Obviněný Basilašvili: U soudu prokážu nevinu

  • Nikoloze Basilašviliho před pár dny jeho bývalá manželka obvinila z fyzického násilí, kterému měl údajně přihlížet i pětiletý syn nejlepšího gruzínského tenisty současnosti. Basilašvili byl zatčen a po zaplacení kauce propuštěn na svobodu, soud se má uskutečnit v červenci. "U soudu prokážu nevinu," vzkazuje rodák z Tbilisi.
    27. 5. 2020, 09:22 | Aktuality |  1 komentář
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Basilašvili byl zatčen v pátek, poté, co jeho bývalá manželka Neka Dorokašviliová oznámila, že ji měl údajně fyzicky napadnout. Všemu měl údajně přihlížet jejich pětiletý syn. Nejlepší gruzínský tenista současnosti ale zaplatil kauci ve výši cca 31 tisíc dolarů a na soud, který se uskuteční 16. července, si počká na svobodě. Hrozí mu až tři roky vězení.

"Kvůli výjimečnému poutu se svým synem nebudu toto obvinění komentovat. Věřím, že u soudu s pomocí svých právníků prokážu nevinu," hájil se Basilašvili, že nic neprovedl.

Také Basilašviliho rodina obvinění odmítá. "Nic z toho není pravda, neexistují ani žádné důkazy. Není to poprvé, co se bývalá manželka snaží Nika nebo naši rodinu morálně či finančně poškodit."

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
27.05.2020 22:17Od: FulnekUltras tvrzení proti tvrzení
neříkám tak ani tak, ale faktem je, že tzv. "zasloužilé matky" šermující haranty jsou dneska schopné prakticky všeho
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist