Halemai Mylene - profil

Halemai Mylene 

Halemai Mylene

Stát: Francie
Věk: 19 (11. 8. 2001)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 929. / 794.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 535. / 535.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 39/40 33/24 4/7 2/9 - -
2020 5/6 3/1 2/5 - - -
2019 13/16 9/9 2/1 2/6 - -
2018 2/5 2/3 0/1 0/1 - -
2017 11/6 11/5 - 0/1 - -
2016 8/7 8/6 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/18 10/12 21/1 2/5 - -
2020 15/1 1/0 14/1 - - -
2019 10/11 5/6 3/0 2/5 - -
2018 4/1 0/1 4/0 - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 3/4 3/4 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2020 - 3
2019 - 1
2018 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Oz I. - Halemai M. 1K 7-5, 6-3 1.36 2.87
09.03.   Halemai M. - Belgraver J. Q-OF 6-4, 6-1    
09.03.   Halemai M. - Colard J. Q-2K 6-0, 6-3 1.11 4.76
08.03.   Halemai M. - Ayala Serra N. Q-1K 7-5, 6-2 1.07 5.66
  Monastir 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Zawadzka J. - Halemai M. Q-OF 6-2, 7-63    
  Monastir 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Dissanayake T. - Halemai M. Q-1K 6-4, 6-4    
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Martins D. - Halemai M. Q-1K 6-2, 6-4    
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Gervais J. - Halemai M. 1K 67-7, 6-4, 6-2 1.20 3.95
19.01.   Halemai M. - Turner E. Q-OF 6-1, 6-1    
  Fort-de-France ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Kempen M. - Halemai M. OF 6-3, 6-3 1.30 3.04
14.01.   Halemai M. - Hudson Z. 1K 6-2, 6-1 1.03 7.12
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Bench / Halem - Ayala / Corte ČF    
10.03.   Bench / Halem - Atuch / Basso OF 63-7, 6-2, 10-5 1.83 1.87
  Monastir 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.02.   Halem / Prisa - Arshi / Topal F 6-3, 6-4 1.80 1.91
28.02.   Halem / Prisa - Echev / Mikul SF 6-3, 6-2 2.25 1.56
27.02.   Halem / Prisa - Monne / Wong ČF 2.85 1.36
25.02.   Halem / Prisa - Duers / Ganz OF 6-1, 5-7, 10-6 1.87 1.80
  Monastir 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Belgr / Halem - Arshi / Topal F 2-6, 6-1, 10-4 2.25 1.56
21.02.   Belgr / Halem - Ganz / Liauw SF 6-3, 6-3 1.56 2.25
20.02.   Belgr / Halem - Duers / Priby ČF 7-65, 6-1 2.00 1.71
19.02.   Belgr / Halem - Kraji / Ryser OF 6-1, 7-64 2.95 1.33
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Halem / Leona - Ghior / Priby F 1-6, 6-3, 10-6 2.15 1.61
14.02.   Halem / Leona - Taylo / Vedde SF 3-6, 6-3, 10-7 2.40 1.49
13.02.   Halem / Leona - Malon / Marti ČF 6-3, 6-2 1.29 3.20
11.02.   Halem / Leona - Badde / Bourb OF 6-3, 6-1    
  Petit Bourge ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Pigos / Van D - Halem / Leona F 6-2, 6-1    
24.01.   Halem / Leona - Bekta / Moore SF 7-5, 2-6, 10-7 5.00 1.13
23.01.   Halem / Leona - Bench / De Be ČF 6-2, 6-3    
23.01.   Halem / Leona - Bogda / Mdlul OF 7-64, 7-5 1.33 3.00
Žádné zápasy.
 
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Meliss V. - Halemai M. Q-1K 6-3, 6-3 1.50 2.25
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Cakarevic S. - Halemai M. Q-OF 6-3, 6-4 1.35 2.84
21.10.   Halemai M. - Silva E. Q-1K 6-4, 1-0 4.02 1.16
  Cherbourg-en-Cotentin ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Georges M. - Halemai M. 1K 6-1, 6-2 1.04 7.33
07.10.   Rushiti A. - Halemai M. Q-OF 6-3, 6-3    
06.10.   Halemai M. - Grey S. Q-1K 6-4, 62-7, 10-2    
  Andrezieux-Boutheon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Tubello A. - Halemai M. 1K 6-1, 7-63    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Salden L. - Halemai M. 1K 6-1, 6-2 1.17 4.26
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Arcidiacono F. - Halemai M. OF 6-1, 6-2 1.48 2.30
14.08.   Halemai M. - Eto N. 1K 6-1, 6-2 1.01 8.34
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Temin M. - Halemai M. OF 7-5, 4-6, 6-3 1.65 2.04
07.08.   Halemai M. - Vlasselaer C. 1K 6-0, 6-1 1.11 5.17
05.08.   Halemai M. - Melgers A. Q-OF 6-2, 6-4    
05.08.   Halemai M. - De Witte E. Q-1K 6-2, 6-0 1.06 6.02
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Pribylova A. - Halemai M. 1K 6-4, 4-6, 7-5 1.25 3.21
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Herazo Gonzal - Halemai M. ČF 6-2, 6-3    
18.07.   Halemai M. - Gravouil T. OF 7-65, 6-2    
16.07.   Halemai M. - Rouvroy M. 1K 6-2, 7-5    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Saez Larra O. - Halemai M. 1K 6-4, 6-2 1.22 3.75
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Lamens S. - Halemai M. ČF 6-1, 6-3    
27.06.   Halemai M. - Hering K. OF 6-1, 6-3    
26.06.   Halemai M. - Pirazhenka S. 1K 6-3, 6-2 3.64 1.20
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Albie A. - Halemai M. 1K 6-3, 6-4 1.16 4.23
  Tabarka 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Ryser V. - Halemai M. 1K 6-1, 6-0 2.27 1.49
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Pieri T. - Halemai M. 1K 6-2, 6-2 1.40 2.53
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Simion O. - Halemai M. SF 7-5, 6-3 1.27 3.31
08.03.   Halemai M. - Le Bihan K. ČF 6-2, 5-7, 6-2 2.70 1.35
07.03.   Halemai M. - Rakotomalala OF 6-1, 6-3 1.33 2.77
05.03.   Halemai M. - Tubello A. 1K 6-4, 6-3 2.94 1.30
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Amanm / Gorgo - Halem / Leona OF 6-4, 6-0    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Broad / Silva - Halem / Leona OF 7-67, 6-2    
  Cherbourg-en-Cotentin ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Broad / Murra - Halem / Leona ČF 6-2, 6-3    
08.10.   Halem / Leona - Dury / Sibil OF 6-3, 6-0    
  Andrezieux-Boutheon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Apple / Miyaz - Dartr / Halem SF 6-4, 67-7, 10-8    
03.10.   Dartr / Halem - Harto / Priby ČF 6-0, 6-4    
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Armit / Miyaz - Halem / Orlov OF 6-1, 6-0    
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Kimme / Priby - Halem / Marty OF 6-4, 5-7, 10-5    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Orpan / Vanho - Halem / Pysso OF 6-3, 6-4    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Krywo / Vanho - Halem / Yulda SF 6-0, 6-4    
01.08.   Halem / Yulda - Dury / Sall ČF 3-6, 6-3, 10-4    
30.07.   Halem / Yulda - Kokol / Mulle OF 6-1, 6-1    
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Halem / Petre - Kalai / Pysso F 6-4, 6-4    
18.07.   Halem / Petre - Benam / Lolie SF 7-5, 65-7, 10-6    
16.07.   Halem / Petre - Allen / Cazea ČF 6-4, 6-4    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Armit / Leche - Halem / Rouvr ČF 6-4, 6-3    
02.07.   Halem / Rouvr - Hobga / Komar OF 6-2, 7-67    
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Arbut / Da Si - Halem / Ivano SF 6-2, 6-1    
27.06.   Halem / Ivano - Brune / Melge ČF 6-2, 5-7, 10-7    
25.06.   Halem / Ivano - Dijkm / Haver OF 6-1, 6-4 1.57 2.10
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Colli / Santa - Belgr / Halem 1K 6-2, 6-3 1.07 7.02
Žádné zápasy.
 
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Yerolymos M. - Halemai M. 1K 6-2, 6-0 1.06 6.51
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Bejenaru K. - Halemai M. 1K 6-1, 6-2 1.63 2.01
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Cakarevic S. - Halemai M. OF 7-5, 4-6, 6-1 1.13 4.69
03.07.   Halemai M. - Laskutova K. 1K 6-1, 6-4 4.31 1.16
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Alves C. - Halemai M. Q-OF 62-7, 7-5, 7-64    
23.06.   Halemai M. - Rakotomalala Q-1K 6-3, 6-3    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Uchijima M. - Halemai M. 1K 6-3, 7-64 1.11 5.28
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Dartr / Halem - Bejen / Morde F 3-6, 7-61, 10-5 2.30 1.48
19.07.   Dartr / Halem - Echev / Villa SF 6-3, 6-4 1.29 2.96
18.07.   Dartr / Halem - Janse / Willi ČF 6-1, 6-2 1.33 2.79
17.07.   Dartr / Halem - Courc / Fique OF 6-4, 6-1 1.14 4.22
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Georg / Gerva - Halem / Uchij OF 6-1, 7-5 1.55 2.15
Žádné zápasy.
 
  Clermond-Ferrand ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Lechemia E. - Halemai M. 1K 6-1, 6-0 1.08 6.20
  Hammamet 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Murta I. - Halemai M. 1K 6-0, 6-2 2.06 1.60
11.09.   Halemai M. - Lys E. Q-OF 6-4, 6-3    
10.09.   Halemai M. - Abrile V. Q-1K 7-5, 6-2    
  Hammamet 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Arbuthnott E. - Halemai M. SF 6-0, 6-1 1.28 3.18
08.09.   Halemai M. - Murta I. ČF 7-5, 6-3 3.21 1.25
07.09.   Halemai M. - Helgesson M. OF 6-0, 4-6, 7-62 1.29 2.98
05.09.   Halemai M. - Verbeeck H. 1K 6-1, 6-0 1.01 12.00
04.09.   Halemai M. - Falk M. Q-OF 6-3, 6-1    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Rodriguez V. - Halemai M. OF 5-7, 6-3, 6-1 1.05 6.85
19.06.   Halemai M. - Osaka M. 1K 5-7, 6-3, 6-3 5.50 1.09
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Gaspar-Ivan I. - Halemai M. Q-2K 6-1, 6-0    
25.03.   Halemai M. - Novac I. Q-1K 6-3, 6-3    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Eklund M. - Halemai M. 1K 6-2, 6-3 1.36 2.66
20.03.   Halemai M. - Suresh A. Q-OF 6-3, 7-5 1.35 2.70
19.03.   Halemai M. - Fontana K. Q-2K 6-4, 6-4    
18.03.   Halemai M. - Hristea C. Q-1K 6-2, 7-5    
  Hammamet 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Ibbou / Tcher - Halem / Sisko ČF 6-3, 6-3    
06.09.   Halem / Sisko - Avomo / Lopez OF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Casablanca 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Rosca I. - Halemai M. OF 6-0, 6-2 1.05 6.30
20.12.   Halemai M. - Abdelouahid H. 1K 3-6, 6-1, 6-2 1.60 2.06
18.12.   Halemai M. - Chen R. Q-OF 6-3, 3-6, 7-64    
17.12.   Halemai M. - Bendahhou Z. Q-1K 2-6, 6-1, 6-3    
  Mistrovství Francie Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Lim A. - Halemai M. 4K 6-2, 6-4    
  Aprilia ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Samsonova L. - Halemai M. Q-1K 6-3, 6-2    
  Saint-Gervais ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Scholl C. - Halemai M. 1K 6-0, 6-1 1.18 3.79
18.07.   Halemai M. - Sireix C. Q-OF 7-5, 6-3    
17.07.   Halemai M. - Jovanovic A. Q-1K 6-4, 7-66    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Patrascu M. - Halemai M. 1K 7-64, 6-1 1.53 2.20
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Remondina A. - Halemai M. 1K 6-2, 6-0 1.11 4.75
21.03.   Halemai M. - Barrere E. Q-OF 6-3, 6-3    
20.03.   Halemai M. - Smirnova V. Q-2K 7-66, 7-5    
19.03.   Halemai M. - Bourguignon L. Q-1K 6-1, 6-2    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Grimm C. - Halemai M. Q-1K 6-0, 6-1    
  Casablanca 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Rosca / Yerol - Halem / Lene ČF 6-4, 6-1    
20.12.   Halem / Lene - Garde / Zmau OF 6-4, 6-1    
  Aprilia ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Marfu / Simic - Folts / Halem ČF 6-1, 7-5    
08.08.   Folts / Halem - Basti / Fusco OF 6-1, 6-4    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Thomb / Wacan - Halem / Suvri ČF 7-62, 6-2    
13.06.   Halem / Suvri - Lampl / Patra OF 6-3, 6-3    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Smirn / Smirn - Halem / Robbe OF 6-1, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist