Benya, Goldenberg - Azoides, Gabay

11.06.2019, 15:40, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Benya Roee 2 : 0
(7-67, 6-3)
Azoides Demetris
Avatar 1694. Žebříček čtyřhry -. Avatar
18. 2. 2000 Datum nar. 9. 10. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Goldenberg Lior   Gabay Shahar
Avatar 1593. Žebříček čtyřhry -. Avatar
22. 12. 1999 Datum nar. 12. 6. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Benya Roee
Goldenberg Lior
Azoides Demetris
Gabay Shahar
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 - 1/3 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
2018 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/19 - 4/19 - - -
2019 2/7 - 2/7 - - -
2018 2/6 - 2/6 - - -
2017 0/1 - 0/1 - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
2015 0/2 - 0/2 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/7 - 4/7 - - -
2019 3/3 - 3/3 - - -
2018 0/3 - 0/3 - - -
2017 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 - 0/2 - - -
2019 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/15 0/2 0/13 - - -
2019 0/6 - 0/6 - - -
2018 0/3 0/1 0/2 - - -
2017 0/2 0/1 0/1 - - -
2015 0/4 - 0/4 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Benya / Goldenberg 2   7 6       OF
Azoides / Gabay 0 67 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Benya Roee
Goldenberg Lior
Azoides Demetris
Gabay Shahar
 Synot tip
1.07
11.06. 15:191.07-0.12
Původní kurs
11.06. 07:301.19 
5.76
11.06. 15:195.76+2.06
Původní kurs
11.06. 07:303.70 
Průměrný kurs
1.07
5.76
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kalov / Pervo - Benya / Golde 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Den H / Pontj - Benya / Golde 2:1
Futures 2018, OF, 20.03.2018
  Elia / Polja - Benya / Golde 1:0
Futures 2018, OF, 05.03.2018
  Barka / Elia - Benya / Golde 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Devia / Niki - Amar / Benya 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Amar / Benya - Gabay / Patlo 2:0
Futures 2019, OF, 01.08.2019
  Crepa / Rober - Benya / Maker 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Elbaz / Elia - Benya / Ovil 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kalov / Pervo - Benya / Golde 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Dimit / Ma - Benya / Yesha 2:1
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Adams / Bothw - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Igosh / Sarai - Benya / Yesha 2:0
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Desco / Ferra - Benya / Yesha 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Barka / Hasso - Golde / Oliel 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Golde / Oliel - Blanc / Rober 2:1
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Golde / Oliel - Azoid / Dagan 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kalov / Pervo - Benya / Golde 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2019, OF, 26.03.2019
  Blanc / Rober - Golde / Hasso 2:1
Futures 2018, OF, 17.10.2018
  Caste / Crepa - Amar / Golde 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Den H / Pontj - Benya / Golde 2:1
Futures 2018, OF, 20.03.2018
  Elia / Polja - Benya / Golde 1:0
Futures 2018, OF, 05.03.2018
  Barka / Elia - Benya / Golde 2:1
 
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Golde / Oliel - Azoid / Dagan 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Amar / Benya - Gabay / Patlo 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Erram / Nunez - Gabay / Zonde 2:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Bertr / Villa - Gabay / Zonde 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Drape / Mejia - Gabay / Zonde 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Benya / Golde - Azoid / Gabay 2:0
Futures 2019, OF, 08.05.2019
  Del F / Shume - Gabay / Luria 2:0
Futures 2018, OF, 12.11.2018
  Garci / Pervo - Gabay / Zonde 2:0
Futures 2018, OF, 20.08.2018
  Dong / Liu - Gabay / Patlo 2:0
Futures 2018, OF, 07.05.2018
  Ianak / Kirko - Gabay / Levi 2:0
Futures 2017, OF, 16.10.2017
  Entel / Vodav - Bogus / Gabay 2:0
 
 
 
 
TOPlist