Masur, Schnaitter - Janousek, Schmidt

24.01.2023, 19:40, Futures 2023, osmifinále, hala
Masur Daniel 2 : 0
(6-2, 6-2)
Janousek Lukas
Avatar 231. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 11. 1994 Datum nar. -
183 cm Výška -
78 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Schnaitter Jakob   Schmidt Marc (1996)
Avatar 1072. Žebříček čtyřhry -. Avatar
7. 3. 1996 Datum nar. -
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Masur Daniel
Schnaitter Jakob
Janousek Lukas
Schmidt Marc (1996)
Hala 2/1 0/1
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - - 2/1 - -
2023 2/1 - - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - - 0/1 - -
2023 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 148/102 35/33 38/24 72/42 3/2 0/1
2023 2/2 - - 2/2 - -
2022 19/10 1/2 4/1 13/6 1/1 -
2021 15/11 0/3 1/2 12/5 2/1 -
2020 9/11 1/3 2/2 6/6 - -
2019 22/12 10/6 3/1 9/5 - -
2018 14/10 1/2 0/2 13/6 - -
2017 10/7 0/2 2/1 8/4 - -
2016 13/13 7/6 2/4 4/2 - 0/1
2015 13/8 5/1 7/6 1/1 - -
2014 21/10 4/4 17/5 0/1 - -
2013 10/7 6/3 - 4/4 - -
2011 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/25 7/10 2/3 14/12 - -
2023 3/2 - 1/1 2/1 - -
2022 10/9 3/4 1/1 6/4 - -
2021 1/2 - 0/1 1/1 - -
2020 2/3 0/1 - 2/2 - -
2017 3/2 3/2 - - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 3/3 - - 3/3 - -
2014 1/2 1/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/1 - 0/1 - -
2023 0/1 - - 0/1 - -
2021 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/6 0/3 - 0/3 - -
2023 0/1 - - 0/1 - -
2022 0/4 0/3 - 0/1 - -
2021 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2023 Futures 2023 Masur / Schnaitter 2   6 6       OF
Janousek / Schmidt 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Masur Daniel
Schnaitter Jakob
Janousek Lukas
Schmidt Marc (1996)
 Fortuna
1.01
10.00
Průměrný kurs
1.01
10.00
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2023, SF, 27.01.2023
  Haert / Helle - Masur / Schna 2:1
Futures 2023, ČF, 26.01.2023
  Masur / Schna - Hande / Juraj 2:0
Futures 2023, OF, 24.01.2023
  Masur / Schna - Janou / Schmi 2:0
Koblenz challenger, OF, 31.01.2023
  Haase / Zhang - Kadhe / Masur 2:1
Futures 2023, SF, 27.01.2023
  Haert / Helle - Masur / Schna 2:1
Futures 2023, ČF, 26.01.2023
  Masur / Schna - Hande / Juraj 2:0
Futures 2023, OF, 24.01.2023
  Masur / Schna - Janou / Schmi 2:0
Ismaning challenger, ČF, 13.10.2022
  Geert / Nikla - Haase / Masur 2:0
Ismaning challenger, OF, 11.10.2022
  Haase / Masur - Fayzi / Karlo 2:0
Mouilleron-Le-Captif challenger, OF, 04.10.2022
  Arend / Pel - Escof / Masur 2:1
Orleans challenger, ČF, 29.09.2022
  Johns / O'Mar - Belli / Masur 2:1
Orleans challenger, OF, 28.09.2022
  Belli / Masur - Lamas / Tabur 2:0
Rennes challenger, OF, 14.09.2022
  De Lo / Merte - Masur / Rehbe 2:0
Futures 2023, SF, 27.01.2023
  Haert / Helle - Masur / Schna 2:1
Futures 2023, ČF, 26.01.2023
  Masur / Schna - Hande / Juraj 2:0
Futures 2023, OF, 24.01.2023
  Masur / Schna - Janou / Schmi 2:0
Futures 2023, ČF, 12.01.2023
  Rinco / Valle - Schna / Zima 2:0
Futures 2023, OF, 11.01.2023
  Schna / Zima - Beaup / Rayne 2:1
Futures 2022, SF, 18.11.2022
  Miche / Tien - Schna / Walln 2:1
Futures 2022, ČF, 17.11.2022
  Schna / Walln - Jones / Knaff 2:1
Futures 2022, OF, 16.11.2022
  Schna / Walln - Menic / Stewa 2:0
Futures 2022, ČF, 09.11.2022
  Jones / Samue - Nava / Schna 2:1
Futures 2022, OF, 08.11.2022
  Nava / Schna - Baadi / Merce 2:0
 
Futures 2023, OF, 24.01.2023
  Masur / Schna - Janou / Schmi 2:0
Futures 2023, OF, 24.01.2023
  Masur / Schna - Janou / Schmi 2:0
Futures 2021, OF, 31.08.2021
  Genge / Ignat - Havli / Janou 2:0
Futures 2023, OF, 24.01.2023
  Masur / Schna - Janou / Schmi 2:0
Futures 2022, OF, 27.09.2022
  Rayne / Reymo - Damia / Schmi 2:0
Futures 2022, OF, 09.08.2022
  Kello / Penzl - Damia / Schmi 2:0
Futures 2022, OF, 27.07.2022
  Aubri / Scagl - Cook / Schmi 2:0
Futures 2022, OF, 19.04.2022
  Damia / Ramia - Curra / Schmi 2:0
Futures 2021, OF, 03.11.2021
  Babic / Jeben - Mehro / Schmi 2:0
 
 
 
 
TOPlist