Bradley, Green - Ribeiro, Yamacita

08.11.2019, 17:05, Futures 2019, semifinále, tvrdý p.
Bradley Julian 2 : 0
(6-3, 6-4)
Ribeiro Eduardo
Avatar 325. Žebříček čtyřhry 1138. Avatar
16. 7. 1992 Datum nar. 17. 3. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Green Cameron   Yamacita Fernando
Avatar 774. Žebříček čtyřhry 746. Avatar
22. 4. 1996 Datum nar. 1. 10. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Bradley Julian
Green Cameron
Ribeiro Eduardo
Yamacita Fernando
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 5/2 2/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/2 - 5/2 - - -
2019 5/2 - 5/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 0/1 2/1 - - -
2019 2/1 - 2/1 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 108/74 33/24 73/46 2/4 - -
2019 57/24 10/4 47/20 - - -
2018 32/27 10/9 20/15 2/3 - -
2017 16/17 11/10 5/6 0/1 - -
2016 3/3 2/1 1/2 - - -
2013 0/2 - 0/2 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/30 1/3 22/25 2/1 0/1 -
2019 19/19 0/2 19/16 - 0/1 -
2018 6/11 1/1 3/9 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/32 14/20 7/12 - - -
2019 8/14 3/5 5/9 - - -
2018 9/9 7/6 2/3 - - -
2017 3/5 3/5 - - - -
2016 1/4 1/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 58/69 39/54 19/15 - - -
2019 15/15 3/5 12/10 - - -
2018 19/16 15/15 4/1 - - -
2017 12/22 12/22 - - - -
2016 12/15 9/11 3/4 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Bradley / Green 2   6 6       SF
Ribeiro / Yamacita 0 3 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Bradley Julian
Green Cameron
Ribeiro Eduardo
Yamacita Fernando
 Synot tip
1.57
2.11
Průměrný kurs
1.57
2.11
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 18.11.2019
  Bybel / Volfs - Bradl / Green 2:0
Futures 2019, ČF, 18.11.2019
  Bradl / Green - Pucin / Reis 2:0
Futures 2019, OF, 17.11.2019
  Bradl / Green - Keste / Lipov 2:0
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Huert / Huert - Bradl / Green 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Bradl / Green - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Bradl / Green - Barre / Culli 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Bradl / Green - Butts / Bybel 2:0
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Huert / Huert - Bradl / Chapp 2:1
Futures 2019, SF, 18.11.2019
  Bybel / Volfs - Bradl / Green 2:0
Futures 2019, ČF, 18.11.2019
  Bradl / Green - Pucin / Reis 2:0
Futures 2019, OF, 17.11.2019
  Bradl / Green - Keste / Lipov 2:0
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Huert / Huert - Bradl / Green 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Bradl / Green - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Bradl / Green - Barre / Culli 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Bradl / Green - Butts / Bybel 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Spizz / Zink - Adams / Bradl 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Farre / Roelo - Bradl / Finde 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Green / Rai - Sincl / Volfs 2:1
Futures 2019, SF, 18.11.2019
  Bybel / Volfs - Bradl / Green 2:0
Futures 2019, ČF, 18.11.2019
  Bradl / Green - Pucin / Reis 2:0
Futures 2019, OF, 17.11.2019
  Bradl / Green - Keste / Lipov 2:0
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Huert / Huert - Bradl / Green 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Bradl / Green - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Bradl / Green - Barre / Culli 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Bradl / Green - Butts / Bybel 2:0
Playford 2 challenger, OF, 29.10.2019
  Schoo / Sween - Barcl / Green 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Hsu / Orlov - Green / Trong 2:0
 
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Bradl / Green - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ribei / Yamac - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Ribei / Yamac - Panta / Patin 2:0
Futures 2017, OF, 18.09.2017
  Diaz / Zebal - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Keste / Lipov - Da Si / Ribei 2:0
Futures 2019, SF, 17.11.2019
  Huert / Huert - Da Si / Ribei 2:0
Futures 2019, ČF, 17.11.2019
  Da Si / Ribei - Panta / Patin 2:1
Futures 2019, OF, 16.11.2019
  Da Si / Ribei - Rodri / Stefa 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Bradl / Green - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ribei / Yamac - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Ribei / Yamac - Panta / Patin 2:0
Futures 2019, OF, 02.09.2019
  Barro / Nikle - Gutie / Ribei 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Luz / Matos - Dutra / Ribei 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Dutra / Ribei - Gutie / Santi 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Panta / Patin - March / Yamac 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  March / Yamac - Eguez / Maher 2:0
Futures 2019, OF, 16.11.2019
  Alves / Carou - Marti / Yamac 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Bradl / Green - Ribei / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ribei / Yamac - Cubel / Walde 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Ribei / Yamac - Panta / Patin 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Marco / Perei - Miele / Yamac 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Miele / Yamac - Bini / Varel 2:0
Futures 2019, OF, 11.10.2019
  Alves / Linde - Britt / Yamac 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Arias / Zebal - Bogo / Yamac 2:0
 
 
 
 
TOPlist