Češi v akci, středa 7. 9. Plíšková do semifinále US Open nepostoupila, Krejčíková se Siniakovou ano

  • Karolína Plíšková ve čtvrtfinále US Open prohrála s Arynou Sabalenkovou, Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou prošly do semifinále deblové soutěže. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    7. 9., aktualizováno 8. 9. | Aktuality |  23 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 7. září 2022)
US OPEN (New York, USA), 60.100.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženyPavouk čtyřhra ženy
• Dvouhra ženy - čtvrtfinále •
Sabalenková (6-) - Kar. Plíšková (22-ČR) 6-1 7-6(4)
• Čtyřhra ženy - čtvrtfinále •
Krejčíková/Siniaková (3-ČR) - Dabrowská/Olmosová (5-Kan./Mex.) 6-3 6-7(4) 6-3
Pavouk dvouhra dívky | Pavouk dvouhra chlapci
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Havlíčková (2-ČR) - Kupresová (Kan.) 6-2 7-6(9)
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Bartoň (ČR) - Michelsen (USA) 7-6(4) 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Havlíčková (2-ČR) - Ilievová (Fr.) 3-6 6-1 6-3
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Bartoň (ČR) - Butvilas (8-Lit.) 7-6(7) 4-6 6-3
WTA 125k BARI (Itálie), 115.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kaniaová-Choduňová/Voráčová (2-Pol./ČR) - Cadantuová-Ignatiková/Haverlagová (Rum./Niz.) 3-6 7-5 10-5
ATP CHALLENGER TULLN (Rakousko), 90.280 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Neuchrist/Weissborn (Rak.) - Jebavý/Pavlásek (3-ČR) 6-7(1) 6-3 10-8
ATP CHALLENGER CASSIS (Francie), 45.730 eur, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bergevi/P. Tsitsipas (Švéd./Řec.) - Gengel/Rosol (ČR) 6-4 2-6 14-12
ITF W60 MONTREUX (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bayerlová/Schollová (ČR/USA) - Gavrilaová/Marcinkevičová (3-Rum./Lot.) 6-2 6-4
ITF W25 FRÝDEK-MÍSTEK (Česko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Laboutková (ČR) - Chudejová (SR) 3-6 6-2 6-2
Seiboldová (Něm.) - Hindová (ČR) 6-3 6-0
Vlčková (ČR) - Vojčináková (SR) 6-3 6-1
Kolodziejová (7-ČR) - Okálová (SR) 6-3 6-3
Štruplová (ČR) - Radakovičová (Bosna) 6-3 4-6 6-2
Klimovičová (ČR) - Šalková (6-ČR) 2-6 7-5 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Břečková/Hindová (ČR) - Benešová/Chudejová (ČR/SR) 6-2 7-5
Laboutková/Lovričová (ČR/Slovin.) - Damašková/Marečková (ČR) 6-4 6-0
Papadakisová/Radišičová (2-Něm./Slovin.) - Kajabová/Zástěrová (ČR) 6-1 6-2
ITF W25 SAINT-PALAIS-SUR-MER (Francie), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
A. Sisková (5-ČR) - T. Pieriová (It.) 5-7 6-4 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Burillová/A. Sisková (2-Šp./ČR) - Leonardová/Tubellová (Fr.) 7-6(2) 6-2
ITF M15 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Donald (ČR) - Minakov (-) 7-6(4) 6-4
Vrbenský (2-ČR) - Aubriot (Fr.) 6-2 6-3
Metreveli (4-Gruz.) - Kellovský (ČR) 6-3 7-6(3)
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bolardt/Vrbenský (3-ČR) - Cunat/Kellovský (Fr./ČR) / bez boje
Donald/Southcombe (ČR/Brit.) - Kirci/Tkemaladze (4-Tur./Gruz.) 7-6(1) 6-2
ITF M15 MADRID (Španělsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
A. López (3-Šp.) - Petr (ČR) 6-4 6-2
J2 RAKOVNÍK (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kusý (ČR) - Mrva (1-ČR) 7-5 7-6(3)
Brunclík (11-ČR) - Tens (Lot.) 6-2 6-3
Paroulek (ČR) - Bonsach Ganley (15-Dán.) 4-6 6-3 6-4
Callejón (9-Šp.) - Kučera (ČR) 6-3 6-0
Kyjaci (16-SR) - Hanzelín (ČR) 6-4 4-6 6-0
Mrůzek (7-ČR) - Hujo (ČR) 7-5 6-0
Vlček (ČR) - Krajčí (4-SR) 3-6 6-2 6-2
Dahlin (10-Švéd.) - Pazdera (ČR) 7-5 6-1
Werren (14-Rak.) - Čížek (ČR) 6-2 6-4
Kalina (6-ČR) - Valeš (ČR) 6-2 3-6 6-4
Peták (ČR) - Rachmatullajev (13-Kaz.) 7-5 6-2
Kumstát (ČR) - Križnik (2-Slovin.) 6-1 6-2
Velík (12-ČR) - Leipner (ČR) 6-3 6-2
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Gaeová (8-Rum.) - Dobiášová (ČR) 6-4 6-2
T. Valentová (1-ČR) - Stojanovská (Srb.) 6-3 6-4
Charvátová (ČR) - Straszewská (14-Pol.) 6-3 6-2
Michálková (5-ČR) - Suchá (ČR) 7-6(4) 7-6(1)
Valdmannová (ČR) - Steinerová (13-Něm.) 6-3 6-3
Paštiková (ČR) - Hradecká (12-SR) 6-2 7-5
Slaměníková (7-ČR) - Hažmuková (ČR) 6-0 6-1
Urbanová (4-ČR) - Jiroušková (ČR) 6-3 7-5
Daroszewská (Pol.) - Jandová (16-ČR) 6-3 6-4
Vogtová (6-Něm.) - Krejčová (ČR) 6-1 6-2
Žylčuková (15-Ukr.) - Vachková (ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Aginskij/Edengren (6-Ukr./Švéd.) - Bien/Rosický (ČR) 5-7 6-3 10-6
Mrva/Peták (4-ČR) - Cressoni/Etchecoin (Braz.) 6-1 7-5
Panáček/Pazdera (ČR) - Bonsach Ganley/Callejón (5-Dán./Šp.) 7-5 6-1
Bonding/Engel (Brit./Něm.) - Čížek/Mrůzek (8-ČR) 7-5 7-5
Klimas/Kumstát (ČR) - Brunclík/Krajčí (3-ČR/SR) 6-3 3-6 10-6
Tens/Werren (7-Lot./Rak.) - Kučera/Kusý (ČR) 2-6 6-3 10-8
Kalina/Križnik (2-ČR/Slovin.) - Hanzelín/Vrba (ČR) 6-4 6-1
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Michálková/T. Valentová (1-ČR) - Podhajecká/Straszewská (Pol.) 6-3 6-1
Malá/Suchá (ČR) - Ivanovová/Milovanovová (8-) 4-6 6-2 11-9
Stojanovská/Turiniová (Srb./It.) - Hažmuková/Ibragimovová (7-ČR/-) 2-6 7-5 10-6
Charvátová/Mlenská (ČR) - Cíleková/Lanzová (4-SR/Švýc.) 6-4 2-6 10-6
Gaeová/Hradecká (5-Rum./SR) - E. Nováková/Vachková (ČR) 7-5 6-0
Jandová/Slaměníková (6-ČR) - Jiroušková/Zikmundová (ČR) / odloženo
Krejčová/Paštiková (ČR) - Okťabrevová/Urbanová (2-/ČR) 1-6 1-3 / odloženo
Linhartová/Valdmannová (ČR) - Steinerová/Vogtová (3-Něm.) 0-6 6-3 10-8
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Linhartová/Valdmannová (ČR) - Daroszewská/Lacková (Pol./SR) 6-0 2-6 10-1
Jiroušková/Zikmundová (ČR) - Dobiášová/Kafkaová (ČR/Řec.) 4-6 6-4 10-8
Krejčová/Paštiková (ČR) - Pavlechová/Žabková (SR) 6-4 6-2
J3 PALERMO (Itálie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Parraviciniová (5-It.) - Hanáková (ČR) 6-1 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hanáková/Tutoneová (ČR/It.) - Pattiová/Veltriová (It.) 6-4 7-5
J4 MENTON (Francie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Rais (2-ČR) - Soussi (Fr.) 6-1 6-1
J4 LUCERN (Švýcarsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Fajmonová (2-ČR) - Erardová (Švýc.) 6-0 6-2
Cinková (16-ČR) - Russiniellová (Švýc.) 6-4 6-3
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Cinková/Matsunagaová (7-ČR/Jap.) - Djafariová/Gysinová (Něm.) 6-4 6-0
Hejtmaneková/Jiráková (8-Něm./ČR) - Ochendovská/Zurmuehleová (Ukr./Švýc.) 6-2 5-0 / odloženo
Fajmonová/Saenková (1-ČR/-) - Frostová/Payerová (Švýc./Rak.) 6-2 6-2
J5 TRNAVA (Slovensko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Doskočil (ČR) - Scharner (Rak.) 6-3 6-2
T. Kratochvíl (ČR) - Tóth (4-SR) 6-2 6-4
Balaščák (SR) - Vacula (5-ČR) 6-0 6-3
Švojgr (13-ČR) - Yanhong Li (Čína) 6-0 6-0
Jilly (12-Maď.) - Sýkora (ČR) 6-0 6-4
Horák (2-ČR) - Grybkov (Ukr.) 6-3 6-4
Knesl (ČR) - Poritskij (10-Ukr.) 6-3 4-6 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Zimanyi (15-ČR) - Vighová (SR) 3-6 7-5 6-4
Kašťáková (SR) - Jelínková (14-ČR) 6-4 6-0
K. Valentová (12-ČR) - Markovicová (Rak.) 6-1 6-3
Holubová (ČR) - Mykytynová (9-Ukr.) 6-3 6-0
Šupová (10-SR) - Růžičková (ČR) 6-1 6-0
V. Nováková (ČR) - Todoniová (13-Rum.) 6-3 6-4
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Horák/Švojgr (2-ČR) - Hoxha/Steindl (Rak.) 6-2 6-2
Halahija/Pivník (SR) - Allen/T. Kratochvíl (Pol./ČR) 7-5 4-6 13-11
Norrman/Tóth (1-SR) - Knesl/Vacula (ČR) 6-3 6-3
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Mravcová/Zimanyi (3-SR/ČR) - Gross/Kolodžejová (SR) 6-7(2) 2-0 / odloženo
Beláňová/Šramková (7-SR) - Holubová/Růžičková (ČR) / bez boje
V. Nováková/K. Valentová (ČR) - Depešová/Kročková (1-SR) 6-2 6-4
Grešová/Perháčová (8-SR) - Harajda/Mošková (ČR) 6-1 7-5
J5 BÍLSKO-BĚLÁ (Polsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Krakovský (ČR) - Knitter (Pol.) 6-1 6-4
Wójcicki (Pol.) - Froemel (ČR) 6-3 6-0
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Baniaková (Pol.) - Temenugov (ČR) 6-2 6-4
Látalová (5-ČR) - Kostkaová (Pol.) 6-3 6-1
Štveráková (ČR) - Husarová (Pol.) 6-2 6-1
Svobodová (ČR) - Goldaová (4-Pol.) 4-6 6-2 6-4
Brožová (ČR) - Karaouzaová (Řec.) 7-6(7) 6-3
Halbersztadtová (Pol.) - Chytilová (ČR) 6-3 6-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (23)
07.09.2022 16:51Od: R01316
Dominika Salkova skoncila ve Frydku na rakete Lindy Klimovicove. Skoda losu, obe mely na to jit dal
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:03Od: tommr
jj zase jednou extra blbej los. Jediný dvě hráčky který mě ve Frýdku zajímaly a musí na sebe narazit už v prvním kole ... smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:42Od: R01316
jojo, presne to samy me po losu napadlo taky... Jediny z nasich holek, co mely nejakou sanci nasbirat nejaky body
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:09Od: Mony
Kamarádky a Linda to má z Prostějova blize
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:36Od: makro99
Karolína Muchová má první WC. S dalšíma se počítá spíš pro top hráčky.. pro české juniroky budou WC do kvaldy.
No já bych ještě jednu českou do main draw asi snesl i přivítal :)
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:00Od: tommr
všechny naše top-juniorky by si WC zasloužily víc než Muchová ...
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:23Od: George_Renel
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:38Od: lukasmarek2001
já se u Ostravi už ničemu nedivím, nepřekvapilo by mě kdyby nedali žádný juniorce WC ani do kvalifikace..
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:06Od: Mony
Ony to většinou sami nechtějí, protože plytvaji limitem startu, kde mohou získat více bodů.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:07Od: Mony
Ale takovou Palicovou, která je už bez limitů, bych uvital
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:05Od: Mony
Protože v těsném zápase prohrála s ctvrtfinalistkou ÚSO?
[ Reagovat ]
08.09.2022 00:07Od: makro99
hráčka světové dvacítky se zlatou rukou, sužovaná v 25ti letech sérií zranění - těžko si umím představit jednoznačnější adeptku na WC, na domácím turnaji..
Linda N. má určitě výkonnost na WC do hlavní soutěžě, další holky na WC do kvaldy; věřím, že se z toho loňskýho fiaska s udělováním karet poučili a letos to vyjde aspoň 1+3 :)
[ Reagovat ]
07.09.2022 10:18Od: Grape ...
Já dnes Káji věřím smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 03:22Od: SpacialRecognition WTA 500 ostrava entry list
Iga Swiatek 1
Anett Kontaveit 2
Maria Sakkari 3
Paula Badosa 4
Daria Kasatkina 9
Emma Raducanu 11
Belinda Bencic 13
Beatriz Haddad Maia 15
Jelena Ostapenko 16
Madison Keys 20
Karolina Pliskova 22
Barbora Krejcikova 23
Elena Rybakina 25
Victoria Azarenka 26
Ekaterina Alexandrova 28
Jil Teichmann 30
Shelby Rogers 31
Aliaksandra Sasnovich 32

smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 05:42Od: aligo
smutné......
[ Reagovat ]
07.09.2022 09:29Od: Mony
Že chybí Serena? smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 09:31Od: Mony
Nebo Petra?
[ Reagovat ]
07.09.2022 09:14Od: Boomcap
jedna hvězda za druhou smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:17Od: Torn
Loni tam i byly...Iga, Anett,Maria....:D

Jinak o Sakkari (drb): Má hrozně velký nohy. :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:08Od: Blondie
Obsazení famózní, ale fakt bez Peti? :(
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:33Od: tommr
předpokládám, že se ještě pár hráček odhlásí ale i tak to bude neskutečně našlapanej turnaj. Pro naše holky bude těžký prosadit se ...
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:41Od: makro99
no loni se jich odhlásila dobře polovička.. pak tam byla v main draw spousta holek z druhé stovky a o klenotech typu kalashnikova nebo van der hooek v kvaldě ani nemluvim... ale jasně, konec sezóny no..
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist