Anshba Amina - profil

Anshba Amina 

Anshba Amina

Stát: Rusko
Věk: 19 (9. 9. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 332. / 308.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 240. / 233.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Pune 3 ITF ČF 12.12. 11:05 Anshb / Marfu - Fichm / Savin    
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 127/71 107/50 20/18 0/3 - -
2018 44/31 37/21 7/8 0/2 - -
2017 40/20 38/17 2/3 - - -
2016 18/9 12/5 6/3 0/1 - -
2015 25/10 20/7 5/3 - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 93/48 81/37 12/11 - - -
2018 47/20 38/15 9/5 - - -
2017 21/16 20/15 1/1 - - -
2016 16/6 15/4 1/2 - - -
2015 9/5 8/3 1/2 - - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 3
2017 - 1
2016 - 2
2015 - 1
Celkem: 0 7
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Gervais J. - Anshba A. 1K 7-65, 6-2 1.53 2.32
  Solapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Zhang K. - Anshba A. 1K 6-0, 6-3 1.24 3.45
  Pune ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Raina A. - Anshba A. 1K 6-2, 6-1 1.29 3.15
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Simic J. - Anshba A. 1K 6-1, 6-2 2.43 1.43
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Rossi F. - Anshba A. 1K 3-6, 6-2, 6-4 8.88 1.02
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Hobgarski K. - Anshba A. 1K 6-4, 7-5 1.59 2.15
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Sorribes Torm - Anshba A. F 6-4, 6-3 1.19 4.02
20.10.   Anshba A. - Ma S. SF 6-4, 64-7, 6-3 1.25 3.46
19.10.   Anshba A. - Alves C. ČF 6-3, 6-0 1.75 1.92
19.10.   Anshba A. - Scholl C. OF 6-2, 2-6, 6-3 1.42 2.57
16.10.   Anshba A. - Spigarelli M. 1K 6-0, 6-2 1.16 4.31
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Kovinic D. - Anshba A. OF 7-64, 6-3 1.63 2.08
11.10.   Anshba A. - Rosatello C. 1K 1-6, 6-1, 6-1 1.43 2.53
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Paolini J. - Anshba A. ČF 7-62, 2-6, 6-0 1.27 3.24
04.10.   Anshba A. - Koelzer R. OF 6-1, 6-2 1.76 1.91
03.10.   Anshba A. - Hobgarski K. 1K 7-67, 6-3 3.40 1.25
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Eikeri U. - Anshba A. OF 6-3, 7-5 1.42 2.57
19.09.   Anshba A. - Yushchenko V. 1K 6-4, 6-4 1.90 1.75
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Evtimova D. - Anshba A. ČF 7-5, 7-64 2.58 1.38
12.09.   Anshba A. - Duca G. OF 6-4, 4-6, 6-0 1.02 7.70
10.09.   Anshba A. - Youseva R. 1K 6-0, 6-0 1.01 8.36
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Rosca A. - Anshba A. 1K 6-2, 6-2 1.42 2.58
03.09.   Anshba A. - Gervais J. Q-OF 7-5, 64-7, 6-3 1.38 2.58
02.09.   Anshba A. - Rame A. Q-1K 6-4, 6-4    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Vukovic D. - Anshba A. F 6-2, 6-4 4.95 1.13
25.08.   Anshba A. - Berberovic N. SF 6-2, 7-64 1.73 1.97
24.08.   Anshba A. - Kajevic E. ČF 6-1, 6-4 1.08 5.50
23.08.   Anshba A. - Njiric S. OF 6-3, 6-4 1.25 3.23
21.08.   Anshba A. - Denisenko V. 1K 7-66, 6-4 1.02 7.76
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Primorac I. - Anshba A. 1K 6-0, 1-6, 6-1 3.56 1.23
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Klasen A. - Anshba A. Q-OF 7-5, 7-67 2.53 1.40
08.07.   Anshba A. - Matviyenko L. Q-1K 7-66, 4-6, 6-4 1.59 2.08
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Ruppert L. - Anshba A. 1K 2-6, 7-5, 6-4 4.49 1.15
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Melnikova M. - Anshba A. OF 6-2, 6-2 1.46 2.46
26.06.   Anshba A. - Scholsen H. 1K 6-3, 6-4 1.24 3.46
  Obidos 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Sun L. - Anshba A. 1K 3-6, 7-5, 7-67 3.12 1.30
  Obidos 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Solovieva V. - Anshba A. ČF 6-2, 6-4 1.71 1.98
08.06.   Anshba A. - Jain M. OF 7-5, 7-5 1.24 3.50
05.06.   Anshba A. - Baptista J. 1K 6-2, 6-1 1.01 9.30
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Radanovic D. - Anshba A. ČF 7-611, 7-5 1.33 2.93
31.05.   Anshba A. - Parrizas-Diaz OF 7-5, 6-3 1.80 1.87
30.05.   Anshba A. - Wachaczyk J. 1K 7-5, 6-4 1.51 2.31
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Rubini S. - Anshba A. 1K 7-5, 1-6, 6-1 2.18 1.57
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Zaja A. - Anshba A. OF 7-5, 6-1 1.59 2.14
01.05.   Anshba A. - Zadori R. 1K 6-1, 6-0 1.01 9.46
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Spiteri D. - Anshba A. 1K 6-3, 6-1 5.28 1.11
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Yerolymos M. - Anshba A. F 6-1, 6-2 2.56 1.45
21.04.   Anshba A. - Dartron E. SF 6-1, 6-3 1.27 3.32
20.04.   Anshba A. - Cuk P. ČF 7-65, 6-3    
19.04.   Anshba A. - Burel C. OF 6-2, 3-6, 6-1    
18.04.   Anshba A. - Saner J. 1K 6-1, 6-1    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Paquet C. - Anshba A. OF 6-0, 7-68 2.37 1.50
10.04.   Anshba A. - Rame A. 1K 6-3, 7-65 1.25 3.50
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Sramkova R. - Anshba A. F 6-1, 7-63 1.93 1.76
17.03.   Anshba A. - Radisic N. SF 4-6, 6-2, 7-5 1.15 4.55
16.03.   Anshba A. - Erjavec V. ČF 6-2, 6-0 1.30 2.92
15.03.   Anshba A. - Laguza A. OF 7-60, 6-4    
14.03.   Anshba A. - Muntean V. 1K 4-6, 6-3, 6-1    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Anshba A. - Eraydin B. F 6-0, 6-0 1.53 2.34
10.03.   Anshba A. - Dascalu N. SF 5-0 1.53 2.37
09.03.   Anshba A. - Vukovic D. ČF 6-0, 6-3    
08.03.   Anshba A. - Ghitescu A. OF 63-7, 6-2, 6-4    
07.03.   Anshba A. - Bejenaru K. 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Ghioroaie Y. - Anshba A. F 7-61, 3-6, 6-4 1.86 1.85
03.03.   Anshba A. - Bejenaru K. SF 7-64, 6-2 1.23 3.74
02.03.   Anshba A. - Meers L. ČF 6-4, 6-2    
01.03.   Anshba A. - Yoruk I. OF 6-0, 6-0    
27.02.   Anshba A. - Biskic A. 1K 6-2, 6-2    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Ghioroaie Y. - Anshba A. 1K 6-4, 6-2    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Sanesi G. - Anshba A. SF 6-3, 6-2    
17.02.   Anshba A. - Lee E. ČF 2-6, 7-5, 7-64 1.40 2.52
15.02.   Anshba A. - Pospelova A. OF 6-1, 3-6, 6-4 1.40 2.52
13.02.   Anshba A. - Stamatova J. 1K 6-1, 6-4 1.23 3.35
  Petrohrad WTA Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Kuzmova V. - Anshba A. Q-1K 6-4, 6-2 1.09 6.38
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Tubello A. - Anshba A. Q-1K 7-5, 6-1    
  Pune 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Anshb / Marfu - Bhati / Desai OF 6-4, 64-7, 10-1    
  Solapur ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Kania / Savin - Anshb / Crist OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Pune ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Raina / Thand - Anshb / Kania SF 6-3, 6-3    
28.11.   Anshb / Kania - Crist / Lemoi ČF 6-3, 3-6, 10-8    
26.11.   Anshb / Kania - Palha / Sunka OF 6-0, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Ivakh / Zaryt - Anshb / Bosko SF 1-6, 6-4, 10-7    
25.10.   Anshb / Bosko - Alves / Juhas ČF 6-1, 6-3    
24.10.   Anshb / Bosko - Berbe / Erjav OF 6-3, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Colme / Di Sa - Anshb / Potoc SF 6-3, 7-5    
19.10.   Anshb / Potoc - Alves / Lukac ČF 6-4, 4-6, 10-7    
18.10.   Anshb / Potoc - Kovin / Trick OF 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Dinu / Jani - Anshb / Shapa SF 7-5, 6-1    
11.10.   Anshb / Shapa - Bosko / Schol ČF 2-6, 7-5, 11-9    
11.10.   Anshb / Shapa - Chern / Ene C OF 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Anshb / Shapa - Di Gi / Remon F 7-65, 2-6, 10-6    
07.10.   Anshb / Shapa - Cao S / Ma S. SF 6-3, 4-6, 10-8    
06.10.   Anshb / Shapa - Morde / Morde ČF    
06.10.   Anshb / Shapa - Lopez / Trick OF 6-3, 6-1    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Crist / Ruse - Anshb / Piter SF 6-4, 65-7, 10-2    
20.09.   Anshb / Piter - Bogda / Fetec ČF 6-1, 6-0 1.73 1.88
18.09.   Anshb / Piter - Adame / Cadar OF 6-1, 6-1 1.19 3.66
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Arcan / Benoi - Anshb / Monov F 6-4, 7-65 1.80 1.80
06.09.   Anshb / Monov - Kolod / Mihal SF 6-0, 6-4 1.80 1.80
05.09.   Anshb / Monov - Arshi / Topal ČF 6-4, 6-2 1.48 2.30
04.09.   Anshb / Monov - Priby / Priby OF 6-3, 6-2 1.59 2.08
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Bolso / Hobga - Anshb / Shini ČF 6-3, 6-2 1.78 1.82
17.07.   Anshb / Shini - Brink / Lewis OF 6-2, 6-2 1.11 4.72
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Danil / Stoja - Anshb / Khabi SF 6-2, 6-2 1.45 2.36
13.07.   Anshb / Khabi - Gerla / Wacha ČF 6-3, 6-3 2.17 1.54
10.07.   Anshb / Khabi - Husar / Smitk OF 6-3, 7-64 1.80 1.80
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Chwal / Kawa - Anshb / Detiu ČF 6-1, 4-6, 10-4    
26.06.   Anshb / Detiu - Pozni / Strak OF 7-66, 6-3    
  Obidos 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Parri / Werne - Anshb / Kenne SF 7-64, 4-6, 10-8    
13.06.   Anshb / Kenne - Klase / Sebov ČF 2-6, 4-1    
  Obidos 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Bhunu / Willi - Anshb / Gatto OF 7-613, 0-6, 10-6    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Anshb / Shapa - Andre / Wacha F 64-7, 6-0, 11-9    
01.06.   Anshb / Shapa - Kawa / Van D SF 3-6, 7-5, 10-6    
30.05.   Anshb / Shapa - Jain / Sama ČF 6-4, 6-1    
29.05.   Anshb / Shapa - Bhunu / Willi OF 6-3, 3-6, 11-9    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Bukta / March - Anshb / Marfu ČF 7-64, 6-1    
22.05.   Anshb / Marfu - Bresc / Ce G. OF 6-3, 6-4    
  Balatonboglár ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Bonda / Serba - Anshb / Simmo SF 7-66, 6-2    
02.05.   Anshb / Simmo - Farba / Folde ČF 6-0, 6-1    
30.04.   Anshb / Simmo - Lim A / Paque OF 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Bains / Van D - Anshb / Juhas SF 6-3, 6-3    
26.04.   Anshb / Juhas - Arcan / Bovy ČF 7-5, 6-4    
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Anshb / Marfu - Chern / Gavri F 4-6, 6-2, 12-10    
20.04.   Anshb / Marfu - Perer / Rame SF    
19.04.   Anshb / Marfu - Djord / Tomic ČF 6-0, 6-1    
18.04.   Anshb / Marfu - Cabaj / Ho J. OF 6-4, 5-7, 10-6    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Chern / Mende - Anshb / Gryma F 7-65, 6-4    
13.04.   Anshb / Gryma - Eklun / Gavri SF 6-4, 5-7, 10-4    
12.04.   Anshb / Gryma - Careg / Di Gi ČF 6-1, 6-3    
11.04.   Anshb / Gryma - Franc / Jespe OF 6-4, 3-6, 10-1    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Knoll / Liste - Anshb / Palki F 6-0, 5-7, 10-8    
16.03.   Anshb / Palki - Munte / Munte SF 6-3, 6-3    
15.03.   Anshb / Palki - Gorba / Helbe ČF 6-1, 6-0    
13.03.   Anshb / Palki - Buczy / Lapus OF 7-5, 6-1    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Harri / Lee S - Anshb / Sezer F 6-4, 6-3    
09.03.   Anshb / Sezer - Dasca / Ghite SF 6-2, 6-2    
08.03.   Anshb / Sezer - Buczy / Krywo ČF 64-7, 7-5, 10-3    
07.03.   Anshb / Sezer - Pantů / Ukolo OF 64-7, 6-2, 10-3    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Bukta / Herdz - Anshb / Vasyl F 6-3, 6-3    
02.03.   Anshb / Vasyl - Pantů / Pantu SF 6-3, 6-3    
02.03.   Anshb / Vasyl - Isaev / Stama ČF 6-1, 6-2    
27.02.   Anshb / Vasyl - Camer / Stubb OF 6-0, 6-4    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Anshb / Stama - Ilows / Lamen OF 7-62, 6-3    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Serba / Simio - Anshb / Burra ČF 6-2, 6-4    
13.02.   Anshb / Burra - Kan V / Zotta OF 6-1, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist