Liska, Shcherba - Arbet, Talac

16.07.2019, 15:40, Futures 2019, osmifinále, antuka
Liska Tomas 2 : 0
(6-2, 6-1)
Arbet Adam
Avatar 1270. Žebříček čtyřhry -. Avatar
31. 7. 1998 Datum nar. 1. 1. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou -
- Profesionál od -
Shcherba Vitalii   Talac Eric
Avatar 897. Žebříček čtyřhry -. Avatar
24. 3. 1997 Datum nar. 1. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/4 3/4 - - - -
2019 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/41 24/36 1/4 0/1 - -
2019 7/18 7/15 0/2 0/1 - -
2018 11/12 10/11 1/1 - - -
2017 7/11 7/10 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/71 39/49 8/20 0/2 - -
2019 13/14 13/13 0/1 - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Liska / Shcherba 2   6 6       OF
Arbet / Talac 0 2 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Vilar / White - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Lomak / Priho - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Galop / Paz - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Liska / Puska - Bovy / Passa 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Agabi / Ilkel - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Gelha / Wehne - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Zieli / Zuk - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Rajsk / Wojci - Liska / Semja 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Liska / Semja - Puska / Vajda 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Balla / Madar - Jandr / Liska 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Polac / Skoch - Manna / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Pierc / Stout - Shche / Strin 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Barbu / Shche - Sachk / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barbu / Shche - Feket / Minar 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Barbu / Shche - Fonio / Turch 2:0
Futures 2019, F, 18.08.2019
  Herma / Steve - Manna / Shche 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Manna / Shche - De Jo / Nijbo 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manna / Shche - Eisin / Wasse 1:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Manna / Shche - Dijkh / Van B 2:0
 
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Pjont / Polak - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Pjont / Polak - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Pjont / Polak - Arbet / Talac 2:0
 
 
 
 
TOPlist