Klasen Anna - profil

Klasen Anna 

Klasen Anna

Stát: Německo
Věk: 25 (15. 11. 1993)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 808. / 426.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 556. / 341.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 199/173 124/122 50/27 25/24 - -
2018 31/22 12/11 18/10 1/1 - -
2017 6/6 1/3 5/3 - - -
2016 21/25 18/19 - 3/6 - -
2015 30/32 10/17 8/7 12/8 - -
2014 44/26 22/17 19/7 3/2 - -
2013 30/31 24/27 - 6/4 - -
2012 20/19 20/16 - 0/3 - -
2011 13/8 13/8 - - - -
2010 3/2 3/2 - - - -
2009 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 128/96 78/59 30/23 20/14 - -
2018 17/13 5/5 12/8 - - -
2017 7/4 0/2 7/2 - - -
2016 16/13 11/9 - 5/4 - -
2015 27/24 11/13 6/5 10/6 - -
2014 22/18 15/9 5/7 2/2 - -
2013 36/18 33/15 0/1 3/2 - -
2012 3/6 3/6 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2014 - 1
2013 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 1
2016 - 2
2015 - 1
2014 - 2
2013 - 5
Celkem: 0 12
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Klaffner M. - Klasen A. Q-OF 6-0, 6-2 1.33 2.78
27.10.   Klasen A. - Rennert J. Q-1K 3-6, 6-3, 6-0    
  Obidos 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Udvardy P. - Klasen A. 1K 3-6, 6-3, 6-4 1.47 2.42
08.10.   Klasen A. - Atucha Gomez A. Q-OF 4-6, 6-4, 7-5 1.22 3.44
07.10.   Klasen A. - Zivulovic D. Q-1K 6-0, 6-0    
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Shinikova I. - Klasen A. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.33 2.94
01.10.   Klasen A. - Gutierrez Car Q-OF 6-4, 6-4 1.64 1.99
30.09.   Klasen A. - Jorge F. Q-2K 6-4, 6-3    
29.09.   Klasen A. - Ponomar L. Q-1K 6-2, 7-5    
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gatto-Montico - Klasen A. 1K 6-2, 4-6, 6-1 1.11 5.19
24.09.   Klasen A. - Murta I. Q-OF 6-2, 6-4 1.80 1.80
22.09.   Klasen A. - Sziedat F. Q-1K 4-6, 6-1, 6-2    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Heise P. - Klasen A. Q-1K 3-6, 6-2, 6-2    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Grabher J. - Klasen A. 1K 7-62, 6-4 1.09 5.99
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Hoste Ferrer C. - Klasen A. Q-1K 2-6, 6-1, 6-3 1.69 1.93
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Pantůčková G. - Klasen A. Q-1K 6-3, 6-2 1.15 4.10
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Detiuc A. - Klasen A. Q-OF 6-2, 6-1 1.22 3.66
22.07.   Klasen A. - Svatikova L. Q-1K 6-2, 6-0 1.21 3.50
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Niemeier J. - Klasen A. Q-ČF 7-64, 6-1 1.51 2.29
09.07.   Klasen A. - Anshba A. Q-OF 7-5, 7-67 2.53 1.40
08.07.   Klasen A. - Wessel A. Q-1K 6-2, 6-2 1.29 3.00
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Proese N. - Klasen A. Q-1K 6-2, 6-4    
  Kaltenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Sauvant C. - Klasen A. ČF 6-1, 6-3    
22.06.   Klasen A. - Karregat D. OF 6-2, 4-6, 7-5 1.29 2.98
19.06.   Klasen A. - Pirazhenka S. 1K 6-2, 6-3    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Rogozinska Dz - Klasen A. 7K 6-4, 6-1    
  Obidos 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Radanovic D. - Klasen A. 1K 6-2, 6-2 1.04 7.91
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Klasen A. - Hering K. 6K 4-3    
08.06.   Oyen S. - Klasen A. 5K 6-1, 6-3    
  Obidos 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Jain M. - Klasen A. Q-OF 4-6, 6-4, 6-2    
02.06.   Klasen A. - Oliveira L. Q-1K 6-1, 6-0    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Gjorcheska L. - Klasen A. OF 5-7, 6-0, 6-4 1.16 4.29
29.05.   Klasen A. - Pelayo L. 1K 6-3, 6-1 1.05 7.41
28.05.   Klasen A. - Jain M. Q-OF 6-3, 6-2    
27.05.   Klasen A. - Morales M. Q-1K 6-0, 6-0    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Klasen A. - Radu I. 3K 6-0, 6-1    
13.05.   Klasen A. - Kruse M. 2K 6-1, 6-1    
10.05.   Klasen A. - Wikkerink J. 1K 6-4, 6-4    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Kitagawa R. - Klasen A. 1K 7-67, 5-7, 6-4    
23.04.   Klasen A. - Milas K. Q-OF 6-4, 6-4    
22.04.   Klasen A. - Hlacikova D. Q-2K 7-63, 6-3    
21.04.   Klasen A. - Sunjic N. Q-1K 6-1, 3-6, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Berankova K. - Klasen A. Q-2K 64-7, 6-3, 7-5    
07.04.   Klasen A. - Wira K. Q-1K 7-5, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Chen P. - Klasen A. Q-OF 6-3, 1-6, 6-2    
01.04.   Klasen A. - Tinello L. Q-2K 6-0, 6-1    
31.03.   Klasen A. - Ram M. Q-1K 6-1, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Minnen G. - Klasen A. Q-OF 6-2, 6-2    
24.03.   Klasen A. - Williams C. Q-2K 6-2, 6-2    
  Solarino 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Gleason Q. - Klasen A. ČF 6-3, 7-5 1.30 2.92
07.03.   Klasen A. - Koelzer R. OF 2-6, 7-5, 6-3    
06.03.   Klasen A. - Genovese E. 1K 7-5, 7-66 1.48 2.30
04.03.   Klasen A. - Calandra A. Q-OF 6-1, 6-3    
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Marci / Udvar - Klase / Vrlji SF 6-4, 63-7, 10-6 1.57 2.10
03.10.   Klase / Vrlji - Grey / Savin ČF 6-3, 6-3 2.39 1.44
01.10.   Klase / Vrlji - Parri / Shini OF 4-6, 7-66, 10-6    
  Obidos 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Piter / Savin - Grein / Klase OF 6-1, 6-0    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Dinu / Pozni - Klase / Koelz OF 7-62, 6-3 1.49 2.27
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Remon / Shapa - Andre / Klase ČF 6-4, 6-4 1.75 1.85
31.07.   Andre / Klase - Alves / Uzcat OF 3-6, 7-66, 10-4 1.80 1.80
  Praha 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Eiker / Sanch - Klase / Konig OF 6-2, 7-66 1.38 2.58
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Bonda / Galfi - Klase / Rakic OF 6-0, 6-2    
  Kaltenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Ekshi / Piraz - Inter / Klase OF 5-7, 7-5, 10-3    
  Obidos 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Anshb / Kenne - Klase / Sebov ČF 2-6, 4-1    
12.06.   Klase / Sebov - De Lu / Gonza OF 6-1, 6-4    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Andre / Wacha - Klase / Sebov ČF 7-5, 6-2    
29.05.   Klase / Sebov - Da Si / Juhas OF 6-4, 69-7, 10-4    
  Oeiras ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Klase / Koelz - Carri / Cianc F 6-3, 6-3    
25.05.   Klase / Koelz - Da Si / Udvar SF 7-5, 6-0    
25.05.   Klase / Koelz - Caval / Moren ČF 6-2, 2-6, 13-11    
23.05.   Klase / Koelz - Moral / Olive OF 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Shyma / Terzi - Desai / Klase SF 6-2, 7-5    
05.04.   Desai / Klase - Bhosa / Vaidy ČF 6-3, 6-1    
03.04.   Desai / Klase - Abou / Bolkv OF 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Perez / Perez - Klase / Minne SF 7-66, 2-6, 10-6    
29.03.   Klase / Minne - Ilows / Kitag ČF 7-5, 6-1    
27.03.   Klase / Minne - Corre / Gabue OF 3-6, 7-5, 13-11    
  Solarino 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Kawa / Talbi - Klase / Koelz ČF 2-6, 6-3, 10-4    
05.03.   Klase / Koelz - Napol / Tona OF 6-2, 6-1    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Gleas / Piraz - Klase / Koelz F 6-4, 6-4    
01.03.   Klase / Koelz - Morde / Morde SF 6-2, 6-4    
28.02.   Klase / Koelz - Adler / Janus ČF 60-7, 6-4, 10-8    
26.02.   Klase / Koelz - Minne / Talco OF 1-6, 7-5, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist