Minnen Greetje - profil

Minnen Greetje 

Minnen Greetje

Stát: Belgie
Věk: 21 (14. 8. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 303. / 263.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 222. / 215.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 156/69 44/25 80/30 32/14 - -
2018 70/20 23/6 41/11 6/3 - -
2017 10/7 1/1 1/2 8/4 - -
2016 32/18 4/4 23/9 5/5 - -
2015 35/13 9/7 13/4 13/2 - -
2014 1/4 0/3 1/1 - - -
2013 8/7 7/4 1/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/25 8/8 10/14 7/3 - -
2018 11/6 3/2 4/4 4/0 - -
2016 4/6 1/1 3/4 0/1 - -
2015 8/8 3/2 2/4 3/2 - -
2014 0/2 0/2 - - - -
2013 2/3 1/1 1/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 4
2016 - 1
2015 - 2
Celkem: 0 7
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 1 -
Celkem: 1 0
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Lumsden M. - Minnen G. SF 6-4, 4-6, 6-4 2.44 1.49
08.11.   Minnen G. - Rus A. ČF 6-3, 6-1 2.88 1.35
07.11.   Minnen G. - Zaja A. OF 7-63, 7-5 1.91 1.75
06.11.   Minnen G. - Benoit M. 1K 7-62, 4-6, 6-4 1.44 2.50
  Wirral 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Raducanu E. - Minnen G. ČF 7-65, 6-2 2.19 1.57
31.10.   Minnen G. - Ferrando C. OF 6-1, 6-3 1.24 3.46
30.10.   Minnen G. - Gerlach K. 1K 6-3, 6-3 1.16 4.27
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Plíšková Kr. - Minnen G. Q-OF 6-2, 6-4 1.30 3.29
13.10.   Minnen G. - Gerlach K. Q-1K 5-7, 6-3, 6-1 1.25 3.59
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Sanesi G. - Minnen G. SF 7-5, 7-65 5.42 1.11
05.10.   Minnen G. - Spiteri D. ČF 7-5, 6-2 1.19 3.96
04.10.   Minnen G. - Kawa K. OF 5-7, 7-5, 6-2 1.42 2.59
03.10.   Minnen G. - Ivanova D. 1K 6-1, 6-0 1.13 4.81
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Gatto-Montico - Minnen G. F 7-5, 6-4 2.37 1.51
29.09.   Minnen G. - Radwanska U. SF 6-2, 7-5 1.58 2.21
28.09.   Minnen G. - Piter K. ČF 6-3, 6-3 1.50 2.35
27.09.   Minnen G. - Udvardy P. OF 6-0, 6-0 1.30 3.11
26.09.   Minnen G. - Atucha Gomez A. 1K 6-0, 6-4 1.06 7.18
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Grabher J. - Minnen G. 1K 3-6, 6-3, 6-4 1.65 2.05
  Santarem ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Minnen G. - Murray S. F 7-5, 6-3 1.45 2.52
08.09.   Minnen G. - Ivanova D. SF 6-2, 6-3 1.26 3.43
07.09.   Minnen G. - Santos A. ČF 6-1, 6-0 1.05 6.44
05.09.   Minnen G. - Ochsner S. OF 6-4, 6-3 1.07 5.76
03.09.   Minnen G. - Correa M. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.39
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Minnen G. - Hartono A. F 6-2, 6-2 1.75 1.92
18.08.   Minnen G. - Vanlangendonc SF 6-4, 6-0 1.31 3.04
17.08.   Minnen G. - Hoste Ferrer C. ČF 6-2, 6-1 1.17 3.86
16.08.   Minnen G. - Heinrichs L. OF 6-1, 6-4 1.11 4.70
14.08.   Minnen G. - Parnaby A. 1K 6-2, 6-4 1.02 7.70
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Bondar A. - Minnen G. 1K 6-4, 6-4 1.60 2.14
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Teichmann J. - Minnen G. OF 1.31 3.06
24.07.   Minnen G. - Bentes De Oli 1K 6-3, 6-1 1.03 8.55
23.07.   Minnen G. - Delgado L. Q-OF 6-1, 6-0 1.07 5.76
22.07.   Minnen G. - Pellicano H. Q-2K 6-3, 6-1    
  Imola Tozzona ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Reix S. - Minnen G. OF 62-7, 6-2, 6-0 1.87 1.80
16.07.   Minnen G. - Turati B. 1K 6-2, 6-1 1.49 2.35
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Yudanov M. - Minnen G. F 6-0, 6-2 4.98 1.13
30.06.   Minnen G. - Oliynykova O. SF 7-63, 67-7, 6-4 1.08 6.43
29.06.   Minnen G. - Karregat D. ČF 6-4, 6-0 1.12 4.62
28.06.   Minnen G. - Wargnier L. OF 6-3, 6-1 1.28 3.02
26.06.   Minnen G. - Stevens L. 1K 6-3, 6-2 1.15 4.10
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Kolodziejova M. - Minnen G. OF 4-6, 6-3, 6-3 2.32 1.52
18.06.   Minnen G. - Krejsova P. 1K 6-4, 65-7, 6-1 1.19 4.03
17.06.   Minnen G. - Merico C. Q-OF 6-2, 6-0    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Kurata N. - Minnen G. Q-OF 7-65, 6-4    
10.06.   Minnen G. - Wacker J. Q-2K 6-1, 6-2    
  Antalya 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Bilardo F. - Minnen G. SF 4-6, 7-64, 6-4 5.43 1.10
01.06.   Minnen G. - Sezer M. ČF 6-2, 6-4    
31.05.   Minnen G. - Abou Zekri O. OF 6-0, 6-1    
30.05.   Minnen G. - Luikham J. 1K 6-0, 6-3    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Minnen G. - Stamatova J. F 6-0, 6-1 1.25 3.56
26.05.   Minnen G. - Pantuckova M. SF 3-6, 6-2, 6-1 1.58 2.24
25.05.   Minnen G. - Pysson J. ČF 6-2, 6-1    
24.05.   Minnen G. - Rushiti A. OF 6-3, 6-1    
22.05.   Minnen G. - Dmitrichenko Y. 1K 6-1, 6-4    
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Poznikhirenko - Minnen G. OF 3-6, 6-3, 6-1 1.95 1.72
25.04.   Minnen G. - Silich A. 1K 6-2, 1-0 1.22 3.70
23.04.   Minnen G. - Czarnik P. Q-OF 6-3, 6-1    
21.04.   Minnen G. - Garri Murcia C. Q-2K 6-0, 6-0    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Mestach A. - Minnen G. 1K 4-6, 6-3, 6-4 2.06 1.66
17.04.   Minnen G. - Fonte M. Q-OF 6-2, 6-0    
16.04.   Minnen G. - Christie F. Q-2K 3-6, 6-2, 6-3    
14.04.   Minnen G. - Quiterio L. Q-1K 7-62, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Moore T. - Minnen G. ČF 6-4, 6-1 1.82 1.86
05.04.   Minnen G. - Shymanovich I. OF 6-3, 6-2    
04.04.   Minnen G. - Vaidya K. 1K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Gabueva A. - Minnen G. ČF 6-2, 6-2 3.27 1.28
29.03.   Minnen G. - Parrizas-Diaz OF 6-3, 6-3    
28.03.   Minnen G. - Chamarthi S. 1K 6-4, 6-0 1.05 6.84
26.03.   Minnen G. - Klasen A. Q-OF 6-2, 6-2    
24.03.   Minnen G. - Perez-Garcia P. Q-2K 6-0, 6-3    
  Solarino 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Minnen G. - Gleason Q. F 2-6, 6-2, 6-4 1.41 2.65
09.03.   Minnen G. - Morderger T. SF 6-4, 6-2 1.20 3.74
08.03.   Minnen G. - Spiteri D. ČF 7-62, 6-1 1.04 6.68
07.03.   Minnen G. - Scala C. OF 6-4, 6-2    
06.03.   Minnen G. - Kondratowicz J. 1K 6-0, 6-0 1.01 10.30
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Rubini S. - Minnen G. SF 6-1, 7-5 2.44 1.50
01.03.   Minnen G. - Morderger T. ČF 6-3, 6-3    
28.02.   Minnen G. - Lombardo B. OF 6-2, 6-3    
27.02.   Minnen G. - Scala C. 1K 6-0, 6-0    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Krajicek M. - Minnen G. ČF 64-7, 6-2, 6-1    
21.02.   Minnen G. - Gleason Q. OF 2-6, 6-3, 6-4    
19.02.   Minnen G. - Gadient N. 1K 6-2, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Zhang K. - Minnen G. 1K 7-5, 6-4    
29.01.   Minnen G. - Sheng Y. Q-OF 6-2, 6-0    
28.01.   Minnen G. - Gabrielsen L. Q-2K 6-3, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Zhang K. - Minnen G. ČF 3-6, 7-5, 6-4    
25.01.   Minnen G. - Cengiz B. OF 7-5, 2-6, 6-1    
24.01.   Minnen G. - Gilchrist N. 1K 6-3, 6-3    
22.01.   Minnen G. - Talbi S. Q-OF 0-6, 7-5, 6-2    
21.01.   Minnen G. - Runglerdkrian Q-2K 6-1, 6-1    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Minne / Van U - Lapko / Minel F 7-63, 6-2 2.24 1.62
19.10.   Minne / Van U - Flipk / Larss SF 7-66, 3-1 4.05 1.22
18.10.   Minne / Van U - Kania / Sizik ČF 7-63, 6-1 1.98 1.76
15.10.   Minne / Van U - Jakup / Voráč OF 67-7, 7-62, 10-5 2.54 1.47
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Bolkv / Murta - Minne / Ozgen SF 1-6, 6-3, 10-6 1.82 1.78
27.09.   Minne / Ozgen - Eklun / Malmq ČF 3-6, 6-3, 10-1    
25.09.   Minne / Ozgen - Lanca / Orlov OF 6-2, 6-3    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Herdz / Mihal - Minne / Vanla SF 6-3, 6-2 1.54 2.17
08.08.   Minne / Vanla - Arcan / Van D ČF 7-5, 6-4 2.43 1.43
06.08.   Minne / Vanla - Canni / Chant OF 6-1, 7-5 1.05 6.40
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Anton / Marko - Minne / Priby ČF 6-4, 3-6, 10-6    
23.05.   Minne / Priby - Chern / Evtim OF 6-4, 5-7, 11-9    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Perez / Perez - Klase / Minne SF 7-66, 2-6, 10-6    
29.03.   Klase / Minne - Ilows / Kitag ČF 7-5, 6-1    
27.03.   Klase / Minne - Corre / Gabue OF 3-6, 7-5, 13-11    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Klase / Koelz - Minne / Talco OF 1-6, 7-5, 10-7    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Adler / Janus - Minne / Talco OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
26.07.2018 - 06.08.2018  Porto ITF nenastoupila
29.11.2017 - 21.01.2018  Milovice ITF skreč
25.05.2017 - 07.08.2017  Santarem ITF skreč
15.03.2017 - 14.05.2017  Šarm aš-Šajch 6 ITF skreč
25.09.2016 - 15.10.2016  Las Vegas ITF skreč
14.03.2015 - 08.05.2015  Šarm aš-Šajch 10 ITF nenastoupila
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist