Ruse Elena Gabriela - profil

Ruse Elena Gabriela 

Ruse Elena Gabriela

Stát: Rumunsko
Věk: 21 (6. 11. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 256. / 182.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 200. / 179.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 142/81 103/55 7/8 26/15 6/3 -
2018 30/23 11/12 3/3 10/5 6/3 -
2017 37/19 30/13 0/1 7/5 - -
2016 43/18 36/14 1/1 6/3 - -
2015 23/14 17/9 3/3 3/2 - -
2014 4/3 4/3 - - - -
2013 2/2 2/2 - - - -
2012 3/2 3/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 81/46 73/33 3/4 5/9 - -
2018 15/10 13/7 - 2/3 - -
2017 19/9 14/6 2/1 3/2 - -
2016 29/14 29/11 - 0/3 - -
2015 15/10 14/6 1/3 0/1 - -
2013 3/1 3/1 - - - -
2012 0/2 0/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 2
2016 - 3
2015 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 2
2016 - 3
2015 - 1
Celkem: 0 7
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Taipei Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Martincová T. - Ruse E. 1K 6-4, 7-5 1.65 2.14
12.11.   Ruse E. - Doroshina O. Q-ČF 7-5, 7-5 1.77 1.92
11.11.   Ruse E. - Hibi M. Q-OF 7-64, 2-6, 6-4 1.41 2.63
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Stojanovic N. - Ruse E. SF 6-3, 6-3 2.53 1.45
25.10.   Ruse E. - Buyukakcay C. ČF 6-4, 6-2 1.83 1.82
24.10.   Ruse E. - Ferrando C. OF 6-2, 3-6, 6-2 1.21 3.76
22.10.   Ruse E. - Rosca A. 1K 6-0, 6-3 1.36 2.79
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Ruse E. - Papamichail D. 2K 7-5, 6-3    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Bencic B. - Ruse E. Q-OF 6-1, 2-6, 6-1 1.22 3.85
13.10.   Ruse E. - Trevisan M. Q-1K 3-6, 6-3, 7-610 1.71 2.03
  Obidos 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Krajicek M. - Ruse E. ČF 6-3, 6-2 1.83 1.83
11.10.   Ruse E. - Bolkvadze M. OF 6-4, 7-5 1.66 2.03
09.10.   Ruse E. - Hamaliy E. 1K 6-0, 6-4 1.01 9.72
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Werner C. - Ruse E. 1K 6-1, 3-6, 6-2 5.51 1.10
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Zarytska A. - Ruse E. SF 7-64, 7-5 1.70 2.06
14.09.   Ruse E. - Eraydin B. ČF 6-2, 65-7, 6-2 1.94 1.73
13.09.   Ruse E. - Colmegna M. OF 6-3, 6-3 1.17 4.15
12.09.   Ruse E. - Leykina P. 1K 6-2, 7-612 1.24 3.44
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Swiatek I. - Ruse E. ČF 2-6, 6-1, 6-2 1.27 3.41
06.09.   Ruse E. - Korpatsch T. OF 3-6, 6-1, 6-3 2.49 1.48
04.09.   Ruse E. - Waltert S. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.30 3.12
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Kalinina A. - Ruse E. Q-1K 6-1, 7-62 1.56 2.33
  Vancouver ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Bektas E. - Ruse E. Q-OF 6-3, 6-0 2.17 1.54
12.08.   Ruse E. - Ho S. Q-1K 6-0, 6-1 1.01 8.36
  Moskva 2 WTA Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Lansere S. - Ruse E. Q-1K 3-6, 6-3, 6-3 5.22 1.13
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Hercog P. - Ruse E. 1K 2-6, 6-2, 6-3 1.50 2.55
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Radwanska A. - Ruse E. 1K 6-3, 4-6, 7-5 1.10 7.49
28.06.   Ruse E. - Haas B. Q-3K 6-0, 7-5 1.53 2.40
27.06.   Ruse E. - Rodionova A. Q-2K 5-7, 6-4, 6-4 1.96 1.77
26.06.   Ruse E. - Cadantu A. Q-1K 3-6, 6-4, 6-1 1.43 2.66
  Ilkley ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Smitkova T. - Ruse E. Q-OF 7-5, 6-4    
17.06.   Ruse E. - Barnett A. Q-1K 6-4, 6-4    
  Nottingham Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Rybarikova M. - Ruse E. 1K 6-0, 3-6, 6-1 1.11 6.23
10.06.   Ruse E. - Moore T. Q-OF 6-2, 3-6, 6-4 2.11 1.65
09.06.   Ruse E. - Silva E. Q-1K 7-68, 6-4 1.17 4.39
  Bol WTA Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Honcova M. - Ruse E. 1K 4-6, 6-4, 6-3 3.37 1.28
  Praha WTA Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Zhang S. - Ruse E. OF 6-4, 6-4 1.69 2.17
01.05.   Ruse E. - Pera B. 1K 2-6, 6-1, 7-5 2.28 1.62
30.04.   Ruse E. - Martincová T. Q-ČF 6-2, 7-62 1.66 2.09
29.04.   Ruse E. - Tomova V. Q-OF 6-2, 7-66 2.24 1.57
28.04.   Ruse E. - Kostyuk M. Q-1K 2-6, 7-5, 6-3 3.67 1.23
  Istanbul WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Jakupovic D. - Ruse E. Q-1K 6-4, 2-6, 6-2 1.50 2.40
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Hobgarski K. - Ruse E. OF 6-2, 6-3 2.65 1.41
03.04.   Ruse E. - Hogenkamp R. 1K 6-3, 6-2 2.22 1.55
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Vasylyeva A. - Ruse E. 1K 3-6, 6-4, 7-66 2.19 1.58
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Sadikovic A. - Ruse E. 1K 6-3, 7-5 2.18 1.57
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Ferro F. - Ruse E. SF 6-0, 6-3 1.98 1.72
09.02.   Ruse E. - Reix S. ČF 3-6, 6-3, 6-3 1.26 3.29
08.02.   Ruse E. - Tan H. OF 6-4, 5-7, 6-2 1.31 3.02
06.02.   Ruse E. - Noel M. 1K 6-1, 6-2 1.21 3.81
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Di Lorenzo F. - Ruse E. 1K 4-6, 7-63, 1-0 2.47 1.46
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Osaka M. - Ruse E. OF 7-66, 6-3 3.00 1.32
11.01.   Ruse E. - Mateas M. 1K 7-5, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kazio / Monov - Crist / Ruse SF 6-2, 3-6, 10-6 2.19 1.53
24.10.   Crist / Ruse - Rosca / Tatar ČF 6-3, 6-2 1.17 3.90
22.10.   Crist / Ruse - Oz I. / Soylu OF 6-3, 7-61 1.29 2.98
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Dinu / Uzcat - Crist / Ruse F 7-63, 6-2 1.99 1.64
21.09.   Crist / Ruse - Anshb / Piter SF 6-4, 65-7, 10-2    
20.09.   Crist / Ruse - Buril / Papam ČF 6-3, 6-1 1.50 2.25
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Arbut / Hobga - Erayd / Ruse ČF 6-1, 6-2 2.17 1.54
12.09.   Erayd / Ruse - Pieri / Stefa OF 6-1, 6-2    
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Mitu / Ruse - Pigos / Zanev F 4-6, 6-3, 10-4 2.13 1.59
07.09.   Mitu / Ruse - In-Al / Kung SF 6-1, 6-2 1.59 2.08
06.09.   Mitu / Ruse - Halba / Schol ČF 7-5, 6-0 1.49 2.27
05.09.   Mitu / Ruse - Trick / Trick OF 6-1, 6-0 1.01 8.32
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Begu / Mitu - Crist / Ruse SF 6-4, 3-6, 10-6 1.29 3.46
20.07.   Crist / Ruse - Adamc / Moore ČF 7-63, 3-6, 10-4 2.20 1.61
17.07.   Crist / Ruse - Erayd / Zvona OF 6-4, 6-1 1.96 1.78
  Bol WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Knoll / Voráč - Ruse / Thomb OF 6-2, 6-2 1.16 4.40
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Crive / Ho J. - Kuder / Ruse OF    
  Praha WTA Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Melic / Pesch - Kuzmo / Ruse ČF 6-1, 6-0 1.22 3.92
30.04.   Kuzmo / Ruse - Marci / Sasno OF 4-6, 6-1, 14-12 1.89 1.81
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Gryma / Zaryt - Kuder / Ruse SF 3-6, 6-3, 10-7    
29.03.   Kuder / Ruse - Husar / Zimme ČF 6-3, 7-65    
28.03.   Kuder / Ruse - Bekke / Heraz OF 6-2, 6-4    
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Amanm / Shapa - Arcan / Ruse OF 6-3, 6-2    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Casci / Leche - Paque / Ruse ČF 6-1, 6-3    
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Neel / Whori - Ruse / Swan ČF    
16.01.   Ruse / Swan - Ferra / Rodri OF 6-4, 6-1    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Di Lo / Liu C - Kalin / Ruse OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
17.01.2018 - 06.02.2018  Orlando ITF skreč
21.10.2017 - 31.10.2017  Poitiers ITF skreč
05.07.2017 - 17.07.2017  Řím 2 ITF skreč
14.06.2016 - 11.07.2016  Szeged ITF skreč
24.10.2015 - 24.10.2015  Antalya 30 ITF skreč
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist