Luz Orlando - profil

Luz Orlando 

Luz Orlando

Stát: Brazílie
Výška / Váha: 180 cm / 78 kg
Věk: 23 (8. 2. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 328. / 292.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 121. / 115.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Forli challenger SF 18.06. 16:30 Galdo / Luz O - Lenz / Morai 1.66 2.07
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 230/134 213/113 17/19 0/2 - -
2021 19/11 19/10 0/1 - - -
2020 8/10 8/8 0/1 0/1 - -
2019 56/28 49/19 7/8 0/1 - -
2018 43/21 42/18 1/3 - - -
2017 18/17 16/16 2/1 - - -
2016 27/16 26/14 1/2 - - -
2015 33/16 33/16 - - - -
2014 9/6 9/6 - - - -
2013 17/9 11/6 6/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 193/87 162/73 31/12 0/2 - -
2021 21/4 21/3 0/1 - - -
2020 14/9 11/7 3/1 0/1 - -
2019 64/18 44/13 20/4 0/1 - -
2018 30/12 30/11 0/1 - - -
2017 20/10 20/10 - - - -
2016 13/13 11/11 2/2 - - -
2015 15/9 15/9 - - - -
2014 9/4 9/4 - - - -
2013 7/8 1/5 6/3 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2019 - 3
2018 - 2
2016 - 2
Celkem: 0 8
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 5
2020 - 1
2019 - 9
2018 - 5
2017 - 2
2016 - 1
2015 - 1
2014 - 1
Celkem: 0 25
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Forli challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Elias G. - Luz O. OF 6-4, 7-67 1.36 3.00
15.06.   Luz O. - Ilkel C. 1K 7-5, 3-6, 7-5 1.81 1.93
  Bratislava 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Kopriva V. - Luz O. Q-ČF 6-2, 6-4 1.20 4.01
06.06.   Luz O. - Dougaz A. Q-OF 7-5, 1-6, 6-4 1.23 3.76
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Luz O. - Dambrosi G. F 6-4, 3-6, 6-4 1.38 2.79
29.05.   Luz O. - Gigante M. SF 7-64, 6-4 1.64 2.11
28.05.   Luz O. - Moreno De Alb ČF 7-62, 6-4 1.61 2.14
27.05.   Luz O. - Ivanov V. OF 6-3, 7-63 1.06 7.02
26.05.   Luz O. - Nunez D. 1K 6-2, 6-2 1.07 6.37
21.05.   Hardt N. - Luz O. ČF 6-4, 7-66 1.71 1.98
20.05.   Luz O. - Capecchi D. OF 6-4, 6-4 1.22 3.68
18.05.   Luz O. - Mania M. 1K 6-1, 6-0 1.01 10.21
15.05.   Erler A. - Luz O. SF 4-6, 7-65, 6-2 1.81 1.88
14.05.   Luz O. - Michalski D. ČF 6-3, 6-4 1.56 2.23
13.05.   Luz O. - Ayeni A. OF 6-0, 6-4 1.07 6.60
12.05.   Luz O. - Saitoh K. 1K 3-6, 6-3, 6-1 1.10 5.54
08.05.   Erler A. - Luz O. SF 7-5, 7-63 2.39 1.52
07.05.   Luz O. - Jianu F. ČF 6-1, 3-6, 6-3 2.07 1.66
06.05.   Luz O. - Noguchi R. OF 6-4, 6-3 1.19 4.04
05.05.   Luz O. - Pichler D. 1K 6-2, 6-2 1.34 2.89
04.05.   Luz O. - Kopp S. Q-OF 6-1, 6-2 1.20 3.86
03.05.   Luz O. - Galimardanov O. Q-2K 6-2, 6-0 1.03 8.14
02.05.   Luz O. - Sumizawa D. Q-1K 6-1, 6-2    
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Rybakov A. - Luz O. Q-ČF 6-2, 6-3 1.53 2.34
18.04.   Luz O. - Kuzuhara B. Q-OF 6-2, 6-2 1.40 2.75
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Coppejans K. - Luz O. 1K 6-3, 6-1 1.29 3.34
  Santiago Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Baez S. - Luz O. Q-1K 6-2, 65-7, 6-2 1.19 4.31
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Altmaier D. - Luz O. Q-1K 6-4, 5-7, 6-2 1.23 3.88
  Concepcion challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Seyboth Wild T. - Luz O. 1K 6-1, 6-2 1.41 2.76
  Forli challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Galdo / Luz O - Fanse / Gerch ČF 7-5, 6-4 1.34 3.01
  Bratislava 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Molch / Nedov - Luz O / Matos SF 6-4, 6-4 1.62 2.19
10.06.   Luz O / Matos - Saban / Saban ČF 6-2, 6-3 1.81 1.91
09.06.   Luz O / Matos - Miedl / Morai OF 6-1, 7-65 1.39 2.76
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Carou / Luz O - Basso / Capec F 7-5, 1-6, 10-7 1.65 2.06
28.05.   Carou / Luz O - Navon / Perei SF 6-4, 7-5 1.28 3.22
27.05.   Carou / Luz O - Scott / Sumiz ČF 6-4, 6-4 1.20 3.86
25.05.   Carou / Luz O - Lonca / Van A OF 6-3, 6-3 1.06 6.51
22.05.   Luz O / Rover - Capec / Galop F 60-7, 7-5, 10-4 1.36 2.80
21.05.   Luz O / Rover - Carou / Navon SF 3-6, 6-3, 10-4 1.28 3.22
20.05.   Luz O / Rover - Monzo / Tenti ČF 6-1, 6-4 1.58 2.18
18.05.   Luz O / Rover - Kopp / Veldh OF 2-6, 6-2, 10-7 1.19 3.92
15.05.   Monzo / Tenti - Luz O / Rover F 6-4, 6-3 4.08 1.18
14.05.   Luz O / Rover - Fribe / Yitba SF 6-4, 7-65 1.10 5.50
13.05.   Luz O / Rover - Carou / Navon ČF 6-2, 6-3 1.40 2.64
12.05.   Luz O / Rover - Kruty / Noguc OF 65-7, 6-3, 10-3 1.46 2.45
08.05.   Luz O / Rover - Ehrat / Erler F 6-2, 7-62 2.07 1.65
07.05.   Luz O / Rover - Helle / Vanne SF 2.69 1.38
06.05.   Luz O / Rover - Kopp / Veldh ČF 6-2, 6-2 1.47 2.44
04.05.   Luz O / Rover - Fribe / Madar OF 4-6, 6-1, 10-4 2.24 1.55
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Luz O / Matos - Bango / Young F 7-62, 6-2 1.56 2.29
23.04.   Luz O / Matos - Mena / Menez SF 6-3, 6-3 1.44 2.61
22.04.   Luz O / Matos - Sakam / Seybo ČF 1.48 2.50
21.04.   Luz O / Matos - Jung / Krueg OF 6-2, 3-6, 10-8 1.49 2.45
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Cueva / Varil - Luz O / Olivo OF 6-0, 7-5 2.39 1.50
  Concepcion challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Luz O / Matos - Galdo / Hidal F 7-5, 6-4 1.58 2.21
19.02.   Luz O / Matos - Barri / Tabil SF    
17.02.   Luz O / Matos - Gomez / Gomez ČF    
17.02.   Luz O / Matos - Domin / Melig OF 1.34 3.02
Žádné zápasy.
 
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Tabilo A. - Luz O. OF 1.35 2.96
30.11.   Luz O. - Pucinelli De 1K 7-63, 6-2 1.65 2.15
  Sao Paulo challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Pucinelli De - Luz O. OF 6-4, 2-6, 6-3 3.49 1.27
24.11.   Luz O. - Seyboth Wild T. 1K 7-5, 1-6, 6-3 3.79 1.24
  Lisabon challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Clezar G. - Luz O. Q-ČF 6-4, 6-3 1.72 1.98
10.10.   Luz O. - Galovic V. Q-OF 6-4, 4-6, 6-4 1.86 1.82
  Split challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Jaziri M. - Luz O. Q-ČF 6-2, 4-6, 6-4 1.68 2.03
26.09.   Luz O. - Kuzmanov D. Q-OF 6-2, 6-4 2.41 1.49
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Jaziri M. - Luz O. OF 6-3, 7-63 1.73 2.01
22.09.   Luz O. - Cornea V. 1K 6-1, 3-6, 6-2 1.16 4.61
  Santiago Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Klizan M. - Luz O. Q-ČF 6-4, 6-1 1.40 2.74
22.02.   Luz O. - Escobar G. Q-OF 6-2, 6-4 1.33 3.01
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Balazs A. - Luz O. Q-OF 6-3, 6-3 1.46 2.52
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Olivieri G. - Luz O. OF 4-6, 7-62, 6-2 2.41 1.47
05.02.   Luz O. - Sant'Anna B. 1K 6-1, 6-1 1.36 2.77
  Punta del Este challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Cerundolo F. - Luz O. 2K 6-3, 6-3 1.50 2.42
27.01.   Luz O. - Ugo Carabelli C. 1K 6-4, 6-2 1.52 2.39
  Sao Paulo challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Rombo / Silva - Cueva / Luz O ČF 68-7, 6-4, 10-4 1.96 1.73
25.11.   Cueva / Luz O - Hidal / Sakam OF 2-6, 7-62, 10-7 1.57 2.24
  Lisabon challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Borge / Cabra - Luz O / Menez ČF 2-6, 7-5, 10-5 2.22 1.57
13.10.   Luz O / Menez - Arneo / Rombo OF 7-65, 6-2 1.68 2.03
  Barcelona challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Duran / Olivo - Luz O / Popko ČF 6-1, 6-3 1.78 1.89
07.10.   Luz O / Popko - Arneo / Olive OF 4-6, 6-2, 11-9 1.94 1.75
  Split challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Goran / Reese - Luz O / Matos SF 5-7, 6-2, 10-5 1.89 1.81
01.10.   Luz O / Matos - Gallo / Hach ČF 6-4, 6-0 1.61 2.16
30.09.   Luz O / Matos - Rombo / Zieli OF 7-65, 4-6, 10-7 1.56 2.25
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Goran / Huesl - Luz O / Matos OF 6-4, 6-3 2.07 1.66
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Melig / Monte - Luz O / Matos ČF 6-3, 7-67 1.80 1.98
18.02.   Luz O / Matos - Cabal / Farah OF 6-1, 4-6, 10-8 5.97 1.12
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Barri / Gomez - Luz O / Matos SF 7-5, 7-5 2.80 1.35
06.02.   Luz O / Matos - Olivi / Zukas ČF 65-7, 6-3, 10-7 1.31 3.02
04.02.   Luz O / Matos - Bueno / Buse OF 6-0, 6-3 1.01 8.26
  Punta del Este challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Luz O / Matos - Cerun / Tiran F 6-4, 6-2 1.42 2.60
31.01.   Luz O / Matos - Alvar / Galdo SF 7-65, 7-68 1.48 2.39
31.01.   Luz O / Matos - Casan / Gutie ČF 1.44 2.51
29.01.   Luz O / Matos - Cleza / Neis OF 6-3, 6-2 1.56 2.23
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Sakamoto P. - Luz O. 1K 6-4, 6-3 2.71 1.40
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Varillas J. - Luz O. 2K 7-60, 2-0 1.43 2.60
28.10.   Luz O. - Ficovich J. 1K 6-3, 7-64 2.15 1.62
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Varillas J. - Luz O. OF 7-63, 7-65 1.32 3.09
22.10.   Luz O. - Nagal S. 2K 6-1, 6-4 2.35 1.53
21.10.   Luz O. - Lindell C. 1K 6-2, 6-4 1.49 2.45
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Andreozzi G. - Luz O. 2K 6-4, 6-3 1.33 3.06
08.10.   Luz O. - Cid Subervi R. 1K 2-6, 6-3, 6-1 1.73 2.00
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Nagal S. - Luz O. OF 7-5, 6-3 1.31 3.14
01.10.   Luz O. - Menezes J. 2K 6-4, 6-4 2.47 1.48
30.09.   Luz O. - Boscardin Dias P. 1K 6-0, 7-5 1.01 10.80
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Ficovich J. - Luz O. 1K 6-2, 7-66 1.89 1.82
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Luz O. - Gutierrez-Fer F 6-2, 6-1 1.63 2.14
14.09.   Luz O. - Dutra da Silva D. SF 7-5, 6-4 1.61 2.15
13.09.   Luz O. - Martin Tiffon P. ČF 6-4, 63-7, 7-63 1.24 3.49
12.09.   Luz O. - Lopez Montagud C. OF 6-4, 6-4 1.09 5.76
11.09.   Luz O. - Damas M. 1K 6-2, 6-1 1.04 7.39
06.09.   Hernandez-Fer - Luz O. SF 6-2, 6-3 1.44 2.50
05.09.   Luz O. - Alvarez N. ČF 5-7, 6-3, 7-64 1.60 2.15
04.09.   Luz O. - Gonzalez A. OF 62-7, 6-0, 6-3 1.50 2.34
03.09.   Luz O. - Esteve Lobato E. 1K 7-64, 6-2 1.42 2.57
31.08.   Gutierrez O. - Luz O. SF 6-2, 6-3 1.77 1.90
30.08.   Luz O. - Alvarez N. ČF 6-2, 3-6, 7-5 1.80 1.87
29.08.   Luz O. - Reymond A. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.10 5.45
28.08.   Luz O. - Gomez A. 1K 6-1, 6-4 1.42 2.59
25.08.   Gutierrez O. - Luz O. F 6-4, 6-1 2.20 1.57
24.08.   Luz O. - Esteve Lobato E. SF 6-3, 6-1 1.76 1.91
23.08.   Luz O. - Nikles J. ČF 6-3, 65-7, 6-3 1.28 3.22
22.08.   Luz O. - Sanchez Jover C. OF 7-5, 7-5 1.09 5.70
21.08.   Luz O. - Pla Malfeito J. 1K 6-4, 6-1 1.40 2.63
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Collarini A. - Luz O. OF 7-5, 6-4 1.40 2.75
13.08.   Luz O. - Popko D. 2K 7-5, 6-3 2.27 1.56
12.08.   Luz O. - Fonio G. 1K 6-4, 7-63 1.48 2.48
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Luz O. - Okala J. F 6-0, 7-5 2.73 1.38
27.07.   Luz O. - Hamou M. SF 6-3, 7-5 2.16 1.60
26.07.   Luz O. - Sant'Anna B. ČF 7-5, 7-64 1.56 2.20
25.07.   Luz O. - Erhard M. OF 6-3, 6-2 1.17 4.07
24.07.   Luz O. - Reymond A. 1K 6-4, 4-1 1.18 4.03
19.07.   Okala J. - Luz O. ČF 6-3, 6-1 1.56 2.23
18.07.   Luz O. - Wehnelt K. OF 64-7, 6-1, 6-2 1.30 3.12
17.07.   Luz O. - Reis Da Silva J. 1K 6-4, 7-5 1.24 3.57
26.06.   Marcondes I. - Luz O. 1K 6-3, 6-4    
19.05.   Luz O. - Matos R. F 6-3, 6-4 2.18 1.62
19.05.   Luz O. - Meligeni Rodr SF 4-6, 6-1, 6-2 1.68 2.05
18.05.   Luz O. - Sanchez Izqui ČF 6-2, 7-5 1.53 2.26
16.05.   Luz O. - Martin Tiffon P. OF 6-4, 7-5 1.20 3.78
15.05.   Luz O. - Mora M. 1K 7-5, 6-4 1.11 5.04
  Braga challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Coppejans K. - Luz O. 2K 6-1, 6-1 1.31 3.18
07.05.   Luz O. - Elias G. 1K 1-6, 6-2, 6-1 2.62 1.43
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Matos R. - Luz O. F 7-5, 7-5 1.99 1.69
04.05.   Luz O. - Egea F. SF 6-3, 6-3 1.29 3.24
03.05.   Luz O. - Perez Contri S. ČF 6-0, 6-3 1.07 5.76
02.05.   Luz O. - Panak Y. OF 6-3, 6-3 1.04 6.82
01.05.   Luz O. - Ferchichi M. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.34
28.04.   Blancaneaux G. - Luz O. F 7-63, 6-4 1.47 2.49
27.04.   Luz O. - Vives Marcos P. SF 6-3, 6-3 1.41 2.61
26.04.   Luz O. - Egea F. ČF 63-7, 6-2, 6-2 1.34 2.74
25.04.   Luz O. - Fattar A. OF 6-2, 6-1 1.15 4.09
24.04.   Luz O. - Urbanija M. 1K 7-63, 6-3 1.18 3.84
20.04.   Vanneste J. - Luz O. ČF 5-7, 6-2, 7-610 2.12 1.60
19.04.   Luz O. - Correia J. OF 6-2, 6-3 1.40 2.62
16.04.   Luz O. - Masjuan Ginel P. 1K 6-2, 7-64 1.00 16.00
12.04.   Matos R. - Luz O. ČF 6-4, 7-64 2.27 1.49
11.04.   Luz O. - Pla Malfeito J. OF 3-6, 6-4, 7-63 1.44 2.41
09.04.   Luz O. - Musialek A. 1K 6-1, 6-2    
  Alicante challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Rodionov J. - Luz O. 1K 6-3, 6-3 1.57 2.25
01.04.   Luz O. - Gakhov I. Q-SF 6-1, 6-0 2.11 1.63
  Marbella challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Bonadio R. - Luz O. Q-SF 6-4, 7-612 1.57 2.20
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Bagni / Molte - Luz O / Matos F 6-4, 5-7, 12-10 1.64 2.06
09.11.   Luz O / Matos - Arias / Zebal SF 6-4, 6-3 1.54 2.22
07.11.   Luz O / Matos - Behar / Escob ČF 4-6, 6-4, 10-8 2.64 1.39
06.11.   Luz O / Matos - Echaz / Villa OF 7-5, 6-3 1.25 3.35
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Behar / Escob - Luz O / Matos SF 6-4, 7-5 1.41 2.57
31.10.   Luz O / Matos - Galdo / Hidal ČF 6-2, 3-6, 12-10 1.66 2.01
31.10.   Luz O / Matos - Leite / Linde OF 6-4, 6-2    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Cleza / Sakam - Luz O / Matos OF 7-5, 5-7, 11-9    
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Behar / Escob - Luz O / Marti F 65-7, 6-4, 12-10 1.62 2.17
13.10.   Luz O / Marti - Areva / Reyes SF 5-7, 6-3, 10-8 2.57 1.41
10.10.   Luz O / Marti - Cachi / Marti ČF 6-1, 6-4    
10.10.   Luz O / Marti - Alvar / Cid S OF 6-2, 7-5 1.28 3.30
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Luz O / Matos - Reyes / Rombo F 62-7, 6-4, 10-8 2.32 1.52
05.10.   Luz O / Matos - Galdo / Mayer SF    
05.10.   Luz O / Matos - Coria / Nagal ČF 1.42 2.56
02.10.   Luz O / Matos - Herna / Hidal OF 7-64, 6-4 1.55 2.20
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Reyes / Rombo - Luz O / Menez ČF 66-7, 7-66, 10-5 1.62 2.12
25.09.   Luz O / Menez - Cueva / Mena OF 4-6, 7-63, 10-3 2.11 1.63
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Luz O / Matos - Gutie / Perez F 6-1, 6-3 1.29 3.10
12.09.   Luz O / Matos - Barro / Mardo SF 4-6, 6-3, 10-3 1.15 4.14
11.09.   Luz O / Matos - Damas / Juare ČF 6-1, 6-0 1.01 8.26
09.09.   Luz O / Matos - Beaus / Moya OF 6-0, 6-1    
05.09.   Alvar / Ficov - Luz O / Matos SF 6-3, 2-6, 10-6 2.15 1.55
04.09.   Luz O / Matos - Estev / Roca ČF 6-1, 6-2 1.69 1.93
03.09.   Luz O / Matos - Cid S / Herna OF 6-4, 7-64 1.57 2.11
30.08.   Barra / Herna - Luz O / Matos SF 4-6, 6-4, 10-5 2.27 1.49
29.08.   Luz O / Matos - Chave / Lopez ČF 6-2, 6-2 1.01 8.26
27.08.   Luz O / Matos - Duras / Kravc OF 6-3, 6-2 1.19 3.69
24.08.   Luz O / Matos - Gakho / Pla M F 7-5, 6-4 1.61 2.09
23.08.   Luz O / Matos - Barra / Estev SF 7-610, 6-4 1.57 2.11
22.08.   Luz O / Matos - Dutra / Ribei ČF 6-4, 6-4 1.24 3.28
21.08.   Luz O / Matos - Noguc / Petre OF 7-65, 6-2 1.05 6.30
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Brkic / Pavic - Draga / Luz O ČF 4-6, 6-4, 10-4 1.32 3.00
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   De Sc / Faivr - Added / Luz O F 2-6, 6-4, 10-5 2.67 1.40
26.07.   Added / Luz O - Klier / Sant' SF 1-6, 7-67, 10-5 1.49 2.27
25.07.   Added / Luz O - Rober / Schot ČF 7-63, 6-2 1.08 5.28
24.07.   Added / Luz O - Poull / Tabur OF 7-64, 6-2 1.33 2.77
16.07.   Genge / Vocel - Luz O / Melig OF 7-62, 62-7, 10-8    
29.06.   Marco / Melig - Luz O / Matos SF 6-2, 6-4 2.53 1.40
28.06.   Luz O / Matos - Blume / Hinsc ČF 6-3, 6-4 1.04 6.82
25.06.   Luz O / Matos - Aboia / Estev OF 7-65, 6-4 1.24 3.29
19.05.   Luz O / Matos - Added / Olive SF 6-4, 6-4 1.75 1.85
16.05.   Luz O / Matos - Diaz / Tajim ČF 6-1, 6-3 1.18 3.81
14.05.   Luz O / Matos - Khan / Lopez OF 1.20 3.64
  Braga challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Cueva / Karlo - Luz O / Matos ČF 7-5, 4-6, 10-5 1.65 2.07
07.05.   Luz O / Matos - Gil F / Sarai OF 6-3, 6-1 1.50 2.36
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Luz O / Matos - Agame / Egea F 6-4, 6-4 1.64 1.99
03.05.   Luz O / Matos - Kawac / Wakit SF 4-6, 6-1, 10-5    
02.05.   Luz O / Matos - De Be / Tessa ČF 6-1, 6-1 1.05 6.40
30.04.   Luz O / Matos - Abibs / Pavlo OF 6-0, 6-0 1.01 8.34
27.04.   Luz O / Matos - Crepa / Jandr F 6-4, 7-5 1.57 2.10
26.04.   Luz O / Matos - Egea / Paz J SF 3-6, 7-5, 10-7 1.55 2.15
25.04.   Luz O / Matos - Gray / Larri ČF 6-4, 7-5 1.14 4.22
23.04.   Luz O / Matos - Fatta / Kilan OF 6-2, 6-1 1.10 5.06
17.04.   Netus / Vanne - Luz O / Matos ČF 7-63, 6-4 2.08 1.59
16.04.   Luz O / Matos - Alons / Garci OF 6-3, 6-1    
12.04.   Luz O / Matos - Cabra / Faria F 6-3, 4-6, 10-6 1.12 4.60
11.04.   Luz O / Matos - Corre / Expos SF 6-2, 6-2 1.24 3.29
10.04.   Luz O / Matos - Jorda / Pla M ČF 6-3, 66-7, 10-8 1.40 2.53
09.04.   Luz O / Matos - March / Marti OF 6-4, 6-2 1.04 6.82
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Cachin P. - Luz O. OF 6-2, 6-1 1.43 2.61
13.11.   Luz O. - Cerundolo F. 1K 6-3, 3-6, 6-4 1.71 2.02
12.11.   Luz O. - Velotti A. Q-ČF 6-3, 6-3 1.72 1.97
11.11.   Luz O. - Lipovsek Puches T. Q-OF 6-2, 6-1    
11.11.   Luz O. - Olivieri G. Q-1K 6-1, 64-7, 6-4    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Coria F. - Luz O. Q-1K 7-5, 6-3    
  Guayaquil challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Zekic M. - Luz O. Q-1K 6-0, 7-5    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Huertas Del P - Luz O. Q-OF 6-3, 6-2 3.35 1.25
20.10.   Luz O. - Ore J. Q-1K 7-5, 7-63 1.15 4.36
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Neis F. - Luz O. Q-1K 3-6, 7-5, 6-2 3.35 1.25
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Blancaneaux G. - Luz O. ČF 7-67, 7-63 1.47 2.40
12.09.   Luz O. - Martin Tiffon P. OF 1-6, 7-64, 6-4 1.09 5.88
11.09.   Luz O. - Gonzalez W. 1K 6-1, 6-1 1.09 5.77
08.09.   Semmler M. - Luz O. ČF 6-2, 68-7, 6-2 3.18 1.28
07.09.   Luz O. - Menendez Ferre R. OF 6-3, 6-2 1.06 6.77
04.09.   Luz O. - Romero De Avi 1K 3-6, 7-62, 6-4 1.22 3.58
30.08.   Brancaccio R. - Luz O. ČF 6-4, 6-2 2.24 1.55
29.08.   Luz O. - Tashi V. OF 63-7, 6-0, 6-4 1.11 5.38
28.08.   Luz O. - Sorgi J. 1K 6-1, 6-4 1.43 2.52
28.07.   Valkusz M. - Luz O. SF 7-63, 6-2 1.47 2.45
27.07.   Luz O. - Bensoussan S. ČF 6-1, 6-1 1.60 2.14
26.07.   Luz O. - Pichler D. OF 2-6, 7-5, 6-1 1.24 3.51
25.07.   Luz O. - Bothwell P. 1K 6-2, 6-1 1.10 5.44
22.07.   Luz O. - Souza J. F 6-4, 4-6, 6-3 1.97 1.73
21.07.   Luz O. - Lenz J. SF 6-3, 6-3 2.06 1.66
20.07.   Luz O. - Bortolotti M. ČF 6-2, 6-4 1.42 2.61
19.07.   Luz O. - Olaso-De La R OF 7-65, 6-0 1.95 1.74
18.07.   Luz O. - Seibert T. 1K 4-6, 6-1, 6-3 1.05 7.39
14.07.   Van Rijthoven T. - Luz O. SF 6-2, 7-610 1.71 2.00
13.07.   Luz O. - Ruusuvuori E. ČF 1-6, 6-3, 7-64 2.04 1.64
11.07.   Luz O. - Gelhardt L. OF 6-2, 6-2 1.16 4.24
10.07.   Luz O. - Moroni F. 1K 6-1, 6-1 1.12 4.91
05.07.   Nijboer R. - Luz O. OF 6-2, 6-4 4.41 1.13
03.07.   Luz O. - Lootsma N. 1K 1-6, 6-3, 6-4 1.17 3.86
01.06.   Okala J. - Luz O. ČF 7-62, 6-3 1.90 1.75
31.05.   Luz O. - Blanch U. OF 6-3, 6-4 1.57 2.18
30.05.   Luz O. - Ionel N. 1K 3-6, 6-1, 6-2 1.05 7.09
27.05.   Luz O. - Roca Batalla O. F 7-66, 4-2 3.22 1.29
26.05.   Luz O. - Martos Gornes S. SF 6-1, 7-64 1.33 2.96
25.05.   Luz O. - Fornell-Mestres M. ČF 6-2, 7-5 1.40 2.52
24.05.   Luz O. - Sanz Llopis A. OF 6-3, 6-3 1.23 3.53
23.05.   Luz O. - Roglan A. 1K 3-6, 6-4, 6-2 1.18 3.79
16.05.   Korda S. - Luz O. 1K 6-4, 7-5 1.83 1.83
13.05.   Meligeni Rodr - Luz O. F 7-63, 7-63 3.06 1.32
12.05.   Luz O. - Slobodshikov R. SF 61-7, 6-2, 6-1 1.55 2.23
11.05.   Luz O. - Bortolotti M. ČF 6-3, 7-63 1.50 2.25
10.05.   Luz O. - Magnusson A. OF 6-0, 6-0    
09.05.   Luz O. - Boyer T. 1K 4-6, 6-0, 6-4    
02.05.   Kekez D. - Luz O. 1K 2-6, 6-4, 6-3    
12.04.   Serdarusic N. - Luz O. OF 6-3, 6-1    
11.04.   Luz O. - Lipovsek Puches T. 1K 6-4, 6-4    
09.04.   Luz O. - Besada S. Q-OF 2-6, 6-3, 6-1    
08.04.   Luz O. - Assuncao Garla F. Q-2K 6-1, 6-2    
07.04.   Luz O. - Walder J. Q-1K 6-1, 6-1    
05.04.   Marcora R. - Luz O. OF 7-62, 1-6, 6-3 1.47 2.46
04.04.   Luz O. - Merckx J. 1K 6-4, 6-4 1.78 1.90
31.03.   Heras P. - Luz O. SF 7-62, 6-3 1.31 3.15
30.03.   Luz O. - Roncalli S. ČF 6-4, 6-2 1.57 2.22
29.03.   Luz O. - Stefanini J. OF 0-6, 6-1, 6-0    
28.03.   Luz O. - Bensoussan S. 1K 6-4, 6-2    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Andre / Duran - Luz O / Melig ČF 7-5, 7-63 1.25 3.35
12.11.   Luz O / Melig - Cerun / Pena OF 6-2, 3-6, 10-8    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Lipov / Londe - Herna / Luz O OF 6-4, 6-2 1.64 2.04
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Delli / Duran - Elias / Luz O OF 6-4, 6-3 1.54 2.23
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Diaz / Gonza - Luz O / Melig F 4-6, 7-64, 10-5 1.80 1.80
13.09.   Luz O / Melig - Forne / Marto SF 6-4, 6-4 1.44 2.39
12.09.   Luz O / Melig - Hugou / Pietr ČF 6-4, 6-2 1.06 6.10
11.09.   Luz O / Melig - Jacob / Jorda OF 6-2, 6-0 1.10 5.06
09.09.   Luz O / Melig - Matos / Sorgi F 5-7, 6-4, 11-9 1.64 1.99
08.09.   Luz O / Melig - Gigou / Salma SF 7-68, 6-3 1.54 2.17
07.09.   Luz O / Melig - Estev / Lopez ČF 1.93 1.69
30.08.   Estev / Roca - Luz O / Melig SF 7-5, 4-6, 10-6 1.85 1.75
29.08.   Luz O / Melig - Musia / Salma ČF 5-7, 6-2, 10-7 1.69 1.93
28.08.   Luz O / Melig - Romer / Semml OF 6-4, 6-1 1.38 2.58
28.07.   Luz O / Melig - Gil F / Pichl F 7-5, 3-6, 10-6    
27.07.   Luz O / Melig - Chaza / Larri SF 6-0, 7-5    
26.07.   Luz O / Melig - Batis / Grazi ČF 6-3, 6-4    
24.07.   Luz O / Melig - Almei / Olive OF 6-0, 7-63    
21.07.   Souza / Vega - Luz O / Zorma F 6-1, 6-4 1.60 2.05
20.07.   Luz O / Zorma - Ejupo / Heyma SF 7-5, 6-2 1.54 2.17
19.07.   Luz O / Zorma - Borto / Melig ČF 69-7, 7-5, 10-4 1.49 2.27
17.07.   Luz O / Zorma - Olaso / Sampe OF 6-2, 6-3 1.73 1.88
09.07.   Bothw / Bothw - Luz O / Zorma OF 7-62, 7-5 3.38 1.26
02.07.   Brouw / Sels - Luz O / Melig OF 6-3, 7-5    
29.05.   Anton / Grigo - Luz O / Orlov OF 6-4, 6-2    
18.05.   Korda / Luz O - De Kr / Melig F 3-6, 6-2, 10-7    
17.05.   Korda / Luz O - Barra / Branc SF 7-5, 6-3    
16.05.   Korda / Luz O - Mares / Marre ČF 6-2, 4-6, 10-5    
15.05.   Korda / Luz O - Dubin / Slobo OF 6-1, 6-3    
12.05.   Abdel / Luz O - Chila / Peran F 6-1, 6-4    
11.05.   Abdel / Luz O - Lozan / Zaric SF 6-4, 7-65    
10.05.   Abdel / Luz O - Al Ta / Khotk ČF 1-6, 6-3, 10-6    
08.05.   Abdel / Luz O - Ghind / Portm OF 6-1, 7-62    
05.05.   Luz O / Melig - Borto / Turch F 6-3, 6-4    
04.05.   Luz O / Melig - Krivi / Krivo SF 6-3, 6-2    
03.05.   Luz O / Melig - Felli / Licci ČF 6-2, 6-2    
01.05.   Luz O / Melig - Pania / Toled OF 7-63, 7-5    
12.04.   Brovi / Musia - Luz O / Melig ČF 7-66, 1-6, 10-5    
11.04.   Luz O / Melig - Berge / Von M OF 6-4, 6-1    
06.04.   Kopri / Pospí - Luz O / Zorma SF 6-4, 5-7, 10-6    
05.04.   Luz O / Zorma - Besad / Olivi ČF 2-6, 6-4, 10-8    
03.04.   Luz O / Zorma - Lomak / Sulta OF 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Zukas M. - Luz O. 1K 6-2, 6-3 2.06 1.60
07.12.   Kestelboim M. - Luz O. ČF 6-2, 6-3 1.60 2.06
06.12.   Luz O. - Otegui J. OF 7-5, 6-2 1.10 4.95
05.12.   Luz O. - Feitt F. 1K 7-64, 6-4    
01.12.   Lindell C. - Luz O. ČF 6-3, 6-4 1.80 1.80
29.11.   Luz O. - Tsuchiya A. OF 6-2, 7-5 1.40 2.52
27.11.   Luz O. - De Oliveira C 1K 6-4, 6-2 1.03 7.12
20.11.   Arkhipov P. - Luz O. 1K 6-4, 6-4    
15.11.   Miele A. - Luz O. OF 6-2, 69-7, 6-1 3.03 1.28
14.11.   Luz O. - Cezar A. 1K 6-2, 6-2 1.01 11.75
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Martin A. - Luz O. 1K 6-3, 6-3 1.27 3.36
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Olivieri G. - Luz O. 1K 7-63, 6-1 2.09 1.58
20.06.   Prechtel S. - Luz O. 1K 6-3, 3-6, 6-4 3.75 1.20
15.06.   Collarini A. - Luz O. ČF 6-2, 6-2    
14.06.   Luz O. - Marcora R. OF 6-3, 7-5 1.61 2.15
13.06.   Luz O. - Stefanini J. 1K 60-7, 6-3, 6-4 1.30 3.04
10.06.   Collarini A. - Luz O. F 6-4, 6-4 1.57 2.18
09.06.   Luz O. - Banes M. SF 2-6, 7-65, 6-3 2.03 1.66
08.06.   Luz O. - Fanselow S. ČF 6-3, 4-6, 7-63 2.13 1.60
07.06.   Luz O. - Basso A. OF 6-4, 6-3 1.62 2.02
06.06.   Luz O. - Chazal M. 1K 7-61, 1-0 1.94 1.68
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Moroni G. - Luz O. Q-OF 6-4, 62-7, 6-4    
27.05.   Luz O. - Ymer E. Q-1K 6-3, 1-6, 6-3    
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Paul T. - Luz O. Q-1K 7-65, 2-6, 6-3    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Cachin P. - Luz O. F 6-2, 6-1 1.39 2.66
13.05.   Luz O. - Gutierrez-Fer SF 2-6, 7-5, 7-5 1.96 1.70
12.05.   Luz O. - Martos Gornes S. ČF 6-4, 6-4 1.20 3.60
10.05.   Luz O. - Nikles J. OF 6-4, 6-3 1.15 4.34
08.05.   Luz O. - Gomez-Herrera C. 1K 62-7, 6-2, 7-66 1.55 2.15
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Gomez E. - Luz O. Q-1K 7-65, 6-4    
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Elias G. - Luz O. 1K 6-2, 7-5 1.22 3.93
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Andreozzi G. - Luz O. Q-OF 5-7, 6-3, 6-4 1.29 3.15
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Galan / Sorgi - Luz O / Marco ČF 6-4, 6-2    
12.12.   Luz O / Marco - Echaz / Mendo OF 6-3, 6-3    
06.12.   Arrec / Nunez - Luz O / Silva ČF 6-4, 6-4    
04.12.   Luz O / Silva - Bianc / Doria OF 6-4, 6-3    
01.12.   Linde / Sever - Luz O / Zorma SF 6-3, 7-62    
01.12.   Luz O / Zorma - Barre / Disch ČF 7-65, 4-6, 10-6    
28.11.   Luz O / Zorma - Marti / Tiepe OF 6-1, 6-1    
22.11.   Civit / De Sa - Luz O / Yamac OF 6-2, 7-5    
18.11.   Luz O / Zorma - Silva / Turin F 6-3, 6-3    
18.11.   Luz O / Zorma - Marco / Matos SF 2-6, 6-1, 12-10    
16.11.   Luz O / Zorma - Pucin / Reis ČF 7-5, 6-2    
15.11.   Luz O / Zorma - Miele / Dutra OF 6-3, 6-4    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Gonza / Neis - Luz O / Rombo SF 6-2, 7-62    
05.10.   Luz O / Rombo - Linze / Olive ČF 4-6, 6-3, 10-8    
05.10.   Luz O / Rombo - Londe / Souza OF    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Hidal / Moren - Luz O / Zukas SF 4-6, 6-3, 13-11    
14.09.   Luz O / Zukas - Brama / Marzi ČF 6-1, 6-1    
13.09.   Luz O / Zukas - Casan / Egea OF 4-6, 7-62, 10-3    
23.06.   Luz O / Zorma - Borto / Truse F 6-3, 6-3 1.98 1.65
22.06.   Luz O / Zorma - Baldi / Virgi SF 1.74 1.86
21.06.   Luz O / Zorma - Della / Leona ČF 6-1, 7-64 1.40 2.52
19.06.   Luz O / Zorma - Carli / Vilar OF 3-6, 7-5, 12-10    
15.06.   Agame / Rombo - Luz O / Zorma SF 62-7, 7-66, 10-8    
14.06.   Luz O / Zorma - Di Ma / Di Ma ČF 6-2, 6-0    
12.06.   Luz O / Zorma - Longo / Yamac OF 7-5, 4-6, 10-8    
07.06.   Leite / Yamac - Luz O / Zorma ČF 4-6, 7-5, 11-9    
05.06.   Luz O / Zorma - Fanse / Nolan OF 6-4, 7-5    
10.05.   Gomez / Lizar - Luz O / Melig ČF 7-5, 7-62 1.48 2.30
09.05.   Luz O / Melig - Apell / Quero OF 6-1, 6-1 1.06 6.44
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Barri / Jarry - Luz O / Zorma SF 66-7, 7-5, 10-7 1.81 1.81
09.03.   Luz O / Zorma - Galdo / Zampi ČF 7-5, 7-5 3.10 1.25
07.03.   Luz O / Zorma - Sant' / Dutra OF 1-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Sorgi J. - Luz O. SF 6-3, 6-4 1.76 1.85
15.12.   Luz O. - Zormann Da Si ČF 7-5, 7-67 1.34 2.75
14.12.   Luz O. - Collarini A. OF 2-6, 7-64, 7-5 1.98 1.65
13.12.   Luz O. - Villanueva G. 1K 6-3, 6-4 1.51 2.23
03.12.   Luz O. - Sorgi J. F 4-6, 6-2, 6-2 2.38 1.45
02.12.   Luz O. - Villanueva G. SF 6-1, 66-7, 7-65 1.56 2.13
01.12.   Luz O. - Zormann Da Si ČF 6-3, 4-6, 6-1 1.45 2.37
30.11.   Luz O. - Makiguchi R. OF 6-3, 6-4 1.16 4.02
29.11.   Luz O. - Ortiz O. 1K 6-1, 6-4 1.02 7.64
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Paz J. - Luz O. Q-ČF 6-3, 1-6, 6-2    
16.10.   Luz O. - Zormann Da Si Q-OF 6-3, 7-5    
15.10.   Luz O. - Moral F. Q-1K 6-0, 6-1    
  Buenos Aires challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Sakamoto P. - Luz O. Q-OF 7-62, 6-4    
08.10.   Luz O. - Suarez Gonzalez A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Lipovsek Puches T. - Luz O. 1K 3-6, 6-1, 7-5 2.20 1.53
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Olivo R. - Luz O. 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.34 2.78
25.09.   Luz O. - Hocevar R. Q-ČF 7-65, 4-6, 7-5    
25.09.   Luz O. - Menezes J. Q-OF 7-65, 6-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Janvier M. - Luz O. ČF 5-7, 7-5, 6-4 1.57 2.12
24.08.   Luz O. - Rajski M. OF 6-4, 7-5 1.24 3.30
23.08.   Luz O. - Metreveli A. 1K 6-4, 6-4 1.83 1.77
16.08.   Sorgi J. - Luz O. 1K 6-3, 6-2 2.08 1.59
09.08.   Paz J. - Luz O. 1K 6-1, 6-4 2.06 1.60
06.07.   Lipovsek Puches T. - Luz O. OF 6-3, 7-5 2.25 1.50
05.07.   Luz O. - Tomasetto L. 1K 6-3, 7-65 1.06 6.17
02.07.   Luz O. - Torebko P. F 6-2, 6-2 2.10 1.58
01.07.   Luz O. - Kolář Z. SF 7-62, 6-4 2.92 1.31
30.06.   Luz O. - Pavic A. ČF 6-4, 3-6, 6-4 1.91 1.71
29.06.   Luz O. - Poljak D. OF 6-4, 6-2 1.39 2.57
27.06.   Luz O. - Dubarenco M. 1K 6-4, 6-4 2.13 1.56
26.06.   Luz O. - Jebavy R. Q-OF 6-2, 4-6, 6-1    
25.06.   Luz O. - Vagner J. Q-2K 6-1, 6-1    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Bortolotti M. - Luz O. Q-OF 7-5, 7-6    
11.06.   Luz O. - Basso A. Q-1K 3-6, 7-62, 7-63    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Virgili A. - Luz O. ČF 6-4, 6-4    
09.06.   Luz O. - Van Peperzeel G. OF 6-4, 6-4 1.72 1.89
08.06.   Luz O. - Vitari J. 1K 6-2, 6-3 1.07 5.66
24.05.   Bortolotti M. - Luz O. 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.78 1.82
  Sao Paulo Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Arguello F. - Luz O. Q-OF 6-4, 6-2 1.35 2.73
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Daniel T. - Luz O. Q-OF 6-4, 6-4 1.24 3.40
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Luz O / Zorma - Felde / Hidal F 7-62, 6-4    
15.12.   Luz O / Zorma - Acost / Arus SF 6-2, 6-1    
14.12.   Luz O / Zorma - Villa / Villa ČF 7-5, 6-3    
12.12.   Luz O / Zorma - Cerun / Natal OF 6-3, 6-0    
01.12.   Felde / Mares - Luz O / Zorma SF 6-1, 0-6, 11-9    
30.11.   Luz O / Zorma - Gaspe / Ribei ČF 6-0, 6-3    
28.11.   Luz O / Zorma - Coron / Gurme OF 6-2, 6-2    
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Coria / Lipov - Luz O / Zorma ČF 6-4, 6-4 1.65 1.98
05.10.   Luz O / Zorma - Kicke / Perei OF 2.10 1.60
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Escob / Londe - Luz O / Zorma ČF 6-3, 7-5 1.80 1.80
26.09.   Luz O / Zorma - Galan / Herna OF 7-5, 6-3 1.20 3.60
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Kwasn / Solar - Luz O / Zorma OF 6-3, 7-5    
19.08.   Choin / Majch - Luz O / Zorma ČF 7-67, 1-6, 10-8    
17.08.   Luz O / Zorma - Drzew / Kosti OF 7-5, 6-3    
08.08.   Barri / Ficov - Luz O / Zorma OF 6-2, 7-63    
28.06.   Koneč / Šafrá - Luz O / Zorma OF 2-6, 6-4, 10-4    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Lopez / Vervo - Galan / Luz O ČF 4-6, 6-2, 10-6 1.18 3.79
13.06.   Galan / Luz O - Ribec / Weste OF 6-0, 6-2 1.01 8.26
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Sude / Volan - Luz O / Zorma ČF 7-5, 6-4    
06.06.   Luz O / Zorma - Brizz / Falgh OF 6-2, 5-7, 10-3    
25.05.   Altun / Kapas - Banes / Luz O ČF 4-6, 6-1, 10-5    
24.05.   Banes / Luz O - Cufal / Gazza OF 6-0, 6-0    
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Melo / Soare - de Pa / Luz O OF 6-2, 6-3 1.04 6.63
Žádné zápasy.
 
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Schwartzman D. - Luz O. 1K 4-6, 7-61, 6-1 1.08 6.05
15.11.   Luz O. - Ward A. Q-ČF 7-5, 6-1    
15.11.   Luz O. - Kohen A. Q-OF 6-3, 6-0    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Menezes J. - Luz O. F 6-2, 7-65 2.32 1.47
07.11.   Luz O. - Severino C. SF 2-6, 6-4, 6-2 1.75 1.84
06.11.   Luz O. - Hocevar R. ČF 6-1, 7-67 1.60 2.06
05.11.   Luz O. - Zormann Da Si OF 6-2, 3-6, 6-3 1.39 2.55
03.11.   Luz O. - Walendowsky J. 1K 6-2, 6-4 1.14 4.30
28.10.   Miele A. - Luz O. OF 7-66, 7-62 3.45 1.22
27.10.   Luz O. - Orradre B. 1K 6-2, 6-3    
  Sao Paulo 5 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Olivo R. - Luz O. 1K 7-64, 6-3 1.37 2.66
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Schwartzman D. - Luz O. 1K 6-4, 6-2 1.05 7.06
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Souza J. - Luz O. 1K 6-2, 6-4 1.46 2.39
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Bahamonde F. - Luz O. F 6-4, 6-3 1.80 1.80
22.08.   Luz O. - Rodriguez-Pace R. SF 6-1, 6-2 2.17 1.54
21.08.   Luz O. - Durasovic V. ČF 6-3, 6-4 1.70 1.92
20.08.   Luz O. - Bonadio R. OF 6-3, 6-1 1.52 2.20
17.08.   Luz O. - Travaglia S. 1K 6-3, 3-1 2.12 1.57
12.08.   Rodriguez-Pace R. - Luz O. OF 6-3, 6-3 1.60 2.06
11.08.   Luz O. - Lopez-Perez E. 1K 6-4, 2-6, 6-3 2.16 1.55
  Cortina challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Trevisan M. - Luz O. Q-ČF 6-3, 63-7, 6-1    
02.08.   Luz O. - Durasovic V. Q-OF 6-3, 66-7, 7-63    
01.08.   Luz O. - Vavassori A. Q-1K 63-7, 7-5, 7-5    
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Galovic V. - Luz O. Q-OF 6-3, 7-63    
25.07.   Luz O. - Nicosia M. Q-1K 6-1, 6-1    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Severino C. - Luz O. OF 6-4, 1-6, 7-5 3.35 1.23
23.06.   Luz O. - Irarrazabal G. 1K 6-1, 2-6, 6-2 1.02 7.65
16.06.   Casanova H. - Luz O. 1K 7-66, 7-64 2.65 1.36
  Sao Paulo 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Pella G. - Luz O. ČF 6-4, 66-7, 7-5 1.15 4.22
01.05.   Luz O. - Musialek A. OF 63-7, 7-61, 7-64 1.59 2.08
29.04.   Luz O. - Coria F. 1K 6-3, 6-3 1.66 1.99
  Santos challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Gigounon G. - Luz O. SF 6-3, 6-3 1.54 2.22
24.04.   Luz O. - Velotti A. ČF 5-0 2.03 1.63
23.04.   Luz O. - Zormann Da Si OF 6-4, 6-2 1.37 2.67
21.04.   Luz O. - Andreozzi G. 1K 6-3, 4-6, 6-3 3.15 1.28
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Smith C. - Luz O. OF 6-3, 7-5 1.72 1.88
25.02.   Luz O. - Ouellette G. 1K 6-3, 6-2 1.45 2.36
23.02.   Luz O. - Rybakov A. Q-OF 4-6, 6-2, 6-4    
22.02.   Luz O. - Kodali A. Q-3K 6-0, 7-5    
21.02.   Luz O. - Zormann Da Si Q-2K 7-65, 6-4    
21.02.   Heras P. - Luz O. SF 7-64, 7-61 1.52 2.20
20.02.   Luz O. - Rotsaert A. Q-1K 6-4, 6-3    
20.02.   Luz O. - Gard C. ČF 3-6, 6-4, 6-1 1.60 2.06
19.02.   Luz O. - Rochette L. OF 6-2, 7-63 1.98 1.65
18.02.   Luz O. - Sant'Anna B. 1K 7-62, 6-1 1.70 1.92
16.02.   Luz O. - Spencer W. Q-OF 6-1, 60-7, 6-2    
16.02.   Luz O. - Dettinger M. Q-3K 6-2, 6-4    
15.02.   Luz O. - Cerrini E. Q-2K 6-2, 6-0    
14.02.   Luz O. - Solymosi N. Q-1K 6-2, 6-2    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Peral / Zebal - Luz O / Zorma ČF 7-65, 5-7, 10-7 1.35 2.80
17.11.   Luz O / Zorma - Cleza / Neis OF 1-6, 6-3, 10-3 2.52 1.40
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Ferre / Miele - Luz O / Zorma SF 6-1, 6-1    
04.11.   Luz O / Zorma - Sorgi / Walen ČF 7-5, 6-2    
02.11.   Luz O / Zorma - Espri / Segat OF 6-3, 6-2    
31.10.   Luz O / Zorma - Hocev / Sever F 3-6, 6-3, 10-6    
29.10.   Luz O / Zorma - Ficov / Zukas SF 6-1, 6-1    
28.10.   Luz O / Zorma - Rodri / Segat ČF 6-2, 6-2    
27.10.   Luz O / Zorma - Dutra / Lanzo OF 6-2, 6-4    
  Sao Paulo 5 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Coppe / De Lo - Luz O / Zorma OF 6-3, 5-7, 10-5 2.25 1.50
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Garin / Saez - Luz O / Zorma SF 7-64, 6-1 1.65 1.98
01.10.   Luz O / Zorma - Linde / Perei ČF 6-4, 3-6, 10-5 1.80 1.80
28.09.   Luz O / Zorma - Podli / Zampi OF 7-68, 7-5 2.37 1.45
  Campinas challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Molte / Podli - Luz O / Zorma ČF 6-3, 7-64 1.38 2.59
21.09.   Luz O / Zorma - Kicke / Zampi OF 3-6, 7-5, 15-13 2.25 1.50
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Neuch / Weiss - Luz O / Menez OF 6-3, 65-7, 10-5    
12.08.   Leite / Sant' - Luz O / Menez ČF 3-6, 6-3, 10-6    
11.08.   Luz O / Menez - Banes / Volan OF 6-3, 6-4    
26.02.   Matos / Menez - Luz O / Zorma SF 7-5, 5-7, 10-7    
25.02.   Luz O / Zorma - Galar / Heras ČF 6-1, 6-2    
24.02.   Luz O / Zorma - Bango / Krain OF 6-4, 6-4    
20.02.   Gard / King - Luz O / Zorma SF 6-1, 6-4    
19.02.   Luz O / Zorma - Folie / Lojda ČF 6-2, 6-1    
17.02.   Luz O / Zorma - Nicho / Ore J OF 7-5, 3-6, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Dellien H. - Luz O. ČF 6-1, 6-2 1.55 2.16
13.11.   Luz O. - Cuevas M. OF 6-2, 7-65 2.36 1.45
11.11.   Luz O. - Sakamoto P. 1K 4-6, 6-3, 6-0 1.70 1.92
05.11.   Garin C. - Luz O. OF 6-3, 6-3 1.22 3.45
04.11.   Luz O. - Gutierrez O. 1K 6-3, 3-6, 6-3 1.23 3.35
28.10.   Garin C. - Luz O. 1K 7-62, 3-6, 6-3 1.21 3.50
27.10.   Luz O. - Calderon I. Q-OF 6-2, 6-1    
26.10.   Luz O. - Gobernate A. Q-2K 7-63, 6-0    
19.06.   Musialek A. - Luz O. ČF 7-5, 7-64 1.65 1.98
18.06.   Luz O. - de Weerdt O. OF 6-2, 5-1 1.08 5.40
16.06.   Luz O. - Toledo Bague P. 1K 4-6, 6-4, 6-3    
15.06.   Luz O. - Adriaansen W. Q-OF 6-4, 64-7, 6-2    
14.06.   Luz O. - Barros Troncoso M. Q-1K 6-1, 6-2    
10.06.   Chettar M. - Luz O. 1K 3-6, 7-5, 6-4    
15.04.   Dutra da Silva D. - Luz O. 1K 7-5, 6-0    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Cueva / Delli - Luz O / Rombo ČF 6-1, 6-4    
12.11.   Luz O / Rombo - Disch / Sorgi OF 6-0, 7-5    
08.11.   Luz O / Rombo - Sakam / Dutra F 63-7, 6-2, 11-9    
07.11.   Luz O / Rombo - Perei / Tsuch SF 6-3, 6-0    
06.11.   Luz O / Rombo - Miele / Sorgi ČF 1-6, 6-2, 10-3    
05.11.   Luz O / Rombo - Cueva / Delli OF 6-0, 4-6, 10-7    
30.10.   Rombo / Zampi - Luz O / Sant' SF 6-2, 6-4    
29.10.   Luz O / Sant' - Hocev / Lopes ČF 6-3, 6-4    
28.10.   Luz O / Sant' - Silva / Turin OF 6-2, 6-2    
10.06.   Cevas / Genna - Luz O / Menez OF 6-3, 6-2    
17.04.   Dutra / Zampi - Luz O / Menez SF 3-6, 6-3, 10-8    
16.04.   Luz O / Menez - Cueva / Neis ČF 2-6, 6-0, 10-6    
15.04.   Luz O / Menez - Amado / Matut OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Lindell C. - Luz O. SF 6-1, 6-4 1.18 3.81
13.12.   Luz O. - Kicker N. ČF 6-3, 62-7, 6-2 3.04 1.29
11.12.   Luz O. - Monteferrario J. OF 6-1, 6-2 2.12 1.57
09.12.   Luz O. - Miele A. 1K 6-1, 6-4    
30.11.   Severino C. - Luz O. Q-1K 6-4, 6-4    
29.10.   Sorgi J. - Luz O. 1K 6-0, 6-1    
28.10.   Luz O. - Menezes J. Q-OF 7-5, 6-4    
27.10.   Luz O. - Ventre M. Q-2K 6-2, 6-2    
  Porto Alegre challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Quinzi G. - Luz O. Q-ČF 7-6, 6-3    
22.09.   Luz O. - Krueger M. Q-OF 6-0, 7-5    
21.09.   Luz O. - Cunha G. Q-1K 6-0, 3-0    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Junior O. - Luz O. Q-OF 6-2, 6-3    
15.09.   Luz O. - Morandini San Q-2K 6-0, 6-3    
22.07.   Hocevar R. - Luz O. 1K 7-5, 6-4    
22.07.   Luz O. - Albuquerque F. Q-OF 6-4, 6-3    
21.07.   Luz O. - Marcondes Neto E. Q-2K 6-0, 6-1    
20.07.   Luz O. - Burgui E. Q-1K 6-1, 6-1    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Colla / Neis - Ferra / Luz O OF 6-0, 6-3    
03.12.   Camil / Neis - Luz O / Walen OF 7-64, 6-1    
28.10.   Hocev / Matos - Luz O / Neto OF 6-4, 6-4    
17.09.   Disch / Guers - Hadli / Luz O ČF 7-5, 6-3    
16.09.   Hadli / Luz O - Cassi / Sever OF 6-4, 6-4    
24.07.   Brand / Guers - Luz O / Walen OF 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
02.12.2020 - 16.02.2021  Campinas challenger nenastoupil - zdravotní problém
30.10.2019 - 31.10.2019  Guayaquil challenger skreč - žaludek
 

Zprávy

 
 
 
 
TOPlist