Iradukunda Guy Orly - profil

Iradukunda Guy Orly 

Iradukunda Guy Orly

Stát: Burundi
Váha: 76 kg
Věk: 25 (21. 3. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 789. / 610.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 654. / 627.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 69/49 18/14 46/32 5/3 - -
2021 22/10 - 22/10 - - -
2020 1/1 1/1 - - - -
2019 19/17 9/6 6/10 4/1 - -
2018 4/6 - 4/6 - - -
2017 14/8 0/1 14/6 0/1 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
2014 7/2 7/2 - - - -
2013 1/1 1/1 - - - -
2011 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/35 14/3 28/29 5/3 - -
2021 13/10 - 13/10 - - -
2019 18/12 10/2 8/9 0/1 - -
2018 3/6 0/1 3/5 - - -
2017 6/6 - 4/5 2/1 - -
2016 3/1 - - 3/1 - -
2014 4/0 4/0 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2014 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Iradukunda G. - Rodriguez Tav F 6-2, 4-6, 7-62 2.90 1.35
12.06.   Iradukunda G. - Beale J. SF 61-7, 6-3, 6-4 2.30 1.54
11.06.   Iradukunda G. - Hong S. ČF 6-4, 6-4 4.16 1.18
10.06.   Iradukunda G. - Tanuma R. OF 2-6, 6-4, 6-2 1.62 2.14
08.06.   Iradukunda G. - Peliwo F. 1K 4-6, 6-3, 7-5 1.61 2.13
02.06.   Reinberg E. - Iradukunda G. 1K 6-4, 7-5 3.01 1.32
25.05.   Fancutt T. - Iradukunda G. 1K 6-3, 4-6, 6-3 1.80 1.88
22.05.   Beale J. - Iradukunda G. SF 6-2, 65-7, 7-5 2.00 1.73
21.05.   Iradukunda G. - Bellier A. ČF 6-2, 6-4 2.99 1.33
20.05.   Iradukunda G. - Sultanov K. OF 6-4, 6-0 2.35 1.50
18.05.   Iradukunda G. - Kestelboim M. 1K 6-1, 6-4 2.61 1.42
10.05.   Frinzi M. - Iradukunda G. Q-OF 4-6, 6-4, 10-4    
10.05.   Iradukunda G. - Tabacco F. Q-2K 3-6, 6-2, 12-10 1.64 2.07
09.05.   Iradukunda G. - Yoshimura D. Q-1K 6-2, 6-2    
21.04.   Marcondes I. - Iradukunda G. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.21 3.84
20.04.   Iradukunda G. - Ilkel B. Q-OF 6-4, 6-2 1.21 3.61
19.04.   Iradukunda G. - Pereira M. Q-2K 7-6, 7-5 1.27 3.19
18.04.   Iradukunda G. - Brun T. Q-1K 6-1, 6-1    
14.04.   Escoffier A. - Iradukunda G. 1K 6-1, 7-65 1.10 5.57
12.04.   Iradukunda G. - Raynel A. Q-OF 7-6, 4-6, 10-5 1.44 2.47
12.04.   Iradukunda G. - Wojcik Y. Q-2K 6-4, 6-3 1.77 1.87
11.04.   Iradukunda G. - Davies G. Q-1K 7-5, 7-5    
05.04.   Mikula M. - Iradukunda G. Q-OF 1-6, 6-3, 13-11    
05.04.   Iradukunda G. - Carlsson Hall Q-2K 4-6, 6-3, 10-8 1.12 4.92
04.04.   Iradukunda G. - Maassen G. Q-1K 6-4, 6-3    
31.03.   Dougaz A. - Iradukunda G. 1K 6-1, 7-61 1.16 4.33
30.03.   Iradukunda G. - Melnic V. Q-OF 7-5, 6-2 1.69 1.97
29.03.   Iradukunda G. - Elamin A. Q-2K 6-1, 6-2 1.11 5.16
28.03.   Iradukunda G. - Ben Fraj S. Q-1K 6-0, 6-2    
22.03.   Hoeveler L. - Iradukunda G. Q-2K 3-6, 7-5, 11-9 6.18 1.07
21.03.   Iradukunda G. - Affes M. Q-1K 6-1, 6-0    
14.03.   Lemstra K. - Iradukunda G. Q-1K 6-3, 7-5    
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Beale / Rai A - Couli / Iradu SF 6-1, 4-6, 10-5 1.42 2.58
10.06.   Couli / Iradu - Sim S / Son J ČF 6-4, 6-2 1.51 2.32
08.06.   Couli / Iradu - Lingu / Torre OF 7-63, 6-1 1.81 1.82
04.06.   Farja / Rodri - Iradu / Strom SF 6-4, 7-5 1.83 1.83
03.06.   Iradu / Strom - Ichik / Watan ČF 6-4, 6-3 1.84 1.84
01.06.   Iradu / Strom - Imamu / Nakam OF 6-1, 6-3    
27.05.   Brumm / Kikuc - Iradu / Tessa ČF 6-3, 6-4 3.36 1.26
25.05.   Iradu / Tessa - Bruna / Bruna OF 6-3, 6-1 1.16 4.40
20.05.   Kukas / Poluk - Iradu / Tessa ČF 7-64, 4-6, 10-4 2.94 1.33
19.05.   Iradu / Tessa - Zayid / Zayed OF 6-1, 6-2 1.08 5.98
15.05.   Beale / Fancu - Douga / Iradu F 6-4, 3-6, 10-6 2.07 1.64
14.05.   Douga / Iradu - Donsk / Strom SF 3-6, 7-5, 15-13 1.56 2.22
13.05.   Douga / Iradu - Bitto / Tessa ČF 6-1, 6-4 1.34 2.92
12.05.   Douga / Iradu - Kachm / Pervo OF 6-3, 6-2 1.62 2.11
22.04.   Berge / Mridh - Iradu / Tessa ČF 65-7, 6-4, 11-9 2.05 1.65
20.04.   Iradu / Tessa - Perei / Pujol OF 4-6, 6-2, 10-4 1.22 3.63
18.04.   Klier / Marco - Iradu / Tessa F 6-2, 6-3    
16.04.   Iradu / Tessa - Couli / Escof SF 2.17 1.58
15.04.   Iradu / Tessa - Marti / Neuch ČF 6-3, 0-6, 10-6 2.70 1.38
13.04.   Iradu / Tessa - Greif / Zhuk OF 6-3, 6-0 1.08 6.09
06.04.   Dembe / Strom - Iradu / Langm OF 6-2, 7-5 1.40 2.65
25.03.   Klier / Rodri - Catar / Iradu ČF 6-4, 4-6, 12-10 2.22 1.56
23.03.   Catar / Iradu - Douga / Lock OF 7-61, 7-5 4.02 1.18
16.03.   Kawac / Zhu E - Agarw / Iradu OF 6-3, 4-6, 10-3 1.50 2.34
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist