Redlicki, Zhu - Arconada, Geerts

14.03.2019, 23:15, Futures 2019, čtvrtfinále, tvrdý p.
Redlicki Martin 2 : 1
(1-6, 6-0, 10-4)
Arconada Jordi
Avatar 665. Žebříček čtyřhry 666. Avatar
24. 8. 1995 Datum nar. 6. 9. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Zhu Evan   Geerts Michael
Avatar 686. Žebříček čtyřhry 769. Avatar
15. 8. 1998 Datum nar. 17. 1. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Redlicki Martin
Zhu Evan
Arconada Jordi
Geerts Michael
Hala - -
Antuka 2/2 -
Tráva - -
Tvrdý p. 5/1 1/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/6 2/2 9/3 - 0/1 -
2019 7/3 2/2 5/1 - - -
2018 4/3 - 4/2 - 0/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/1 - 1/1 4/0 - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
2018 4/0 - - 4/0 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 72/45 10/10 57/31 5/3 0/1 -
2019 16/7 2/2 11/3 3/2 - -
2018 18/10 - 16/8 2/1 0/1 -
2017 7/6 - 7/6 - - -
2016 4/5 - 4/5 - - -
2015 8/2 - 8/2 - - -
2014 19/14 8/7 11/7 - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/28 11/4 28/21 1/2 0/1 -
2019 13/7 2/2 11/5 - - -
2018 9/9 - 9/7 0/1 0/1 -
2017 11/8 6/1 4/6 1/1 - -
2016 7/4 3/1 4/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/18 15/7 14/11 4/0 - -
2019 8/9 3/2 5/7 - - -
2018 15/5 6/2 5/3 4/0 - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
2015 10/3 6/3 4/0 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/75 33/22 70/46 12/7 - -
2019 7/7 0/2 7/5 - - -
2018 21/9 8/2 3/3 10/4 - -
2017 9/10 6/4 3/6 - - -
2016 20/15 8/3 12/11 0/1 - -
2015 43/19 3/5 38/12 2/2 - -
2014 11/12 7/5 4/7 - - -
2013 4/3 1/1 3/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Redlicki / Zhu 2   1 6 10     ČF
Arconada / Geerts 1 6 0 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 17.03.2019
  Redli / Zhu - Demps / Dunba 2:1
Futures 2019, SF, 16.03.2019
  Redli / Zhu - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, ČF, 31.01.2019
  Korda / Mejia - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 30.01.2019
  Redli / Zhu - Bango / Ooste 2:0
Futures 2019, ČF, 23.01.2019
  Arias / Kelly - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Redli / Zhu - Adams / Mena 2:0
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Douga / Guina - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Redli / Zhu - Cozbi / Pervo 2:0
Futures 2019, SF, 11.04.2019
  Bothw / Dunca - Emhar / Redli 2:1
Futures 2019, ČF, 10.04.2019
  Emhar / Redli - Finde / Penis 2:1
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Emhar / Redli - Gibbe / Jones 2:0
Futures 2019, ČF, 04.04.2019
  Nijbo / Van R - Emhar / Redli 2:0
Futures 2019, OF, 02.04.2019
  Emhar / Redli - Bindi / Gray 2:0
Futures 2019, OF, 21.03.2019
  Broad / Kozlo - Redli / Sell 2:1
Futures 2019, F, 17.03.2019
  Redli / Zhu - Demps / Dunba 2:1
Futures 2019, SF, 16.03.2019
  Redli / Zhu - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Goldh / Rapp - Magin / Zhu 2:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Magin / Zhu - Gomez / Gonza 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Magin / Zhu - Cante / Green 2:1
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Magin / Zhu - Bybel / Mende 2:0
Futures 2019, SF, 20.04.2019
  Gonza / Hidal - Rapp / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 17.04.2019
  Rapp / Zhu - Batal / Orteg 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Rapp / Zhu - Bradl / Craig 2:1
Futures 2019, SF, 12.04.2019
  Endar / Panta - Rapp / Zhu 2:1
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Rapp / Zhu - Mendo / Zebal 1:0
Futures 2019, OF, 11.04.2019
  Rapp / Zhu - Catan / Magin 2:0
 
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Arcon / Geert - Corwi / Dunba 2:0
Futures 2018, SF, 06.12.2018
  Arcon / Geert - Lovet / Redli 2:0
Futures 2018, ČF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - El Mi / Merci 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Arcon / Geert - Bradl / Seema 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Arias / Varil - Arcon / Hardt 2:1
Futures 2019, ČF, 11.04.2019
  Bradl / Craig - Arcon / Hoyos 2:1
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Arcon / Hoyos - Gueyd / Petit 2:0
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Reis / Yamac - Arcon / Butsc 2:0
Futures 2019, ČF, 21.03.2019
  Reis / Yamac - Arcon / Herna 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Arcon / Herna - Hidal / Zebal 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
Futures 2019, ČF, 13.02.2019
  Bradl / Kirch - Arcon / Arias 2:0
Futures 2019, SF, 08.02.2019
  Yamas / Zhu - Arcon / Catan 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Alcal / Batll - Geert / Mora 1:0
Futures 2019, OF, 09.05.2019
  Fancu / Saito - Geert / Vanne 2:1
Futures 2019, SF, 20.04.2019
  Rober / Stout - Fawce / Geert 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Fawce / Geert - Endar / Panta 1:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Fawce / Geert - Belli / Greni 2:0
Futures 2019, ČF, 12.04.2019
  Endar / Panta - Fawce / Geert 2:0
Futures 2019, OF, 10.04.2019
  Fawce / Geert - Cruz / Villa 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Arias / Bango - Geert / Zhu 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Arcon / Geert - Arias / Bango 2:0
 
 
 
 
TOPlist