Češi v akci, úterý 16. 8. Plíšková a Bouzková úspěšně vstoupily do hlavní soutěže v Cincinnati, Martincová dohrála

  • Karolína Plíšková a kvalifikantka Marie Bouzková úspěšně zahájily své působení v hlavní soutěži prestižního podniku v Cincinnati, kvalifikantka Tereza Martincová do osmifinále neprošla. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    16. 8., aktualizováno 17. 8. | Aktuality |  20 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 16. srpna 2022)
WTA 1000 CINCINNATI (USA), 2.527.250 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Kontaveitová (2-Est.) - Martincová (ČR) 3-6 7-5 6-4
• Dvouhra - 1. kolo •
Kar. Plíšková (14-ČR) - V. Williamsová (USA) 7-5 6-1
Bouzková (ČR) - Gauffová (11-USA) 7-5 1-0 / skreč
• Čtyřhra - 2. kolo •
Kuděrmetovová/Mertensová (1-/Belg.) - Bouzková/Siegemundová (ČR/Něm.) 7-6(6) 7-6(4)
ITF W15 KÁHIRA (Egypt), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Matúšová/Melnikovová (SR/ČR) - Murzsaová/Učijamaová (Maď./Jap.) 6-2 6-3
ITF W15 BYDHOŠŤ (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Formellaová/Frankowská (Pol.) - Heinzová/Hrdinková (ČR) 3-6 6-4 10-8
K. Kužmová/Štruplová (1-SR/ČR) - Martynovová/Zawadzká (Fr./Pol.) 5-7 6-4 10-5
Ewaldová/Piestrzyňská (Pol.) - Santosová/Šebestová (3-Portug./ČR) 6-3 3-6 10-7
Christofiová/Ševčíková (4-Řec./ČR) - Buczyňská/Darashuková (Pol.) 7-5 6-1
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Heinzová (ČR) - Buchwaldová (6-Něm.) 3-6 6-3 10-7
Darashuková (Pol.) - Zástěrová (ČR) 6-1 6-2
ITF W15 BAD WALTERSDORF (Rakousko), 15.000 dolarů, antuka
ProgramMístní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Šafářová (ČR) - Auerová (Rak.) 6-1 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Ovčarenková/Šafářová (2-/ČR) - Bokorová/Ilowská (Rak.) 6-4 6-3
ITF W15 ERWITTE (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Kotlíková (ČR) - Rennertová (Něm.) 6-0 6-4
ITF M25 MUTTENZ (Švýcarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo •
Vrbenský (5-ČR) - Staeheli (Švýc.) 6-7(3) 6-4 6-2
Paulson (7-ČR) - Bax (Fr.) 6-4 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Iamachkine (2-Peru) - Beneš (9-ČR) 6-2 7-6(4)
Pecák (7-ČR) - Schiavetti (10-It.) 3-6 6-4 10-8
ITF M15 MALMÖ (Švédsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
P. Rikl/Vocel (4-ČR) - Cook/Sibille (Austr./Mar.) 6-2 6-2
ITF M15 BAD WALTERSDORF (Rakousko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bartoň/Menšík (ČR) - Andrejic/Kaufmann (Rak.) 6-4 6-2
ITF M15 ÜBERLINGEN (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo •
Gavrielides (Něm.) - Barnát (ČR) 6-1 3-6 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jurajda/Siniakov (ČR) - Rein/Schöllhorn (Něm.) 6-1 6-1
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Siniakov (4-ČR) - Ostajewski (16-USA) 3-6 6-3 10-7
Jurajda (3-ČR) - Sakellaridis (10-Řec.) 6-2 6-4
J1 PRAHA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Ratiu (Belg.) - Apltauer (13-ČR) 6-3 6-4
Kalina (ČR) - Hrazdil (7-ČR) 1-6 6-1 6-3
Peták (ČR) - Dodig (5-Chorv.) 6-0 1-0 / skreč
Pisarič (15-Srb.) - Mrůzek (ČR) 6-3 1-6 6-1
Ujvary (14-Rak.) - Vrba (ČR) 6-4 7-5
Dženev (Bulh.) - Petr (6-ČR) 5-7 6-1 6-4
Schwaerzler (Rak.) - Mrva (11-ČR) 4-6 6-2 6-3
Krajčí (SR) - Donald (8-ČR) 6-2 7-6(6)
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Kovačková (ČR) - Grečkinová (11-) 6-3 1-6 6-2
Michálková (16-ČR) - Damašková (ČR) 6-3 6-1
T. Valentová (2-ČR) - Gorská (Pol.) 6-4 6-3
Bartůňková (1-ČR) - Zeghlouliová (Mar.) 6-3 6-0
Kosticová (7-Rak.) - Poláková (ČR) 6-1 6-3
Xuová (12-Brit.) - Krejčová (ČR) 6-3 6-4
Šmejkalová (5-ČR) - Žylčuková (Ukr.) 7-6(5) 7-5
Urbanová (8-ČR) - Bulatovová (-) 6-0 6-3
Ibragimovová (4-) - Dobiášová (ČR) 3-6 6-1 6-2
Smékalová (ČR) - Lacyová (9-Brit.) 7-5 6-1
Okťabrevová (10-) - Samsonová (ČR) 7-5 7-6(5)
Kozakovová (6-Švýc.) - Slaměníková (ČR) 6-3 6-3
Šarinová (SR) - Havlová (ČR) 6-2 6-3
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Krajčí (SR) - Velík (ČR) 3-6 6-4 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Myslivec/Zimnoch (ČR/Ukr.) - Durovič/Švojgr (ČR) 6-2 6-1
Kalina/Križnik (ČR/Slovin.) - Fáček/Voleský (ČR) 7-5 6-2
Hänel/Papamalamis (ČR/Fr.) - Filip/Vrba (ČR) 6-3 6-4
Čížek/Kumstát (ČR) - Donald/Sciahbasi (ČR/It.) / odloženo
Kyjaci/Peták (SR/ČR) - Duda/Velík (ČR) 6-0 5-7 10-3
Dženev/Pow (Bulh./Brit.) - O. Kratochvíl/Rosický (ČR) 6-2 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Mihoková/Poláková (ČR) - Stankiewiczová/Zeghlouliová (Pol./Mar.) 7-6(5) 7-5
Altoriová/Bulatovová (Izr./-) - Hranáčová/Pávková (ČR) 6-4 5-7 10-4
J3 DAKALÍJA (Egypt), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Rais (ČR) - Lahjomri (8-Mar.) 6-2 6-7(7) 6-3
J3 MÖNCHENGLADBACH (Německo), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Panáček (14-ČR) - Buss (Něm.) 7-6(7) 3-6 6-1
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Nicholsonová (1-Kan.) - Lukešová (ČR) 6-2 7-6(6)
Vaščenková (14-Ukr.) - Katzerová (ČR) 6-0 6-3
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Lakšmanan/Panáček (5-Indie/ČR) - Ricci/Wallin (It./Švéd.) 6-3 6-7(3) 11-9
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Keitelová/Steinerová (3-Něm.) - Lukešová/Ochendovská (ČR/Ukr.) 6-1 6-0
Brockmannová/Lanzová (1-Něm./Švýc.) - Boulardová/Katzerová (Fr./ČR) 6-4 6-0
J3 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Jantačová (2-ČR) - Nemethová (Něm.) 1-6 6-2 10-6
Jovicová (USA) - Temenugov (3-ČR) 6-3 6-1
J3 KRAKOV (Polsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Froemel (ČR) - Majchrzak (3-Pol.) 6-3 6-4
J4 MARIBOR (Slovinsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Horák (ČR) - Manfrini (It.) 6-4 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Daviová (7-It.) - Jiráková (ČR) 6-4 6-4
Janíčkovičová (ČR) - Schönová (10-Něm.) 6-2 7-5
Suchá (8-ČR) - Murshedová (Slovin.) 6-2 6-1
Petelinšeková (16-Slovin.) - Kopřivová (ČR) 6-1 7-5
Dessolisová (15-It.) - Novak (ČR) 4-6 6-1 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Horák/Norrman (7-ČR/SR) - Bajželj/Šeško (Slovin.) 6-2 6-0
Eichenseher/Rieber (Něm.) - Krakovský/Sokrutenko (ČR/Ukr.) 6-4 1-6 13-11
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Mošková/Svobodová (ČR) - Gontaryková/Poljanová (Ukr./Chorv.) 6-2 6-1
Depešová/Suchá (4-SR/ČR) - Endeová/Wittová (Něm.) 6-3 6-4
Bobrovská/Djatlovová (Ukr.) - Janíčkovičová/Ribnikarová (ČR/Slovin.) 6-4 6-2
Gemzická/Hanáková (3-SR/ČR) - Kopřivová/Novak (ČR) 6-1 7-6(3)
Hejtmaneková/Jiráková (8-Něm./ČR) - Novellová/Segatová (It.) 6-3 6-0
J5 CUNEO (Itálie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Cinková (ČR) - Giuliaová (It.) 6-0 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (20)
16.08.2022 16:30Od: Tomas_Smid_fan Jyrka
vytáhl z rukávu další geniální taktický tah. Zatímco se všichni favorité mačkají na turnajích na východním pobřeží, český génius se nenápadně nadechuje k ataku na čerstvém pacifickém vzduchu.
Tohle musí vyjít!smile
[ Reagovat ]
16.08.2022 12:57Od: Holahej
Elizabeth Mandlik ovládla US Open Wildcard Challenge a vybojovala si tak divokou kartu do hlavní soutěže US Open.
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:16Od: Tomas_Smid_fan
smilesmile
[ Reagovat ]
16.08.2022 11:46Od: misa
Marie má malou šanci na postup, servis Coco se jí bude špatně returnovat a už včera ve čtyřhře mi přišla unavená, takže z toho asi bude postup Američanky 2-0.
[ Reagovat ]
16.08.2022 23:27Od: Vlk-v-trave
A je z toho postup Marusky:)
[ Reagovat ]
17.08.2022 00:38Od: misa
Nepočítal jsem se zraněním soupeřky :)
[ Reagovat ]
16.08.2022 11:16Od: Blondie
Maruška strašná smolařka.
Karo jasná favoritka, musela by se porazit sama, nevěřím, že se na ní Venus chytí (ale budu jí fandit, to zas jo :D).
Tereza má hrát už dneska? Se posunuli, ne?!
[ Reagovat ]
16.08.2022 11:45Od: EllNino
Garcíu a Terezu tvrdě zařízli :/
[ Reagovat ]
16.08.2022 10:47Od: Mantra přál
bych MB postup, ale dávám jí méně šanci než bookmakeři smile
KP to má dá se říci ve svých rukách (neříkám že nemůže VW vyhrát, ale asi ne)
TM už dál nepůjde na 90% - fyzicky asi ko smile
[ Reagovat ]
16.08.2022 10:17Od: Tomas_Smid_fan
Ani si nechci představovat, koho Marušce vylosují pro USO. Co los to děssmile
[ Reagovat ]
16.08.2022 10:48Od: Mantra
kdo chce s vlky býti musí s nimi výti smile
[ Reagovat ]
16.08.2022 11:59Od: misa
Ve Wimbledonu dostala tehdy hráčku top 10 Collins, která ale nebyla ve formě. V Torontu wimbledonskou vítězku a v Cincinnati finalistku French Open. Těžkých losů už bylo dost, Maruška by mohla dostat do 1. kola US Open nějakou hráčku z hloubi žebříčku. Třeba Sofii Kenin, tu by porazit mohla :)
[ Reagovat ]
16.08.2022 12:01Od: EllNino
Já bych jí přál Venus nebo Serenu :))
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:18Od: Tomas_Smid_fan
smilesmile
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:19Od: Tomas_Smid_fan
Teda radši Serenu, Venus by od Marušky mohla dostat kanára a zbytečně by pak byly obě ve stresusmile
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:25Od: tommr
na Serenu se stojí fronta. Zahrát s ní by si asi chtěla každá ... smile
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:32Od: Petr_Fisk
smile
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:46Od: Tomas_Smid_fan
najednou klidně i v prvním kolesmile
[ Reagovat ]
16.08.2022 12:42Od: Petr_Fisk
Aspoň bude zakalená v litých bojích (pokud z toho nepojde).smile
A pak, až jí jednou vyjde los, tak vyhraje GS.
[ Reagovat ]
16.08.2022 16:20Od: Tomas_Smid_fan
kéž bys měl pravdu.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist