Češi v akci, pondělí 15. 2. Muchová vybojovala postup do čtvrtfinále Australian Open

14. 2. 2021, 20:00
Aktuality 6
Karolína Muchová na Australian Open zdolala nasazenou Belgičanku Elise Mertensovou a prošla do čtvrtfinále. Marie Bouzková na turnaji WTA v Melbourne porazila Lin Zhu z Číny a postoupila do osmifinále. Další Češi hráli kvalifikace na turnajích ITF.
ilustrační foto
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 15. února 2020)
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
Palicová (12-ČR) - Zvonaruová (Rum.) 6-1 7-6(1)

Vaslab
Tereza může ve čtvrtfinále opět po týdnu narazit na V. Golubič, se kterou má bilanci 0-5, docela pech.
Hráčky ze druhé stovky, které vypadly z kvaldy na AO, jsou teď obecně celkem bity a bojují proti sobě, aby získaly aspoň pár nevýznamných bodů a finanční almužnu, na pětadvacítkách...
Vaslab
Nevím, jestli to není nedopatření, ale zítra od 12 je v plánu vysílání jednoho zápasu z tohoto turnaje na Digi Sport 3 :D (zdroj např. Livesport)
poměrně přesvědčivá výhra 6:4 6:2 proti houževnatý Čínance. Marie sice nezačala nejlíp a v prvním setu prohrávala už 2:4, ale postupně se zlepšovala a stihla ještě první set otočit. Ve druhým setu už pak byla jasně lepší ... smile
Jon61
Ve druhém setu bylo důležité, že s problémy potvrdila brejk, Číňanku to dorazilo.
Marie je k vidění na smile O2Tenis ---
Jon61
freestreams-live1.com

Tady je steam, kde byl i zápas ve čtyřhře. Bára s Katkou postupují po výhře ve dvou setechh.