Pachkaleva - Yersh

15.08.2019, 13:55, Moskva 6 ITF, osmifinále, antuka
Pachkaleva Taisya 2 : 0
(6-1, 6-4)
Yersh Kseniya
Avatar 547. Žebříček dvouhry 1283. Avatar
6. 4. 2001 Datum nar. 20. 1. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Pachkaleva Taisya Yersh Kseniya
Hala 7/2 3/3
Antuka 7/2 -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/18 24/10 10/5 7/3 - -
2020 14/4 7/2 - 7/2 - -
2019 25/13 17/8 8/4 0/1 - -
2018 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 39/39 26/21 7/8 6/10 - -
2020 3/3 - - 3/3 - -
2019 14/17 9/9 3/4 2/4 - -
2018 18/11 14/8 4/2 0/1 - -
2017 4/7 3/4 0/2 1/1 - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Moskva 6 ITF Pachkaleva 2   6 6       OF
Yersh 0 1 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Pachkaleva Taisya Yersh Kseniya
 Synot tip
1.08
15.08. 08:281.08-0.07
Původní kurs
14.08. 19:171.15 
5.28
15.08. 08:285.28+1.18
Původní kurs
14.08. 19:174.10 
Průměrný kurs
1.08
5.28
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Pachkaleva
Antalya 10 ITF, OF, 12.03.2020
  Pachkaleva - Guo 2:0
Antalya 10 ITF, 1K, 10.03.2020
  Pachkaleva - Vangelova 2:0
Moskva ITF, SF, 29.02.2020
  Kazionova - Pachkaleva 2:0
Moskva ITF, ČF, 28.02.2020
  Pachkaleva - Grammatikopou 2:0
Moskva ITF, OF, 27.02.2020
  Pachkaleva - Komardina 2:1
Moskva ITF, 1K, 26.02.2020
  Pachkaleva - Poznikhirenko 2:0
Moskva ITF, Q-OF, 25.02.2020
  Pachkaleva - Poplavska 2:0
Moskva ITF, Q-1K, 24.02.2020
  Pachkaleva - Korokozidi 2:0
Heraklion 14 ITF, OF, 13.02.2020
  Spigarelli - Pachkaleva 2:0
Heraklion 14 ITF, 1K, 11.02.2020
  Pachkaleva - Divac 2:0
 
  • Yersh
Kazaň ITF, Q-1K, 09.03.2020
  Badegyeva - Yersh 2:0
Moskva ITF, Q-OF, 25.02.2020
  Hatouka - Yersh 2:0
Moskva ITF, Q-1K, 24.02.2020
  Yersh - Bakhmutkina 2:0
Liepaja ITF, 1K, 22.01.2020
  Kulikova - Yersh 2:0
Liepaja ITF, Q-OF, 21.01.2020
  Yersh - Yasar 2:1
Liepaja ITF, Q-1K, 20.01.2020
  Yersh - Sagejeva 2:0
Minsk 5 ITF, Q-1K, 11.11.2019
  Ghioroaie - Yersh 2:0
Parnu 2 ITF, 1K, 06.11.2019
  Kazionova - Yersh 2:0
Šymkent 8 ITF, OF, 19.09.2019
  Dmitrichenko - Yersh 2:0
Šymkent 8 ITF, 1K, 18.09.2019
  Yersh - Surkova 2:0
 
 
 
 
TOPlist