Kodat, Oliveira - Krumich, Vocel

15.09.2020, 15:00, Futures 2020, osmifinále, antuka
Kodat Toby Alex 2 : 1
(5-7, 6-3, 10-3)
Krumich Martin
Avatar 397. Žebříček čtyřhry 2179. Avatar
13. 1. 2003 Datum nar. 26. 12. 2002
178 cm Výška -
73 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Oliveira Goncalo   Vocel Matej
Avatar 79. Žebříček čtyřhry 1183. Avatar
17. 2. 1995 Datum nar. 20. 5. 1997
185 cm Výška -
79 kg Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Kodat Toby Alex
Oliveira Goncalo
Krumich Martin
Vocel Matej
Hala - -
Antuka 2/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2020 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2020 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/10 8/6 2/4 - - -
2020 7/4 7/3 0/1 - - -
2019 3/6 1/3 2/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 376/232 266/154 73/50 37/27 0/1 -
2020 21/13 7/6 7/4 7/3 - -
2019 48/33 18/10 26/16 4/7 - -
2018 51/34 24/15 17/12 10/6 0/1 -
2017 66/31 56/29 10/2 - - -
2016 68/29 62/24 - 6/5 - -
2015 62/33 44/21 8/7 10/5 - -
2014 45/30 43/29 2/1 - - -
2013 13/22 10/15 3/6 0/1 - -
2012 2/7 2/5 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/5 0/2 - 1/3 - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 1/3 - - 1/3 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 86/46 24/28 31/9 31/9 - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 8/4 2/4 4/0 2/0 - -
2018 15/8 1/2 13/6 1/0 - -
2017 31/14 10/7 8/2 13/5 - -
2016 26/12 10/8 6/1 10/3 - -
2015 6/6 1/5 - 5/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Kodat / Oliveira 2   5 6 10     OF
Krumich / Vocel 1 7 3 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Kodat Toby Alex
Oliveira Goncalo
Krumich Martin
Vocel Matej
 SAZKAbet
1.21
3.40
 Synot tip
1.22
3.54
Průměrný kurs
1.22
3.47
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Baez / Cachi - Kodat / Olive 2:0
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Kodat / Olive - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kodat / Olive - Krumi / Vocel 2:1
Futures 2020, ČF, 24.09.2020
  Baez / Cachi - Genge / Kodat 2:0
Futures 2020, OF, 22.09.2020
  Genge / Kodat - Olive / Radoj 2:1
Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Baez / Cachi - Kodat / Olive 2:0
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Kodat / Olive - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kodat / Olive - Krumi / Vocel 2:1
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Butsc / Rybak - Kodat / Smola 2:0
Futures 2020, F, 14.02.2020
  Damm / Kodat - Barri / Rodri 2:1
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Damm / Kodat - Arcon / Bradl 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Damm / Kodat - Butsc / Freun 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Damm / Kodat - Johns / Johns 2:1
Futures 2020, OF, 22.09.2020
  Genge / Kodat - Olive / Radoj 2:1
Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Baez / Cachi - Kodat / Olive 2:0
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Kodat / Olive - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kodat / Olive - Krumi / Vocel 2:1
Prostějov challenger, ČF, 09.09.2020
  Balaj / Shara - Goran / Olive 2:0
Prostějov challenger, OF, 08.09.2020
  Goran / Olive - Donsk / Gabas 2:0
Ostrava challenger, OF, 02.09.2020
  Drzew / Walko - Goran / Olive 2:0
Praha 3 challenger, F, 29.08.2020
  Arend / Pel - Goran / Olive 2:0
Praha 3 challenger, SF, 28.08.2020
  Goran / Olive - Haase / Van D 2:1
Praha 3 challenger, ČF, 27.08.2020
  Goran / Olive - Herbe / Olive 2:1
 
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kodat / Olive - Krumi / Vocel 2:1
Futures 2020, OF, 23.09.2020
  Baez / Cachi - Krumi / Svrci 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kodat / Olive - Krumi / Vocel 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Langm / Lusti - Jirou / Krumi 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Kopri / Pospí - Krumi / Sinia 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Krumi / Sinia - Jirou / Jirou 2:1
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Bilje / Khome - Krumi / Maggi 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kodat / Olive - Krumi / Vocel 2:1
Praha 3 challenger, OF, 26.08.2020
  Balaj / Rosol - Nouza / Vocel 2:0
Česká extraliga, 15.12.2019
  Genge / Vocel - Majch / Puetz 2:0
Česká extraliga, 14.12.2019
  Genge / Vocel - Kolář / Svrci 2:0
Futures 2019, F, 21.09.2019
  Kello / Vocel - Chapp / Stald 2:1
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Kello / Vocel - Richm / Wiers 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Kello / Vocel - Aboha / Pannu 2:1
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Kello / Vocel - Cozbi / Niki 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Gerch / Radoj - Genge / Vocel 2:1
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Genge / Vocel - Luz / Melig 2:1
 
 
 
 
TOPlist