Češi v akci, pondělí 15. 8. Kvitová a Martincová vydřely postup v Cincinnati, Krejčíková neuspěla

  • Petra Kvitová a kvalifikantka Tereza Martincová úspěšně vstoupily do hlavní soutěže prestižního podniku v Cincinnati, Barbora Krejčíková dohrála. Jiří Veselý a Tomáš Macháč začali vítězně na challengerech. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    15. 8., aktualizováno 16. 8. | Aktuality |  9 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 15. srpna 2022)
WTA 1000 CINCINNATI (USA), 2.527.250 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Kuděrmetovová (-) - Krejčíková (ČR) 6-3 6-3
Kvitová (ČR) - Teichmannová (Švýc.) 6-7(2) 7-6(6) 6-3
Martincová (ČR) - Párrizasová (Šp.) 6-7(4) 6-4 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bouzková/Siegemundová (ČR/Něm.) - Rosolská/Routliffeová (Pol./N. Zél.) 6-3 6-7(7) 10-7
ATP CHALLENGER VANCOUVER (Kanada), 159.360 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Veselý (2-ČR) - Ritschard (Švýc.) 6-4 6-1
ATP CHALLENGER GRODZISK MAZOWIECKI (Polsko), 67.960 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo •
Macháč (5-ČR) - Zekič (Srb.) 6-3 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Potenza (9-It.) - Poljak (6-ČR) 6-4 1-0 / skreč
ITF W15 KÁHIRA (Egypt), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Stagnová (1-It.) - Melnikovová (ČR) 6-3 6-2
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Nepomucenová (8-Švýc.) - Slavíková (ČR) 3-6 6-4 10-7
ITF W15 BYDHOŠŤ (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Frankowská (Pol.) - Benešová (13-ČR) 6-3 6-1
Heinzová (ČR) - Kubachaová (14-Pol.) 6-3 6-3
Podliňská (10-Pol.) - Kulhánková (ČR) 6-0 6-0
Zástěrová (ČR) - Zarembaová (15-Pol.) 7-5 6-0
Darashuková (Pol.) - Ševčíková (4-ČR) 6-2 6-2
Golašová (8-Pol.) - Kareisová (ČR) 6-3 7-6(1)
ITF W15 ERWITTE (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kotlíková (ČR) - Samardzicová (8-Švýc.) 6-3 6-0
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Kotlíková (ČR) - Volkovová (Něm.) 6-0 7-5
ITF M25 MUTTENZ (Švýcarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Beneš (9-ČR) - Guerra (Švýc.) 6-3 6-2
Pecák (7-ČR) - Brutscher (Něm.) 6-3 6-2
ITF M15 BAD WALTERSDORF (Rakousko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Orlita (ČR) - Panák (5-ČR) 6-2 6-7(6) 10-7
Vlkovský (9-ČR) - Premzl (Slovin.) 6-4 6-0
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Orlita (ČR) - Hausberger (Rak.) 7-6(3) 6-1
Schneider (Rak.) - Vágner (ČR) 7-6(3) 5-7 10-8
Krošlák (8-SR) - Kroužek (ČR) 7-6(5) 6-2
Vlkovský (9-ČR) - Vogeli (Švýc.) 7-5 6-3
Panák (5-ČR) - Benedict (Rak.) 6-2 6-7(8) 10-7
ITF M15 ÜBERLINGEN (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Siniakov (4-ČR) - Gadilhe (Fr.) 6-0 6-1
Jurajda (3-ČR) - Hornung (Něm.) 6-1 6-2
J1 PRAHA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Rachmatullajev (Kaz.) - Fáček (ČR) 6-7(6) 6-0 6-4
Ratiu (Belg.) - Švojgr (ČR) 6-2 6-3
Peták (ČR) - Sciahbasi (It.) 6-7(4) 7-6(5) 6-2
Kyjaci (SR) - Durovič (ČR) 6-3 6-4
Križnik (Slovin.) - Kumstát (ČR) 6-2 4-6 7-5
Kalina (ČR) - Jakubenko (Ukr.) 6-1 6-4
Ojakaar (Est.) - Filip (ČR) 6-2 7-5
Zimnoch (Ukr.) - Duda (ČR) 5-7 6-1 6-2
Papamalamis (Fr.) - Rosický (ČR) 6-1 6-2
Velík (ČR) - Krajčí (SR) 6-3 4-6 / odloženo
Romano (It.) - O. Kratochvíl (ČR) 6-4 6-4
Pow (Brit.) - Myslivec (ČR) 6-4 6-4
Schwaerzler (Rak.) - Hänel (ČR) 6-2 6-2
Mrůzek (ČR) - Novakovic (Niz.) 6-4 6-4
Vrba (ČR) - Bhat (USA) 6-1 7-5
Dženev (Bulh.) - Čížek (ČR) 6-4 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Poláková (ČR) - Cíleková (SR) 3-6 6-3 6-1
Berglerová (Pol.) - Paterová (ČR) 6-2 6-1
Gorská (Pol.) - Junová (ČR) 6-1 6-1
Dobiášová (ČR) - Velevová (Bulh.) 6-4 6-4
Bulatovová (-) - Zikmundová (ČR) 1-6 6-4 6-2
Damašková (ČR) - Altoriová (Izr.) 6-3 6-4
Kovačková (ČR) - Ciubotaruová (Rum.) 6-3 6-4
Sedyševová (-) - Hranáčová (ČR) 7-6(4) 6-7(7) 6-1
Zeghlouliová (Mar.) - Jandová (ČR) 6-0 6-0
Pawlikowská (Pol.) - Pávková (ČR) 6-0 6-4
Žylčuková (Ukr.) - Látalová (ČR) 7-5 6-4
Smékalová (ČR) - Škrabalová (ČR) 2-6 6-1 6-2
Samsonová (ČR) - Grecová (It.) 7-6(2) 3-6 6-2
Krejčová (ČR) - Stankiewiczová (Pol.) 7-5 6-3
Slaměníková (ČR) - Bozová (Pol.) 3-6 6-1 6-3
Šarinová (SR) - Mihoková (ČR) 6-2 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hranáčová/Pávková (ČR) - Altoriová/Bulatovová (Izr./-) 4-6 / odloženo
Berglerová/Gorská (Pol.) - Damašková/Škrabalová (ČR) 6-1 6-1
Mihoková/Poláková (ČR) - Stankiewiczová/Zeghlouliová (Pol./Mar.) 7-6(5) / odloženo
Michálková/Smékalová (ČR) - Cíleková/Šarinová (SR) 6-3 6-4
Jandová/Slaměníková (ČR) - Látalová/Paterová (ČR) 6-1 6-7(5) 10-4
J3 DAKALÍJA (Egypt), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Rais (ČR) - Abdelaziz (Egypt) 5-7 7-5 7-5
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Ghobashy/Mohamed Ali (Egypt) - Rais/Santoni (ČR/It.) / bez boje
J3 MÖNCHENGLADBACH (Německo), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Lukešová (ČR) - von Kazierowská (Něm.) 6-1 7-5
Katzerová (ČR) - Schmitzová (Něm.) 6-4 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Boulardová/Katzerová (Fr./ČR) - Schmitzová/Schuknechtová (Něm.) 6-2 3-6 11-9
J3 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Jantačová (2-ČR) - Camarasanová (Rum.) 6-3 6-1
Temenugov (3-ČR) - Faludiová (Maď.) 6-0 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Kovácsová-Sebestyénová (Maď.) - Smíšková (ČR) 6-3 6-3
J3 KRAKOV (Polsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Froemel (ČR) - Voigt (Pol.) 6-2 6-1
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Froemel (ČR) - Bajurko (8-Pol.) 6-3 6-0
J4 MARIBOR (Slovinsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Horák (ČR) - Obrul (4-Slovin.) 6-0 6-2
Gal (Rum.) - Krakovský (ČR) 6-4 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Crnovrsaninová (Rak.) - Hanáková (14-ČR) 7-6(6) 6-7(3) 6-4
Janíčkovičová (ČR) - Grailová (Fr.) 3-6 6-2 6-2
Jiráková (ČR) - Khomichová (Něm.) 7-5 6-2
Kopřivová (ČR) - Tomičová (Chorv.) 6-2 6-1
Scheuermannová (Něm.) - Svobodová (ČR) 6-3 6-1
Suchá (8-ČR) - Frostová (Švýc.) 6-1 6-3
Novak (ČR) - Ribnikarová (Slovin.) 7-5 6-0
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (9)
15.08.2022 12:55Od: George_Renel Něco o Lindě N.
Dlouhý rozhovor o LIndě N. a jejích začátcích.
https://podcasty.seznam.cz/podcast/tiebreak-tennis-podcast/linda-noskova-kdyz-zapas-skonci-jsem-zase-normalni-ttp-35-121023#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Reklamy se dají přeskočit.smile
[ Reagovat ]
15.08.2022 11:13Od: zfloyd
chudák Maruška první kolo Gauf , která je v laufu
[ Reagovat ]
15.08.2022 09:47Od: hluuusa cinci
Skoro se obavam, ze z te trojice ma nejvetsi sanci postoupit do 2. kola Martincova. Petra se dost mozna tradicne zalkne dusnem a s bojovnou a neprijemnou Teichmann se ji nebude chtit pretahovat no a Bara.... ta ma proti Kudermetce, sanci pramalou, zvlast pri sve soucasne forme.
[ Reagovat ]
15.08.2022 08:52Od: George_Renel Něco o Brendě
Vlkův oblíbený pdb píše o Brendě L.
https://sport.aktualne.cz/tenis/zazracne-dite-pisi-ve-spanelsku-patnactileta-fruhvirtova-
[ Reagovat ]
15.08.2022 09:15Od: baba
to je fajn, ale kde jsou chlapci ????
[ Reagovat ]
15.08.2022 09:20Od: EllNino
nikdy nejsi spokojená co? :)) Lehečka je ve 20 na 58. místě, to není špatné, má velký potenciál ... Dalibor s Jonášem zřejmě zůstanou za očekáváním, mají fyzické a herní nedostatky, no a uvidíme, jsou tam nové, Menšík, Nicod, Bartoň, Petr, u chlapů je to prostě daleko těžší
[ Reagovat ]
15.08.2022 09:20Od: EllNino
Věřím, že i Tomáš Macháč, pokud bude zdravý, se do stovky podívá
[ Reagovat ]
15.08.2022 17:41Od: lars
hraji turnaje sve vekove kategorie :)
[ Reagovat ]
15.08.2022 09:15Od: Anonym
to je fajn, ale kde jsou chlapci ????
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist