Češi v akci, středa 17. 8. Kvitová v Cincinnati prošla do osmifinále, bojovat bude ještě Plíšková

  • Petra Kvitová na prestižním podniku v Cincinnati prolétla do osmifinále, Karolína Plíšková vypadla a Marie Bouzková vůbec nenastoupila. Tomáš Macháč suverénně prošel do čtvrtfinále na challengeru v Polsku, Jiří Veselý v Kanadě skončil ve druhém kole. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    17. 8., aktualizováno 18. 8. | Aktuality |  14 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 17. srpna 2022)
WTA 1000 CINCINNATI (USA), 2.527.250 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Kvitová (ČR) - Cirsteaová (Rum.) 6-2 6-3
Riskeová-Amritrajová (USA) - Bouzková (ČR) / bez boje
Mertensová (Belg.) - Kar. Plíšková (14-ČR) 7-6(3) 6-3
• Čtyřhra - 2. kolo •
Melicharová-Martinezová/Perezová (USA/Austr.) - Krejčíková/Siniaková (2-ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Hradecká/Mirzaová (ČR/Indie) - Garciaová/Martičová (Fr./Chorv.) 1-6 6-3 11-9
WTA 125k VANCOUVER (Kanada), 115.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Cabreraová/Honová (Austr.) - Lohoffová/Voráčová (Něm./ČR) 6-3 6-2
ATP CHALLENGER VANCOUVER (Kanada), 159.360 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Simon (Fr.) - Veselý (2-ČR) 2-6 6-3 7-6(0)
ATP CHALLENGER GRODZISK MAZOWIECKI (Polsko), 67.960 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Macháč (5-ČR) - Added (Fr.) 6-2 6-2
ITF W25 VRNJAČKA BANJA (Srbsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Kučmová (ČR) - Muramatsuová (5-Jap.) 6-0 6-2
ITF W25 MOGYORÓD (Maďarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Yörüková (Tur.) - A. Sisková (1-ČR) 6-2 6-2
B. Fruhvirtová (5-ČR) - Munteanová (Fr.) 6-3 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bulgaruová/B. Fruhvirtová (Rum./ČR) - Hajašiová/Morisakiová (Jap.) 7-5 4-6 10-4
ITF W15 BYDHOŠŤ (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Hrdinková (ČR) - Svatíková (SR) 7-5 6-3
Štruplová (ČR) - Aksuová (1-Tur.) 6-3 6-3
Hietarantaová (Fin.) - Heinzová (ČR) 6-3 6-4
Hindová (3-ČR) - N. Kolbová (Ukr.) 7-5 6-3
Kubáňová (ČR) - Šebestová (ČR) 5-7 6-4 6-2
Klimovičová (4-ČR) - Darashuková (Pol.) 3-6 7-5 6-2
ITF M25 MUTTENZ (Švýcarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Moundir (Mar.) - Pecák (ČR) 7-5 7-6(4)
Rosol (2-ČR) - Paul (Švýc.) 2-3 / odloženo
• Čtyřhra - 1. kolo •
Paulson/Pecák (4-ČR) - Jakupi/Skender (Švýc./Něm.) / odloženo
Rosol/Vrbenský (1-ČR) - Iamachkine/Mora (Peru/Fr.) / odloženo
ITF M15 BAD WALTERSDORF (Rakousko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Orlita (ČR) - Ninčevič (Chorv.) 6-3 1-6 7-5
Panák (ČR) - Waldner (Rak.) 6-3 6-1
Bocchi (6-It.) - Vlkovský (ČR) 7-5 6-0
Miedler (1-Rak.) - Menšík (ČR) 6-4 5-7 7-6(3)
Krainer (5-Rak.) - Bartoň (ČR) 6-4 2-6 7-6(2)
Nejedlý (7-ČR) - Dimič (Slovin.) 6-3 2-6 6-4
ITF M15 ÜBERLINGEN (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Duda (ČR) - Broska (Něm.) 6-4 2-6 6-3
Kestelboim (6-Arg.) - Siniakov (ČR) 6-4 6-1
M. Zverev (Něm.) - Jurajda (ČR) 6-4 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Barnát/Duda (1-ČR) - Al Azmeh/Fix (Něm.) 6-4 6-2
J1 PRAHA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Mikrut (12-Chorv.) - Kalina (ČR) 6-1 6-4
Schwaerzler (Rak.) - Peták (ČR) 6-4 6-4
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Smékalová (ČR) - Urbanová (8-ČR) 6-2 2-6 6-3
Kovačková (ČR) - Kosticová (7-Rak.) 6-1 6-4
Xuová (12-Brit.) - Šmejkalová (5-ČR) 6-4 6-3
Ibragimovová (4-) - Michálková (16-ČR) 6-2 7-6(3)
Bartůňková (1-ČR) - Pawlikowská (Pol.) 6-2 6-0
T. Valentová (2-ČR) - Janevová (15-Bulh.) 6-1 6-1
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Hrazdil/Mrva (4-ČR) - Bhat/Novakovic (USA/Niz.) 6-2 6-2
Myslivec/Zimnoch (ČR/Ukr.) - Apltauer/Schön (5-ČR/Švýc.) 6-4 6-7(2) 10-5
Bondioli/Romano (7-It.) - Hänel/Papamalamis (ČR/Fr.) 6-3 2-6 10-8
Kyjaci/Peták (SR/ČR) - G. Campana Lee/Prado Angelo (2-Korea/Bol.) 6-2 6-2
Demin/Vallejo (1-/Par.) - Kalina/Križnik (ČR/Slovin.) 4-6 7-5 10-7
Schwaerzler/Ujvary (6-Rak.) - Čížek/Kumstát (ČR) 4-6 7-6(3) 10-8
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Grečkinová/Urbanová (3-/ČR) - Jandová/Slaměníková (ČR) 7-5 4-6 10-3
Michálková/Smékalová (ČR) - Lacyová/Xuová (4-Brit.) / bez boje
Šmejkalová/T. Valentová (1-ČR) - Altoriová/Bulatovová (Izr./-) 6-0 6-1
Ibragimovová/Sedyševová (7-) - Dobiášová/Krejčová (ČR) 5-7 6-1 10-6
Kovačková/Samsonová (ČR) - Pawlikowská/Janevová (8-Pol./Bulh.) 6-1 6-3
Bozová/Okťabrevová (5-Pol./-) - Nováková/Zikmundová (ČR) 6-4 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Čížek/Kumstát (ČR) - Donald/Sciahbasi (ČR/It.) 4-6 6-4 13-11
J3 DAKALÍJA (Egypt), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Zaki (4-Egypt) - Rais (ČR) 6-3 6-2
J3 MÖNCHENGLADBACH (Německo), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Kelm (3-Něm.) - Panáček (14-ČR) 6-1 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Lakšmanan/Panáček (5-Indie/ČR) - Yakincam/Yigin (Něm.) 7-6(2) 6-2
J3 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Deli (Maď.) - Říha (ČR) 6-2 6-2
Brunclík (1-ČR) - Varga (Maď.) 6-2 3-6 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Vargaová (Maď.) - Zimanyi (ČR) 6-1 6-0
Židelová (ČR) - Mocanuová (Mol.) 6-2 6-3
Nilssonová (Švéd.) - Jantačová (ČR) 6-2 6-0
J3 KRAKOV (Polsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Grzegorzewski (8-Pol.) - Froemel (ČR) 6-4 6-2
Szymkowiak (4-Pol.) - Valeš (ČR) 6-3 2-6 6-0
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Straszewská (Pol.) - Valdmannová (3-ČR) 1-6 7-6(4) 7-6(3)
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Faurel/Valeš (2-Fr./ČR) - Spychalski/Žarski (Pol.) 6-2 6-4
Berkieta/Lange (Pol.) - Froemel/Krawczyk (ČR/Pol.) 6-4 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hansenová/Valdmannová (2-Dán./ČR) - Matuszewská/Perssonová (Pol.) 6-4 6-3
J4 MARIBOR (Slovinsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Jarc (Slovin.) - Horák (ČR) 6-2 2-6 6-1
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Maduzziová (8-It.) - Janíčkovičová (ČR) 6-4 6-2
Suchá (8-ČR) - Masijanská (9-) 6-2 7-5
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Marič/Sasko (Chorv./Pol.) - Horák/Norrman (7-ČR/SR) 7-5 6-4
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Daviová/Maduzziová (2-It.) - Mošková/Svobodová (ČR) 6-2 6-2
Bobrovská/Djatlovová (Ukr.) - Depešová/Suchá (4-SR/ČR) 1-6 6-3 10-7
Jazbecová/Kovačičová (Slovin.) - Gemzická/Hanáková (3-SR/ČR) 6-3 6-2
Hejtmaneková/Jiráková (8-Něm./ČR) - Bogatinová/Vnuková (Slovin.) 6-4 6-4
J4 SKOPJE (Makedonie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kučera (7-ČR) - Ghetu (Rum.) 6-4 6-2
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Labitzke/Latifovic (Něm.) - Kocu/Kučera (5-Tur./ČR) 6-4 6-0
J5 CUNEO (Itálie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Bassottiová (3-It.) - Cinková (ČR) 6-1 6-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Benedettiová/Rizzettová (It.) - Cinková/Talleriová (ČR/Švýc.) 4-6 6-4 11-9
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (14)
17.08.2022 19:09Od: EllNino Tomáš Macháč - Polsko chall.
Vypadá v dobré formě, ještě pár výher by to chtělo, ať se posue co nejvýš :)
[ Reagovat ]
17.08.2022 19:10Od: George_Renel
Katka mu tam asi připravila půdu.smile
[ Reagovat ]
17.08.2022 20:01Od: tommr
Katka by se měla hlavně soustředit na svoje výkony který jsou ted bohužel tragický jak v singlu tak v deblu ... smile
[ Reagovat ]
17.08.2022 20:02Od: EllNino
Prosímtě, vždyť vyhrála před týdnem turnaj :)
[ Reagovat ]
17.08.2022 20:05Od: tommr
při vší úctě šlo jen o malej ITF turnaj na kterým potkal jedinou rovnocennou soupeřku až ve finále ...
[ Reagovat ]
17.08.2022 20:13Od: EllNino
Malej ITF je ale pořád turnaj, kde se musí vyhrát 5 zápasů, takže se počítá, a dneska je vše tak vyrovnané, že i malý turnaj dá zabrat
[ Reagovat ]
17.08.2022 20:19Od: Dobry-den
Pro hráčku, která v životě nebyla v singlu ani v top 30, není stovka malý turnaj. smile Pořád je to pro Katku třetí největší titul v kariéře...smile
[ Reagovat ]
17.08.2022 11:19Od: lvicek
Tak Brenda postupuje dal, super :).
[ Reagovat ]
17.08.2022 12:34Od: tommr
vítězná šnůra protažena na 11 zápasů v řadě ... smile
Brenda je ted v pozici kdy nic neobhajuje a proto se jí každá výhra započítává do pořadí na žebříčku. Druhá stovka je po dnešku zase o kousek blíž ... smile
[ Reagovat ]
17.08.2022 13:00Od: George_Renel
A další soupeřka je rovněž z porazitelných.
[ Reagovat ]
17.08.2022 14:23Od: tommr
tak ona tam žádná neporazitelná soupeřka ani není ... smile
[ Reagovat ]
17.08.2022 17:22Od: Dobry-den
Bohužel dneska ztratila hned 4 gamy, tak snad se nepotýká s nějakým poklesem formy. smile
[ Reagovat ]
17.08.2022 08:02Od: Grape ...
Celkem bych dnes věřil všem třem. Nejtěžší to podle mě bude mít Petra.
[ Reagovat ]
17.08.2022 10:03Od: elsky
Asi tak.. ta už to má těžký bez ohledu na soupeřku smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist