Češi v akci, neděle 7. 3. Krejčíková v Dubaji postupuje, Siniaková končí. Macháč slaví triumf na challengeru

7. 3. 2021, 00:01
Aktuality 33
Barbora Krejčíková v prvním kole v Dubaji vyřadila nasazenou Marii Sakkariovou, Kateřina Siniaková prohrála s Ons Džabúrovou, do hlavní soutěže postoupila Tereza Martincová. Tomáš Macháč v Kazachstánu vybojoval svůj druhý triumf na challengerech. Další Češi hráli na challengerech a turnajích ITF.
ilustrační foto
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 7. března 2021)
WTA 1000 DUBAJ (SAE), 1.835.490 dolarů, tv. povrch
Džabúrová (Tun.) - Siniaková (ČR) 6-2 6-3
Krejčíková (ČR) - Sakkariová (16-Řec.) 6-2 7-6(4)
• Dvouhra - závěrečné kolo kvalifikace •
Martincová (9-ČR) - Pattinamaová Kerkhoveová (Niz.) 6-1 6-7(5) 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kar. Plíšková/Kr. Plíšková (ČR) - Rybakinová/Švedovová (Kaz.) 6-4 6-2
L. Kičenoková/Ostapenková (Ukr./Lot.) - Bencicová/Hradecká (Švýc./ČR) 4-6 6-4 10-8

Fransoas
Cenné vítězství nad ambiciózní Sakariovou.Druhý set byl hodně dramatický,ale Bára to nakonec zvládla - takže gratulace.
Alien
Tak Kačka Jebauerovou nepřetlačila! Přitom na začátku zápasu jí byla více než vyrovnanou soupeřkou! Tak snad příště, no!
lvicek
Hmmm, tak nic :/ Kam odesla Katce hlava, to by me zajimalo.
bIbec
hlava odešla do Kazachstánu.
Katka byla mimo i před Tomášem ...
bIbec
dělám si srandu. Aji kdyby to bylo kvůli Tomášovi, je mi to jedno smile
lvicek
Tojo, ta odesla nekam na dovcu uz tak pred dvema, trema rokama ;).
lvicek
Nikdo nekoukate, co? :) No, venku je hezky, to chapu ;).
já jsem druhej set viděl a dopadlo to podle očekávání špatně. Katka byla bez šance ... smile
Katka si to snad vynahradí aspon v tom deblu ...
lvicek
Na zacatku to pritom vypadalo celkm slusne.
lvicek
Tak hraje Katka, zacatek se mi celkem libil, ale zkazila smec do site a ve vysledku pak o ten gem prisla a uz se skore nevyviji moc dobre...
lvicek
Hmmm, a uz se to veze.
pohodová výhra v zápase "žiraf" ... smile
Sestry si to viditelně užívaly. Škoda, že debla spolu nehrajou častěji. Možná že by se pak Karolína přece jen toho GS dočkala ...
smilesmile
Fransoas
Gfatukace k postupu do hlavní soutěže.Bohužel si to Terka zkomplikovala a musela vydat jěště více energie,která jí může scházet.Nevyužila možnosti zápas uzavřít ve dvou setech.
smilesmilesmile
Aneb jak prohrát úplně zbytečně vyhraný set ... jsem zvědav, jestli se teď úplně složí, nebo skrečuje ... 6 setů ve dvou dnech nevím, jestli zvládne
Ondřej.Jirásek
zatím to vypadá, že se zdravě na*rala, tak jedem smile
Fransoas
Gratulace k titulu. Výborné představení naší naděje do budoucna.
George_Renel
Krásný dárek k dnešnímu svátku si Tomáš dalsmilesmile.
Dnes tomu scházela trcha uvolněnosti, tíha výsledku a okamžiku byla cítit. Ale tato zkušenost mu určitě do budoucna pomůže. Bravo.
SpacialRecognition
Tyhle ty vydřený výhry ve finále jsou nejcennější. Ještě když musel otáčet :) Gratulace
fujtajblick
gratulace velikásmile
bIbec
Máček smile
fujtajblick
adventidž
Teď už věřím, že to nepustí. Soupeř hraje dobře, ale Tomáš taky. Už to doservíruje smile
fujtajblick
je třeba... Už zase brejk proti Tomovi
prosímtě příště radši mlč :)
smile
darek.vrana
Tak snad už ho zlomil.
2. set skoro jak přes kopírák, jen obráceně. Hyn sa ukáže.
Smolně prohraný první set ... stáhl z 2:5 na 4:5, odvrátil několik setbolů, ale nakonec stajně set bere Ofner 6:4 ... hraje fakt dobře a v podstatě udělal asi 5 chyb ... bude to těžké otočit
darek.vrana
Musí chodit na síť, to jediné funguje. Jinak odzadu je Ofner neprůstřelný.
Nechal si ten začátek utéct, probral se až po prohraném servisu. Ale je nějaký zabržděný.