Denolly, Duda - Hampel, Oberleitner

13.08.2019, 15:45, Futures 2019, osmifinále, antuka
Denolly Corentin 2 : 0
(6-1, 6-1)
Hampel Lenny
Avatar 305. Žebříček čtyřhry 804. Avatar
6. 6. 1997 Datum nar. 24. 12. 1996
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Duda Filip   Oberleitner Neil
Avatar 1042. Žebříček čtyřhry 1107. Avatar
30. 9. 1998 Datum nar. 5. 8. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Denolly Corentin
Duda Filip
Hampel Lenny
Oberleitner Neil
Hala - -
Antuka 1/1 3/3
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/5 2/4 0/1 - - -
2019 2/3 2/3 - - - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 105/59 61/28 29/18 15/13 - -
2019 29/15 24/7 1/3 4/5 - -
2018 15/12 7/4 8/7 0/1 - -
2017 26/13 12/8 7/2 7/3 - -
2016 25/10 16/7 6/1 3/2 - -
2015 10/7 2/2 7/4 1/1 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 56/48 32/24 8/14 16/10 - -
2019 10/10 7/8 2/1 1/1 - -
2018 22/14 15/6 2/3 5/5 - -
2017 23/18 10/9 3/5 10/4 - -
2016 1/6 0/1 1/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/87 65/53 29/32 1/2 - -
2019 15/20 12/14 2/4 1/2 - -
2018 8/10 8/7 0/3 - - -
2017 15/20 11/11 4/9 - - -
2016 36/22 22/12 14/10 - - -
2015 20/11 12/8 8/3 - - -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/18 6/15 5/3 - - -
2019 7/7 2/5 5/2 - - -
2018 3/7 3/6 0/1 - - -
2017 1/4 1/4 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Denolly / Duda 2   6 6       OF
Hampel / Oberleitn 0 1 1      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Denolly Corentin
Duda Filip
Hampel Lenny
Oberleitner Neil
 Synot tip
1.44
2.39
Průměrný kurs
1.44
2.39
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Butul / Maroz - Denol / Duda 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Denol / Duda - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, F, 08.11.2019
  Cornu / Mayot - Bonzi / Denol 2:1
Futures 2019, SF, 07.11.2019
  Bonzi / Denol - Petit / Ponti 2:1
Futures 2019, ČF, 06.11.2019
  Bonzi / Denol - Rober / Schot 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Bonzi / Denol - Merte / Vanni 1:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Chrys / Manso - Denol / Mulle 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Denol / Mulle - Manek / Tsits 2:0
Brest challenger, OF, 22.10.2019
  Molch / Vasil - Denol / Mulle 2:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Denol / Eysse - Ahren / Mridh 2:1
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Denol / Eysse - Mound / Samah 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Denol / Eysse - Lazar / Tsits 2:0
Futures 2019, ČF, 29.11.2019
  Monzo / Tenti - Duda / Loots 1:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Duda / Loots - Asraw / Makhl 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Inui / Kawac - Duda / Vansh 1:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Michn / Pauls - Duda / Hajek 1:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Duda / Hajek - Jenic / Pecak 1:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Loots / Nouza - Duda / Pauls 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Butul / Maroz - Denol / Duda 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Denol / Duda - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Bobro / Szint - Bilje / Duda 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Douga / Guina - Duda / Vrben 2:0
 
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Cid S / Setki - Hampe / Oberl 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Denol / Duda - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, F, 22.06.2019
  Pucin / Reis - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Hampe / Oberl - Keste / Lipov 2:1
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Hampe / Oberl - Maroz / Szint 1:0
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Hampe / Oberl - Jandr / Svrci 2:0
Futures 2018, OF, 27.11.2018
  Hoyt / Johns - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2017, OF, 10.07.2017
  Brunn / Neuch - Hampe / Oberl 2:1
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Guent / Veldh - Hampe / Smirn 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Kirko / Kypso - Bobro / Hampe 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Bodme / Trink - Hampe / Lazar 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Johns / Zieli - Erler / Hampe 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Erler / Hampe - Marti / Moron 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Erler / Hampe - Ivano / Lazar 2:0
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Nazar / Wojci - Hampe / Weis 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Hampe / Weis - Darra / Delag 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Hampe / Weis - Aboul / Makhl 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Murta / Sunis - Govea / Hampe 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Bobro / Den H - Khomi / Oberl 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Khomi / Oberl - Dimit / Lazar 2:0
Futures 2019, F, 17.11.2019
  Erler / Oberl - Johns / Zieli 2:0
Futures 2019, SF, 15.11.2019
  Erler / Oberl - Thano / Tsits 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Erler / Oberl - Barbu / Veldh 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Erler / Oberl - Den H / Smits 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Echar / Setod - Narey / Oberl 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Cid S / Setki - Hampe / Oberl 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Denol / Duda - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Huert / Huert - Narey / Oberl 2:0
 
 
 
 
TOPlist