Nastaseho letos na Wimbledon nepustíme, tvrdí pořadatelé
-
Rumunská tenisová legenda Ilie Nastase se letos do wimbledonského areálu nedostane. Pořadatelé dnes uvedli, že kapitána rumunského výběru, který během dubnového utkání Fed Cupu v Konstantě urážel britskou tenistku Johannu Kontaovou i hostující kapitánku Anne Keothavongovou, na slavný turnaj nepustí.
Tenisová federace ITF Nastaseho dočasně suspendovala a předseda pořádajícího All England Clubu Philip Brook dnes chování sedmdesátiletého rumunského bouřliváka odsoudil. "Letos pozvání do královské lóže nedostane," řekl Brook na tiskové konferenci.
Výkonný ředitel klubu Richard Lewis šel ještě dál. "I kdyby si koupil lístek a pokusil se projít branou, zastavíme ho," konstatoval.
Dvojnásobný grandslamový vítěz Nastase před fedcupovým utkáním proti Británii nejprve reagoval posměšnou poznámkou na nedávné oznámení americké tenistky Sereny Williamsové o těhotenství. Během zápasu pak byl kvůli nevhodnému chování vykázán z lavičky a později i ze stadionu. ITF mu následně odebrala akreditaci.
Ale zas třeba takový momentální hit - Paroubek, jak ukazuje se toho vůbec nebojí -
http://www.playtvak.cz/cvicime-s-jirim-paroubkem-cvaka-klokta-a-polyka-fl6-/cvicime-s-jirim-paroubkem.aspx?c=A170427_094006_cvicime-s-paroubkem_kuko
není tohle náhodou porušování platnejch zákonů?
Jestli má zákaz od ITF, tak snadno, a šlo by to i u nás. Prostě nesmí na staďák.
Takže, modelově, když v nějaké hospodě vynadám vrchnímu a nějaké sdružení podnikatelů v pohostinství mi na základě toho vydá zákaz vstupu do restaurací, může mne na základě tohoto zákazu nevpustit úplně jiný provozovatel restaurace do svého podniku? I když přijdu slušně oblečený, umytý a při vstupu slušně pozdravím?