Češi v akci, středa 25. 1. Plíšková se do semifinále Australian Open nedostala

  • Karolína Plíšková prohrála s Polkou Linetteovou a postup do semifinále grandslamového Australian Open neslavila. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    24. 1., aktualizováno 26. 1. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 25. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženyPavouk čtyřhra ženy
• Dvouhra ženy - čtvrtfinále •
Linetteová (Pol.) - Kar. Plíšková (30-ČR) 6-3 7-5
• Čtyřhra ženy - čtvrtfinále •
Krejčíková/Siniaková (1-ČR) - Krawczyková/Schuursová (6-USA/Niz.) 6-2 6-3
Pavouk dvouhra juniorky | Pavouk dvouhra junioři
• Dvouhra juniorky - osmifinále •
T. Valentová (2-ČR) - Kinošitaová (16-Jap.) 6-2 6-1
• Dvouhra junioři - osmifinále •
Tien (USA) - Filip (ČR) 6-0 6-2
Pavouk čtyřhra juniorky | Pavouk čtyřhra junioři
• Čtyřhra juniorky - 2. kolo •
Mesterová/Zhiyenbayevaová (Rum./Něm.) - Moyanová/Šmejkalová (6-Arg./ČR) 6-4 7-5
• Čtyřhra junioři - 2. kolo •
Frusina/Hrazdil (USA/ČR) - H. Jones/Panarin (5-Austr./-) 4-6 6-4 10-6
Cina/Edengren (It./Švéd.) - Fix/Kalina (Něm./ČR) 6-7(6) 7-5 10-5
ITF W60 SUNDERLAND (Velká Británie), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Palicová (7-ČR) - Conwayová (Brit.) 2-6 6-4 6-3
ITF W60 ANDRÉZIEUX-BOUTHÉON (Francie), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Šymanovičová (-) - Laboutková (ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Ponchetová/Voráčová (1-Fr./ČR) - Baraová/Ignatiková (Rum.) 6-2 6-1
ITF W25 ORLANDO (USA), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Knutsonová (ČR) - Daavettilaová (USA) 6-2 6-4
ITF M25 AL ZAHRA (Kuvajt), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Menšík (8-ČR) - Alkotop (Jor.) 7-6(5) 6-3
ITF M25 NUSSLOCH (Německo), 25.000 dolarů, koberec / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Gautier (8-Fr.) - Jurajda (ČR) 6-7(2) 6-1 6-4
Bartoň (ČR) - Florig (Něm.) 6-4 6-4
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Černý/Řeček (ČR) - Sandkaulen/Schell (1-Něm.) 6-4 1-6 10-7
ITF M25 WESLEY CHAPEL (USA), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Strode (USA) - Forejtek (1-ČR) 6-1 6-3
J300 SAN JOSÉ (Kostarika), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Brunclík (3-ČR) - Bonding (Brit.) 6-1 7-6(5)
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Quevedová (2-USA) - Valdmannová (ČR) 6-1 6-0
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Brunclík/Peták (2-ČR) - Blanch/Bonding (USA/Brit.) 3-6 7-5 10-3
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Anová/Hamiltonová (USA) - Kosticová/Samsonová (3-Rak./ČR) 7-5 6-1
Loudonová/Valdmannová (USA/ČR) - Lacyová/Oluwadareová (2-Brit.) 3-6 6-2 10-7
J200 HAMMAMET (Tunisko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Berteaová/Suchá (Rum./ČR) - Ben Ezzedineová/Ismailová (Tun.) 6-2 6-2
J100 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Valeš (3-ČR) - Plešivcev (-) 2-6 7-6(2) 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Daemsová (1-Něm.) - Hažmuková (ČR) 6-3 6-1
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Du Pasquierová Jensenová/Hažmuková (Dán./ČR) - Borkopová/Lepageová (3-Dán./Belg.) 2-6 1-3 / odloženo
J60 DAUHÁ (Katar), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
M. Nawaf/R. Nawaf (2-Katar) - Bien/Labitzke (ČR/Něm.) 6-4 7-5
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Lagarijová/Lukešová (3-Bosna/ČR) - Cabrová/Tomičová (Bosna/Chorv.) / bez boje
J60 MARIBOR (Slovinsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Popovská (Srb.) - E. Dvořáčková (ČR) 6-4 1-6 6-0
• Čtyřhra dívky - semifinále •
A. Dvořáčková/E. Dvořáčková (4-ČR) - Gonosová/Kročková (2-SR) 6-4 6-3
J30 TRNAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Sekačov (Ukr.) - Durovič (1-ČR) 6-3 7-6(0)
Krupa (ČR) - Diossy (SR) 6-2 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Štveráková (ČR) - Švorcová (SR) 6-0 6-1
Cvancigerová (3-SR) - Blažková (ČR) 7-5 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Krupa/Vacula (ČR) - Guzoň/Pivník (SR) / bez boje
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Artěmevová/Janigová (1-/SR) - Jantačová/Štveráková (ČR) 6-4 6-3
Cvancigerová/Sevaldová (SR) - Hubáčková/Štěpánková (ČR) 6-3 6-2
Ferjaková/Grossová (SR) - Chytilová/Lynnová-Browneová (3-ČR/Irsko) 6-2 6-4
J30 ŘÍČANY (Česko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Carrier (2-Brit.) - O. Burda (ČR) 6-0 6-4
Švojgr (1-ČR) - Robin (USA) 6-3 6-1
Sklenička (ČR) - Kozlovský (ČR) 6-2 6-0
Hübert (Něm.) - Bureš (ČR) 6-2 6-1
Leipner (8-ČR) - Fröhlich (ČR) 6-7(6) 6-4 7-5
Basile (7-It.) - Brückner (ČR) 6-2 6-0
Hadzialijagic (Něm.) - Košárko (ČR) 7-6(4) 7-5
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Kareisová (ČR) - Gelbkeová (6-Něm.) 6-0 6-1
Zikmundová (7-ČR) - Ticháčková (ČR) 6-4 6-4
Donaldová (ČR) - Malá (1-ČR) 6-4 6-4
Syrová (3-ČR) - Pechová (ČR) 6-0 6-4
Havlová (ČR) - Kuzněcovová (Ukr.) 6-1 6-2
Charvátová (2-ČR) - Drukerová (ČR) 2-6 6-1 6-1
Pancová (ČR) - Vachková (8-ČR) 6-3 3-6 6-3
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Šmejcký/Švojgr (1-ČR) - Hübert/Robin (Něm./USA) 7-6(4) 6-4
Carrier/Castro (2-Brit./Šp.) - Brückner/Fröhlich (ČR) 7-6(4) 6-2
Paroulek/Rosický (3-ČR) - Sopoliňski/Spychalski (Pol.) 6-4 3-6 10-7
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Kareisová/Látalová (3-ČR) - Abendrothová/Kodešová (Něm./ČR) 6-2 6-4
Charvátová/Malá (1-ČR) - Soukupová/Zikmundová (ČR) 6-2 6-3
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hajná/Havlová (ČR) - Harajda/Mošková (ČR) 6-4 7-5
Janíčkovičová/Syrová (2-ČR) - Chrisstoffelsová/M. Jiroušková (Niz./ČR) 6-3 6-0
J30 ADANA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kralik (ČR) - Tüfekci (15-Tur.) 6-2 6-4
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Fiocchi/Kralik (It./ČR) - Göncü/Tüfekci (6-Tur.) / bez boje
J30 GENT (Belgie), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Kujovicová (1-Belg.) - Svobodová (ČR) / bez boje
J30 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Frömel (5-ČR) - Freitag (Rak.) 7-6(5) 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Brožová (7-ČR) - Kadaková-Ocvirková (Slovin.) 6-4 6-3
Heiderová (ČR) - Kovačičová (Chorv.) 6-2 7-6(5)
Temenugovová (ČR) - Kellenbergerová (Švýc.) 6-4 3-6 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Brožová/Heiderová (ČR) - Jas. Weissenböcková/Jul. Weissenböcková (Rak.) 6-3 6-0
Feluxová/Isacová (ČR/Rum.) - D'Albaová/Fogliettiová (It.) 6-4 6-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist