Češi v akci, úterý 30. 8. Do druhého kola US Open prošly Kvitová, Plíšková, Bouzková, Linda Fruhvirtová a Siniaková

  • Do hlavní soutěže grandslamového US Open v úterý úspěšně vstoupily Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Marie Bouzková proti Lindě Noskové, Linda Fruhvirtová a Kateřina Siniaková, dohrály Tereza Martincová a Jiří Veselý. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    30. 8., aktualizováno 31. 8. | Aktuality |  25 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 30. srpna 2022)
US OPEN (New York, USA), 60.100.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Kar. Plíšková (22-ČR) - Linetteová (Pol.) 6-2 4-6 7-6(8)
Bouzková (ČR) - Nosková (ČR) 6-2 6-7(3) 6-2
L. Fruhvirtová (ČR) - Xinyu Wang (Čína) 6-3 6-4
Kanepiová (Est.) - Martincová (ČR) 7-6(4) 6-3
Kvitová (21-ČR) - E. Andrejevová (-) 7-6(3) 6-0
Siniaková (ČR) - Townsendová (USA) 6-4 4-6 6-2
• Dvouhra muži - 1. kolo •
Evans (20-Brit.) - Veselý (ČR) 6-4 6-1 6-1
ATP CHALLENGER MALLORCA (Španělsko), 45.730 eur, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gengel/Rosol (ČR) - Gazivoda/Shelbayh (Č. Hora/Jor.) 6-3 6-3
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Gengel (7-ČR) - Rosol (4-ČR) 0-6 7-6(5) 6-2
ITF W60 PRAHA (Česko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Šebestová (ČR) - Vlčková (ČR) 6-1 6-0
Erjavecová (Slovin.) - Laboutková (ČR) 6-2 6-1
Palicová (ČR) - Zantedeschiová (It.) 6-2 6-2
Meyerová auf der Heideová (Něm.) - T. Valentová (ČR) 6-3 3-6 6-1
Halbauerová (USA) - Michálková (ČR) 5-7 7-5 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Lapková/Malečková (-/ČR) - Carleová/Papamichailová (4-Arg./Řec.) 6-4 6-4
Klimovičová/Šalková (ČR) - Fominová-Klotzová/Komardinová (-) 6-2 7-6(6)
Nahimanaová/Osborneová (Burun./Austr.) - Detiucová/Kolodziejová (3-ČR) 6-3 6-4
Sakellaridiová/Schollová (Řec./USA) - T. Valentová/Vlčková (ČR) 6-3 4-6 10-7
Laboutková/Marková (ČR) - Gámizová/Vedderová (1-Ven./Niz.) 7-6(4) 6-7(2) 10-5
Gjorčeská/Herdželašová (Mak./Bosna) - Břečková/Šebestová (ČR) 6-3 6-2
ITF W60 COLLONGE-BELLERIVE (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Cavalleová (Šp.) - Bayerlová (ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bayerlová/Cabajová Awadová (ČR/Švéd.) - In-Albonová/Zügerová (Švýc.) / odloženo
ITF W25 VÍDEŇ (Rakousko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Papadakisová/A. Sisková (3-Něm./ČR) - B. Fernandezová/Matthewsová (Kan./Brit.) 6-3 6-1
ITF W15 KÁHIRA (Egypt), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Khalilová/Mokhtarová (Egypt) - Fouadová/Melnikovová (Egypt/ČR) 6-3 6-3
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Sirimallaová (2-Indie) - Melnikovová (12-ČR) 6-3 6-3
ITF M25 SIERRE (Švýcarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Jermář (2-ČR) - Brun (11-Švýc.) 5-7 6-1 10-8
ITF M25 SZABOLCSVERESMART (Maďarsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Paulson (4-ČR) - Šumejko (Ukr.) 6-4 6-3
Vrbenský (2-ČR) - Markovski (Mak.) 6-3 6-1
Bolardt (ČR) - Kravčenko (3-Ukr.) 6-4 6-0
Andreescu (Rum.) - Nouza (ČR) 7-5 6-7(3) 6-4
ITF M25 MARIBOR (Slovinsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Jeníček (6-ČR) - Jurina (7-Chorv.) 6-4 6-1
ITF M15 ALLERSHAUSEN (Německo), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Naw (7-Sýrie) - Petr (ČR) 6-7(8) 6-3 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
T. Jiroušek/Řeček (ČR) - Galimardanov/Raynel (-/Fr.) 6-2 6-4
H. Li/Petr (Čína/ČR) - Naedele/Walcher (Něm.) 6-1 6-3
Karol/Menšík (2-SR/ČR) - Dafcik/Haupt (Něm.) 6-4 6-2
Libietis/Stodder (Lot./Něm.) - Jurajda/Siniakov (3-ČR) 3-6 6-1 10-8
J2 NOVI SAD (Srbsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kalina (7-ČR) - Searle (Brit.) 6-1 4-6 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Valdmannová (ČR) - Lacyová (5-Brit.) 6-3 1-6 6-2
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Kalina/Križnik (2-ČR/Slovin.) - Maksimovič/Stringer (Srb./USA) 6-3 2-6 10-5
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Bubalová/Drugdová (3-Chorv./SR) - Charincevová/Valdmannová (-/ČR) 6-1 6-1
J3 BARCELONA (Španělsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Filip (1-ČR) - García (Šp.) 6-3 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Filip/Zimmermann (ČR/Rak.) - Morazzi/Planella (Šp.) 6-0 6-2
J4 DIJON (Francie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Malige/Marionneau (Fr.) - Rais/Trifi (2-ČR/Tun.) 6-3 3-6 10-3
J5 LIBEREC (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Vrba (5-ČR) - Fáček (ČR) 6-2 1-6 6-1
Hnidec (Ukr.) - Vacula (ČR) 6-3 7-6(4)
Gutjahr (Rak.) - Páral (ČR) 6-1 4-6 6-0
Omarchanov (1-Kaz.) - Kločurek (ČR) 6-3 3-6 6-4
Leipner (ČR) - Vašíř (ČR) 6-3 6-1
Švojgr (ČR) - Kowal (Pol.) 6-2 6-0
Voleský (ČR) - Królikowski (Pol.) 4-6 6-3 6-1
Kučera (3-ČR) - Kozlovský (ČR) 7-6(7) 6-0
Paroulek (ČR) - J. Šafrata (ČR) 7-5 2-0 / skreč
O. Kratochvíl (8-ČR) - Fisk (Brit.) 6-3 6-4
Rosický (ČR) - M. Froehlich (ČR) 6-2 6-2
Horák (4-ČR) - Burda (ČR) 1-6 7-6(4) 6-2
Klimas (6-ČR) - Brill (ČR) 5-7 6-4 6-4
Čížek (2-ČR) - Vlček (ČR) 6-4 7-5
D. Lewandowski (Pol.) - Derenin (ČR) 6-1 6-1
Kusý (7-ČR) - Losiewicz (Pol.) 6-4 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Donald (ČR) - Paterová (ČR) 6-0 6-2
Vachková (ČR) - Fenyvesová (5-Maď.) 6-4 6-4
Drukerová (ČR) - Holubová (ČR) 7-6(7) 7-5
Divilová (ČR) - Pancová (ČR) 6-1 / skreč
Navrátilová (3-ČR) - Svítilová (ČR) 6-1 6-2
Jul. Weissenboecková (Rak.) - Junová (ČR) 6-3 1-0 / skreč
Zimanyi (ČR) - Temenugov (ČR) 7-5 1-6 7-5
Pawelská (6-Pol.) - Janíčkovičová (ČR) 6-4 2-6 7-6(7)
Chytilová (ČR) - Malá (4-ČR) 6-4 6-7(4) 6-3
Sommerová (8-Něm.) - Mlenská (ČR) 6-1 6-4
Nováková (ČR) - Crnovrsaninová (Rak.) 6-4 6-2
Kareisová (ČR) - Hažmuková (2-ČR) 6-3 5-7 6-1
Charvátová (ČR) - Látalová (7-ČR) 6-3 3-6 6-2
Domaňská (Pol.) - Dolejší (ČR) 6-1 7-5
Jantačová (ČR) - Jelínková (ČR) / bez boje
Ivanovová (1-) - Melicharová (ČR) / bez boje
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Klimas/Kučera (2-ČR) - Leipner/Vacula (ČR) 7-5 6-2
Kločurek/Kozlovský (ČR) - Fisk/J. Šafrata (Brit./ČR) 6-0 6-4
Fáček/Vlček (ČR) - Horák/Švojgr (4-ČR) 6-2 6-3
Beránek/Knesl (ČR) - Królikowski/Sopoliňski (Pol.) 4-6 6-3 10-6
O. Kratochvíl/Vrba (3-ČR) - Paroulek/Voleský (ČR) 6-3 6-3
Páral/Stauch (ČR)J. Froehlich/M. Froehlich (ČR) 6-4 3-6 10-8
Brill/Vašíř (ČR) - Kowal/D. Lewandowski (Pol.) 6-1 7-5
Kusý/Omarchanov (1-ČR/Kaz.) - Čížek/Rosický (ČR) 6-4 1-6 10-6
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Crnovrsaninová/Svítilová (Rak./ČR) - Charvátová/Navrátilová (ČR)odloženo
Chytilová/Holubová (ČR) - Hnidecová/Petrásová (Ukr./ČR) / odloženo
Drukerová/Kareisová (ČR) - Jas. Weissenboecková/Jul. Weissenboecková (Rak.) 6-0 6-1
Jantačová/Paterová (ČR) - Vachková/Zimanyi (ČR) 7-6(3) 6-3
J5 VARNA (Bulharsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Bien (ČR) - Bahloul (Bulh.) 6-2 6-3
J5 SZCZAWNO-ZDRÓJ (Polsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Brožová/Ciesielczyková (ČR/Pol.) - Halbersztadtová/K. Skowroňská (Pol.) / bez boje
J5 HUMENNÉ (Slovensko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Pivník (3-SR) - Chodura (ČR) 6-3 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (25)
30.08.2022 13:47Od: milanspring Valentová a Michálková
WC 15letá Terka Valentová prohrála po boji ve třech setech s hráčkou páte stovky Meyer Auf Der Heide L.
Snad se zadaří aspoň 16 leté Bára Michálková, která postoupila z kvalifikace
[ Reagovat ]
30.08.2022 14:07Od: tommr
Tereza po smolně prohraný první hře třetího setu úplně odpadla ...
[ Reagovat ]
30.08.2022 14:48Od: milanspring
Barboře taky došly síly, od konce druhého setu sotva plete nohama
[ Reagovat ]
30.08.2022 14:23Od: tommr
Bára mohla jít ve druhým setu do TB ale v tisíciprocentní šanci na saku napálila míček do pásky od které se odrazil do autu. Přitom stačilo přehodit sít ... smile
[ Reagovat ]
30.08.2022 15:25Od: R01316
Neni to ta Nemka, co ji pred par tydny Brenda nadelila dva kanary?
[ Reagovat ]
30.08.2022 15:39Od: tommr
jj ve finále v Mogyorodu ...
Na tom je krásně vidět ten propastnej rozdíl mezi Brendou a jejíma vrstevnicema ...
[ Reagovat ]
30.08.2022 15:57Od: makro99
smile už ty výsledky Brendy berem tak automaticky a tak nějak jakože tydle soupeřky vlastně neuměj tenis... todle je pěkná konfrontace, s nedávnou vítězkou pardubické juniorky...
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:47Od: hanz
Dneska to budou další české výpadky - tipuju Kvítí, Plíškovic, Noskovou, Martincovou, Siniakovou a Veselýho.
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:56Od: tommr
naše ženy dneska 6:1 ... smile Jyrku netipuju ...
[ Reagovat ]
30.08.2022 13:29Od: Krisboy
J1rka má celkem těžkého soupeře, který ale v poslední době taky nemá nijak zvlášť formu...takže tipuji 3:0 pro Dannyho smile
[ Reagovat ]
30.08.2022 14:58Od: A211 Re: Ne
Nestraš!!!
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:31Od: tommr Bára Palicová
Bára zvládla přechod z Přerova do Prahy a v prvním kole jasně přehrála italskou soupeřku dvakrát 6:2 ... smile
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:31Od: A211 12:4
B.Palicova 12:4 další bodysmile
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:33Od: tommr
kolik je v Praze bodů za postup do druhýho kola?
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:44Od: lvicek
Ja myslim, ze to je dobry podnet pro redakci - ze kdyz se tady vpravo klikne na turnaj, tak by tam krome treba pavouka mohla byt tabulka, kolik je bodu (a pripadne penez) za ktere kolo. Kdo si to ma furt pamatovat, ze jo. Mohlo by to rovnou byt pod tim znakem dolaru (zmenit na tlacitko).
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:55Od: tommr
na některých už to tak mají. Bohužel jen na těch velkých ...
V Praze je zvláštní formát turnaje se 6 koly. Vím že za první kolo je 1 bod a za třetí 8, ale kolik je za druhé si už nepamatuju ...
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:58Od: milanspring
za druhé kolo je 5 bodů - https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDeb%C5%99%C3%AD%C4%8Dek_WTA
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:59Od: milanspring
W60 (48D, 32Q) 80 48 29 15 8 5 1
[ Reagovat ]
30.08.2022 13:06Od: tommr
díky ... smile
[ Reagovat ]
30.08.2022 13:14Od: lvicek
A proc to tak vubec je? Myslim tech 6 kol? Tim se tak nejak priblizuji k GS, pripada mi to zvlastni.
[ Reagovat ]
30.08.2022 13:37Od: EllNino
tak prvních 16 je nasazených rovnou do 2. kola a víc hráček má pak šanci na MD, já myslím, že super věc
[ Reagovat ]
30.08.2022 11:10Od: lvicek
V Praze se hraje jen na jednom kurtu?
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:00Od: tommr
hraje se na 4 kurtech, ale jsou nějaký potíže s ukazateli skore ...
[ Reagovat ]
30.08.2022 12:15Od: lvicek
OK, tak at se holkam dari i "neviditelne" ;).
[ Reagovat ]
30.08.2022 07:27Od: George_Renel Interview se Sárou
https://www.idnes.cz/sport/tenis/sara-bejlek-rozhovor-po-grandslamove-premiere-us-open.A220830_054708_tenis_kazdt
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist