Kolář sedmou výhru v řadě nepřidal, ve Splitu podlehl Kokkinakisovi

  • ATP CHALLENGER SPLIT - Zdeněk Kolář v neděli v portugalském Oeirasu získal svou první trofej z challengerů, ale v chorvatském Splitu na úspěch z minulého týdne nenavázal. Čtyřiadvacetiletý Čech ve druhém kole prohrál se svým žebříčkovým sousedem a bývalým 69. hráčem světa Thanasim Kokkinakisem a sedmé vítězství v řadě nepřidal.
    8. 4., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Zdeněk Kolář v neděli v portugalském Oeirasu nečekaně získal svůj nejcennější titul a výborně zvládl vstup do dalšího challengeru ve Splitu. Na chorvatské antuce drtil kvalifikanta Akiru Santillana, než mu Australan za stavu 2-6 0-5 vzdal.

Výbornou formu potvrzoval i v úvodním dějství souboje o čtvrtfinále s Thanasim Kokkinakisem. Bývalému 69. hráči světa a svému nynějšímu žebříčkovému sousedovi v první sadě nenabídl jediný brejkbol, za stavu 6-5 však na returnu nevyužil ani jeden ze tří setbolů a o set přišel v tie-breaku. Ve druhé sadě už neměl rodák z Bystřice nad Pernštejnem sílu Australanovi vzdorovat a za půl hodiny mu podlehl hladce 1-6.

Kolář se s turnajem ještě neloučí. Dnes po boku krajana Lukáše Rosola zvládl čtvrtfinále čtyřhry, v němž české duo porazilo 6-3 3-6 10-8 nasazené čtyřky Purava Raju a Tristana-Samuela Weissborna.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist