Strýcová s Hsieh na Australian Open končí už ve druhém kole a finále neobhájí

  • AUSTRALIAN OPEN - Barbora Strýcová se Su-Wei Hsieh na letošním Australian Open plnily roli největších favoritek, jenže skončily už ve druhém kole. Nasazené jedničky nestačily 6-7(5) 6-3 5-7 na Dariju Jurakovou a Ninu Stojanovičovou, přestože podávaly na vítězství. Neobhájí tak loňské finále.
    13. 2., 07:17 | Aktuality |  4 komentáře
    B. Strýcová a S. Hsieh (© AFP)B. Strýcová a S. Hsieh (© AFP) 
     

Strýcová s Hsieh spolu posbíraly devět trofejí včetně jedné grandslamové (Wimbledon 2019), loni vyhrály 23 z 25 duelů a na Australian Open byly nasazenými jedničkami a největšími favoritkami.

Problémy měly už v prvním kole s domácím duem Destanee Aiavaová, Astra Sharmaová. Dnes už ale postup nevybojovaly, přestože proti chorvatsko-srbské dvojici podávaly na vítězství.

Pro 34letou Strýcovou je tak letošní Australian Open zatím velkým zklamáním, ve dvouhře vypadla hned v prvním kole. Turnaj pro ni však ještě nekončí, s Nikolou Mektičem, který loni triumfoval s Barborou Krejčíkovou, tvoří nejvýše nasazený pár v mixu.

O rok starší Hsieh sice do smíšené čtyřhry nezasáhne, nicméně zítra ji čeká osmifinále proti Markétě Vondroušové. I Vondroušová dnes zápolila ve čtyřhře, po boku Bělorusky Věry Lapkové nestačila 2-6 4-6 na nasazené čtyřky Nicole Melicharovou a Demi Schuursovou.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
13.02.2021 14:22Od: GaelM
Trochu se bojím, že pro Báru to může být labutí píseň. Evidentně není v herní pohodě a už několikrát se zmiňovala o rodině. Navíc ona není ten typ člověka, který by dobře snášel karanténu a různé další omezení, kterým se v této sezóně asi nikdo nevyhne. Řekl bych, že Wimbledon a Olympiáda (pokud bude) klidně mohou být její poslední turnaje... smile
[ Reagovat ]
13.02.2021 17:01Od: Linka
Tak to ona prohlašuje už rok, hraje jen kvůli olympiadě. Kdyby byla olympiáda loni, už by skončila.
[ Reagovat ]
13.02.2021 11:51Od: jklejna Markéta
Obě nohy ovázané(asi třísla). Uvidíme.smilesmile
[ Reagovat ]
13.02.2021 13:37Od: tommr
to má od začátku turnaje. Kdyby to bylo něco vážnýho tak by nejspíš do debla vůbec nenastoupila ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist