Agabigun, Lomakin - Kirci, Schell

14.05.2019, 12:40, Futures 2019, osmifinále, antuka
Agabigun Sarp 2 : 1
(6-4, 67-7, 10-4)
Kirci Koray
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
12. 6. 1997 Datum nar. 17. 8. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Lomakin Grigoriy   Schell Niklas
Avatar 500. Žebříček čtyřhry -. Avatar
18. 3. 1998 Datum nar. 3. 1. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Agabigun Sarp
Lomakin Grigoriy
Kirci Koray
Schell Niklas
Hala - -
Antuka 3/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 3/1 - - - -
2019 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 126/109 35/27 90/75 1/6 0/1 -
2019 11/5 8/4 3/1 - - -
2018 12/17 6/6 6/11 - - -
2017 29/26 21/16 8/8 0/1 0/1 -
2016 36/24 0/1 36/22 0/1 - -
2015 29/22 - 29/21 0/1 - -
2014 6/9 - 6/8 0/1 - -
2013 1/3 - 1/2 0/1 - -
2012 2/3 - 1/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 56/64 33/32 20/22 3/10 - -
2019 21/14 13/9 6/2 2/3 - -
2018 29/23 18/13 11/8 0/2 - -
2017 3/18 0/5 3/11 0/2 - -
2016 1/5 0/3 - 1/2 - -
2015 2/3 2/2 - 0/1 - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 26/49 22/36 4/12 - 0/1 -
2019 2/8 2/8 - - - -
2018 16/20 12/13 4/6 - 0/1 -
2017 8/17 8/14 0/3 - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
2015 0/2 0/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/19 1/3 13/11 1/5 - -
2019 2/5 0/2 2/1 0/2 - -
2018 12/12 - 11/10 1/2 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Agabigun / Lomakin 2   6 67 10     OF
Kirci / Schell 1 4 7 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Agabigun Sarp
Lomakin Grigoriy
Kirci Koray
Schell Niklas
 Synot tip
1.64
1.99
Průměrný kurs
1.64
1.99
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Agabi / Lomak - Metre / Tkema 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Agabi / Lomak - Kirci / Schel 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Agabi / Ilhan - Arh / Tkema 2:0
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Agabi / Lomak - Metre / Tkema 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Agabi / Lomak - Kirci / Schel 2:1
Futures 2019, SF, 10.05.2019
  Donsk / Lazar - Agabi / Celik 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Agabi / Celik - Mlade / Niv 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Agabi / Celik - Lunca / Nicul 2:1
Futures 2019, ČF, 01.05.2019
  Koneč / Krste - Agabi / Celik 1:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Agabi / Celik - Bobor / Zakha 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Agabi / Lomak - Metre / Tkema 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Agabi / Lomak - Kirci / Schel 2:1
Šymkent challenger, ČF, 09.05.2019
  Olive / Vasil - Gabas / Lomak 2:0
Šymkent challenger, OF, 08.05.2019
  Gabas / Lomak - Ignat / Safiu 2:1
Futures 2019, F, 04.05.2019
  Koneč / Krste - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, SF, 03.05.2019
  Lomak / Tsiva - Kalov / Metre 2:1
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Lomak / Tsiva - Kvant / Purts 2:1
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Lomak / Tsiva - Masht / Shume 2:0
 
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Agabi / Lomak - Kirci / Schel 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Aksu / Turke - Bilgi / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Agabi / Lomak - Kirci / Schel 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Arh / Felli - Kirci / Myagk 2:1
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Akkoy / Bilgi - Arinc / Kirci 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Rodri / Struv - Arinc / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Bodna / Crivo - Bilje / Kirci 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Kivat / Oclep - Agabi / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 13.03.2019
  Agabi / Kirci - Marti / Wenge 2:1
Futures 2019, ČF, 01.03.2019
  Corre / Zukas - Arinc / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 27.02.2019
  Arinc / Kirci - Fidan / Sahin 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Agabi / Lomak - Kirci / Schel 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Caste / Woern - Genna / Schel 2:0
Futures 2019, SF, 21.03.2019
  Igosh / Prasa - Rosen / Schel 2:0
Futures 2019, ČF, 20.03.2019
  Rosen / Schel - Dawan / Mound 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Rosen / Schel - Ianak / Stout 2:1
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Genge / Nouza - Ramaz / Schel 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Heger / Toreb - Gerch / Schel 2:0
Futures 2018, SF, 20.12.2018
  Halia / Zhurb - Schel / Schmi 2:0
Futures 2018, ČF, 19.12.2018
  Schel / Schmi - Lescu / Orlov 2:0
Futures 2018, OF, 17.12.2018
  Schel / Schmi - Lozan / Saban 2:0
 
 
 
 
TOPlist