Burdina - Uslu

13.01.2021, 09:30, Antalya 2 ITF, 1. kolo, antuka
Burdina Evgeniya 2 : 1
(6-4, 1-6, 6-3)
Uslu Ozlem
Avatar 857. Žebříček dvouhry 1227. Avatar
17. 1. 2001 Datum nar. 1. 1. 2004
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Burdina Evgeniya Uslu Ozlem
Hala - -
Antuka 4/2 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 49/39 28/24 19/12 2/3 - -
2021 4/2 4/2 - - - -
2020 7/7 5/3 2/3 0/1 - -
2019 18/19 8/9 8/8 2/2 - -
2018 16/7 7/6 9/1 - - -
2017 4/4 4/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/6 6/4 3/2 - - -
2021 2/1 2/1 - - - -
2020 4/3 4/3 - - - -
2019 3/2 - 3/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2021 Antalya 2 ITF Burdina 2   6 1 6     1K
Uslu 1 4 6 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Burdina Evgeniya Uslu Ozlem
 Fortuna
1.28
12.01. 22:541.28-0.03
Původní kurs
12.01. 18:141.31 
3.35
12.01. 22:543.35+0.30
Původní kurs
12.01. 18:143.05 
 Chance
1.33
2.98
 Synot tip
1.26
12.01. 22:481.26+0.06
Původní kurs
12.01. 17:471.20 
3.23
13.01. 07:483.23-0.42
Původní kurs
12.01. 17:473.65 
 Tipsport
1.33
2.98
Průměrný kurs
1.29
3.19
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Burdina
Antalya 2 ITF, OF, 14.01.2021
  Duerst - Burdina 2:0
Antalya 2 ITF, 1K, 13.01.2021
  Burdina - Uslu 2:1
Antalya 2 ITF, Q-OF, 12.01.2021
  Burdina - Vasilyeva 2:0
Antalya 2 ITF, Q-2K, 11.01.2021
  Burdina - Mozgaleva 2:0
Antalya ITF, OF, 08.01.2021
  Arcidiacono - Burdina 2:1
Antalya ITF, 1K, 05.01.2021
  Burdina - Yoruk 2:0
Antalya 37 ITF, OF, 24.12.2020
  Aksu - Burdina 2:0
Antalya 37 ITF, 1K, 23.12.2020
  Burdina - Sonmez 2:1
Antalya 36 ITF, Q-OF, 16.12.2020
  Burdina - Ovcharenko 2:0
Antalya 36 ITF, 1K, 16.12.2020
  Lopatetska - Burdina 2:1
 
  • Uslu
Antalya 2 ITF, 1K, 13.01.2021
  Burdina - Uslu 2:1
Antalya 2 ITF, Q-OF, 12.01.2021
  Uslu - Karatancheva 2:0
Antalya 2 ITF, Q-2K, 11.01.2021
  Uslu - Fehr 2:0
Varna ITF, ČF, 11.09.2020
  Arshinkova - Uslu 2:0
Varna ITF, OF, 10.09.2020
  Uslu - Dema 2:0
Varna ITF, 1K, 09.09.2020
  Uslu - Glushkova 2:1
Varna ITF, Q-OF, 08.09.2020
  Uslu - Yoruk 2:1
Varna ITF, Q-1K, 07.09.2020
  Uslu - Kraleva 2:0
Antalya 7 ITF, 1K, 18.02.2020
  Potocnik - Uslu 2:0
Antalya 4 ITF, 1K, 29.01.2020
  Rosca - Uslu 2:0
 
 
 
 
TOPlist