Češi v akci, pondělí 23. 1. Plíšková postoupila do čtvrtfinále Australian Open, Linda Fruhvirtová neuspěla

  • Karolína Plíšková si poradila s Číňankou Shuai Zhang a postoupila do čtvrtfinále grandslamového Australian Open, Linda Fruhvirtová naopak nestačila na Chorvatku Vekičovou a skončila před jeho branami. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    22. 1., aktualizováno 24. 1. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 23. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy
• Dvouhra ženy - osmifinále •
Vekičová (Chorv.) - L. Fruhvirtová (ČR) 6-2 1-6 6-3
Kar. Plíšková (30-ČR) - Shuai Zhang (23-Čína) 6-0 6-4
Pavouk čtyřhra ženy | Pavouk čtyřhra muži
• Čtyřhra ženy - osmifinále •
Krejčíková/Siniaková (1-ČR) - Kalašnikovová/Parksová (Gruz./USA) 6-0 6-3
Kosťuková/Ruseová (Ukr./Rum.) - Kolodziejová/Vondroušová (ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra muži - osmifinále •
Chardy/Martin (Fr.) - Lehečka/Molčan (ČR/SR) 7-6(2) 6-3
Pavouk dvouhra juniorky | Pavouk dvouhra junioři
• Dvouhra juniorky - 2. kolo •
T. Valentová (2-ČR) - E. Jonesová (Austr.) 4-6 6-3 6-1
• Dvouhra junioři - 2. kolo •
Fonseca (10-Braz.) - Kalina (ČR) 7-5 6-3
Pavouk čtyřhra junioři
• Čtyřhra junioři - 1. kolo •
Marinkov/Viiala (Austr.) - Filip/Mrva (ČR) 6-1 3-6 10-8
Fix/Kalina (Něm./ČR) - Jones/Matsuoka (8-Jap.) 7-5 6-3
Frusina/Hrazdil (USA/ČR) - W. Chang/Hattori (Korea/Jap.) 2-6 7-6(3) 10-4
ITF W60 ANDRÉZIEUX-BOUTHÉON (Francie), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Laboutková (6-ČR) - Milovanovičová (Srb.) 6-0 4-6 6-2
ITF M25 NUSSLOCH (Německo), 25.000 dolarů, koberec / hala
Program | Místní čas | Live výsledkyPavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Bulicki (6-) - Řeček (13-ČR) 6-3 4-6 17-15
Sandkaulen (8-Něm.) - Donald (14-ČR) 6-3 6-2
Bartoň (2-ČR) - Petr (11-ČR) 2-6 6-4 10-5
Zima (4-Něm.) - Jurajda (16-ČR) 7-6(4) 6-3
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Bartoň (2-ČR) - Huber (Švýc.) 7-5 6-2
Petr (11-ČR) - Steinorth (Něm.) 6-4 6-4
Jurajda (16-ČR) - Karol (SR) 6-4 7-5
ITF M25 MANACOR (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Kellovský (12-ČR) - Domenech (Šp.) 6-0 7-5
J300 SAN JOSÉ (Kostarika), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Brunclík (3-ČR) - You (Kan.) 6-0 6-1
Razeghi (4-USA) - Peták (ČR) 6-1 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Rayová (6-USA) - Samsonová (ČR) 6-3 6-1
J100 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Hažmuková (ČR) - Garajevová (-) 6-2 7-6(6)
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Danevová (6-Mak.) - Lukešová (ČR) 6-2 6-3
J60 MARIBOR (Slovinsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Mumleková (Slovin.) - A. Dvořáčková (7-ČR) 6-3 6-3
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
A. Dvořáčková/E. Dvořáčková (4-ČR) - Beláňová/Gojkovičová (SR/Srb.) 6-4 6-4
J30 TRNAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Krupa (3-ČR) - Marozau (-) 6-1 7-6(6)
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Blažková (ČR) - Kosowská (2-Pol.) 6-1 6-0
Hubáčková (ČR) - Ondrášková (3-ČR) 7-5 6-0
Štěpánková (ČR) - Jávorková (SR) 6-3 6-1
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Xin Zhou (Čína) - Komrska (ČR) 7-6(4) 6-4
Krupa (3-ČR) - Baleja (Maď.) 6-3 6-2
J30 ŘÍČANY (Česko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Basile (7-It.) - Šmejkal (ČR) 7-6(4) 6-3
Bureš (ČR) - Venkatraman (Indie) 6-2 6-2
O. Burda (ČR) - Halahija (SR) 6-4 7-5
Brückner (ČR) - Kolesnyčenko (Ukr.) 6-2 6-7(11) 6-1
Sklenička (ČR) - Hrynkiewicz (Pol.) 6-3 6-4
Leipner (8-ČR) - Sasko (Pol.) 7-6(4) 6-4
Kozlovský (ČR) - Castro (6-Šp.) 4-6 7-5 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Malá (1-ČR) - M. Jiroušková (ČR) 5-7 7-5 7-6(7)
Syrová (3-ČR) - Kopřivová (ČR) 6-2 6-3
Zikmundová (7-ČR) - Hajná (ČR) 6-2 6-4
Gelbkeová (6-Něm.) - Tomcová (ČR) 6-0 6-3
Havlová (ČR) - Látalová (5-ČR) 6-4 2-6 6-0
Ticháčková (ČR) - Pasiutová (Něm.) 7-5 6-2
Kuszelová (4-Pol.) - Bendová (ČR) 6-3 6-1
Pechová (ČR) - Hubrichtová (Něm.) 6-3 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Hübert/Robin (Něm./USA) - Kločurek/Nikolajuk (ČR/Pol.) 7-6(4) 6-2
Šmejcký/Švojgr (1-ČR) - Hadzialijagic/Košárko (Něm./ČR) 6-2 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Kareisová/Látalová (3-ČR) - Bendová/Pechová (ČR) 6-3 6-3
Donaldová/Vachková (ČR) - Kuszelová/Kuzněcovová (Pol./Ukr.) 4-6 6-0 10-7
Drukerová/Kopřivová (ČR) - Gelbkeová/Pasiutová (4-Něm.) 6-0 6-1
Soukupová/Zikmundová (ČR) - Heddarová/M. Jin (Alž./Čína) 6-3 7-6(5)
Abendrothová/Kodešová (Něm./ČR) - K. Jiroušková/Tomcová (ČR) 6-1 6-2
J30 ADANA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kralik (ČR) - Alfano (It.) 1-6 7-5 6-2
J30 GENT (Belgie), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Svobodová (ČR) - Vanspauwenová (Belg.) 6-2 7-5
J30 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Heiderová (7-ČR) - Brasnicová (2-Rak.) 6-2 1-6 10-5
Kadaková-Ocvirková (Slovin.) - Feluxová (ČR) 4-6 6-2 10-5
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Feluxová (ČR) - Weissenböcková (3-Rak.) 6-4 6-4
Heiderová (7-ČR) - Schulteová (Rak.) 6-4 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist