Castelnuovo, Rai - Schoolkate, Sweeny

08.10.2019, 08:45, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Castelnuovo Luca 2 : 0
(7-5, 6-4)
Schoolkate Tristan
Avatar 421. Žebříček čtyřhry 1038. Avatar
29. 1. 1997 Datum nar. 26. 2. 2001
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Rai Ajeet   Sweeny Dane
Avatar 833. Žebříček čtyřhry 871. Avatar
18. 1. 1999 Datum nar. 12. 2. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Castelnuovo Luca
Rai Ajeet
Schoolkate Tristan
Sweeny Dane
Hala - -
Antuka - -
Tráva - 2/1
Tvrdý p. - 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/7 - 3/6 - 2/1 -
2020 2/2 - 0/1 - 2/1 -
2019 3/5 - 3/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/66 28/16 55/36 12/12 0/2 -
2020 10/4 - 10/4 - - -
2019 24/22 10/6 12/12 2/2 0/2 -
2018 46/20 12/4 28/12 6/4 - -
2017 8/10 3/3 5/5 0/2 - -
2016 1/4 0/1 0/2 1/1 - -
2015 0/3 - 0/1 0/2 - -
2014 3/2 3/2 - - - -
2013 3/1 - - 3/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/22 2/6 19/16 - - 1/0
2020 4/4 - 4/4 - - -
2019 11/10 1/2 10/8 - - -
2018 7/8 1/4 5/4 - - 1/0
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/7 - 3/6 - 2/1 -
2020 2/2 - 0/1 - 2/1 -
2019 3/5 - 3/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/21 8/8 7/11 - 2/2 -
2020 2/4 - 0/2 - 2/2 -
2019 8/12 5/6 3/6 - - -
2018 7/5 3/2 4/3 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Castelnuovo / Rai 2   7 6       OF
Schoolkate / Sweeny 0 5 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Castelnuovo Luca
Rai Ajeet
Schoolkate Tristan
Sweeny Dane
 Synot tip
2.17
1.54
Průměrný kurs
2.17
1.54
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Caste / Rai - Schoo / Sween 2:0
Futures 2020, ČF, 05.03.2020
  Rapp / Redli - Caste / Haert 2:1
Futures 2020, OF, 04.03.2020
  Caste / Haert - Cozbi / Song 2:0
Futures 2020, SF, 21.02.2020
  Comes / Lingu - Caste / Petit 2:0
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Caste / Petit - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Caste / Petit - Mcbri / Pierc 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Bovy / Oncli - Bobro / Caste 2:1
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Bobro / Caste - Kilan / Ouaka 2:0
Futures 2020, OF, 29.01.2020
  Bobro / Caste - Grube / Kaufm 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Dubri / Khabi - Bobro / Caste 2:0
Futures 2020, OF, 22.01.2020
  Bobro / Caste - Mishk / Shvet 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Thiro / Walki - Lopez / Rai 2:0
Futures 2020, F, 01.02.2020
  Carr / Rai - Petit / Walki 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Carr / Rai - Papa / Wette 2:0
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Carr / Rai - Alves / Carou 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Carr / Rai - Rubin / Whiti 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Lingu / Mochi - Carr / Rai 2:1
Auckland, OF, 15.01.2020
  Bambr / McLac - McDon / Rai 2:0
Futures 2020, ČF, 03.01.2020
  Purce / Putte - Pannu / Rai 2:0
Futures 2020, OF, 02.01.2020
  Pannu / Rai - Becro / Tearn 1:0
Futures 2019, F, 23.11.2019
  Butts / Bybel - Green / Rai 2:0
 
Futures 2020, SF, 12.03.2020
  Klein / Puodz - Schoo / Sween 2:0
Futures 2020, ČF, 11.03.2020
  Schoo / Sween - Noguc / Tajim 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Schoo / Sween - Hsu / Romio 2:1
Burnie challenger, OF, 29.01.2020
  Marga / Vavas - Schoo / Sween 2:0
Playford 2 challenger, ČF, 31.10.2019
  Gonza / King - Schoo / Sween 2:0
Playford 2 challenger, OF, 29.10.2019
  Schoo / Sween - Barcl / Green 2:0
Traralgon challenger, OF, 22.10.2019
  Klein / Puodz - Schoo / Sween 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Caste / Rai - Schoo / Sween 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Alcan / Bourc - Schoo / Sween 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Schoo / Sween - Beran / Ma 2:0
Futures 2020, SF, 12.03.2020
  Klein / Puodz - Schoo / Sween 2:0
Futures 2020, ČF, 11.03.2020
  Schoo / Sween - Noguc / Tajim 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Schoo / Sween - Hsu / Romio 2:1
Burnie challenger, OF, 29.01.2020
  Marga / Vavas - Schoo / Sween 2:0
Playford 2 challenger, ČF, 31.10.2019
  Gonza / King - Schoo / Sween 2:0
Playford 2 challenger, OF, 29.10.2019
  Schoo / Sween - Barcl / Green 2:0
Traralgon challenger, OF, 22.10.2019
  Klein / Puodz - Schoo / Sween 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Caste / Rai - Schoo / Sween 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Alcan / Bourc - Schoo / Sween 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Schoo / Sween - Beran / Ma 2:0
Futures 2020, SF, 12.03.2020
  Klein / Puodz - Schoo / Sween 2:0
Futures 2020, ČF, 11.03.2020
  Schoo / Sween - Noguc / Tajim 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Schoo / Sween - Hsu / Romio 2:1
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Klein / Puodz - Court / Sween 2:0
Burnie challenger, OF, 29.01.2020
  Marga / Vavas - Schoo / Sween 2:0
Bendigo challenger, OF, 14.01.2020
  Banes / Ellis - Putte / Sween 2:0
Playford 2 challenger, ČF, 31.10.2019
  Gonza / King - Schoo / Sween 2:0
Playford 2 challenger, OF, 29.10.2019
  Schoo / Sween - Barcl / Green 2:0
Traralgon challenger, OF, 22.10.2019
  Klein / Puodz - Schoo / Sween 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Caste / Rai - Schoo / Sween 2:0
 
 
 
 
TOPlist