Češi v akci, sobota 14. 11. Krejčíková v Linci postup do finále nevybojovala

• Barbora Krejčíková v rakouském Linci prohrála semifinálovou bitvu s nasazenou jedničkou Arynou Sabalenkovou z Běloruska. Tomáš Macháč na challengeru v Bratislavě porazil domácího Lukáše Kleina a postoupil do finále. Další Češi hráli na challengerech a turnajích ITF.
    14. 11., aktualizováno | Aktuality |  36 komentářů
    Barbora KrejčíkováBarbora Krejčíková

Výsledky českých tenistů a tenistek (sobota, 14. listopadu 2020)

14.11.2020 19:17Od: Fransoas
Bára sehrála výborný turnaj.Bohužel Sabalenka byla pro ni hodně těžký oříšek.Nicméně letošní sezóna byla pro ni byla velice úspěšná.V rankingu už šlape Katce na paty.
14.11.2020 19:09Od: Ela-fon-isi
Jako by se Bára bála výhry.smile i tak hrála skvěle a nikdy by mě nenapadlo, že může hrát vyrovnaný zápas se Sabalenkou.
14.11.2020 19:15Od: FulnekUltras
jj, kdo se bojí, nemůže ani vyhrát
14.11.2020 19:08Od: FulnekUltras Brojler byl hratelný
ale v klíčových momentech se nakonec přece jen projevil žebřový rozdíl. Klidná síla navenek musí ještě zesílit i zevnitř. Jinak raději zpátky k deblu.
14.11.2020 19:10Od: EllNino
Tak Bára dneska odvrátila 11 z 15 brejkbolů, i 0:40, takže tam byla celkem silná, navíc se vrátila do hry z 5:7 0:2, Aryna hratelná byla ve výměnách, ale na servisu moc hratelná nebyla :)

Bára hrál víc než vyrovnaně, v jedné chvíli soupeřku přehrávala, což jsem byl dost překvapen ...
14.11.2020 19:11Od: com
tak ty se divis vsemu jako tele smilesmile
14.11.2020 19:14Od: FulnekUltras
po prvním servu uhrála Krejčíková (aspoň ve třetím setu) mnohem víc - no nic zvláštního od ní do budoucna v singlu nečekám - kovid jen dočasně zamíchal karty
14.11.2020 19:24Od: Fransoas
Pokud by tomu tak bylo,že nen vnitřně silná - těžko by se dostala do první stovky.Samozřejmě k tenisu patří i to štěstí.
14.11.2020 19:27Od: FulnekUltras
spíš si myslím, že v rámci kovidmánie si teď hraje singla jen tak lážo plážo - ale sotva by ho začala brát opravdu vážně, spadne zas na původní pozice
14.11.2020 19:11Od: FulnekUltras
hodně dobrý, pestrý servis - a Brojler musel místy až zoufale spoléhat na return druhého - škoda, že to dneska nestačilo
14.11.2020 18:39Od: Fandina
Krejča hraje s hodinkami na ruce. To se málokdy vidí.
14.11.2020 18:47Od: Jon61
Třeba má hodinky, které se natahují setrvačníkem a musí se proto nosit. smile
14.11.2020 18:38Od: dadaft Eurosport
tak jsme vás vypli soudruzi a soudružky, třetí set si nechte zdát...
14.11.2020 18:40Od: Fandina
Jj, ale líbilo se mi, jak se komentátor téměř omlouval, že na E2 jsou nasmlouvaná auta.
14.11.2020 18:38Od: Fandina
Krejča válí. Super podává a i jinak se mi líbí, jak hraje, pěkně podává a je taková pohodová, máloco zkazí. Jsem zvědavá na třetí set. Sabalenka by ji měla přestřílet, ale klidně se může vyhodit a Bára vyhrát. Pěkné.
14.11.2020 18:40Od: FulnekUltras
mě teda lákáš ;-)
14.11.2020 18:36Od: zfloyd
hraje moc dobře nebojí se a věří si a nedělá chyby,jsem zvědav na třetí
14.11.2020 18:34Od: tommr Bára Krejčíková
ve druhým setu si Bára vynahradila smůlu z prvního a jde se do třetího ... smile
14.11.2020 18:37Od: Ela-fon-isi
+1smile
14.11.2020 18:23Od: lvicek
Teda co tak koukam, tak Bara hraje fakt dobre. Celkem by si i ten set zaslouzila ted.
14.11.2020 17:58Od: tommr Bára Krejčíková
škoda toho prvního setu. Bára byla kousek od TB ve kterým by se mohlo stát cokoli ... smile
14.11.2020 17:27Od: Alien
Tak doufejme, že Bára dneska bojlera smázne. Báro, do toho! Báro, do toho!
14.11.2020 14:26Od: George_Renel Macháč
skvělým způsobem postoupil do finále. Hrál takřka bezchybně.
14.11.2020 14:15Od: tommr Australian Open
předběžnej program WTA/ITF turnajů v Austrálii:

o místech konání ještě není rozhodnuto a může se klidně stát, že se všechno odehraje jen v Melbourne ...
14.11.2020 13:57Od: EllNino Macháč - Klein 7:6(5)
Celý set se tahali, Tomáš se nedostal k brejkbolu, Lukáš k jednomu, v TB rozhodl nejdůležitější míč za stavu 5:5 :)