Leite, Sant'Anna - Rieder, Taddia

10.09.2019, 18:55, Futures 2019, osmifinále, antuka
Leite Wilson 2 : 0
(6-2, 6-3)
Rieder Horst
Avatar 507. Žebříček čtyřhry 1677. Avatar
6. 11. 1991 Datum nar. 14. 4. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Sant'Anna Bruno   Taddia Leonardo
Avatar 863. Žebříček čtyřhry 1355. Avatar
12. 7. 1993 Datum nar. 29. 1. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/18 41/17 0/1 - - -
2019 6/4 6/4 - - - -
2018 14/6 14/6 - - - -
2017 8/2 8/2 - - - -
2015 13/6 13/5 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 216/164 189/135 25/29 2/0 - -
2020 3/4 2/2 1/2 - - -
2019 25/21 25/21 - - - -
2018 41/20 41/20 - - - -
2017 31/28 31/28 - - - -
2016 23/19 19/15 2/4 2/0 - -
2015 33/22 28/14 5/8 - - -
2014 19/16 17/13 2/3 - - -
2013 25/21 16/13 9/8 - - -
2012 16/13 10/9 6/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 190/127 165/102 25/23 0/2 - -
2020 1/1 1/1 - - - -
2019 11/11 11/11 - - - -
2018 41/20 41/20 - - - -
2017 30/18 25/14 5/2 0/2 - -
2016 22/13 11/9 11/4 - - -
2015 34/14 31/11 3/3 - - -
2014 23/16 22/15 1/1 - - -
2013 17/18 12/10 5/8 - - -
2012 10/14 10/10 0/4 - - -
2011 1/2 1/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/19 6/17 1/2 - - -
2019 2/7 1/6 1/1 - - -
2018 2/8 2/7 0/1 - - -
2017 3/3 3/3 - - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/12 3/8 1/4 - - -
2019 3/10 2/6 1/4 - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Leite / Sant'Anna 2   6 6       OF
Rieder / Taddia 0 2 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Leite Wilson
Sant'Anna Bruno
Rieder Horst
Taddia Leonardo
 Synot tip
1.06
5.96
Průměrný kurs
1.06
5.96
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 13.09.2019
  Porta / Tresc - Leite / Sant' 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, SF, 07.09.2019
  Echar / Setod - Leite / Sant' 2:1
Futures 2019, ČF, 06.09.2019
  Leite / Sant' - Aguil / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Leite / Sant' - Ornag / Zaric 2:0
Futures 2019, OF, 13.04.2019
  Leite / Sant' - Borso / Nagy 1:0
Futures 2019, F, 09.03.2019
  Marto / Roca - Leite / Sant' 2:0
Futures 2019, SF, 08.03.2019
  Leite / Sant' - Kopri / Šafrá 2:0
Futures 2019, ČF, 07.03.2019
  Leite / Sant' - Smits / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 06.03.2019
  Leite / Sant' - Carou / Marti 2:0
Futures 2020, SF, 07.02.2020
  Butsc / Rybak - Leite / Linde 2:0
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Leite / Linde - Lakat / Redli 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Leite / Linde - Ignat / Sincl 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Barri / Pla M - Leite / Linde 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Arias / Bango - Cerun / Leite 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Cerun / Leite - Rybak / Svajd 2:1
Futures 2020, OF, 09.01.2020
  Cukie / Smith - Leite / Linde 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Etche / Ugo C - Helle / Leite 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Helle / Leite - Emhar / Perez 2:0
Guayaquil challenger, OF, 31.10.2019
  Luz / Matos - Leite / Linde 2:0
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Argue / Cueva - Melig / Sant' 1:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Melig / Sant' - Mendo / Zebal 2:0
Futures 2019, ČF, 13.09.2019
  Porta / Tresc - Leite / Sant' 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, SF, 07.09.2019
  Echar / Setod - Leite / Sant' 2:1
Futures 2019, ČF, 06.09.2019
  Leite / Sant' - Aguil / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Leite / Sant' - Ornag / Zaric 2:0
Futures 2019, SF, 26.07.2019
  Added / Luz - Klier / Sant' 2:1
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Klier / Sant' - Ejupo / Ornag 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Klier / Sant' - Nusde / Zaric 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Borto / Leite - Brzez / Riede 1:0
Futures 2019, OF, 08.08.2019
  Bonzi / Mora - Felli / Riede 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Kalen / Yevse - Brzez / Riede 2:1
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Brzez / Riede - Dagni / De Ro 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Folli / Schot - Felli / Riede 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Bierm / Hands - Picch / Riede 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Picch / Riede - Igosh / Tiurn 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Peter / Woern - Hiram / Riede 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Kiuam / Saban - Manda / Riede 2:0
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Lakat / Manso - De Be / Taddi 2:0
Futures 2019, OF, 11.12.2019
  De Be / Taddi - Amend / Zhuk 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Iradu / Poull - Dambr / Taddi 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Cornu / Marti - Proco / Taddi 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Massa / Poten - Maggi / Taddi 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Maggi / Taddi - Gohlk / Neagu 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Galop / Rondo - March / Taddi 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  March / Taddi - Dalla / Fonio 1:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Matus / Meeha - March / Taddi 2:1
 
 
 
 
TOPlist