Arbuthnott Emily - profil

Arbuthnott Emily 

Arbuthnott Emily

Stát: Velká Británie
Věk: 22 (3. 10. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 918. / 551.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 482. / 319.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 86/48 54/26 26/14 3/6 3/2 -
2019 17/8 15/5 2/3 - - -
2018 12/10 9/7 3/3 - - -
2017 15/7 15/7 - - - -
2016 27/13 15/6 9/3 0/2 3/2 -
2015 10/5 - 9/3 1/2 - -
2014 5/4 - 3/2 2/2 - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 83/26 50/12 23/9 8/3 2/2 -
2019 19/3 15/0 4/3 - - -
2018 19/7 14/5 5/2 - - -
2017 9/6 9/6 - - - -
2016 23/6 12/1 4/2 5/1 2/2 -
2015 13/4 - 10/2 3/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2015 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 4
2018 - 1
2017 - 1
2016 - 5
2015 - 2
Celkem: 0 13
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Roehampton ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Raducanu E. - Arbuthnott E. 1K 6-1, 6-3 1.46 2.45
16.09.   Arbuthnott E. - Rajecki A. Q-OF 6-3, 6-4    
16.09.   Arbuthnott E. - Bissett A. Q-1K 6-1, 6-4 1.02 7.64
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Simion O. - Arbuthnott E. ČF 4-6, 6-3, 6-3 1.33 2.78
05.09.   Arbuthnott E. - Ogescu S. OF 6-2, 6-1    
03.09.   Arbuthnott E. - Augustinova N 1K 6-1, 6-1 1.01 8.26
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Herrmann S. - Arbuthnott E. SF 1-6, 6-3, 6-2 3.37 1.25
30.08.   Arbuthnott E. - Kulikova A. ČF 65-7, 6-4, 6-2 3.90 1.17
29.08.   Arbuthnott E. - Seibold E. OF 6-2, 6-1 1.17 3.90
28.08.   Arbuthnott E. - Audenaert E. 1K 6-1, 6-1 1.15 4.14
27.08.   Arbuthnott E. - Zund S. Q-OF 6-4, 6-3 1.21 3.51
26.08.   Arbuthnott E. - Michalitsch A Q-2K 6-1, 6-4 1.02 7.64
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Mitu C. - Arbuthnott E. SF 6-2, 6-4 1.19 4.03
23.08.   Arbuthnott E. - Wargnier L. ČF 6-0, 6-0 1.54 2.17
22.08.   Arbuthnott E. - Pribylova A. OF 6-1, 3-6, 6-2 2.59 1.38
21.08.   Arbuthnott E. - Barritza K. 1K 6-1, 6-4 2.07 1.59
20.08.   Arbuthnott E. - Anil C. Q-OF 6-2, 6-3 1.15 4.10
19.08.   Arbuthnott E. - Lemonakis M. Q-1K 6-0, 6-0 1.03 7.22
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Christie F. - Arbuthnott E. 1K 7-5, 6-2 1.55 2.21
  Woking ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Tubello A. - Arbuthnott E. 1K 6-0, 6-4 1.68 2.00
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Yudanov M. - Arbuthnott E. ČF 6-2, 4-6, 6-3    
27.06.   Arbuthnott E. - Kukharchuk N. OF 7-5, 6-3    
26.06.   Arbuthnott E. - Chamarthi S. 1K 7-64, 6-1 1.07 5.76
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Primorac I. - Arbuthnott E. Q-OF 6-3, 6-3 1.80 1.80
17.06.   Arbuthnott E. - Zotova M. Q-1K 6-0, 6-2 1.03 7.22
  Roehampton ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Chris / Sanch - Apple / Arbut SF 6-3, 6-2    
18.09.   Apple / Arbut - Grey / Taylo ČF 7-5, 7-5    
17.09.   Apple / Arbut - Terzi / Thomb OF 6-4, 6-3    
  Haren ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Arbut / Colli - Anil / Priby F 3-6, 6-0, 10-4    
30.08.   Arbut / Colli - Gimbr / Pool SF 6-2, 6-3    
29.08.   Arbut / Colli - Frits / Tilbu ČF 6-1, 6-1    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Arbut / Vanho - Anil / Yudan F 3-6, 7-5, 10-8    
23.08.   Arbut / Vanho - Carre / Malmq SF 6-1, 6-4    
22.08.   Arbut / Vanho - Shaul / Yulda ČF 6-4, 6-1    
21.08.   Arbut / Vanho - Glaud / Lambr OF 6-2, 6-0    
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Chris / Murra - Apple / Arbut SF 5-7, 7-5, 10-8    
08.08.   Apple / Arbut - Bisse / Dissa ČF 6-1, 7-69    
07.08.   Apple / Arbut - Bains / Raina OF 7-5, 6-3    
  Woking ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Colli / Garla - Apple / Arbut OF 2-6, 6-3, 11-9    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Arbut / Da Si - Vedde / Vissc F 6-4, 1-6, 10-8    
28.06.   Arbut / Da Si - Halem / Ivano SF 6-2, 6-1    
27.06.   Arbut / Da Si - Koeve / Lamen ČF 7-64, 4-6, 10-8    
25.06.   Arbut / Da Si - Bayer / Comps OF 6-0, 6-1 1.05 6.40
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Arbut / Danil - Gjorc / Komar F 3-6, 6-2, 10-4    
21.06.   Arbut / Danil - Buril / Lazar SF 6-4, 6-0    
20.06.   Arbut / Danil - Jarls / Ostlu ČF 6-3, 6-3    
19.06.   Arbut / Danil - Berli / Norin OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist