Pokotilov, Shyla - Bobrov, Sachko

12.03.2020, 14:00, Futures 2020, čtvrtfinále, tvrdý p.
Pokotilov Boris 2 : 1
(6-1, 5-7, 10-8)
Bobrov Bogdan
Avatar 1049. Žebříček čtyřhry 477. Avatar
27. 5. 1997 Datum nar. 16. 9. 1997
180 cm Výška 185 cm
78 kg Váha 74 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Shyla Yaraslav   Sachko Vitaliy
Avatar 794. Žebříček čtyřhry 363. Avatar
5. 3. 1993 Datum nar. 14. 7. 1997
193 cm Výška 183 cm
90 kg Váha 68 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - 2/1 - - -
2020 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2020 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 18/25 8/12 10/13 - - -
2020 2/3 - 2/3 - - -
2019 9/11 2/2 7/9 - - -
2017 2/3 2/3 - - - -
2016 2/3 2/3 - - - -
2015 1/4 1/4 - - - -
2014 1/1 - 1/1 - - -
2013 1/0 1/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 247/109 56/23 128/60 61/25 - 2/1
2020 17/8 2/3 11/3 4/2 - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
2018 25/18 1/2 20/13 4/3 - -
2017 34/18 1/2 27/10 5/5 - 1/1
2016 38/10 - 22/4 15/6 - 1/0
2015 53/17 25/6 18/9 10/2 - -
2014 46/10 11/1 16/6 19/3 - -
2013 19/16 7/5 11/9 1/2 - -
2012 14/10 9/4 2/4 3/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/101 56/56 38/43 2/2 - -
2021 1/1 1/1 - - - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 79/63 37/41 34/15 8/7 - -
2020 16/7 6/2 8/3 2/2 - -
2019 31/15 9/8 22/7 - - -
2018 11/10 8/8 3/2 - - -
2017 8/11 5/9 - 3/2 - -
2016 2/4 2/4 - - - -
2015 10/13 7/10 1/1 2/2 - -
2014 0/2 - 0/2 - - -
2013 1/1 - - 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Pokotilov / Shyla 2   6 5 10     ČF
Bobrov / Sachko 1 1 7 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, OF, 22.09.2020
  Kivat / Poten - Pokot / Shyla 2:1
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Pokot / Shyla - Kirko / Tsits 2:1
Futures 2020, OF, 22.09.2020
  Kivat / Poten - Pokot / Shyla 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Pokot / Shyla - Kirko / Tsits 2:1
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Barbu / Veldh - Laure / Pokot 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Berto / Masur - Dzhan / Pokot 2:0
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Govea / Lock - Hellu / Pokot 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Hellu / Pokot - Bava / Raman 2:0
Futures 2019, F, 19.10.2019
  Bega / Berre - Berna / Pokot 2:0
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Berna / Pokot - Calva / Uspen 2:0
Futures 2020, OF, 01.12.2020
  El Sa / Gaber - Kadhe / Shyla 2:1
Futures 2020, SF, 27.11.2020
  Otegu / Paz - Kadhe / Shyla 2:0
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Kadhe / Shyla - Dzhav / Navon 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Kadhe / Shyla - El Mi / Patin 2:1
Futures 2020, F, 21.11.2020
  Setki / Shyla - Banth / McHug 2:0
Futures 2020, SF, 20.11.2020
  Setki / Shyla - Pontj / Viske 2:0
Futures 2020, ČF, 19.11.2020
  Setki / Shyla - Maamo / Makhl 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Setki / Shyla - Svrci / Von D 2:0
Futures 2020, F, 14.11.2020
  Manaf / Shyla - Bovy / Oncli 2:1
Futures 2020, SF, 13.11.2020
  Manaf / Shyla - Otegu / Paz 2:0
 
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2021, ČF, 14.01.2021
  Lingu / Sanch - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2021, OF, 12.01.2021
  Bobro / Gakho - Almei / De La 2:1
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 01.09.2020
  Bobro / Gakho - Konts / Manaf 2:0
Lima challenger, F, 28.11.2020
  Cerva / Roca - Altam / Sachk 2:0
Lima challenger, SF, 28.11.2020
  Altam / Sachk - Galan / Velot 1:0
Lima challenger, ČF, 26.11.2020
  Altam / Sachk - Barri / Tabil 2:0
Lima challenger, OF, 25.11.2020
  Altam / Sachk - De Jo / Sels 2:0
Futures 2020, ČF, 15.10.2020
  Butsc / Chapp - Kravc / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 13.10.2020
  Kravc / Sachk - Corwi / Stald 2:0
Futures 2020, F, 10.10.2020
  Manaf / Sachk - Dzhav / Podzu 2:0
Futures 2020, SF, 09.10.2020
  Manaf / Sachk - Prech / Steve 2:0
Futures 2020, ČF, 08.10.2020
  Manaf / Sachk - Asraw / Zakar 2:0
Futures 2020, OF, 06.10.2020
  Manaf / Sachk - Kravc / Vidal 2:0
 
 
 
 
TOPlist