Bejenaru Karola Patricia - profil

Bejenaru Karola Patricia 

Bejenaru Karola Patricia

Stát: Rumunsko
Věk: 22 (29. 6. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1110. / 746.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 771. / 614.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 119/103 46/44 49/43 23/14 1/2 -
2020 6/5 6/5 - - - -
2019 19/19 6/8 13/11 - - -
2018 26/25 12/8 12/14 2/3 - -
2017 18/19 0/3 10/9 7/5 1/2 -
2016 25/23 7/13 4/5 14/5 - -
2015 17/7 12/5 5/2 - - -
2014 7/3 2/1 5/2 - - -
2013 0/1 - - 0/1 - -
2012 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 69/51 19/24 45/24 5/3 - -
2020 0/3 0/3 - - - -
2019 21/13 10/7 11/6 - - -
2018 22/10 0/2 20/7 2/1 - -
2017 7/8 2/2 4/5 1/1 - -
2016 12/11 6/6 4/4 2/1 - -
2015 6/3 1/2 5/1 - - -
2014 1/2 0/1 1/1 - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 2
2018 - 2
2015 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Heraklion 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Bouzas Maneir - Bejenaru K. 1K 7-5, 7-65 1.18 4.08
  Heraklion 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Kolodziejova - Bejenaru K. OF 6-1, 6-2 1.17 4.13
04.03.   Bejenaru K. - Ostlund F. 1K 6-3, 6-4 2.21 1.55
03.03.   Saidenova N. - Bejenaru K. Q-OF 4-6, 6-4, 10-6 2.01 1.63
02.03.   Bejenaru K. - Moreno Barran Q-2K 6-1, 7-5 1.63 2.01
01.03.   Bejenaru K. - Bergen M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Heraklion 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Amiraghyan A. - Bejenaru K. Q-OF 6-4, 6-3 1.39 2.55
24.02.   Bejenaru K. - Moreno Barran Q-2K 1-6, 6-4, 10-7    
23.02.   Bejenaru K. - Biagianti M. Q-1K 7-5, 6-1    
  Heraklion 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Bokor V. - Bejenaru K. Q-2K 1-6, 6-4, 10-7 3.69 1.19
16.02.   Bejenaru K. - Lavrichenko D Q-1K 6-3, 6-3    
  Heraklion 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Malmq / Vanla - Bejen / Panfi OF 6-3, 6-4    
  Heraklion 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Ersoz / Lovqv - Bejen / Shvar OF 6-1, 6-3    
  Heraklion 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Carri / Dento - Bejen / Stepa OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Maloney E. - Bejenaru K. Q-2K 6-2, 6-2    
08.12.   Bejenaru K. - Atay S. Q-1K 6-2, 6-1    
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Kung L. - Bejenaru K. OF 6-3, 7-5 1.14 4.28
03.12.   Bejenaru K. - Turkmen D. 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Yoruk I. - Bejenaru K. 1K 4-6, 6-2, 6-3 2.74 1.34
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Pantuckova M. - Bejenaru K. ČF 6-2, 6-4 1.20 3.60
07.11.   Bejenaru K. - Dema V. OF 6-3, 6-2    
06.11.   Bejenaru K. - Vasilescu A. 1K 6-4, 1-6, 6-3 1.82 1.78
05.11.   Bejenaru K. - Demel P. Q-OF 6-1, 6-1 1.15 4.14
04.11.   Bejenaru K. - Njoze M. Q-2K 6-0, 6-0    
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Koelzer R. - Bejenaru K. 1K 6-1, 4-0 1.15 4.14
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Topalova G. - Bejenaru K. OF 4-6, 6-0, 6-2    
08.10.   Bejenaru K. - Mikhaylova V. 1K 6-2, 6-2 1.40 2.52
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Saigo R. - Bejenaru K. 1K 6-1, 6-4 1.30 2.93
01.10.   Bejenaru K. - Paykoc D. Q-OF 6-1, 7-64 1.04 6.68
30.09.   Bejenaru K. - Michalitsch A Q-2K 6-0, 6-2    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Vanlangendonc - Bejenaru K. 1K 7-5, 6-2 1.45 2.37
23.09.   Bejenaru K. - Jelen A. Q-OF 6-3, 3-6, 10-6 1.29 2.98
22.09.   Bejenaru K. - Turkmen D. Q-2K 6-0, 6-3    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Schaeder L. - Bejenaru K. OF 6-4, 6-0 1.19 3.69
11.09.   Bejenaru K. - Macovei D. 1K 6-1, 6-1 1.02 7.64
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Arias Manjon - Bejenaru K. ČF 6-4, 7-5 1.43 2.43
05.09.   Bejenaru K. - Bekefi B. OF 6-3, 6-4 1.69 1.93
04.09.   Bejenaru K. - Ghioroaie Y. 1K 3-6, 6-4, 7-5 5.96 1.06
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Drummy G. - Bejenaru K. OF 6-2, 6-2 1.35 2.70
31.07.   Bejenaru K. - Lukosiute A. 1K 6-3, 6-4 1.25 3.21
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Armitano M. - Bejenaru K. OF 6-4, 6-2 1.34 2.72
23.07.   Bejenaru K. - Droguet A. 1K 7-64, 6-2    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Toma M. - Bejenaru K. Q-1K 4-6, 7-66, 10-4    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Isaeva A. - Bejenaru K. Q-1K 6-4, 7-5 1.80 1.80
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Tolibova S. - Bejenaru K. Q-1K 7-63, 6-3 1.85 1.75
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Karimjanova Y - Bejenaru K. 1K 5-7, 6-2, 6-4    
16.04.   Bejenaru K. - Joksovic D. Q-OF 6-2, 6-3    
15.04.   Bejenaru K. - Sokhetskaya S Q-1K 6-2, 6-2    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Vanlangendonc - Bejenaru K. Q-OF 7-5, 6-1    
18.02.   Bejenaru K. - Haraguchi S. Q-1K 7-5, 6-1    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Ostlund F. - Bejenaru K. Q-1K 4-6, 6-0, 10-4    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Morderger T. - Bejenaru K. 1K 6-4, 6-2 1.19 3.66
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Kung / Sezer - Bejen / Vasil SF 3-6, 7-63, 10-6    
05.12.   Bejen / Vasil - Mikha / Reyng ČF 6-2, 6-2    
03.12.   Bejen / Vasil - Sevci / Zvona OF 6-3, 7-5    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Anil / Vange - Bejen / Sevci OF 7-5, 6-0    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Marko / Radis - Bejen / Vasil SF 7-65, 6-2    
07.11.   Bejen / Vasil - Kajev / Uyar ČF 6-4, 7-62    
05.11.   Bejen / Vasil - Koste / Tkach OF 4-6, 7-61, 10-7    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Vedde / Vissc - Bejen / Stepa SF 6-0, 6-2    
10.10.   Bejen / Stepa - Arshi / Topal ČF 6-4, 6-0    
08.10.   Bejen / Stepa - Dimit / Dshan OF 6-3, 7-65    
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Falko / Kubka - Bejen / Raggi ČF 6-3, 3-6, 10-3    
01.10.   Bejen / Raggi - Sario / Zund OF 2-6, 6-1, 10-7    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Falko / Kubka - Bejen / Vanla ČF 6-3, 6-2    
24.09.   Bejen / Vanla - Vlcko / Zawad OF 1-6, 6-1, 10-5    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Mitu / Tatar - Bejen / Branc SF 5-7, 6-3, 10-7    
12.09.   Bejen / Branc - Ciuca / Tudor ČF 1-6, 6-2, 10-2 1.21 3.51
10.09.   Bejen / Branc - Lanca / Vlaic OF 6-0, 6-2    
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Corne / Gavri - Bejen / Tatar SF 6-4, 6-4    
05.09.   Bejen / Tatar - Konis / Ruhri ČF 6-4, 7-65    
05.09.   Bejen / Tatar - Duma / Galva OF 6-1, 6-1    
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Bejen / Ponom - Beran / Drumm F 6-0, 6-4    
02.08.   Bejen / Ponom - Carto / O'Con SF 6-3, 6-0    
01.08.   Bejen / Ponom - Biola / Robbe ČF 6-4, 6-1    
31.07.   Bejen / Ponom - Jarls / Milat OF    
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Azziz / Dury - Bejen / Colli ČF 6-1, 2-6, 10-3    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Corne / Gavri - Bejen / Ghior SF 6-3, 3-6, 10-7    
11.07.   Bejen / Ghior - Arcid / Berto ČF 6-3, 6-4    
10.07.   Bejen / Ghior - Duca / Vivia OF 63-7, 6-4, 10-5    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Burdi / Zhura - Bejen / Gaspa OF 6-3, 3-6, 10-3 1.85 1.75
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Barto / Ovunc - Bejen / Stama OF 7-65, 6-4 3.64 1.20
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Bejen / Gaspa - Ostlu / Ureke F 6-4, 6-3 1.80 1.80
16.02.   Bejen / Gaspa - Naito / Sato SF 6-2, 1-6, 10-6 2.08 1.59
15.02.   Bejen / Gaspa - Sanes / Scala ČF 7-64, 6-1    
12.02.   Bejen / Gaspa - Cappe / Hofer OF 5-7, 6-0, 12-10 1.80 1.80
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Chern / Katic - Bejen / Gaspa OF 6-4, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Zhuravleva A. - Bejenaru K. 1K 6-4, 6-2 1.44 2.41
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Gaspar-Ivan I - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-2 1.21 3.48
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Yoruk I. - Bejenaru K. OF 7-65, 6-2    
07.12.   Bejenaru K. - Damaschin A. 1K 6-4, 6-0 4.07 1.16
  Lousada 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Fonte M. - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-4 3.03 1.28
  Lousada ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Mattel M. - Bejenaru K. OF 7-65, 6-2 2.52 1.40
24.10.   Bejenaru K. - Visscher S. 1K 6-3, 6-2 1.15 4.14
  Riba - Roja de Turia ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Werner C. - Bejenaru K. Q-2K 6-2, 6-4    
06.10.   Bejenaru K. - Perello Saave Q-1K 6-4, 7-5    
  Lisabon ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Barnett A. - Bejenaru K. Q-2K 6-2, 6-2    
15.09.   Bejenaru K. - Lanca S. Q-1K 6-2, 6-3    
  Montemor ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Ivanova D. - Bejenaru K. 1K 7-5, 6-0 1.29 2.98
  Santarem ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Orlova N. - Bejenaru K. OF 68-7, 7-60, 6-2 5.06 1.10
04.09.   Bejenaru K. - Neto S. 1K 6-0, 6-1 1.01 8.50
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Roemer C. - Bejenaru K. 1K 4-6, 5-5 1.69 1.93
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Puppendahl L. - Bejenaru K. OF 6-3, 6-3 2.27 1.49
14.08.   Bejenaru K. - Liauw A Fong 1K 7-65, 6-2 1.40 2.53
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Robbe A. - Bejenaru K. OF 6-0, 6-3 5.42 1.08
31.07.   Bejenaru K. - Kimmelmann J. 1K 7-5, 3-6, 6-1 1.78 1.82
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Payet P. - Bejenaru K. ČF 6-3, 6-2 1.93 1.72
26.07.   Bejenaru K. - Kokeladze K. OF 6-3, 6-2 1.10 5.18
25.07.   Bejenaru K. - Salas E. 1K 2-6, 7-5, 6-2 2.10 1.60
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Marti S. - Bejenaru K. OF 7-5, 6-3 1.99 1.64
17.07.   Bejenaru K. - Halemai M. 1K 6-1, 6-2 1.63 2.01
  Corroios-Seixal ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Al Nabhani F. - Bejenaru K. OF 6-2, 6-0 1.73 1.88
03.07.   Bejenaru K. - Ene C. 1K 2-1 2.08 1.59
  Guimaraes ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Koehler M. - Bejenaru K. OF 6-3, 6-1 2.25 1.50
26.06.   Bejenaru K. - Jorge M. 1K 7-5, 7-5    
  Amarante ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Zakarlyuk M. - Bejenaru K. 1K 6-3, 64-7, 6-3    
  Oeiras ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   In-Albon Y. - Bejenaru K. ČF 6-2, 6-3    
24.05.   Bejenaru K. - Jorge F. OF 4-6, 6-3, 6-1    
23.05.   Bejenaru K. - Murta I. 1K 7-5, 6-4    
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Yudanov M. - Bejenaru K. 1K 7-63, 5-7, 6-2    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Latycheva S. - Bejenaru K. Q-1K 6-1, 2-6, 6-3    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Cabeza-Candel - Bejenaru K. 1K 7-65, 5-7, 6-4 1.76 1.92
10.04.   Bejenaru K. - Appleton E. Q-OF 6-4, 6-4    
09.04.   Bejenaru K. - Koelzer R. Q-2K 6-4, 7-5    
07.04.   Bejenaru K. - Andrade M. Q-1K 6-0, 6-0    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Anshba A. - Bejenaru K. 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Anshba A. - Bejenaru K. SF 7-64, 6-2 1.23 3.74
02.03.   Bejenaru K. - Eraydin B. ČF 7-63, 6-4    
01.03.   Bejenaru K. - Pantuckova M. OF 6-2, 4-6, 6-1    
28.02.   Bejenaru K. - Stamat V. 1K 6-2, 6-0    
26.02.   Bejenaru K. - Cameron D. Q-OF 6-1, 6-1    
25.02.   Bejenaru K. - Ljungman V. Q-2K 6-0, 6-0    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Gorgodze E. - Bejenaru K. OF 7-62, 7-5    
21.02.   Bejenaru K. - Stamat V. 1K 6-2, 6-1    
19.02.   Bejenaru K. - Rittberger S. Q-OF 6-2, 6-4    
18.02.   Bejenaru K. - Surkova N. Q-2K 6-2, 6-1    
  Loughborough ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Krajicek M. - Bejenaru K. Q-OF 6-2, 6-4    
05.02.   Bejenaru K. - Scarff E. Q-1K 6-0, 6-0    
  Antalya 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Priby / Priby - Bejen / Topci ČF 7-5, 6-3    
20.12.   Bejen / Topci - Mishi / Sukho OF 6-1, 6-3    
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Vishn / Zhura - Bejen / Topci ČF 6-1, 6-1    
11.12.   Bejen / Topci - Nagat / Ovcha OF 6-0, 7-5    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Burdi / Ovcha - Bejen / Vishn ČF 6-4, 7-64    
08.12.   Bejen / Vishn - Ellio / Malon OF 6-1, 6-3    
  Lousada 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Carri / Zebal - Bejen / Santo SF 6-4, 6-2 1.38 2.59
01.11.   Bejen / Santo - Cianc / Moren ČF 6-4, 6-4 1.63 2.01
30.10.   Bejen / Santo - Courc / Drogu OF 7-63, 6-2 1.69 1.93
  Riba - Roja de Turia ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Komar / Mitu - Bejen / Simio OF 6-4, 6-3 1.17 3.88
  Montemor ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Murta / Stadl - Bejen / Cianc SF 6-1, 6-2 1.29 2.96
13.09.   Bejen / Cianc - Corre / Perez ČF 7-5, 7-66 1.25 3.21
11.09.   Bejen / Cianc - Adrov / Kiern OF 6-4, 6-3 1.11 4.72
  Santarem ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Ivano / Murra - Bejen / Cianc SF 6-0, 6-2 1.40 2.53
05.09.   Bejen / Cianc - Gaspa / Santo ČF 7-5, 6-4 1.17 3.86
04.09.   Bejen / Cianc - Corre / Lanca OF 7-61, 6-1 1.14 4.21
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Perez / Perez - Bejen / Parna OF 2.15 1.55
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Gouve / Lutti - Bejen / Husak OF 6-4, 6-3 3.29 1.24
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Bejen / Kimme - Apple / Ponom F 6-3, 2-6, 10-7 1.93 1.69
03.08.   Bejen / Kimme - Deriv / Timot SF 6-3, 6-0 1.13 4.39
02.08.   Bejen / Kimme - Closs / Gueri ČF 5-7, 6-2, 10-5 1.18 3.81
01.08.   Bejen / Kimme - Pirta / Sevci OF 6-0, 6-0 1.03 7.22
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Dartr / Halem - Bejen / Morde F 3-6, 7-61, 10-5 2.30 1.48
19.07.   Bejen / Morde - Payet / Rinal SF 6-1, 4-6, 15-13 1.39 2.56
18.07.   Bejen / Morde - Fahey / Lomme ČF 3-6, 7-5, 10-7 1.57 2.10
  Guimaraes ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Bejen / Cabaj - Desai / Ene C F 6-1, 6-0    
29.06.   Bejen / Cabaj - Jorge / Quatt SF 65-7, 6-3, 10-1    
28.06.   Bejen / Cabaj - Fita / Moren ČF 7-66, 4-6, 10-8    
26.06.   Bejen / Cabaj - Jorge / Traut OF 6-0, 7-65    
  Amarante ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Carri / Murta - Bejen / Silva F 6-4, 6-2    
22.06.   Bejen / Silva - Luque / Parre SF 7-5, 6-1    
21.06.   Bejen / Silva - Mihai / Sanz ČF 3-6, 6-2, 10-6    
19.06.   Bejen / Silva - Desai / Ene C OF 6-0, 0-6, 11-9    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Boev M. - Bejenaru K. 1K 7-5, 6-4 2.06 1.60
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Morderger Y. - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-3    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Juvan K. - Bejenaru K. Q-OF 6-2, 6-3    
05.11.   Bejenaru K. - Bishop L. Q-1K 6-0, 6-0    
  Sunderland 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Burrage J. - Bejenaru K. OF 6-1, 6-2    
31.10.   Bejenaru K. - Collins A. 1K 6-4, 6-2    
  Obidos 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Melnikova M. - Bejenaru K. OF 7-5, 6-4 1.21 3.86
25.10.   Bejenaru K. - Lanca S. 1K 6-1, 6-0 1.01 9.85
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Marfutina M. - Bejenaru K. Q-2K 0-6, 6-3, 7-62    
14.10.   Bejenaru K. - Santos A. Q-1K 6-1, 6-2    
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Dunne K. - Bejenaru K. 1K 2-6, 7-5, 6-4 1.12 5.16
09.10.   Bejenaru K. - Brouleau L. Q-OF 6-2, 6-3    
07.10.   Bejenaru K. - Lanca S. Q-2K 6-3, 6-1    
  Madrid ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Garcia A. - Bejenaru K. Q-OF 7-5, 4-6, 6-4    
17.09.   Bejenaru K. - Alkio A. Q-2K 7-5, 6-0    
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Vrljic A. - Bejenaru K. Q-OF 6-2, 6-1    
06.08.   Bejenaru K. - Verden Anders Q-1K 6-3, 6-1    
  Woking ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Bolkvadze M. - Bejenaru K. Q-OF 6-2, 6-1 1.09 5.16
30.07.   Bejenaru K. - Hutchinson H. Q-1K 6-3, 6-1    
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Van Der Hoek - Bejenaru K. 1K 7-66, 6-1 2.92 1.30
  Manchester ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Sanchez M. - Bejenaru K. Q-OF 6-0, 6-2    
11.06.   Bejenaru K. - Pitak K. Q-1K 6-0, 6-3    
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Kania P. - Bejenaru K. Q-1K 7-5, 6-0    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Nicholls O. - Bejenaru K. Q-2K 2-6, 7-5, 7-5    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Scholsen H. - Bejenaru K. OF 6-4, 6-4 1.35 2.70
21.03.   Bejenaru K. - Carrillo Mari 1K 6-1, 6-4 2.46 1.42
20.03.   Bejenaru K. - Parres Azcoit Q-OF 6-2, 6-1 1.25 3.21
19.03.   Bejenaru K. - Homutova A. Q-2K 6-0, 6-0    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Rushiti A. - Bejenaru K. Q-2K 63-7, 7-5, 7-5    
  Wirral ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Eklund M. - Bejenaru K. Q-OF 4-6, 6-4, 7-5 2.35 1.46
12.02.   Bejenaru K. - Wilkes F. Q-1K 6-4, 6-4    
  Edgbaston ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Benoit M. - Bejenaru K. 1K 7-63, 6-1 1.12 4.58
06.02.   Bejenaru K. - Karamoko N. Q-OF 6-2, 6-1    
04.02.   Bejenaru K. - Verden Anders Q-1K 6-2, 6-1    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Krejsova P. - Bejenaru K. 1K 6-4, 6-2 1.09 5.16
31.01.   Bejenaru K. - Nicholls O. Q-OF 6-4, 6-1    
30.01.   Bejenaru K. - Verden Anders Q-1K 6-1, 6-1    
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Morde / Morde - Bejen / Topci OF 4-6, 6-4, 10-6    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Morde / Morde - Bejen / Rosca SF 6-4, 6-2    
16.11.   Bejen / Rosca - In-Al / Ochsn ČF 6-3, 6-2    
14.11.   Bejen / Rosca - Ayuka / Ukolo OF 6-1, 6-4    
  Sunderland 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Barne / Grey - Paar / Bejen SF 6-1, 6-3    
01.11.   Paar / Bejen - Mould / Popes ČF 6-2, 6-1    
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Fonte / Jorge - Bejen / Murta OF 1-6, 7-68, 10-1    
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Kalin / Kuzne - Bejen / Santo OF 6-4, 6-4    
  Madrid ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Basso / Payol - Bejen / Gutie SF 2-6, 7-5, 10-7    
20.09.   Bejen / Gutie - Ferna / Hoedt ČF    
18.09.   Bejen / Gutie - Burkh / Recal OF 6-1, 6-0    
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   March / Van D - Bejen / Burra ČF 3-6, 6-4, 10-6    
24.07.   Bejen / Burra - Pulch / Tumos OF 6-1, 6-0    
  Obidos ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Klase / Vogel - Bejen / Nepli SF 6-2, 6-2    
24.03.   Bejen / Nepli - Janus / Kenne ČF 1-6, 6-4, 10-7 2.70 1.35
22.03.   Bejen / Nepli - Engel / Ladur OF 3-6, 6-1, 10-5 1.35 2.70
Žádné zápasy.
 
  Tel Aviv - Ramat Gan 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Ifidzhen M. - Bejenaru K. 1K 6-4, 4-6, 7-67 4.95 1.10
  Tel Aviv - Ramat Gan 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Paigina M. - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-1 1.08 5.40
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Taylor G. - Bejenaru K. SF 7-66, 1-0 1.15 4.14
28.10.   Bejenaru K. - Vdovenco A. ČF 6-3, 7-5 3.43 1.22
27.10.   Bejenaru K. - Jones F. OF 4-6, 6-2, 6-3 2.11 1.57
25.10.   Bejenaru K. - Claffey J. 1K 7-5, 6-4 3.60 1.20
  Roehampton ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Larriere V. - Bejenaru K. OF 6-4, 6-2    
27.09.   Bejenaru K. - Silva E. 1K 1-6, 6-4, 4-3    
  Budapešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Kalinina A. - Bejenaru K. Q-1K 6-0, 6-2    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Vdovenco A. - Bejenaru K. Q-OF 7-5, 6-1    
29.08.   Bejenaru K. - Toanchina I. Q-2K 6-1, 6-1    
28.08.   Bejenaru K. - Ciutescu F. Q-1K 6-1, 7-5    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Santamaria S. - Bejenaru K. 1K 6-2, 6-1    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Adamescu C. - Bejenaru K. OF 6-1, 3-6, 6-0 1.65 1.98
17.08.   Bejenaru K. - Gulman Y. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.26
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Hristea C. - Bejenaru K. 1K 6-2, 6-3    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Cristian J. - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-3    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Perper A. - Bejenaru K. OF 6-4, 4-6, 6-1 1.14 4.28
19.07.   Bejenaru K. - Duca G. 1K 6-4, 6-2    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Cvackova N. - Bejenaru K. OF 6-4, 6-2 2.52 1.40
05.07.   Bejenaru K. - Zarnoveanu G. 1K 6-2, 6-2 1.01 8.26
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Bulgaru M. - Bejenaru K. 1K 6-4, 6-0 1.22 3.43
  Szeged ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Szlavikovics - Bejenaru K. Q-OF 5-7, 6-3, 6-3    
11.06.   Bejenaru K. - Coppola C. Q-1K 3-6, 6-3, 6-4    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Tatarus G. - Bejenaru K. 1K 6-2, 3-6, 7-64 2.25 1.50
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Bulgaru M. - Bejenaru K. OF 5-7, 6-3, 6-0 1.36 2.66
24.05.   Bejenaru K. - Rosca A. 1K 6-4, 6-4 1.80 1.80
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Remondina A. - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-0 1.42 2.46
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Liebens K. - Bejenaru K. ČF 6-4, 6-3    
13.04.   Bejenaru K. - Gravouil T. OF 7-63, 2-6, 6-4 1.57 2.12
11.04.   Bejenaru K. - Voráčová R. 1K 6-4, 6-2 2.36 1.45
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Pospelova A. - Bejenaru K. 1K 2-6, 6-3, 6-4 1.65 1.98
  Wirral ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Dart H. - Bejenaru K. OF 7-5    
16.02.   Bejenaru K. - Drew J. 1K 6-2, 6-2    
15.02.   Bejenaru K. - Davies M. Q-OF 6-4, 6-0    
14.02.   Bejenaru K. - Peet O. Q-1K 6-2, 6-2    
  Sunderland ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Njiric S. - Bejenaru K. OF 6-3, 6-4 1.65 1.98
10.02.   Bejenaru K. - Sipek N. 1K 6-4, 6-3 1.80 1.80
09.02.   Bejenaru K. - Zhang Y. Q-OF 6-1, 7-5    
08.02.   Bejenaru K. - Klasen C. Q-1K 6-1, 6-0    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Lumsden M. - Bejenaru K. SF 6-2, 6-3 1.25 3.20
05.02.   Bejenaru K. - Li Y. ČF 6-2, 6-4 1.50 2.24
04.02.   Bejenaru K. - Sipek N. OF 6-3, 5-7, 7-5 2.32 1.47
03.02.   Bejenaru K. - Gravouil T. 1K 7-66, 7-5 2.00 1.63
02.02.   Bejenaru K. - Li Y. Q-OF 3-6, 7-5, 6-2    
01.02.   Bejenaru K. - Mcminn L. Q-1K 6-2, 6-1    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Schaeder L. - Bejenaru K. Q-OF 6-1, 6-1    
11.01.   Bejenaru K. - Prenkovic L. Q-1K 6-2, 6-4    
  Tel Aviv - Ramat Gan 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Katic / Yashi - Bejen / Ghite SF 6-3, 3-6, 10-6    
01.12.   Bejen / Ghite - Nikol / Tahan ČF 6-1, 7-5    
28.11.   Bejen / Ghite - Pietr / Zduni OF 7-64, 6-4    
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Kruij / Lamen - Bejen / Claff SF 4-6, 6-3, 10-7    
27.10.   Bejen / Claff - Payet / Zerbo ČF 6-1, 4-6, 10-7    
24.10.   Bejen / Claff - Klane / Wasse OF 6-4, 6-1    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Bulga / Simio - Bejen / Craci OF 2-6, 6-4, 10-6    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Simio / Talab - Bejen / Craci F 5-7, 6-4, 10-3    
18.08.   Bejen / Craci - Aksu / Ene C SF 6-3, 6-1    
17.08.   Bejen / Craci - Luikh / Popes ČF 6-1, 6-1    
16.08.   Bejen / Craci - Cioba / Farfa OF 7-5, 3-6, 10-5    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Miros / Walte - Bejen / Duca OF 7-5, 6-2    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Estab / Farfa - Bejen / Gavri OF 6-4, 6-3    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Cadar / March - Bejen / Rosca SF 6-3, 6-3    
06.07.   Bejen / Rosca - Peckl / Tona ČF 6-2, 6-3    
05.07.   Bejen / Rosca - Ciute / Rizea OF 6-3, 7-5    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Alves / Perez - Bejen / Rosca ČF 6-2, 6-3    
17.05.   Bejen / Rosca - Gavri / Sosno OF 6-4, 6-1    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Ostlu / Simio - Bejen / Zovin OF 3-6, 6-4, 10-7    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Sipek / Zagor - Bejen / Ortev OF 6-3, 6-2    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Blink / Marfu - Bejen / D'Oli SF 6-2, 6-2    
14.01.   Bejen / D'Oli - Schul / Seibo ČF 7-5, 7-63    
12.01.   Bejen / D'Oli - Gabri / Vorih OF 6-4, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Šarm aš-Šajch 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Claffey J. - Bejenaru K. F 6-3, 7-64 1.50 2.24
24.10.   Bejenaru K. - Morgina A. SF 6-4, 7-62 4.60 1.12
23.10.   Bejenaru K. - Pribylova A. ČF 2-6, 7-66, 7-69 4.95 1.10
22.10.   Bejenaru K. - Wolff V. OF 6-4, 6-4 1.80 1.80
21.10.   Bejenaru K. - Shevchenko D. 1K 6-0, 6-1 1.05 6.30
19.10.   Bejenaru K. - Malenko N. Q-OF 6-0, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Morgina A. - Bejenaru K. 1K 6-4, 6-2 1.15 4.15
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Poznikhirenko - Bejenaru K. 1K 6-3, 6-1 1.15 4.15
25.08.   Bejenaru K. - Ciobanu D. Q-OF 7-66, 3-6, 7-5    
24.08.   Bejenaru K. - Sararu E. Q-2K 6-0, 6-0    
22.08.   Bejenaru K. - Butnaru B. Q-1K 6-1, 6-4    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Ene C. - Bejenaru K. OF 6-0, 3-6, 6-3 1.24 3.30
18.08.   Bejenaru K. - Tiron E. 1K 6-2, 6-0 1.20 3.60
17.08.   Bejenaru K. - Surdeanu A. Q-OF 6-1, 6-2    
16.08.   Bejenaru K. - Vladutu A. Q-2K 6-2, 6-3    
15.08.   Bejenaru K. - Toanchina I. Q-1K 6-2, 6-1    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Cuypers D. - Bejenaru K. Q-1K 6-3, 3-0    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Rosca I. - Bejenaru K. OF 7-66, 2-6, 6-4 1.14 4.30
04.08.   Bejenaru K. - Nagymihaly L. 1K 3-6, 6-3, 6-3    
03.08.   Bejenaru K. - Filip A. Q-OF 6-2, 1-6, 7-5    
02.08.   Bejenaru K. - Pitisci F. Q-2K 6-4, 6-4    
01.08.   Bejenaru K. - Peteu A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Garcia Gausi - Bejenaru K. Q-2K 6-3, 6-3    
18.07.   Bejenaru K. - Toanchina I. Q-1K 6-3, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Hsu C / Morgi - Bejen / Mihai SF 6-2, 6-2    
22.10.   Bejen / Mihai - Galka / Shevc ČF    
20.10.   Bejen / Mihai - Claff / Mihal OF 6-3, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Bejen / Chris - Claff / Morgi F 6-3, 6-2    
16.10.   Bejen / Chris - Flink / Miros SF 5-7, 6-4, 10-7    
15.10.   Bejen / Chris - Hsu C / Riley ČF 3-6, 6-3, 10-4    
13.10.   Bejen / Chris - Korzh / Rybak OF 6-4, 62-7, 10-8    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Ruse / Simio - Bejen / Bulga OF 6-3, 6-1    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Cresp / Gobbi - Bejen / Ghioc ČF 6-3, 6-3    
03.08.   Bejen / Ghioc - Benac / Tutun OF 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Madrid 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Covington D. - Bejenaru K. Q-2K 6-4, 1-6, 6-3    
20.09.   Bejenaru K. - Cortina Pou A Q-1K 6-1, 6-0    
  Madrid 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Sakkari M. - Bejenaru K. OF 6-1, 6-2 1.08 5.40
17.09.   Bejenaru K. - Cavalle-Reime 1K 6-3, 4-6, 6-4 4.40 1.13
15.09.   Bejenaru K. - Sharifova K. Q-OF 6-2, 6-4    
14.09.   Bejenaru K. - Victorsson S. Q-2K 6-2, 6-1    
13.09.   Bejenaru K. - Castillo Vela Q-1K 6-2, 6-1    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Ozga J. - Bejenaru K. 1K 6-4, 6-1    
08.09.   Bejenaru K. - Victorsson S. Q-OF 6-2, 6-4    
07.09.   Bejenaru K. - Burkhanova T. Q-2K 6-3, 6-1    
  Madrid 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Ferre / Sakka - Bejen / Shari ČF 6-2, 6-2    
16.09.   Bejen / Shari - Cabre / Marti OF 6-1, 6-3    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Palho / Wagem - Bejen / Shari ČF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Peterson N. - Bejenaru K. Q-1K 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Morga Alonso - Bejenaru K. Q-2K 6-2, 6-2    
08.09.   Bejenaru K. - He S. Q-1K 6-4, 1-6, 6-4    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Sanes / Sussa - Bejen / Wang OF 6-4, 7-66    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
16.10.2019 - 04.11.2019  Antalya 31 ITF skreč
21.08.2018 - 04.09.2018  Rotterdam ITF skreč
29.10.2016 - 28.11.2016  Heraklion 8 ITF skreč
17.02.2016 - 21.03.2016  Wirral ITF skreč
09.08.2015 - 15.08.2015  Arad ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist