Muntean, Sun - Pasanen, Trashchenko

24.01.2017, 15:00, Hammamet 3 ITF, osmifinále, antuka
Muntean Victoria 2 : 0
(6-1, 6-1)
Pasanen Milka-Emilia
Avatar 486. Žebříček čtyřhry -. Avatar
23. 1. 1997 Datum nar. 31. 5. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Sun Xu Liu   Trashchenko Ekaterina
Avatar 364. Žebříček čtyřhry -. Avatar
1. 1. 1994 Datum nar. 9. 1. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 3/1 - - - -
2017 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/112 58/60 52/47 7/5 - -
2019 8/10 3/4 5/6 - - -
2018 29/21 19/11 10/9 0/1 - -
2017 26/20 22/16 2/3 2/1 - -
2016 18/16 7/8 11/7 0/1 - -
2015 21/19 3/6 18/13 - - -
2014 11/16 3/9 3/5 5/2 - -
2013 4/8 1/5 3/3 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2011 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 108/108 41/23 64/82 3/3 - -
2019 23/17 5/5 18/11 0/1 - -
2018 23/21 8/2 15/19 - - -
2017 29/23 16/5 13/18 - - -
2016 17/19 7/4 7/13 3/2 - -
2015 9/19 4/6 5/13 - - -
2014 7/8 1/1 6/7 - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/15 2/10 0/2 1/3 - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 1/5 0/3 - 1/2 - -
2016 2/2 2/2 - - - -
2015 0/3 0/1 0/2 - - -
2014 0/2 0/2 - - - -
2013 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/8 0/8 - - - -
2018 0/2 0/2 - - - -
2017 0/5 0/5 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2017 Hammamet 3 ITF Muntean / Sun 2   6 6       OF
Pasanen / Trashchen 0 1 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Nanchang, OF, 10.09.2019
  Jakup / Moore - Sun / Zheng 2:0
Changsha ITF, OF, 03.09.2019
  Jiang / Tang - Sun / Xun 2:1
Jinan ITF, ČF, 29.08.2019
  Murra / Silva - Sun / Xun 2:1
Jinan ITF, OF, 27.08.2019
  Sun / Xun - Ng / Sizik 2:0
Guiyang ITF, ČF, 22.08.2019
  Jiang / Tang - Sun / Zhang 2:0
Guiyang ITF, OF, 21.08.2019
  Sun / Zhang - Ng / Xun 2:0
Huangshan ITF, ČF, 15.08.2019
  Wang / Zhao - Sun / Xun 2:0
Huangshan ITF, OF, 14.08.2019
  Sun / Xun - Nayde / Yang 2:1
Qujing ITF, OF, 17.07.2019
  Sun / Zhang - Sun / Wang 2:0
Ulanqab ITF, F, 13.07.2019
  Okamu / Pliph - Sun / Wang 2:1
 
 
 
 
TOPlist