0, 6-1    
  Nieuwpoort ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Peers S. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-3    
13.07.   Zimmermann K. - Pektorova H. Q-OF 6-4, 6-0    
12.07.   Zimmermann K. - Swaans C. Q-2K 6-4, 6-1    
11.07.   Zimmermann K. - Kafedjiyska I Q-1K 4-6, 6-4, 6-3    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Oyen S. - Zimmermann K. OF 6-2, 6-3 1.20 3.60
07.07.   Zimmermann K. - Parazinskaite 1K 5-7, 6-1, 6-3 1.94 1.68
05.07.   Zimmermann K. - Malm M. Q-OF 6-1, 6-1    
05.07.   Zimmermann K. - Crombez E. Q-2K 6-2, 6-0    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Daniels C. - Zimmermann K. Q-OF 6-2, 6-1 1.20 3.60
29.06.   Zimmermann K. - Craciun G. Q-1K 6-1, 7-5    
  Breda ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Paigina M. - Zimmermann K. Q-2K 6-3, 6-3    
21.06.   Zimmermann K. - Janssen E. Q-1K 6-0, 66-7, 6-1    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Stamatova J. - Zimmermann K. OF 6-2, 6-4 1.37 2.60
15.06.   Zimmermann K. - Karaaliler H. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.25
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Pislak M. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-1 1.52 2.20
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Remondina A. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-0 1.25 3.20
12.04.   Zimmermann K. - In-Albon Y. Q-OF 6-2, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Barzo L. - Zimmermann K. 1K 5-2 1.08 5.40
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Barzo L. - Zimmermann K. ČF 6-0, 6-0 1.18 3.80
02.04.   Zimmermann K. - Spigarelli M. OF 6-4, 2-6, 6-3 2.70 1.35
31.03.   Zimmermann K. - Li Y. 1K 6-0, 6-0 1.30 2.90
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Cakarevic S. - Zimmermann K. Q-2K 6-3, 6-3    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Enache D. - Zimmermann K. OF 6-1, 6-0    
26.02.   Zimmermann K. - Ostlund F. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.80 1.80
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Kvatsabaia S. - Zimmermann K. 1K 6-0, 6-3 1.30 2.90
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Stolmar R. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-1 1.45 2.36
09.02.   Zimmermann K. - Scholten N. Q-OF 6-2, 6-1    
08.02.   Zimmermann K. - Mei-Qi W. Q-2K 6-1, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Baldu / Confa - Stadl / Zimme ČF 6-1, 69-7, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Lukac / Rosat - Pisku / Zimme OF 6-4, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Stadl / Zimme - Baldu / Scala F 6-0, 6-1    
17.09.   Stadl / Zimme - Di Gi / Remon SF 6-2, 5-7, 10-5    
16.09.   Stadl / Zimme - Dento / Papam ČF    
15.09.   Stadl / Zimme - Pusce / Stoer OF 6-0, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Papam / Touly - Stadl / Zimme F 6-3, 6-4    
11.09.   Stadl / Zimme - Baldu / Scala SF 6-4, 6-0    
10.09.   Stadl / Zimme - Hofer / Morde ČF 6-4, 6-1    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Boeyk / Nayde - Benoi / Zimme SF 6-3, 7-5    
18.08.   Benoi / Zimme - Kimme / Marci ČF 6-3, 4-6, 10-3    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Geuer / Sotni - Barri / Zimme OF 7-5, 6-0    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Khrom / Maroz - Benoi / Zimme ČF 6-3, 6-3    
21.07.   Benoi / Zimme - Ferna / Sakka OF 7-5, 6-3    
  Nieuwpoort ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Barne / Larne - Peers / Zimme ČF 7-62, 6-2    
14.07.   Peers / Zimme - De Su / Oyen OF 6-2, 6-1    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Boeyk / Verst - Peers / Zimme F 6-2, 6-4    
09.07.   Peers / Zimme - Diste / Schol SF 7-5, 4-6, 10-2    
09.07.   Peers / Zimme - Honco / Lukna ČF 4-6, 6-2, 10-6    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Danie / Kleme - Schae / Zimme ČF 6-2, 6-4    
01.07.   Schae / Zimme - Jurik / Lukna OF 7-67, 2-6, 10-4    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Gjorc / Lukas - Lukna / Zimme SF 7-61, 5-7, 10-8    
06.05.   Lukna / Zimme - Magge / Reber ČF 6-4, 6-1    
04.05.   Lukna / Zimme - Remon / Scala OF 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bara / Simio - Yerol / Zimme F 7-5, 6-4    
10.04.   Yerol / Zimme - Di Gi / Morat SF 6-3, 6-4    
09.04.   Yerol / Zimme - Aless / Mone ČF 7-5, 6-2    
08.04.   Yerol / Zimme - Fries / Jones OF 6-3, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Giovi / Zimme - Bara / Barzo F 7-64, 6-3    
03.04.   Giovi / Zimme - Leduc / Yerol SF 6-2, 6-2    
02.04.   Giovi / Zimme - Remy / Temin ČF 5-7, 6-2, 10-6    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Dinu / Rosca - Kotel / Zimme OF    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Husar / Zimme - Erayd / Melis F 6-0, 6-3    
20.02.   Husar / Zimme - Folts / Liste SF 6-3, 2-6, 10-4    
19.02.   Husar / Zimme - Dmitr / Zubko ČF 3-6, 6-3, 10-8    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Sezer / Simmo - Husar / Zimme OF 6-3, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Haas S. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Turati B. - Zimmermann K. OF 6-0, 6-1 1.18 3.80
23.09.   Zimmermann K. - Cruciani D. 1K 3-6, 6-4, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Tiel E. - Zimmermann K. OF 7-61, 7-5 3.60 1.20
16.09.   Zimmermann K. - Rame A. 1K 5-7, 7-5, 6-2 2.16 1.55
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Pillot C. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-0 2.16 1.55
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Matteucci A. - Zimmermann K. OF 6-1, 6-2    
01.07.   Zimmermann K. - Stemmer S. 1K 6-1, 6-1    
  Amstelveen ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Bua T. - Zimmermann K. OF 6-3, 6-1    
11.06.   Zimmermann K. - Schoelink J. 1K 6-1, 4-6, 6-2    
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Kaminkova K. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-2 2.50 1.40
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Sezer M. - Zimmermann K. SF 7-66, 6-1 1.55 2.16
30.05.   Zimmermann K. - Maggen I. ČF 6-4, 3-6, 6-1 1.42 2.46
29.05.   Zimmermann K. - Anil C. OF 6-1, 6-0 1.04 6.70
27.05.   Zimmermann K. - Karagoz N. 1K 6-1, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Klase / Klase - Benoi / Zimme F 6-3, 4-6, 10-8    
02.10.   Benoi / Zimme - Remon / Sabin SF 6-1, 1-6, 10-3    
01.10.   Benoi / Zimme - Samso / Sarto ČF 4-6, 6-4, 10-4    
30.09.   Benoi / Zimme - Sirei / Szymc OF 6-2, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Hofer / Prate - Benoi / Zimme F 6-4, 7-5    
26.09.   Benoi / Zimme - Lomba / March SF 5-7, 6-3, 10-6    
24.09.   Benoi / Zimme - Turat / Turat ČF 6-4, 6-3    
23.09.   Benoi / Zimme - Bresc / In-Al OF 65-7, 6-1, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Baldu / Bresc - Benoi / Zimme F 3-6, 6-0, 10-5    
18.09.   Benoi / Zimme - Hammo / Smith SF 7-5, 6-1    
17.09.   Benoi / Zimme - Di Gi / March ČF 2-6, 6-3, 10-5    
16.09.   Benoi / Zimme - Ormaz / Prate OF 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Di Gi / Scala - Benoi / Zimme ČF 7-5, 6-1    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Kerfs / Verst - Braba / Zimme OF 6-2, 6-3    
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Kunci / Stuch - Koras / Zimme SF 5-7, 6-3, 10-7    
04.06.   Koras / Zimme - Borr / Pertu ČF 6-2, 6-4    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Husar / Zimme - Pivov / Sezer F 6-4, 6-2    
29.05.   Husar / Zimme - Prosp / Sehov SF 6-2, 1-6, 10-4    
28.05.   Husar / Zimme - Akdem / Koken ČF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Kennel K. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-2    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Morgosova K. - Zimmermann K. ČF 4-6, 6-1, 6-0 1.08 5.40
28.11.   Zimmermann K. - Deagostini M. OF 6-3, 6-2 1.05 6.30
26.11.   Zimmermann K. - Hincu B. 1K 7-5, 7-62    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Kvatsabaia S. - Zimmermann K. OF 7-66, 61-7, 7-5    
05.11.   Zimmermann K. - Zakarlyuk T. 1K 6-4, 6-0    
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Benoit M. - Zimmermann K. ČF 6-3, 6-4    
30.10.   Zimmermann K. - Guskova T. OF 6-1, 6-4    
29.10.   Zimmermann K. - Enache D. 1K 6-3, 6-4    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Rudakova A. - Zimmermann K. OF 3-6, 6-2, 6-2    
23.10.   Zimmermann K. - Kvatsabaia S. 1K 6-1, 6-4    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Kyrpot O. - Zimmermann K. OF 6-4, 6-2    
07.10.   Zimmermann K. - Wachaczyk J. 1K 6-3, 7-5    
06.10.   Zimmermann K. - Dokei T. Q-OF 6-4, 6-4    
05.10.   Zimmermann K. - Koken I. Q-1K 6-1, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Balducci A. - Zimmermann K. OF 7-63, 6-3    
24.09.   Zimmermann K. - Piludu N. 1K 7-5, 4-6, 7-65    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Ferrando C. - Zimmermann K. 1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Arcidiacono F - Zimmermann K. ČF 6-4, 6-3    
12.09.   Zimmermann K. - Lizarazo Y. OF 5-7, 6-3, 6-3    
10.09.   Zimmermann K. - Tona M. 1K 6-2, 4-6, 6-3    
  Huy ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Adam J. - Zimmermann K. OF 7-5, 6-2    
04.09.   Zimmermann K. - Kaufinger I. 1K 6-3, 7-5    
  Fleurus ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Sibille C. - Zimmermann K. 1K 7-5, 6-1 1.10 4.95
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Seguel D. - Zimmermann K. ČF 6-2, 2-6, 6-2    
21.08.   Zimmermann K. - Minnen G. OF 7-62, 6-1    
19.08.   Zimmermann K. - Adam J. 1K 3-6, 7-5, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Podda V. - Zimmermann K. Q-1K 6-2, 6-4    
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Ferrando C. - Zimmermann K. Q-2K 4-6, 6-1, 6-1    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Van Dyck N. - Zimmermann K. 1K 6-4, 6-4    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Rosatello C. - Zimmermann K. 1K 3-6, 6-1, 6-4    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Vasylyeva A. - Zimmermann K. OF 6-1, 7-5    
02.07.   Zimmermann K. - Scholsen H. 1K 6-2, 6-4    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Pirazhenka S. - Zimmermann K. 1K 4-6, 6-2, 6-0    
16.06.   Zimmermann K. - Breve T. Q-OF 1-6, 6-3, 6-2    
15.06.   Zimmermann K. - Van Der Linde Q-1K 6-0, 6-4    
  Amstelveen ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Kennel K. - Zimmermann K. OF 6-1, 6-1    
11.06.   Zimmermann K. - Van Riet L. 1K 5-7, 6-2, 6-3    
10.06.   Zimmermann K. - Paterova D. Q-OF 6-3, 6-3    
09.06.   Zimmermann K. - Steur J. Q-2K 6-4, 6-2    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Chapelle E. - Zimmermann K. Q-OF 6-4, 4-6, 6-3    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Dzala / Kazim - Husar / Zimme SF 6-1, 7-5    
05.12.   Husar / Zimme - Ozeki / Yamam ČF 6-2, 3-6, 10-7    
03.12.   Husar / Zimme - Dmitr / Zubko OF 6-2, 7-5    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Kosti / Morgo - Husar / Zimme F 7-62, 6-4    
29.11.   Husar / Zimme - Dmitr / Zubko SF 6-4, 6-3    
28.11.   Husar / Zimme - Ozeki / Szupp ČF 6-1, 4-6, 10-7    
26.11.   Husar / Zimme - Ciufr / Petro OF 7-5, 6-3    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Enach / Plato - Benoi / Zimme SF 6-2, 6-1    
06.11.   Benoi / Zimme - Kokce / Kvats ČF 6-3, 6-0    
05.11.   Benoi / Zimme - Atik / Karag OF 7-5, 6-3    
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Enach / Plato - Benoi / Zimme SF 6-4, 6-2    
30.10.   Benoi / Zimme - Gazza / Manek ČF 6-0, 6-0    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Lemoi / Van D - Benoi / Zimme F 6-3, 0-6, 10-7    
25.10.   Benoi / Zimme - Cheli / Collo SF 6-3, 6-3    
23.10.   Benoi / Zimme - Gorgo / Tsikl ČF 6-3, 6-1    
22.10.   Benoi / Zimme - Husak / Konig OF 6-3, 6-1    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Dair / Lee H - Benoi / Zimme SF 6-2, 6-3    
09.10.   Benoi / Zimme - Kyrpo / Tedja ČF 6-2, 6-1    
07.10.   Benoi / Zimme - Vdove / Wacha OF 63-7, 6-2, 10-3    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Giovi / Matte - Lizar / Zimme SF 6-2, 6-4    
25.09.   Lizar / Zimme - Lomba / Paoli ČF 6-2, 6-2    
24.09.   Lizar / Zimme - Baldu / Rubin OF    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Lemoi / Van D - Shulz / Zimme OF 6-2, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   March / Paoli - Konig / Zimme SF 6-2, 7-5    
11.09.   Konig / Zimme - Gulbe / Temin ČF 6-2, 6-4    
10.09.   Konig / Zimme - Pican / Porru OF 7-5, 6-2    
  Huy ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Mina / Parre - Schol / Zimme ČF 6-4, 6-2    
  Fleurus ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Kerkh / Rus A - Schol / Zimme ČF 6-1, 7-5    
26.08.   Schol / Zimme - Arcan / Sarra OF 6-2, 6-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Bua T / Segue - Schol / Zimme SF 7-5, 4-6, 10-3    
19.08.   Schol / Zimme - Bacqu / Bronz ČF 7-65, 6-2    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Kempe / Van D - Benoi / Zimme F 6-3, 7-63    
08.08.   Benoi / Zimme - Bua T / Gamiz SF 5-7, 6-4, 12-10    
07.08.   Benoi / Zimme - Dinu / Marci ČF 6-4, 64-7, 10-6    
05.08.   Benoi / Zimme - Bonav / Zanie OF    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Lemme / Oyen - Schol / Zimme ČF 4-6, 6-4, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Njiric S. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-3    
03.12.   Allertová D. - Zimmermann K. Q-OF 6-1, 6-0    
02.12.   Zimmermann K. - Lekaj A. Q-3K 6-4, 7-5    
01.12.   Zimmermann K. - Bizzo I. Q-2K    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Haas S. - Zimmermann K. Q-2K 6-4, 7-68    
24.11.   Zimmermann K. - Stokke M. Q-1K 2-6, 6-3, 6-1    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Rudakova A. - Zimmermann K. 1K 6-0, 6-0    
  Charleroi ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Lim A. - Zimmermann K. 1K 6-4, 4-0    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Kostova E. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-2    
05.08.   Bua T. - Zimmermann K. Q-OF 6-2, 6-1    
04.08.   Zimmermann K. - Van De Velde Q-1K 6-3, 6-4    
  Rebecq ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Georges M. - Zimmermann K. OF 1-6, 7-5, 6-1    
31.07.   Zimmermann K. - Distelmans S. 1K 6-3, 6-1    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Mfoumouangana - Zimmermann K. Q-OF 6-3, 6-4    
15.07.   Zimmermann K. - Martinez Sanj Q-2K 6-4, 6-4    
14.07.   Zimmermann K. - Dans M. Q-1K 6-0, 6-3    
  Zwevegem ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Pekhova P. - Zimmermann K. 1K 4-6, 6-0, 7-5    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Koprcina N. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-2    
  Tessenderlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Spremo M. - Zimmermann K. Q-1K 2-6, 6-1, 6-2    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Stemm / Von D - Benoi / Zimme OF 6-3, 2-6, 10-5    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Enach / Harms - Benoi / Zimme OF 6-1, 6-2    
  Zwevegem ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Boeyk / Whori - Mina / Zimme OF 6-3, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Baulet-Charleroi ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Bonaventure Y - Zimmermann K. 1K 6-4, 6-3    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Van Uitert N. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-3    
07.08.   Zimmermann K. - Sanduska P. Q-OF 6-4, 6-1    
06.08.   Zimmermann K. - Delefortrie A Q-1K 4-6, 6-4, 6-1    
  Rebecq ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Wacanno E. - Zimmermann K. 1K 64-7, 6-1, 6-0    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Van Riet L. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-3    
  Tessenderlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Schuurs D. - Zimmermann K. Q-1K 6-4, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Gledacheva M. - Zimmermann K. OF 6-1, 6-0    
24.08.   Zimmermann K. - Balan E. 1K 6-0, 6-3    
23.08.   Zimmermann K. - Alaby T. Q-OF 6-4, 5-7, 6-4    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Shamayko M. - Zimmermann K. Q-1K 6-4, 6-3    
  Rebecq ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Van Bennekom - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-0    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Van Dyck N. - Zimmermann K. 1K 6-0, 6-1    
  Zwevegem ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Shamayko M. - Zimmermann K. Q-2K 7-5, 7-65    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Zlochova Z. - Zimmermann K. OF 6-0, 6-2    
06.07.   Zimmermann K. - Bernard L. 1K 6-0, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
17.07.2018 - 24.07.2018  Darmstadt ITF skreč
08.04.2015 - 08.04.2015  Santa Margherita Di Pula 2 ITF skreč
10.08.2014 - 10.09.2014  Westende ITF skreč
16.03.2014 - 14.04.2014  Heraklion 2 ITF skreč
21.08.2012 - 20.11.2012  Charleroi ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist