Gelhardt, Hajek - Chepelev, Vanta

14.01.2020, 10:30, Futures 2020, osmifinále, antuka
Gelhardt Luca 2 : 1
(7-66, 2-6, 10-7)
Chepelev Andrey
Avatar 505. Žebříček čtyřhry 648. Avatar
28. 12. 1994 Datum nar. 2. 8. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Hajek Petr   Vanta Valentin
Avatar 786. Žebříček čtyřhry 1479. Avatar
12. 3. 1997 Datum nar. 28. 9. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gelhardt Luca
Hajek Petr
Chepelev Andrey
Vanta Valentin
Hala - -
Antuka 3/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 3/1 - - - -
2020 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2020 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/56 43/42 2/10 6/4 - -
2020 3/2 3/2 - - - -
2019 33/20 27/16 0/2 6/2 - -
2018 6/11 6/9 0/2 - - -
2017 7/15 5/9 2/6 - - -
2016 2/4 2/4 - - - -
2015 0/2 - - 0/2 - -
2014 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 69/54 31/24 32/22 6/8 - -
2020 3/1 3/1 - - - -
2019 19/12 10/5 7/6 2/1 - -
2018 24/16 13/8 8/6 3/2 - -
2017 7/9 1/3 5/3 1/3 - -
2016 13/12 3/5 10/6 0/1 - -
2015 3/4 1/2 2/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/79 40/75 0/2 1/2 - -
2020 0/3 0/3 - - - -
2019 24/29 23/27 0/1 1/1 - -
2018 8/23 8/22 - 0/1 - -
2017 8/20 8/20 - - - -
2016 1/3 1/2 0/1 - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/29 8/28 0/1 - - -
2020 1/3 1/3 - - - -
2019 4/7 4/7 - - - -
2018 1/8 1/8 - - - -
2017 1/6 1/6 - - - -
2016 1/5 1/4 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Gelhardt / Hajek 2   7 2 10     OF
Chepelev / Vanta 1 66 6 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Gelhardt Luca
Hajek Petr
Chepelev Andrey
Vanta Valentin
 Synot tip
1.43
2.43
Průměrný kurs
1.43
2.43
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, F, 18.01.2020
  Kekez / Madar - Gelha / Hajek 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Gelha / Hajek - Aboul / Makhl 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Gelha / Hajek - Litvi / Yulik 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Kekez / Madar - Gelha / Hajek 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Gelha / Hajek - Aboul / Makhl 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Gelha / Hajek - Litvi / Yulik 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Mina / Nikle - Gelha / Govea 2:0
Futures 2019, ČF, 15.12.2019
  Panin / Shcha - Gelha / Jorda 1:0
Futures 2019, OF, 13.12.2019
  Gelha / Jorda - Dijkh / Van B 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Erel / Jecan - Gelha / Netus 2:0
Futures 2019, SF, 29.11.2019
  Korol / Uvaro - Gelha / Wesse 2:1
Futures 2019, ČF, 29.11.2019
  Gelha / Wesse - Basko / Vanta 2:0
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Kekez / Madar - Gelha / Hajek 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Gelha / Hajek - Aboul / Makhl 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Gelha / Hajek - Litvi / Yulik 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Michn / Pauls - Duda / Hajek 1:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Duda / Hajek - Jenic / Pecak 1:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Michn / Polja - Drzew / Hajek 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Drzew / Hajek - Nince / Nince 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Lock / Manaf - Govea / Hajek 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Govea / Hajek - Houke / Pisan 2:1
 
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Capec / Ornag - Chepe / Dzhav 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Hu / Trape - Chepe / Ivano 2:1
Futures 2019, OF, 15.12.2019
  Borto / Jecan - Chepe / Jandr 2:0
Futures 2019, SF, 06.12.2019
  Jorda / Schel - Chepe / Jandr 2:0
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Chepe / Jandr - Diarr / Nejed 2:1
Futures 2019, OF, 04.12.2019
  Chepe / Jandr - Kotov / Panin 2:1
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Marti / Wenge - Chepe / Ivano 1:0
Futures 2019, SF, 25.10.2019
  Llama / Winte - Chepe / Falca 2:1
Futures 2019, ČF, 25.10.2019
  Chepe / Falca - Lopez / Mora 2:1
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Dhoe / Uspen - Liu / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Liu / Vanta - Jadha / Nakam 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Soyle / Turke - Sinha / Vanta 2:0
Futures 2019, ČF, 29.11.2019
  Gelha / Wesse - Basko / Vanta 2:0
Futures 2019, OF, 28.11.2019
  Basko / Vanta - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, ČF, 25.10.2019
  Bergs / Cacao - Kravc / Vanta 2:0
Futures 2019, OF, 24.10.2019
  Kravc / Vanta - Jimen / Monso 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Manda / Masht - Dhoe / Vanta 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Casan / Juare - Manol / Vanta 1:0
 
 
 
 
TOPlist