Maulenov, Tashbulatov - Bardzin, Usipbekov

10.09.2019, 12:35, Futures 2019, osmifinále, antuka
Maulenov Timur 2 : 0
(6-2, 6-2)
Bardzin Artsiom
Avatar 1264. Žebříček čtyřhry -. Avatar
30. 5. 2000 Datum nar. 16. 10. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tashbulatov Dostanbek   Usipbekov Bekzat
Avatar 1421. Žebříček čtyřhry 1895. Avatar
27. 6. 2000 Datum nar. 11. 7. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Maulenov Timur
Tashbulatov Dostanbek
Bardzin Artsiom
Usipbekov Bekzat
Hala 0/1 -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 1/2 - 0/1 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/29 5/18 3/5 1/6 - -
2020 1/2 - - 1/2 - -
2019 6/11 3/6 3/3 0/2 - -
2018 2/11 2/9 0/1 0/1 - -
2017 0/5 0/3 0/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/22 7/15 1/3 0/4 - -
2020 0/2 - - 0/2 - -
2019 5/11 4/6 1/3 0/2 - -
2018 1/3 1/3 - - - -
2017 0/3 0/3 - - - -
2016 1/1 1/1 - - - -
2015 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/5 0/3 0/2 - - -
2019 0/4 0/2 0/2 - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/9 1/6 1/2 0/1 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
2019 1/4 0/2 1/2 - - -
2018 1/4 1/4 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Maulenov / Tashbulat 2   6 6       OF
Bardzin / Usipbekov 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Balze / Forti - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Shofa / Tsiva - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Kawac / Meng - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Maule / Tashb - Bardz / Usipb 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Balze / Forti - Maule / Tashb 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Khabi / Shyla - Maule / Yevse 2:0
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Maule / Yevse - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Chekh / Sulta - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Maule / Zhuka - Ayap / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Dubri / Yevse - Maule / Zhuka 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Maule / Zhuka - Bardz / Prudn 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Shofa / Tsiva - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Kawac / Meng - Maule / Tashb 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Balze / Forti - Maule / Tashb 2:0
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Fufyg / Nasha - Pak / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Dubri / Yevse - Boris / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Shofa / Tsiva - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Kawac / Meng - Maule / Tashb 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Maule / Tashb - Bardz / Usipb 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Bobro / Chekh - Gayra / Tashb 2:0
Futures 2019, SF, 26.07.2019
  Dzhan / Saban - Tashb / Tkema 1:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Tashb / Tkema - Halia / Karim 1:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Tashb / Tkema - Liaon / Masht 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Maule / Tashb - Bardz / Usipb 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Maule / Zhuka - Bardz / Prudn 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Maule / Tashb - Bardz / Usipb 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Dolgo / Kamyn - Bardz / Ovcha 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Korda / Yevse - Bardz / Narbe 2:0
Futures 2018, OF, 25.10.2018
  Korol / Uvaro - Bardz / Matsi 2:0
Futures 2020, OF, 12.02.2020
  Balze / Forti - Murat / Usipb 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Ayeni / Ursu - Murat / Usipb 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Murat / Usipb - Gurev / Shrol 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Ayap / Lomak - Murat / Usipb 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Maule / Tashb - Bardz / Usipb 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Liuta / Zakha - Murat / Usipb 2:0
Futures 2018, ČF, 26.09.2018
  Lomak / Tsiva - Narbe / Usipb 2:0
Futures 2018, OF, 24.09.2018
  Narbe / Usipb - Dubin / Halia 2:0
Futures 2018, OF, 10.09.2018
  Korol / Uvaro - Galfi / Usipb 2:0
Futures 2018, OF, 24.04.2018
  Ayap / Halia - Tasen / Usipb 2:0
 
 
 
 
TOPlist