VIDEO: Tenistky se ve večerním Prostějově baví i tancem

  • Akce Tipsport Elite Trophy není jen o vyplnění času v době koronavirové pauzy a udržování se v zápasovém tempu. Tenistky využívají společný čas také ke 'stmelování' a zábavě.
    1. 7., 08:27 | Video dne |  4 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     

V pondělí v Prostějově začal druhý díl seriálu turnajů Tipsport Elite Trophy, ve kterém se střetávají šestičlenné týmy Karolíny Plíškové a Petry Kvitové.

Po úvodním dnu vedl Černý tým Plíškové 3-1 na zápasy a večer šel společně oslavit 21. narozeniny jedné své členky Markéty Vondroušové.

A že se dobře naladěné tenistky výborně bavily, dokazuje i video sdílené na sociálních sítích. Téměř celý tým - sestry Plíškovy, Karolína Muchová, Vondroušová a Tereza Martincová - na parkovišti předvedl krátkou taneční sestavu na hit Blinding Lights od zpěváka The Weeknd.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
01.07.2020 10:35Od: Fandina
Černé holky jsou treperendy, myslela jsem, že jim budu fandit, ale nakonec jsou to růžové :-)). Moc nevěřím, že dneska alespoň srovnaní. Ale držím palce, pojďte Růžovky.
[ Reagovat ]
01.07.2020 10:52Od: jirkaS
mně je to celkem jedno, hlavně pěkný
tenis,
což byl kupodivu Bartůňková x Fruhvirtová
(o těch ještě uslyšíme)
a líbí se mi jak jsou "uťáplé" mezi
"starýma traktoristkama"
:-D
[ Reagovat ]
01.07.2020 11:28Od: Fandina
Černé holky jsou podle postavení na žebříčku o chlup horší. Tak jsem zvědavá, jestli Růžovky dneska uhrají alespoň na srovnání. Bylo by to zajímavé.
[ Reagovat ]
01.07.2020 09:14Od: jirkaS
pěkné :-)
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist