Saidenova - Pospelova

11.02.2019, 07:00, Šymkent 10 ITF, Kvalifikace - 1. kolo, hala
Saidenova Noel 2 : 1
(3-6, 7-5, 10-8)
Pospelova Aleksandra
Avatar 1059. Žebříček dvouhry 1034. Avatar
6. 2. 2002 Datum nar. 22. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Saidenova Noel Pospelova Aleksandra
Hala 3/3 1/3
Antuka 14/6 12/9
Tráva - -
Tvrdý p. 0/1 -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 24/18 21/14 0/1 3/3 - -
2019 17/10 14/6 0/1 3/3 - -
2018 7/8 7/8 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 84/76 55/47 22/16 7/13 - -
2019 13/12 12/9 - 1/3 - -
2018 16/18 7/8 8/8 1/2 - -
2017 20/18 15/13 3/3 2/2 - -
2016 24/16 11/8 10/4 3/4 - -
2015 10/8 10/7 - 0/1 - -
2014 1/4 0/2 1/1 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 2 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Moskva 6 ITF Saidenova 2   6 3 6     1K
Pospelova 1 3 6 4    
2019 Šymkent 10 ITF Saidenova 2   3 7 10     Q-1K
Pospelova 1 6 5 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Saidenova
Moskva 6 ITF, ČF, 16.08.2019
  Anshba - Saidenova 2:0
Moskva 6 ITF, OF, 15.08.2019
  Saidenova - Kazionova 2:0
Moskva 6 ITF, 1K, 14.08.2019
  Saidenova - Pospelova 2:1
Moskva 6 ITF, Q-OF, 13.08.2019
  Saidenova - Manilova 2:1
Moskva 6 ITF, Q-1K, 12.08.2019
  Saidenova - Vaynberg 2:0
Savitaipale ITF, SF, 03.08.2019
  Kulikova - Saidenova 2:0
Savitaipale ITF, ČF, 02.08.2019
  Saidenova - Samavati 2:1
Savitaipale ITF, OF, 01.08.2019
  Saidenova - Sato 2:0
Savitaipale ITF, 1K, 31.07.2019
  Saidenova - Lovqvist 2:0
Tampere ITF, 1K, 24.07.2019
  Levashova - Saidenova 2:0
 
  • Pospelova
Moskva 6 ITF, 1K, 14.08.2019
  Saidenova - Pospelova 2:1
Moskva 3 ITF, Q-OF, 23.07.2019
  Pirazhenka - Pospelova 2:0
Moskva 3 ITF, Q-1K, 22.07.2019
  Pospelova - Khlynova 2:0
Parnu ITF, OF, 18.07.2019
  Malygina - Pospelova 2:0
Parnu ITF, 1K, 17.07.2019
  Pospelova - Saner 2:0
Bukurešť 4 ITF, 1K, 10.07.2019
  Vasilescu - Pospelova 2:0
Bukurešť 4 ITF, Q-OF, 09.07.2019
  Pospelova - Lampla 2:1
Bukurešť 4 ITF, Q-1K, 08.07.2019
  Pospelova - Carbonaro 2:1
Antalya 18 ITF, ČF, 17.05.2019
  Grimm - Pospelova 2:0
Antalya 18 ITF, OF, 16.05.2019
  Pospelova - Hosogi 2:0
 
 
 
 
TOPlist