Artunedo Martinavarr Andres - profil

Artunedo Martinavarr Andres 

Artunedo Martinavarr Andres

Stát: Španělsko
Věk: 26 (14. 9. 1993)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 420. / 293.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 329. / 267.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 296/201 42/54 214/101 40/45 0/1 -
2019 27/18 - 24/12 3/6 - -
2018 44/21 - 31/12 13/8 0/1 -
2017 37/22 0/1 32/17 5/4 - -
2016 40/25 7/8 32/15 1/2 - -
2015 20/25 3/11 15/8 2/6 - -
2014 23/15 0/1 15/8 8/6 - -
2013 36/22 6/5 26/11 4/6 - -
2012 25/35 12/17 11/13 2/5 - -
2011 33/15 8/9 23/4 2/2 - -
2010 10/3 5/2 5/1 - - -
2009 1/0 1/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 113/61 20/13 77/36 16/12 - -
2019 26/8 - 24/6 2/2 - -
2018 24/6 - 15/4 9/2 - -
2017 2/2 - 2/2 - - -
2016 8/7 4/3 4/4 - - -
2015 23/10 7/5 14/4 2/1 - -
2014 10/9 - 9/7 1/2 - -
2013 11/12 4/3 6/6 1/3 - -
2012 9/7 5/2 3/3 1/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 4
2017 - 1
2016 - 2
2015 - 1
2014 - 1
2013 - 2
2011 - 2
Celkem: 0 14
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 4
2018 - 3
2016 - 1
2015 - 1
Celkem: 0 9
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Roumane R. - Artunedo Mart ČF 6-4, 6-3 2.22 1.57
08.08.   Artunedo Mart - Struvay E. OF 6-3, 3-6, 6-1 1.95 1.73
07.08.   Artunedo Mart - Ruiz Romero B 1K 6-0, 6-1 1.02 9.10
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Lestienne C. - Artunedo Mart 2K 6-4, 6-1 1.61 2.18
29.07.   Artunedo Mart - Bega A. 1K 6-3, 3-6, 6-0 1.54 2.31
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Cukierman D. - Artunedo Mart 1K 6-0, 6-1 3.93 1.19
06.07.   Lokoli L. - Artunedo Mart SF 6-1, 6-3 1.79 1.90
05.07.   Artunedo Mart - Sanchez Jover ČF 6-1, 6-0 1.16 4.38
04.07.   Artunedo Mart - Colas Sanchez OF 6-1, 6-1 1.09 5.73
03.07.   Artunedo Mart - Torre Martin 1K 4-6, 6-1, 7-64 1.01 10.04
30.06.   Artunedo Mart - Rinderknech A F 62-7, 6-1, 6-4 2.07 1.66
29.06.   Artunedo Mart - Jomby T. SF 6-2, 7-65 1.63 2.09
28.06.   Artunedo Mart - King K. ČF 6-4, 7-5 1.78 1.88
27.06.   Artunedo Mart - Olivetti A. OF 6-4, 6-4 1.27 3.29
26.06.   Artunedo Mart - Khotkov O. 1K 6-4, 6-1    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Cid Subervi R - Artunedo Mart 2K 6-2, 6-4 1.80 1.90
17.06.   Artunedo Mart - Tokuda R. 1K 5-7, 7-67, 6-0 1.49 2.44
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Craig H. - Artunedo Mart OF 6-4, 7-66 2.41 1.44
29.05.   Artunedo Mart - Farmer E. 1K 6-2, 6-1 1.02 7.76
24.05.   Kalovelonis M - Artunedo Mart ČF 7-67, 6-4 2.98 1.29
23.05.   Artunedo Mart - Ianakiev M. OF 6-3, 6-4 1.04 6.82
22.05.   Artunedo Mart - Jaloviec M. 1K 2-6, 7-63, 7-5 1.43 2.43
  Puerto Vallarta challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   King D. - Artunedo Mart 2K 6-4, 6-4 1.42 2.66
30.04.   Artunedo Mart - Krainik P. 1K 6-3, 6-2 1.14 4.92
  Leon challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Miedler L. - Artunedo Mart 2K 6-3, 6-3 1.63 2.14
22.04.   Artunedo Mart - Menezes J. 1K 6-3, 6-4 2.01 1.71
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Ruusuvuori E. - Artunedo Mart F 6-2, 7-5 1.59 2.18
13.04.   Artunedo Mart - Sijsling I. SF 6-2, 6-2 2.89 1.34
12.04.   Artunedo Mart - Lenz J. ČF 2.21 1.55
11.04.   Artunedo Mart - Simon T. OF 6-2, 6-0 1.53 2.27
09.04.   Artunedo Mart - Jones A. 1K 6-3, 6-2    
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Ilkel C. - Artunedo Mart 1K 6-4, 6-4 2.09 1.65
  Lille challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Mertens Y. - Artunedo Mart Q-SF 6-4, 6-4 1.64 2.09
18.03.   Gombos N. - Artunedo Mart 1K 4-6, 6-4, 6-4 1.25 3.59
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Hossam Y. - Artunedo Mart F 7-5, 6-3 1.92 1.75
09.03.   Artunedo Mart - Klein L. SF 6-3, 6-2 1.67 2.05
08.03.   Artunedo Mart - Manafov V. ČF 6-2, 6-2 1.38 2.58
07.03.   Artunedo Mart - Trinker J. OF 7-5, 6-3 1.06 6.04
06.03.   Artunedo Mart - Sibanda M. 1K 6-4, 6-3 1.03 7.20
01.03.   Vivero Gonzal - Artunedo Mart ČF 7-5, 1-6, 7-65 1.69 1.93
28.02.   Artunedo Mart - Tortora D. OF 6-0, 6-1 1.03 7.22
27.02.   Artunedo Mart - Thirouin J. 1K 6-0, 4-6, 6-2 1.06 6.10
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Muller A. - Artunedo Mart 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.54 2.32
  Budapešť 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Diez S. - Artunedo Mart Q-SF 6-4, 6-3 1.48 2.43
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Mansouri S. - Artunedo Mart OF 6-2, 6-4 1.69 1.93
29.01.   Artunedo Mart - Cash J. 1K 6-4, 2-0 1.12 4.60
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Artun / Marto - Lescu / Struv F 7-64, 7-5 2.08 1.65
09.08.   Artun / Marto - Alvar / Llama SF 6-4, 7-5 1.30 2.94
08.08.   Artun / Marto - Garci / Mansi ČF 6-1, 7-64 1.06 6.02
06.08.   Artun / Marto - Ruiz / Valse OF 6-3, 6-4    
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Silje / Vavas - Artun / Marto OF 6-2, 6-4 1.62 2.08
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Pokot / Struv - Artun / Viver ČF 6-1, 6-3 2.10 1.57
23.07.   Artun / Viver - Portu / Roque OF 6-2, 6-1 1.03 7.22
26.06.   Jomby / Lescu - Artun / Viver ČF 6-3, 7-64    
25.06.   Artun / Viver - Coppi / Perez OF 6-1, 7-63 1.17 3.86
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Cacic / Yang - Artun / Ruusu SF 7-5, 7-64 1.47 2.45
20.06.   Artun / Ruusu - Frutt / Gakho ČF 7-612, 7-65 1.73 1.95
19.06.   Artun / Ruusu - Celik / Ilkel OF 6-1, 6-4 1.48 2.45
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Artun / Viver - Fancu / Putte F 6-2, 6-2 1.49 2.27
31.05.   Artun / Viver - Craig / Kalov SF 7-64, 2-6, 10-5 1.73 1.88
30.05.   Artun / Viver - Dimit / Ma W. ČF 6-4, 7-65    
29.05.   Artun / Viver - Crepa / Pokot OF 3-6, 6-1, 10-5    
26.05.   Bothw / Craig - Artun / Viver F 4-6, 7-64, 10-4 2.17 1.54
25.05.   Artun / Viver - Celik / Kalov SF 7-64, 5-7, 10-7 1.57 2.10
24.05.   Artun / Viver - Cayre / Guent ČF 6-4, 6-3    
21.05.   Artun / Viver - Farme / Story OF 6-3, 6-2 1.10 5.06
  Puerto Vallarta challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Areva / Reyes - Artun / Crepa ČF 1.23 3.52
02.05.   Artun / Crepa - Gomez / Lopez OF 6-3, 6-4 1.48 2.41
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Erlic / Marti - Artun / Marto SF 6-3, 6-4 1.27 3.30
28.03.   Artun / Marto - Cerre / Huesl ČF 6-4, 6-4 3.04 1.31
27.03.   Artun / Marto - Marti / Olive OF 7-62, 6-4 2.44 1.47
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Artun / Viver - Kravc / Sachk F 7-5, 5-7, 11-9 1.25 3.23
08.03.   Artun / Viver - Altma / Gerch SF 6-3, 64-7, 10-4 1.34 2.72
07.03.   Artun / Viver - Lee K / Onish ČF 6-2, 6-4 1.20 3.64
05.03.   Artun / Viver - Kalya / Trink OF 5-7, 6-2, 10-8 1.10 5.06
02.03.   Artun / Viver - Micha / Polja F 6-4, 6-4 1.30 2.92
01.03.   Artun / Viver - De Kr / Nijbo SF 6-1, 3-6, 10-5 1.59 2.08
28.02.   Artun / Viver - Rogla / Vives ČF 6-0, 6-2 1.33 2.77
26.02.   Artun / Viver - Krivi / Vidal OF 6-1, 6-2 1.06 6.10
  Cherbourg challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Gallo / Lammo - Artun / Bonad ČF 6-4, 6-1 1.21 3.80
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Bojan / Gosti - Artun / Ojeda OF 3-6, 2-4 6.02 1.06
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
19.04.2018 - 02.05.2018  Futures 2018 skreč
20.10.2017 - 01.11.2017  Futures 2017 nenastoupil
16.08.2017 - 30.08.2017  Futures 2017 skreč
04.02.2016 - 10.02.2016  Futures 2016 nenastoupil
12.03.2015 - 04.04.2015  Futures 2015 skreč
11.08.2013 - 26.08.2013  Futures 2013 skreč
30.07.2013 - 06.08.2013  Segovia challenger skreč - pravé rameno
11.08.2012 - 21.08.2012  Futures 2012 skreč
31.01.2010 - 18.09.2010  Futures 2010 nenastoupil
02.08.2009 - 30.01.2010  Futures 09 nenastoupil
 
 
 
 
 
TOPlist