1. den v Londýně: Federer vyzve Socka, A. Zvereva čeká Čilič

  • V rámci prvního hracího dne letošního ročníku Turnaje mistrů se bude bojovat ve skupině Borise Beckera. Největší favorit na celkový triumf a deset zápasů neporažený Roger Federer v úvodním duelu vyzve debutanta a posledního kvalifikovaného Jacka Socka. Večerní souboj obstarají další debutant Alexander Zverev a chorvatská jednička Marin Čilič.
    12. 11. 2017, 01:00 | Previews |  64 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

Centre Court (Start v 15:00 SEČ)

1. Roger Federer (2.) - Jack Sock (9.) | Skupina Borise Beckera
V premiérovém utkání letošního Turnaje mistrů půjde do akce největší favorit celého turnaje. Světová dvojka a šestinásobný šampion Roger Federer vyzve debutanta Jacka Socka. S Američanem v předchozích třech vzájemných duelech neztratil ani set. Vyhrál také letošní souboj v semifinále Masters v Indian Wells.

Federer má letos fenomenální formu a tu potvrdil i v posledních týdnech, když ovládl Masters v Šanghaji a poosmé v kariéře triumfoval v hale v rodné Basileji. Do britské metropole tak přijel se šňůrou deseti vítězství v řadě.

Sock se do Londýna kvalifikoval až na poslední chvíli a z posledního postupového místa. Pětadvacetiletý Američan přerušil v hale ve Stockholmu sérii pěti porážek a ve Švédsku a poté i v Basileji došel do čtvrtfinále. Na Masters v Paříži využil snadnějšího losu a došel si pro první titul z podniků Masters, který mu zajistil letenku do Londýna.

Federer ukončil loňskou sezonu předčasně. Legendární Švýcar se rozhodl řešit problémy s kolenem a loňské dění opustil již po Wimbledonu. Stejně jako Nadalovi mu pauza prospěla. Federer se rozehrál na Hopman Cupu a následně senzačně ovládl Australian Open a získal 18. grandslamový vavřín. Poté vyhrál tzv. "Sunshine Double", když nenašel přemožitele na akcích Masters v Indian Wells a Miami.

Antukovou sezonu se rozhodl celou vynechat, aby se mohl soustředit na svůj největší cíl v letošním roce - vítězství ve Wimbledonu. Nakonec to šestatřicetiletému rodákovi z Basileje opravdu vyšlo. Federer podeváté triumfoval v oblíbeném Halle a následně poosmé dobyl nejslavnější turnaj světa, letos dokonce beze ztráty setu. Připsal si tak již 19. grandslamový titul.

Na posledních turnajích už letos fenomenální Švýcar zas tak neporazitelný nebyl. Ve finále Masters v Montréalu prohrál s Alexanderem Zverevem a kvůli bolavým zádům vynechal nadcházející podnik Masters v Cincinnati. Do akce se vrátil na US Open a skončil již ve čtvrtfinále na raketě Del Potra.

Poté se na konci září představil v rámci premiérového ročníku Laver Cupu a pomohl Evropě k triumfu. Na turnaje se vrátil na Masters v Šanghaji, kde potvrdil fantastickou letošní formu, ve finále porazil Nadala a získal šestý letošní titul. Jedinou generálku absolvoval v rodné Basileji a poosmé v domácí hale triumfoval.

Federer má letos fantastickou bilanci 49 výher a pouhých čtyř porážek, přičemž proti Donskému (Dubaj, 2. kolo) a Haasovi (Stuttgart, 2. kolo) měl mečbol.

Švýcarovi se na Turnaji mistrů vždy dařilo. Závěrečného vrcholu sezony se účastní už popatnácté, přičemž od své premiéry v roce 2002 vynechal pouze loňský ročník. Jen jednou nedokázal postoupit ze skupiny. Celkem třikrát skončil v semifinále, čtyřikrát prohrál finále a šestkrát zvedl nad hlavu trofej pro vítěze.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Basilej, Šanghaj, Wimbledon,  Halle,  Miami,  Indian Wells,  Australian Open (vítěz);  Montréal (finále)
Největší úspěchy v hale: Basilej (vítěz)
Bilance: 49-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 10-0
Bilance v hale: 5-0
Bilance vs Top 10: 11-1 (kariérní 209-107)
Grandslamy: Australian Open (vítěz), French Open (nehrál), Wimbledon (vítěz), US Open (čtvrtfinále)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: 52-12
Nejlepší výsledek: vítěz (2003 - 2004, 2006 - 2007, 2010 - 2011)
Loňský výsledek: nehrál
Generálka: Basilej (vítěz)

Sock měl fantastický vstup do sezony. Američan hned zkraje roku triumfoval v Aucklandu, na Australian Open si zahrál třetí kolo a další titul získal na domácí půdě v Delray Beach. V Acapulku sice vypadl v prvním kole, nicméně na Masters v Indian Wells došel až do semifinále a v Miami do čtvrtfinále.

Během antukového jara střídal lepší výsledky s horšími. V Houstonu se probojoval do semifinále, v Madridu vypadl v prvním kole, v Římě si zahrál osmifinále a na French Open v prvním kole nestačil na Veselého. Generálku na Wimbledon se rozhodl neabsolvovat a v All England Clubu ve druhém kole překvapivě prohrál s Rakušanem Ofnerem.

Návrat na domácí betony Sockovi vyšel. Ve Washingtonu přidal další semifinálovou účast. Následovala však obrovská krize. Pětadvacetiletý Američan v Montréalu skončil ve druhém kole a poté více než dva měsíce nevyhrál jediný zápas. V prvním kole vypadl v Cincinnati, na domácím US Open, v Pekingu i v Šanghaji.

V hale přece jen našel ztracenou formu. Ve Stockholmu a v Basileji uhrál čtvrtfinále. Na Masters v Paříži si senzačně došel pro svou nejcennější trofej v kariéře a právě díky triumfu v hale Bercy si na poslední chvíli vybojoval premiérovou letenku do Londýna.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Paříž,  Delray Beach,  Auckland (vítěz);  Washington,  Houston,  Indian Wells (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Paříž (vítěz)
Bilance: 36-19
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance v hale: 8-2
Bilance vs Top 10: 2-4 (kariérní 7-20)
Grandslamy: Australian Open (3. kolo), French Open (1. kolo), Wimbledon (2. kolo), US Open (1. kolo)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: premiéra
Nejlepší výsledek: -
Loňský výsledek: -
Generálka: Stockholm (čtvrtfinále), Basilej (čtvrtfinále), Paříž (vítěz)


2. Alexander Zverev (3.) - Marin Čilič (5.) | Skupina Borise Beckera
Také ve druhém dnešním zápase se představí hráč, který se účastní závěrečného vrcholu sezony poprvé. Třetí hráč světa a teprve dvacetiletý Alexander Zverev se utká s Marinem Čiličem. Úvodní souboj obou hráčů vyhrál před dvěma lety ve Washingtonu Čilič. V posledních třech duelech včetně toho letošního na antuce v Madridu ovšem uspěl Zverev.

Zverev se od srpnového triumfu na Masters v Montréalu vcelku trápí. Na dalších sedmi turnajích zaznamenal jediné semifinále a dále jediné čtvrtfinále. Nedařilo se mu ani v oblíbené hale. Ve Vídni uhrál zmíněné čtvrtfinále a při své premiéře v pařížské hale Bercy skončil hned na prvním soupeři.

Čilič naopak od překvapivě brzkého konce na US Open pravidelně postupuje do závěrečných kol. V Tokiu, Šanghaji i Basileji prohrál až v semifinále a na pařížském Masters ve čtvrtfinále skončil na raketě domácího veterána Benneteaua.

Zverev prožívá bez debat nejlepší sezonu své kariéry. Dvacetiletý Němec v únoru ovládl halovou akci ATP v Montpellier a získal svůj druhý titul na okruhu ATP. Poté se však dlouho nemohl dostat do formy a jeho nejlepším výsledkem bylo čtvrtfinále na Masters v Miami.

Zlom přišel na domácí antuce v Mnichově. Zverev vybojoval třetí trofej na okruhu ATP, na Masters v Madridu uhrál čtvrtfinále a o týden později v Římě slavil premiérový triumf na podniku Masters. I přes skvělou antukovou sezonu se nevyhnul zklamání, když na French Open vypadl překvapivě již v prvním kole.

Chuť si určitě alespoň částečně spravil na trávě. V Hertogenboschi došel do semifinále, na domácím pažitu v Halle do finále, v němž prohrál s Federerem, a ve Wimbledonu do osmifinále. V něm ho po pětisetové bitvě vyřadil Raonic.

Parádní sérii zaznamenal na amerických betonech, na kterých v srpnu vyhrál deset zápasů v řadě. Nejprve ovládl turnaj ve Washingtonu a v Montréalu přidal druhý kariérní titul z podniků Masters. V Cincinnati naopak skončil, zřejmě i vinou náročného programu, hned po prvním zápase.

Na grandslamech se Zverevovi stále nedaří prorazit. Jeho maximem je osmifinále z letošního Wimbledonu. Nic se nezměnilo ani na US Open, kde patřil k největším favoritům. Německý tenista vypadl již ve druhém kole, když mu porážku uštědřil Čorič.

V rámci asijské tour se představil hned na třech turnajích. V Shenzhenu vypadl ve čtvrtfinále, v Pekingu výsledek o stupínek vylepšil, ovšem v Šanghaji skončil již v osmifinále na raketě Del Potra.

Do haly se vrátil ve Vídni, kde ve čtvrtfinále nestačil na Tsongu. Na Masters v Paříži při svém prvním startu skončil hned po prvním zápase. Turnaje mistrů se účastní poprvé.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Montréal,  Washington,  Řím,  Mnichov,  Montpellier (vítěz);  Halle (finále);  Peking,  Hertogenbosch (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Montpellier (vítěz)
Bilance: 54-20
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance v hale: 6-4
Bilance vs Top 10: 6-5 (kariérní 10-15)
Grandslamy: Australian Open (3. kolo), French Open (1. kolo), Wimbledon (osmifinále), US Open (2. kolo)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: premiéra
Nejlepší výsledek: -
Loňský výsledek: -
Generálka: Vídeň (čtvrtfinále), Paříž (2. kolo)

Čilič se na začátku letošní sezony extrémně trápil. Na prvních třech turnajích včetně grandslamového Australian Open dokázal vyhrát jediný zápas. Po čtvrtfinále v hale v Rotterdamu a semifinále v Acapulku skončil na Masters v Indian Wells a Miami hned po prvním utkání.

Do formy se rozehrál překvapivě na svém nejhorším povrchu - antuce. V Monte Carlu došel do čtvrtfinále a v Istanbulu získal svůj dosud jediný letošní titul. Přišlo opět slabší výsledkové období. V Madridu se loučil po prvním utkání, když ho vyřadil Alexander Zverev, a v Římě ve čtvrtfinále, v němž mu porážku připravil Isner. Vše si vynahradil premiérovým postupem do čtvrtfinále French Open.

Na trávě hrál nyní devětadvacetiletý Chorvat famózně. V Hertogenboschi uhrál semifinále, v londýnském Queen's Clubu jen těsně prohrál souboj o trofej a ve Wimbledonu si zahrál své druhé grandslamové finále v kariéře. V tom prvním před třemi lety na US Open uspěl, ve Wimbledonu však neměl proti Federerovi šanci.

US Open, které musí mít Čilič ze všech grandslamů nejradši, bylo pro chorvatskou jedničku určitě zklamáním, jelikož vypadl už ve třetím kole s argentinským antukovým specialistou Schwartzmanem.

Poté, co pomohl Chorvatům v Davis Cupu, se zúčastnil premiérového ročníku Laver Cupu a přispěl k výhře Evropy. Pro první podzimní asijskou zastávku si zvolil akci ATP 500 v Tokiu. V japonské metropoli došel do semifinále a další semifinálovou účast přidal na Masters v Šanghaji.

Na prvním podzimním halovém podniku v Basileji došel do semifinále, v němž nestačil na Del Potra. O týden později na Masters v Paříži skončil o kolo dříve. Překvapivou porážku mu uštědřil domácí veterán Benneteau.

Na akci pro osm nejlepších tenistů sezony se Čilič kvalifikoval potřetí v kariéře. Při obou předchozích startech (2014 a 2016) skončil vždy ve skupině.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Istanbul (vítěz);  Wimbledon,  Queens (finále); Basilej,  Šanghaj,  Tokio,  Hertogenbosch,  Acapulko (semifinále)
Největší úspěchy v hale: Basilej (semifinále)
Bilance: 44-19
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance v hale: 7-4
Bilance vs Top 10: 2-4 (kariérní 28-67)
Grandslamy: Australian Open (2. kolo), French Open (čtvrtfinále), Wimbledon (finále), US Open (3. kolo)

Bilance na Turnaji mistrů
Kariérní bilance: 1-5
Nejlepší výsledek: skupina (2014 a 2016 - 2017)
Loňský výsledek: skupina
Generálka: Basilej (semifinále), Paříž (čtvrtfinále)

NITTO ATP FINALS 2017 - PROGRAM 1. HRACÍHO DNE
• CENTRE COURT • (od 13:00 SEČ)
1. Kontinen/Peers (2-Fin./Austr.) - R. Harrison/Venus (8-USA/N. Zél.)
2. Federer (2-Švýc.) - Sock (8-USA) / nejdříve v 15:00 SEČ
3. Rojer/Tecau (3-Niz./Rum.) - Herbert/Mahut (6-Fr.) / nejdříve v 19:00 SEČ
4. A. Zverev (3-Něm.) - Čilič (5-Chorv.) / nejdříve ve 21:00 SEČ
TenisPortal.cz, Ondřej Jirásek
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (64)
16.11.2017 19:07Od: peggy
Turnaj neni nijak zajimavy,kde jsou spicky.Dobry tenis,ale zase Feder.Proc se nepostavi na antuku.Rafa i ostatni jdou do vseho Federer se boji prohry.
[ Reagovat ]
12.11.2017 23:13Od: FerrariF50
Zvíře a Rozčilič fakt pěkný zápas :) Na to se dobře dívá :)
[ Reagovat ]
13.11.2017 20:40Od: annah
:-)))))))))))))))
[ Reagovat ]
13.11.2017 23:36Od: Fandina
joooooooooooooooooo :-))))))))
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:54Od: Pe3k
Těžký zápas na úvod, Sock hraje životní tenis. Naštěstí ve dvou a 90 minut je tak akorát na rozehrání a pro diváky taky ok. Kvalitní útočný tenis, Socka zradila psychika, ale i tak měl štěstí, že ho Roger ve druhém nebreaknul.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:52Od: annah
Je fakt, že i na jiných turnajích to tak bývalo. Začátek vlažný, nic moc, a s dalšími zápasy se hra lepšila. Snad to tak bude i v London.:-)
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:52Od: FerrariF50
No jsem rád, že Roger vyhrál na 2 sety, ale žádná sláva to teda nebyla, bude muset zařadit na další zápasy vyšší level, takový tenis by mu rozhodně nemusel stačit. Tenisově dneska fakt nic moc zápas. Tak snad se rozehřál a už to pujde lépe :)
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:49Od: mahycek
No, dobře, známka 3 ve škole. Zatím vlažnej, ale nemůže jít všechno hladce. Já jedu na koncert, zítra zase u tenisu .
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:49Od: Ground_stroke
je to tááám :-)
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:49Od: Fandina
Roger super. Líbí se mi, jak Ponožka hraje, ale Roger je Roger. Gratulka!!!
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:47Od: ipko
tak rozhodla Sockova dvojchyba, ale od ideálu to malo ďaleko..
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:47Od: sprchon
No teda uff... Tenisově žádná sláva.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:52Od: Lunej..
Přesně, Jack nic moc, Roger mu toho moc nedovolil a kdyby sám nechyboval a Jack mu nepomáhal, zápas by byl asi kratší.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:38Od: mahycek
Už mně to teda s.re. Musím za půl hoďky odjet.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:37Od: annah
Přehlídka nevyužitých šancí.... Snad to není předznamenání celého turnaje...:-((((
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:37Od: ipko
tak musí ísť cez TB :/
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:30Od: mahycek
Jsem tvrdej na Rogera. Zahrává si za stavu 4 - 4 už to měl proměnit. Zatím hra nic moc. Aby nemusel do třetího.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:28Od: ipko
ďalšie nevyužité šance, len aby to Rogera nemrzelo..
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:30Od: a.magerova
Celkem dost chyb... :-/
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:34Od: Ground_stroke
Aj Sock kazi lahke udery
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:40Od: a.magerova
Ale u něho mě to tak neštve.. ;.)
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:42Od: Ground_stroke
My mame Rogera uz uplne zidealizovaneho, preto nam vadi kazda chybicka :-)
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:54Od: FerrariF50
jj je to tak :-D
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:21Od: ipko
shot of the tournament :DDD
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:16Od: ipko
na BB opäť priame body, toto vyzerá na TB.. určite ťažký zápas hneď na úvod..
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:33Od: Ground_stroke
V TB nema sancu
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:36Od: ipko
stačí jeden minibrejk a môže vyhrať set..
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:07Od: ipko
Sock sa rozpodával a 2.set môže ísť do TB..
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:57Od: RFtheGOAT
GOAT in God mode :) GO for it ;)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:56Od: Pe3k
První set mě bavil, pohledný tenis, ponožka hraje dobře. Hlavně ten sky sport stream je top kvalita, jen ty jejich dresy jsou mdlé.

http://www.sport365.live/cz/player/5a08071eadf2c767434290/2/1037/5a085632699f8/ATPWorldTourFinals/960/540
[ Reagovat ]
12.11.2017 13:14Od: a.magerova Tož Rogere, DO TOHO !!! ;-)
http://www.xy1.cz/5pynn
[ Reagovat ]
12.11.2017 13:24Od: sprchon
:)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:13Od: Lunej..
Tak Jacku, ukaž co umíš :)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:15Od: a.magerova
Od LC je to můj oblíbenec, ale dnes NE... :-P
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:17Od: Lunej..
Aspoň tady bude nějaká opozice. Ponožko, pořádně ho vyždímej :D
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:46Od: sprchon
Můj už dávno, ale dneska taky tak. :D
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:16Od: annah
Na LC se Ponožka taky stal mým oblíbencem, ale moje sympatie poněkud ochladly, když jsem si přečetla rozhovor s jedním ze sběračů. Říkal, že Sock se choval ke sběračům dost nepříjemně, místy až sprostě. Zato prý, cituju, "nejhodnější byl Federer". Když viděl, že sběrač po jeho gamu má plné ruce míčků, vzal si je od něj a pomohl mu je dostat na druhou stranu.
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:14Od: Lunej..
To jsi ty?:)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:15Od: a.magerova
Kéž by... ;-)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:18Od: a.magerova
Na tyto své veřejné prezentace mám dublérku... ;-)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:21Od: Lunej..
Stačí retuš ve Photoshopu a jsme krásné všechny i zezadu :D
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:15Od: annah
Šmarjá, on je zase v růžovofialové kombinované se zelenou. Tak děsně v minulých letech nebyl oblečený nikdy. To mu sakra nemohli v Nike vymyslet speciální oblečení pro Turnaj mistrů?
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:16Od: a.magerova
Vítězný dres se NEMĚNÍ !!!
(Shanghai, Basel)
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:58Od: annah
Leda tak. Že by v Nike mysleli na všechno? :-))))
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:57Od: annah
To je blbost. Dresy se připravují určitě rok dopředu. Čili neměnit vítězný dres mohla být jedině Rogiho myšlenka. Už si nepamatuju, jak to bylo v roce 2015 - jestli tam Foger taky hrál v tom černomodrém dresu i celý podzim před Turnajem mistrů.
[ Reagovat ]
12.11.2017 17:00Od: annah
Ne Foger, ale Roger. :-)))
[ Reagovat ]
12.11.2017 12:41Od: Kozoroh Kozorohova predikce - 1. den TM 2017
Federer-Sock:
Střet suverénního favorita turnaje s nováčkem, který se na TM kvalifikoval na poslední chvíli. Zkušenosti s prostředím, výborné výsledky v hale i dosavadní bilance hovoří ve prospěch Federera. Bylo by překvapivé, kdyby se Sockovi podařilo uhrát jeden set. Fedex se na TM obzvlášť připravoval a problémy s outsiderem Beckerovy skupiny by ukázaly zranitelnost hlavního kandidáta na letošní titul. Očekavám výhru Federera ve dvou setech, bez větších problémů.

Zverev-Čilič:
Krom Federera má v Beckerově skupině zkušenosti s Londýnem jen Čilič. Jeho zkušenosti jsou ale oproti Fedexovi veskrze negativní. Při obou předchozích účastech skončil Marin v základní skupině a všehovšudy vyhrál jen jeden zápas. Na dobrého halaře mizerná bilance. Ani Zverev si však nemůže vyskakovat, letošní rok má sice nejlepší v dosavadní kariéře, ale po triumfu v Montrealu se Saša tak trochu hledá. Označit kandidáta na vítězství v tomto je tak obtížné. Mírně favorizuji Sašu. Každopádně u tohoto utkání očekávám vyrovnanější průběh než u duelu Federer-Sock.
[ Reagovat ]
12.11.2017 10:58Od: safi1313 TV????
Ví někdo pls., kde v TV se bude turnaj mistrů vysílat?
[ Reagovat ]
12.11.2017 11:03Od: ipko
Digi Sport, dnes v 18:30 by malo byť aj štúdio..
[ Reagovat ]
12.11.2017 10:19Od: peggy
Vypada to jako kdyby tam hral pouze Federer,hraje nekdo jiny?Nejsem takova blbka,ale je toho jiz dost,prece muze vyhrat uplne nekdo jiny z nominovanych,nyni se pise jako kdyby Federer vyhral.
[ Reagovat ]
12.11.2017 10:31Od: Labi
tak nějak nechápu, dnes hraje Federer se Sockem a Zverev s Čiličem, o tom v podstatě ten článek je, zítra hraje zbytek včetně Rafy tak se bude psát o nich...chápu, že když někde vidíš napsáno Federer, tak vidíš červeně ale chce to trochu klidu a nevztekat se jak dítě
[ Reagovat ]
12.11.2017 10:43Od: blixa
Děvče, bohužel, opravdu "jsi taková blbka" ;-) :D
[ Reagovat ]
12.11.2017 13:04Od: a.magerova
Tady už platí jediné.... :-/

https://www.csfd.cz/film/7045-jeste-vetsi-blbec-nez-jsme-doufali/prehled/
[ Reagovat ]
12.11.2017 13:23Od: sprchon
Zajímavý je, že vždycky něco napíše, ale na reakce už nereaguje. Možná se baví tím, že ji tu někteří berou vážně... :)
[ Reagovat ]
12.11.2017 13:48Od: Fandina
Vážně ji nikdo brát nemůže. Prostě se baví.
[ Reagovat ]
12.11.2017 15:03Od: a.magerova
Zítra to zkopčím a hodím pod Nadala... samozřejmě s úpravou jména... :-))))
[ Reagovat ]
12.11.2017 10:57Od: Krisboy
Hráče do Londýna nikdo nenominuje, kvalifikují se tam sami na základě výsledků v sezóně.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:22Od: Kozoroh
Toto napsala osoba s IQ houpacího koně.
[ Reagovat ]
12.11.2017 16:33Od: a.magerova
Neurážej houpacího koně... ;-)
[ Reagovat ]
12.11.2017 18:54Od: janek_da
tedy jste pani peggy trošku ulitla, ale jine vase komenty to bohate vyvazuji
[ Reagovat ]
12.11.2017 09:20Od: ipko
tak hneď na úvod, veľmi zaujímavý a kvalitný zápas a uvidíme ako na tom Roger je.. Sock správne načasoval formu a jeho FH je teraz v najlepšej forme.. ak mu pôjde aj servis, tak by to mohlo ísť aj do 3 setov.. ale skúsenosť je na strane Rogera, pre Socka je to prvá účasť na TM, takže kľudne môže podľahnúť tlaku a môže byť rýchlo po zápase..
[ Reagovat ]
12.11.2017 09:59Od: kada.tom
hned na úvod se hraje čtyřhra, i když neméně zajímavá
[ Reagovat ]
12.11.2017 09:06Od: kada.tom Neděle 12. 11.
Kontinen/Peers > Harrison/Venus
Federer > = Sock
Rojer/Tecau = < Herbert/Mahut
Zverev < Cilic
[ Reagovat ]
12.11.2017 07:33Od: Rogers Opačně
Je to opačně Sock vyzve Federera.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist