Futures 09
nenastoupil

Zprávy

Dvojnásobný šampion Nišikori v Barceloně začal vydřeným obratem proti Pellovi

ATP BARCELONA - Kei Nišikori v Barceloně ve svém prvním letošním zápase na antuce zdolal Argentince Guidu Pellu, přestože ve druhém setu prohrával 2-4 a soupeř dokonce podával na vítězství. Ve druhém kole se japonský šampion z let 2014 a 2015 utká s Chilanem Garínem.

Kopřiva na challengeru po více než třech hodinách vybojoval postup do čtvrtfinále

ATP CHALLENGER MARBELLA - Vít Kopřiva na challengeru ve španělské Marbelle úspěšně navázal na svůj nejcennější skalp a porazil dalšího soupeře, který v žebříčku ATP figuruje podstatně výše. Třiadvacetiletý český kvalifikant po více než tříhodinové bitvě zdolal Federica Gaia, přestože jeho soupeř ve druhé sadě podával na vítězství a v rozhodujícím setu měl náskok brejku, a postoupil do čtvrtfinále. O své největší semifinále v kariéře se utká s domácím favoritem Jaumem Munarem.

Pospíšil v Liberci prožívá nejlepší challenger po pěti letech. V osmifinále jsou i Macháč, Veselý a Nejedlý

CHALLENGER LIBEREC - Jaroslav Pospíšil na antuce v Liberci navázal na včerejší první challengerovou výhru po více než třech letech skalpem 175. hráče světa Federica Gaia. Osmatřicetiletý český veterán tak po pěti letech vyhrál na challengeru dva zápasy po sobě. O čtvrtfinále se utká s o 20 let mladším krajanem Tomášem Macháčem. Do osmifinále dnes postoupil také Jiří Veselý.