Zranění hráči

Datum Jméno Turnaj Důvod
20.02.2020 Ghioroaie Y.  Monastir 23 ITF skreč
20.02.2020 Stamat V.  Antalya 7 ITF skreč
18.02.2020 Gill F.  Futures 2020 skreč
16.02.2020 Largo H.  Futures 2020 skreč
15.02.2020 Giannessi A.  Rio de Janeiro skreč
15.02.2020 Schwartzman D.  Buenos Aires nenastoupil - levá noha
14.02.2020 Demidova D.  Antalya 6 ITF skreč
14.02.2020 Khromacheva I.  Trnava 3 ITF skreč
14.02.2020 Gimeno Valero C.  Futures 2020 skreč
13.02.2020 Malla B.  Futures 2020 skreč
13.02.2020 Von Deichmann K.  Grenoble ITF nenastoupila
13.02.2020 Borisiouk M.  Futures 2020 skreč
06.02.2020 Badosa Gibert P.  Launceston ITF skreč
05.02.2020 Garanganga T.  Futures 2020 skreč
30.01.2020 Eleveld J.  Futures 2020 skreč
30.01.2020 Dartron E.  Monastir 20 ITF skreč
26.01.2020 Morita A.  Nonthaburi 10 ITF skreč
23.01.2020 Rochette L.  Futures 2020 skreč
23.01.2020 Bakshi A.  Futures 2020 skreč
21.01.2020 Riley A.  Petit Bourge ITF skreč
21.01.2020 Tsonga J.  Australian Open skreč - záda
20.01.2020 Bai Y.  Bangkok 3 challenger skreč - bederní páteř
16.01.2020 Cammarata A.  Futures 2020 nenastoupil
13.01.2020 Lancelot O.  Monastir 18 ITF nenastoupila
10.01.2020 Meng C.  Futures 2020 skreč
21.12.2019 Hansson G.  Futures 2019 nenastoupil
18.12.2019 Volpi O.  Futures 2019 skreč
14.12.2019 Huertas Del Pino A.  Futures 2019 skreč
05.12.2019 Ye Q.  AO wildcard playoff - Asia-Pacific skreč
01.12.2019 Squire H.  Futures 2019 skreč
26.11.2019 Vlasselaer C.  Monastir 4 ITF skreč
21.11.2019 Beran M.  Futures 2019 skreč
21.11.2019 Ito Y.  Futures 2019 nenastoupil
21.11.2019 Lacasse R.  Cancun 25 ITF skreč
06.11.2019 Kumkhum L.  Hua Hin 6 ITF skreč
01.11.2019 In-Albon Y.  Mistrovství Itálie týmů skreč
01.11.2019 Ramazzotti S.  Mistrovství Itálie týmů skreč
31.10.2019 Alemany P.  Futures 2019 skreč
30.10.2019 Van Den Berg B.  Futures 2019 skreč
30.10.2019 Andreescu B.  Turnaj mistryň skreč - levé koleno
29.10.2019 Sibille C.  Petange 2 ITF skreč
27.10.2019 Dale A.  Futures 2019 nenastoupil
27.10.2019 In-Albon Y.  Mistrovství Itálie týmů skreč
24.10.2019 Cernoch B.  Futures 2019 skreč
22.10.2019 Schmid A.  Futures 2019 skreč
20.10.2019 Major K.  Futures 2019 skreč
16.10.2019 Kruger Z.  Lagos 4 ITF skreč
16.10.2019 Moon J.  Futures 2019 skreč
13.10.2019 Jeong Y.  Futures 2019 skreč
13.10.2019 Scala C.  Mistrovství Itálie týmů skreč
 
 
 
 
TOPlist